sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#3326 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Euridika »

Ramzess Veliki wrote:
Euridika wrote:Kod Subotara ima grupnjaka... :shock: ... pa što ne reče odmah? :D
Mi Subotari se držimo po strani ... :oops:
Nije ti fer, nikad ne dijeliš šta valja... :oops:
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#3327 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by pukepuke »

sheilak wrote:male ruke. i femininost, tj. neka mekoca. kad pusi. i kad kaze da je u vjeri, tu puknem fakat. a najgore kad se to sve potrefi u jednoj osobi. :D
Jooooj da, nešto slično, kad ima mek stisak ruke ili još gore, pruži samo prste na rukovanje, brrr... Takve zovem gnjecavi.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3328 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by sheilak »

pukepuke wrote:
sheilak wrote:male ruke. i femininost, tj. neka mekoca. kad pusi. i kad kaze da je u vjeri, tu puknem fakat. a najgore kad se to sve potrefi u jednoj osobi. :D
Jooooj da, nešto slično, kad ima mek stisak ruke ili još gore, pruži samo prste na rukovanje, brrr... Takve zovem gnjecavi.
ma ne to toliko, vec neka femininost u tijelu. nema veze ako je mek stisak ruke, ako su ruke velike muske :D
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#3329 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

nema teme "muski pitaju zene" pa da ovako pitam dame - inace ste kao osjecajne, osjetljive, empaticne, obazrive itd. its. (mislim vise od muskih, navodno), zasto onda na krajnje neosjecajan nacin odbijate one koji vam se ne svidjaju? ja recimo i kad je za mene zainteresovana neka koja mi se ne svidja nekako ipak lagano, postepeno...ne znam, ne zelim da ta osoba dobije osjecaj kao da je ratni zlocinac ili da qrtzu ne valja pa da to tako samo presjecem... :roll: netakticne ste jbg (sad cete se vi vadit kao bolje odmah istina bla bla...ja govorim o nacinu i metodu)
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#3330 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by aminchev2 »

Odbija me kada:
Je nepristojan
Nema nikakvog odnosa sa roditeljima i familijom
Se posana kao da je jucer sa grane pao
Kad je suvise posessive (??)
Ljubomora
Ne zna kuhati (umrijeli bi od gladi)
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#3331 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

aminchev2 wrote:Odbija me kada:
Je nepristojan
Nema nikakvog odnosa sa roditeljima i familijom
Se posana kao da je jucer sa grane pao
Kad je suvise posessive (??)
Ljubomora
Ne zna kuhati (umrijeli bi od gladi)
inace, sve nabrojane karakteristike koje odbijaju vas dame su sporedne vaznosti, ti recimo imas sto muskaraca koji ne ispunjavaju nijednu od tih osobina ali opet moze da vam se ne svidja...sta hocu rec, u redu je ovo ali je sporedno :D
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#3332 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by aminchev2 »

betametazon wrote:
aminchev2 wrote:Odbija me kada:
Je nepristojan
Nema nikakvog odnosa sa roditeljima i familijom
Se posana kao da je jucer sa grane pao
Kad je suvise posessive (??)
Ljubomora
Ne zna kuhati (umrijeli bi od gladi)
inace, sve nabrojane karakteristike koje odbijaju vas dame su sporedne vaznosti, ti recimo imas sto muskaraca koji ne ispunjavaju nijednu od tih osobina ali opet moze da vam se ne svidja...sta hocu rec, u redu je ovo ali je sporedno :D

Meni je vise privlacno kad tip ima o cemu pricati.
Ima momaka sa kim sam izlazila koji mi na pocetku uopce nisu bili atraktivni.
I onda ga upoznas, vidis mu srce, i onda se nekako zavuces u vezu, zaljubis ko blesav, i to je oto
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#3333 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by annoy »

