sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#176 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

Amy82 wrote:Evo da se i ja uključim...

Dugi nokti uhhh bljakica
Masna kosa i perut
Kad istu košulju obuče dvaput a da je ne opere i ne ispegla (ne može košulja dva dana) ili kad su mu kragne žute nakon pranja (kupiš ono čudo za fleke s četkicom) a ja trebam tu istu košulju ispeglat - dešava se to i najvećim šminkerima
"Šuškave" trenerke (ni po kući, ni pod razno)
Kad ne nosi novčanik, nego gura pare po džepovima
Kad kopa nos (to svi rade, obratite pažnju kad vozite u retrovizoru pa kad je lik sam u autu), mislim wtf?
Izlizane čarape
Kad pije iz flaše/tetrapaka/jede iz šerpe (a ima nas još u kući)

:diva: :ceslja: :nokti: :jok:
ja sam za tebe osim sto nikad ne peglam majice i ne nosim novcanik nego ih samo guram u dzepove
(ne moze mi stati sve u novcanik pa ga i ne nosim :P)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#177 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

Zoya wrote:Znaci najbolje ga je sresti po noci dotjeranog i namirisanog? :-) Nemate vi pojma. Sve vam se odnosi na vanjstinu. Mene recimo odbija kompleks vise vrijednosti, zelja za isticanjem u drustvu (k'o ja sam najbolji :-) ), egotriperi koji misle da se svijet oko njih okrece, kada se ponasa kao da je iz srednjeg vijeka gdje je njihova glavna i svetinja. Prepotentnost, povrsnost.
dodji da te poljubim :)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#178 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

una_bo wrote:spisak je poduži:

nečist ten prouzrokovan dugom masnom kosom, cigarama, ili jednostavno peksinlukom
peksinluk u svim oblicima
pivski stomak
kad zaraste ko pračovjek
nokti! ako su prljavi dođe mi da povratim
prljave cipele
suhe usne, ispucale usne, herpes na usnama!
ispucale ruke, suhe ruke, mušakarci, krema za ruke rulez!
previše parfema
siledžijstvo
brown-nose osobe, ah što to mrzim i u muškom i u ženskom rodu!

i tako dalje...odes s respom na kafu
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#179 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

UltrasNaBaterije wrote:Pitanje je za žene, ali opet cu napisati svoje mišljenje.

Najviše ih odbija nesigurnost i nisu sigurne i pouzdane u muškarce. Odgovorno tvrdim da je svaka slobodna ženska (a bgmi i dosta zauzetih) spremno na neku vrstu flerta i afere, bila ona one-night ili ljubavna veza, ako bi bile sigurne u diskreciju i da ovaj to nikom neće pričati. One osjete brbljivog muškarca, i često je razlog odbijanja.

Jbg, i vi ste od krvi i mesa kao i muškarci. Zato se uvijek fokusiram da uvjerim žensko da će sve biti diskretno, i ako to prođe, imaš prolaz. I naravno pravi je*ač nikad ne priča nikome o tome, takvi dobiju etiketu ženskaroša u heftu dana, i nema ih ni na mapi, jer žene su gore od google-a :D
odgovorno tvrdim da ovo boldano NIJE tačno
Amy82
Posts: 388
Joined: 03/07/2006 10:19
Location: LaLaLand

#180 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Amy82 »

respo wrote:
Amy82 wrote:Evo da se i ja uključim...

Dugi nokti uhhh bljakica
Masna kosa i perut
Kad istu košulju obuče dvaput a da je ne opere i ne ispegla (ne može košulja dva dana) ili kad su mu kragne žute nakon pranja (kupiš ono čudo za fleke s četkicom) a ja trebam tu istu košulju ispeglat - dešava se to i najvećim šminkerima
"Šuškave" trenerke (ni po kući, ni pod razno)
Kad ne nosi novčanik, nego gura pare po džepovima
Kad kopa nos (to svi rade, obratite pažnju kad vozite u retrovizoru pa kad je lik sam u autu), mislim wtf?
Izlizane čarape
Kad pije iz flaše/tetrapaka/jede iz šerpe (a ima nas još u kući)

:diva: :ceslja: :nokti: :jok:
ja sam za tebe osim sto nikad ne peglam majice i ne nosim novcanik nego ih samo guram u dzepove
(ne moze mi stati sve u novcanik pa ga i ne nosim :P)

Gdje ti je plastika? Toliki cash nosas ...ccc :dajba: :stolica1:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#181 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

Ja ću nositi ruksak kako je krenulo, ili kutiju za alat da ne izgledam pederasto.
Ma dajte ... kako neko može izgledati pederasto radi obične praktične torbice? Kakvu god torbu da ljudi nose - nosili je zbog dokumenata, tableta, alata ... nekome je pederica. :roll:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#182 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

sherbett wrote:
eluna wrote:
UltrasNaBaterije wrote:Pitanje je za žene, ali opet cu napisati svoje mišljenje.