betametazon wrote:nema teme "muski pitaju zene" pa da ovako pitam dame - inace ste kao osjecajne, osjetljive, empaticne, obazrive itd. its. (mislim vise od muskih, navodno), zasto onda na krajnje neosjecajan nacin odbijate one koji vam se ne svidjaju? ja recimo i kad je za mene zainteresovana neka koja mi se ne svidja nekako ipak lagano, postepeno...ne znam, ne zelim da ta osoba dobije osjecaj kao da je ratni zlocinac ili da qrtzu ne valja pa da to tako samo presjecem... :roll: netakticne ste jbg (sad cete se vi vadit kao bolje odmah istina bla bla...ja govorim o nacinu i metodu)
Stvar je u tome što nekada ako ne kažeš direktno osoba neće skontati u čemu je stvar. A i zbog čega trošiti svoje i tuđe vrijeme ako skontaš da ti osoba ne odgovara? Zašto dva tjedna nekoga vući za nos pokušavajući mu indirektno dati do znanja da nisi zainteresiran, umjesto lijepo u iskrenom razgovoru reći kako stvari stoje, i onda oboje možete nastaviti sa životom.
Svatko u životu treba naučit živit s tim da se ne može svakome sviđati i da će kad tad biti odbijen.
Naravno postoje ružni i bezobrazni načini da se nekog odjebe, ne mislim na to, mislim na jednostavno "žao mi je, ali nisam zainteresirana, ovo ne ide" i slično.
Ja sam uvijek za to da se odmah kaže kako stoje stvari, ne bi htjela da me netko iz samilosti trpi još tjednima.
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#3334 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

mozda nisam najbolje ni srocio, vama se nekako jebe kako ce to neko prihvatiti..neam pojma jbg meni je bitno da osoba ne stekne utisak kao da je zadnje smece dok vama to uopste nije bitno. nekako ste u stanju empatiju usmjeriti samo i iskljucivo na osobu koja vam se svidja... :)
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#3335 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by annoy »

Tko se osjeća kao zadnje smeće samo iz razloga što ga netko ostavi ima neki problem u glavi. Na kraju krajeva bivaš ostavljen kako god to osoba pokušala upakirati. Šta meni vrijedi što me netko trpio još dva tjedna i suptilnim znakovima mi odgovorio da odjebem, jer nije htio izravno.

I kao da samo muškarci bivaju povrijeđeni i ostavljeni :roll: nemoj molim te
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#3336 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by prog321 »

To da momku date samo jer ima dobru spiku iako je tezi gabor je zesca navlakusa. Upali mozda jednom od 1000 puta.
Ako nema fizicke privlacnosti, dzaba mu sva spika svijeta. :-D
Cartmane
Posts: 280
Joined: 28/04/2015 22:15

#3337 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Cartmane »

prog321 wrote:To da momku date samo jer ima dobru spiku iako je tezi gabor je zesca navlakusa. Upali mozda jednom od 1000 puta.
Ako nema fizicke privlacnosti, dzaba mu sva spika svijeta. :-D

Tako je momcino. To je jedna izlizana floskuletina, kao i ona da nije bitna velicina one stvari u muskarca, vec da je bitna tehnika. Jeste, ali u elektrotehnici. Ako nemas machugu, dzaba ti i tehnika Ronaldinha.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#3338 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by annoy »

Ja bez ravnala ne izlazim iz kuće
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#3339 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by prog321 »

Nema zanata bez alata.
Ne mozes stemati zid sa srafcigerom. Moras imati jaku busilicu. Hiltovku. :-D
Cartmane
Posts: 280
Joined: 28/04/2015 22:15

#3340 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Cartmane »

prog321 wrote:Nema zanata bez alata.
Ne mozes stemati zid sa srafcigerom. Moras imati jaku busilicu. Hiltovku. :-D
Da, osim duljine bitna je i debljina. Dihtung mora biti na zadovoljavajucem nivou, dzaba ako dobro ne dihtuje.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#3341 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by prog321 »

A sad ozbiljno, Na vikendici sam izbijao neke zidove, i sto je beton stariji teze ga je istemat.
Mada je bitan i ugao tj, vinkla uboda. Mora se po potrebi i malo pokvasit. :-D :lol:
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#3342 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

annoy wrote:Tko se osjeća kao zadnje smeće samo iz razloga što ga netko ostavi ima neki problem u glavi.
malo se pravimo kao sa marsa pali? :) ja nisam rekao da se neko osjeca tako nego da neciji nacin odbijanja moze bito takav. i vrlo cesto u praksi jest. ali ako ti nisi upoznata s tim onda je to druga prica :)
User avatar
necko_hz
Posts: 3592
Joined: 18/04/2009 12:36