Najviše ih odbija nesigurnost i nisu sigurne i pouzdane u muškarce. Odgovorno tvrdim da je svaka slobodna ženska (a bgmi i dosta zauzetih) spremno na neku vrstu flerta i afere, bila ona one-night ili ljubavna veza, ako bi bile sigurne u diskreciju i da ovaj to nikom neće pričati. One osjete brbljivog muškarca, i često je razlog odbijanja.

Jbg, i vi ste od krvi i mesa kao i muškarci. Zato se uvijek fokusiram da uvjerim žensko da će sve biti diskretno, i ako to prođe, imaš prolaz. I naravno pravi je*ač nikad ne priča nikome o tome, takvi dobiju etiketu ženskaroša u heftu dana, i nema ih ni na mapi, jer žene su gore od google-a :D
odgovorno tvrdim da ovo boldano NIJE tačno
Eluna, zašto vadiš iz konteksta...ova njegova tvrdnje je uvjetovana, znači hipotetska, nikako kategorična
dozvoli - šta sam to izvadila iz konteksta!? ...čovjek, ni manje ni više, nego ODGOVORNO TVRDI da je apsolutno svako žensko spremno na svašta pod uslom da niko za to ne sazna ............. izvini, ali on to TVRDI, a usput - između redova tvrdi i da je svako žensko na kugli zemaljskoj licemjerno, jer ako postoji mogućnost da se zna onda neće, alo ako takva mogućnost ne postoji onda hoće .......

i za jedno i za drugo odgovorno tvrdim da nije tačno - nisu sve žene na kugli zemaljskoj iste ...... punktum.!

ah i da - tvrdnja je i te kako kategorična i nikako hipotetska ...........
Last edited by eluna on 01/11/2013 16:20, edited 1 time in total.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#183 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

sherbett wrote:
eluna wrote:
UltrasNaBaterije wrote:Pitanje je za žene, ali opet cu napisati svoje mišljenje.

Najviše ih odbija nesigurnost i nisu sigurne i pouzdane u muškarce. Odgovorno tvrdim da je svaka slobodna ženska (a bgmi i dosta zauzetih) spremno na neku vrstu flerta i afere, bila ona one-night ili ljubavna veza, ako bi bile sigurne u diskreciju i da ovaj to nikom neće pričati. One osjete brbljivog muškarca, i često je razlog odbijanja.

Jbg, i vi ste od krvi i mesa kao i muškarci. Zato se uvijek fokusiram da uvjerim žensko da će sve biti diskretno, i ako to prođe, imaš prolaz. I naravno pravi je*ač nikad ne priča nikome o tome, takvi dobiju etiketu ženskaroša u heftu dana, i nema ih ni na mapi, jer žene su gore od google-a :D
odgovorno tvrdim da ovo boldano NIJE tačno
Eluna, zašto vadiš iz konteksta...ova njegova tvrdnje je uvjetovana, znači hipotetska, nikako kategorična
A čime je uvjetovana? Diskrecijom, de molim te

edit: vidim da ti je eluna detaljnije odgovorila, @eluna :thumbup: možda suviše emotivno ali :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#184 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

Odgovorno tvrdim da to nema veze s' vezom. Baš sve jedva čekaju prvu priliku ... ma niđe veze. :roll:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#185 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

MedenoSrce wrote:
A čime je uvjetovana? Diskrecijom, de molim te

edit: vidim da ti je eluna detaljnije odgovorila, @eluna :thumbup: možda suviše emotivno ali :thumbup:
nije emotivno - samo je argumentovano tonom kojim je on tvrdio ........ ali hvala u svakom slučaju :)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#186 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

sherbett wrote:uf uf uf..ja se ne osjećam prozvanom...pa me toliko njegova konstatacija ni ne pali.
ako bih zatvarala oči i usta kada god je u pitanju nešto što me ne dotiče ne bih bila ja
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#187 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

eluna wrote:
UltrasNaBaterije wrote:Pitanje je za žene, ali opet cu napisati svoje mišljenje.

Najviše ih odbija nesigurnost i nisu sigurne i pouzdane u muškarce. Odgovorno tvrdim da je svaka slobodna ženska (a bgmi i dosta zauzetih) spremno na neku vrstu flerta i afere, bila ona one-night ili ljubavna veza, ako bi bile sigurne u diskreciju i da ovaj to nikom neće pričati. One osjete brbljivog muškarca, i često je razlog odbijanja.

Jbg, i vi ste od krvi i mesa kao i muškarci. Zato se uvijek fokusiram da uvjerim žensko da će sve biti diskretno, i ako to prođe, imaš prolaz. I naravno pravi je*ač nikad ne priča nikome o tome, takvi dobiju etiketu ženskaroša u heftu dana, i nema ih ni na mapi, jer žene su gore od google-a :D
odgovorno tvrdim da ovo boldano NIJE tačno
nije rekao razvedene nego slobodne bez prijasnjih bracnih iskustava
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#188 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

sherbett wrote:uf uf uf..ja se ne osjećam prozvanom...pa me toliko njegova konstatacija ni ne pali.
s obzirom da je tako i kod vas, zašto se uznemirujete?
@Eluna, boldirala si dio rečenice, trebala si onda i nastavak, tj uvijet

a kad god je uvjetovano, nije generalno

edit: dapače, toliko je neistinita da nema potrebe da se replicira
malo si fulala korelaciju uvjeta i radnje koju on tvrdi, ali nema veze, sve za 5 :wink:

a što se tiče reakcije na tvrdnju, mogla sam mu se ladno i ismijati i napisati da sam živi dokaz da mu je tvrdnja apsurdna, ali bi me onda forumski puk opet prozvali za ovo i ono
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#189 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

Amy82 wrote:

Gdje ti je plastika? Toliki cash nosas ...ccc :dajba: :stolica1:
pa u dzepu gdje ce biti :D
a valja imati i nesto sice jer ne mozes bas sve placati karticom
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#190 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

respo wrote:
eluna wrote:
UltrasNaBaterije wrote:Pitanje je za žene, ali opet cu napisati svoje mišljenje.

Najviše ih odbija nesigurnost i nisu sigurne i pouzdane u muškarce. Odgovorno tvrdim da je svaka slobodna ženska (a bgmi i dosta zauzetih) spremno na neku vrstu flerta i afere, bila ona one-night ili ljubavna veza, ako bi bile sigurne u diskreciju i da ovaj to nikom neće pričati. One osjete brbljivog muškarca, i često je razlog odbijanja.

Jbg, i vi ste od krvi i mesa kao i muškarci. Zato se uvijek fokusiram da uvjerim žensko da će sve biti diskretno, i ako to prođe, imaš prolaz. I naravno pravi je*ač nikad ne priča nikome o tome, takvi dobiju etiketu ženskaroša u heftu dana, i nema ih ni na mapi, jer žene su gore od google-a :D
odgovorno tvrdim da ovo boldano NIJE tačno
nije rekao razvedene nego slobodne bez prijasnjih bracnih iskustava
a za tebe razvedena nije slobodna!?

hajde da i to čujem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#191 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

ajd procitaj ponovo mozes ti to
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#192 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

respo wrote:ajd procitaj ponovo mozes ti to
možeš i ti :wink:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#193 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by respo »

ja procitao
to sto ti ne znas citati sta sam ja napisao je do tebe
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#194 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ladyblue18 »

Zene, sto se manje lozite na "odgovorno tvrdim" recenice manje ce i oni takve stvari "odgovorno tvrditi". To se izignorise i mirna Bosna, nesto sto nije vrijedno odgovaranja uopste.
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#195 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by shmizlica »

mrsko mi čitati al čini mi se ovo preraslo u međusobno čerupanje, a? :zoka:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#196 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ladyblue18 »

shmizlica wrote:mrsko mi čitati al čini mi se ovo preraslo u međusobno čerupanje, a? :zoka:
Ma jah :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57850
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#197 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by shmizlica »

ladyblue18 wrote:
shmizlica wrote:mrsko mi čitati al čini mi se ovo preraslo u međusobno čerupanje, a? :zoka:
Ma jah :D
ko i svaka muško-ženska.......samo nek je standard :D
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#198 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

respo wrote:
dalalala wrote:Moj dragi nosi torbicu (kod nas zvanu pederuša) i u njoj obavezno krema za ruke i labelo i gle čuda, nije peder!! :D
jeste nego ti to krije
Vjeruj mi da nije :D
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#199 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

Ramzess Veliki wrote:Ja ću nositi ruksak kako je krenulo, ili kutiju za alat da ne izgledam pederasto.
Ma dajte ... kako neko može izgledati pederasto radi obične praktične torbice? Kakvu god torbu da ljudi nose - nosili je zbog dokumenata, tableta, alata ... nekome je pederica. :roll:

:thumbup: :thumbup:
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#200 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

Odbijaju me muškarci koji su *ebali sve redom što su mogli, a poslije traže djevicu da ožene i prosipaju komentare kako njihova buduća žena moooora biti nevina i kako oni ne bi mogli oženiti neku koja je imala dugo vezu prije njeg i sexala se s tim bivšim.
Post Reply