#3343 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by necko_hz »

Cartmane wrote:Tako je momcino. To je jedna izlizana floskuletina, kao i ona da nije bitna velicina one stvari u muskarca, vec da je bitna tehnika. Jeste, ali u elektrotehnici. Ako nemas machugu, dzaba ti i tehnika Ronaldinha.
Hahahaha :lol: :lol:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#3344 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by annoy »

betametazon wrote:
annoy wrote:Tko se osjeća kao zadnje smeće samo iz razloga što ga netko ostavi ima neki problem u glavi.
malo se pravimo kao sa marsa pali? :) ja nisam rekao da se neko osjeca tako nego da neciji nacin odbijanja moze bito takav. i vrlo cesto u praksi jest. ali ako ti nisi upoznata s tim onda je to druga prica :)
Pa napisao si da netko moze dobit utisak da je zadnje smece ako ga izravno odbijes. Mislim da si previse dajes na vaznosti
Najvece ces postovanje pokazat kad nekog tretiras kao odraslu osobu koja zasluzuje i moze podnijeti istinu, a ne da osobu gladis perom po guzici i umatas govno u celofan. Nema lijepog nacina za ostavit nekoga, najpostenije je biti iskren i ne vuci nikoga za nos.
To s cime sam ja upoznata nije uopce bitno, i ja sam bila povrijeđena al sigurno ne zato sto me netko iskreno odjebao
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#3345 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by betametazon »

annoy wrote:Nema lijepog nacina za ostavit nekoga,
ima. ostalo nije relevantno...
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#3346 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by heat »

prog321 wrote:A sad ozbiljno, Na vikendici sam izbijao neke zidove, i sto je beton stariji teze ga je istemat.
Mada je bitan i ugao tj, vinkla uboda. Mora se po potrebi i malo pokvasit. :-D :lol:

:pisnuo: :pisnuo: :thumbup:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#3347 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by walter kurtz »

prog321 wrote:A sad ozbiljno, Na vikendici sam izbijao neke zidove, i sto je beton stariji teze ga je istemat.
Mada je bitan i ugao tj, vinkla uboda. Mora se po potrebi i malo pokvasit. :-D :lol:
Probaj cizu bijelog povuci :skoljka: :mrgreen:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#3348 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by annoy »

betametazon wrote:
annoy wrote:Nema lijepog nacina za ostavit nekoga,
ima. ostalo nije relevantno...
Nije relevantno jer ne zelis odgovorit na to

Ako i kazemo da postoji "lijep" nacin za ostavit nekoga, to je onda iskreno osobi reci u cemu je stvar i pustiti ju da nastavi sa svojim zivotom, a ne danima ili tjednima joj trositi vrijeme i tetositi ju, davati joj suptilne znakove koji bi joj trebali govoriti indirektno da je gotovo. To je kukavicki i bez postovanja prema osobi. Nece se nekome svijet srusit samo zato sto ostavis tu osobu, nitko nije toliko bitan, treba bit covjek i reci izravno i iskreno kako stvari stoje, jer to je ono sto partner zasluzuje.
Last edited by annoy on 07/11/2015 15:10, edited 1 time in total.
Cartmane
Posts: 280
Joined: 28/04/2015 22:15

#3349 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Cartmane »

Istinu uvijek treba govoriti ma koliko god nekome bolna bila. A ne ghostati i izbjegavati momka, prestati mu se javljati. To je hinjski i odlika je kukavica, smeca u ljudskom, odnosno zenskom obliku.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#3350 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by annoy »

Cartmane wrote:Istinu uvijek treba govoriti ma koliko god nekome bolna bila. A ne ghostati i izbjegavati momka, prestati mu se javljati. To je hinjski i odlika je kukavica, smeca u ljudskom, odnosno zenskom obliku.
A iz kojeg razloga mislis da to iskljucivo zene rade?
Post Reply