VARANJE !

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Great Cornholio

#51 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio » 07/08/2013 12:50

plain vanilla wrote:
jes, najbolje ukloniti zene s planete da bi muskarci mogli biti vjerni :-)
Nije to najbolje, kako bi se onda djeca rađala, kako bi onda oni što su otišli u penziju penziju primali :D

I žene i muškarci bi trebali biti malo manje sebični, misliti kako na vlastite potrebe tako i na potrebe svog partnera, i onda bi sigurno bilo puno manje prevarenih. Čovjek kome je stalo da ne bude prevaren se treba dotjerivati za svog partnera, treba se truditi da ugodi svom partneru, da u pružanju zadovoljstava raznih vrsta svom partneru vidi izvor vlastite sreće i tako će mogućnost prevare svesti na najmanji mogući nivo.

Ghost_Rider_XXX

#52 Re: VARANJE !

Post by Ghost_Rider_XXX » 07/08/2013 12:50

Great Cornholio wrote:
plain vanilla wrote:
Nije to najbolje, kako bi se onda djeca rađala, kako bi onda oni što su otišli u penziju penziju primali :D

I žene i muškarci bi trebali biti malo manje sebični, misliti kako na vlastite potrebe tako i na potrebe svog partnera, i onda bi sigurno bilo puno manje prevarenih. Čovjek kome je stalo da ne bude prevaren se treba dotjerivati za svog partnera, treba se truditi da ugodi svom partneru, da u pružanju zadovoljstava raznih vrsta svom partneru vidi izvor vlastite sreće i tako će mogućnost prevare svesti na najmanji mogući nivo.
:thumbup:

meth

#53 Re: VARANJE !

Post by meth » 07/08/2013 12:51

[email protected] wrote:Ja se, evo spremam prevariti suprugu...
Kome da se obratim?
Obratio si se već, ovdje su izgleda sve nagodne :D
Čuj im razmišljanja sa 30+ kuka - on je kriv a ona se samo htjela zabaviti :roll:

[email protected]

#54 Re: VARANJE !

Post by [email protected] » 07/08/2013 12:52

eluna wrote:
Kome da se obratim?
vanilli - ima pozamašnu sumu oglasa usamljenih i muškaraca i žena :D
Mojne samo da bude kakvih gabora, meni zena rekla da mogu samo nek je bolja od nje, msm fizicki, i tu dolazimo do gadne situacije...

alkalna_baterija

#55 Re: VARANJE !

Post by alkalna_baterija » 07/08/2013 12:52

MedenoSrce wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote: Zašto ne obrneš pitanje, zašto žene pristaju da budu u vezi sa nekim ko ima ženu i dijete?! Ne opravdavam idiota koji se kurva dok ga žena i kinderče čekaju kući, ali da nema tih fuksi ne bi ni on imao s kim da vara. sve je to isto.
Nekada se moglo za tebe i reci da si fin decko.

Kakvu obavezu prema njegovoj zeni i djetetu ima slobodna 20o godisnjakinja? Da im nije sta obecala? Da nije potpisala sta?

Sto ne mogu ovih muskih racionalizacija, sposoban si da vozis automobil, placas porez, radis, odlucujes, pravis djecu, ... ali kada treba odoljeti grudnjaku, dekolteu, goloj, polugoloj ili obucenoj tada je ona kriva.

A sta znam sto vara, kaze jedan da je poslije prevare bio bolji svojoj zeni

aferim medena :D

s tim što bih svakako dodala da ona ima obavezu prema sebi da se ne spusti toliko nisko... :roll:

MedenoSrce

#56 Re: VARANJE !

Post by MedenoSrce » 07/08/2013 12:53

Odlucis da ne varas i mogucnost prevare pomnozis sa nisticom, moze da se sredjuje ko kako hoce

al fino je i ljudski nadasve svoju slabost opravdavati necijim sredjivanjem

Great Cornholio

#57 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio » 07/08/2013 12:54

MedenoSrce wrote:
Great Cornholio wrote:
Pa taj muškarac ne bi mogao prevariti svoju ženu da nije bilo žene koja mu je bila saučesnik u prevari, pa ako želimo da utvrdimo motive zašto ljudi varaju svoje partnere onda prevaru ne bi trebali posmatrati kao jednostran čin :)

ali prema kome je ona nepostena ako je slobodna da ne bi trebalo ona da razmislja o njegovoj zeni i djetetu kada on iskazuje vec toliko postovanja prema istima :zoka:
Prema njegovoj ženi i djetetu, jer ako on ne iskazuje poštovanje prema vlastitoj ženi i djetetu, a ona ga u tome podržava i ona je ista kao i on.

dale cooper

#58 Re: VARANJE !

Post by dale cooper » 07/08/2013 12:55

MedenoSrce wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote: Opravdanje je da je ona slobodna i može raditi šta hoće? Naravno, svako od nas može raditi šta hoće, samo je onda cijela tvoja izjava vrlo paradoksalna, jer ako ona nema nikakve obaveze "pisane", ima one nepisane, ona stvar, koja se često pominje na ovakvim mjestima MORAL.

Niti sam gdje rekla da je on muska svinja niti da ona moze raditi sta hoce jer je slobodna, napisala sam da prema njegovoj zeni i djetetu ona nema nikakve obaveze pogotovo zato jer ocigledno ni osoba koja bi trebala prema njima da osjeca obavezu ne zna sta je to.
Nisam rekla da to sto ona radi je ispravno, jer nije, ali necu dozvoliti da se njegovo relativizira pokusajima da se odgovornost prebaci na nju i to perfidnim izgovorima "on je musko oprostite mu ne zna sta radi" - naravno ako vama (mislim na muskarce) ne smeta da vas neko tretira kao retardirane ko sam ja da vam uskracujem to zadovoljstvo
Slažem se. Pitam se da li bi bili isti komentari od pojedinih da je u pitanju udata žena sa djetom i slobodan muškarac?
Ili bi bilo da je kurva koja zanemaruje porodicu zbog one stvari, a on hudo muško koje je samo iskoristilo priliku, give
me five! :roll:

Realno, u ovoj priči ne valja ni jedno. Ali krivica muškarca je mnogo veća jer ima odgovornost prema porodici.

Great Cornholio

#59 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio » 07/08/2013 12:57

MedenoSrce wrote:Odlucis da ne varas i mogucnost prevare pomnozis sa nisticom, moze da se sredjuje ko kako hoce

al fino je i ljudski nadasve svoju slabost opravdavati necijim sredjivanjem
Odlučiš da ne varaš i pokušavaš da na sve moguće načine ne ulaziš u situacije koje bi te dovele u situacije u kojima bi morao da se odupireš iskušenju da ne poželiš onog ko ti je zabranjen, i tako smanjuješ mogućnost da prevariš partnera, pogotovo ako se tvoj partner ne trudi da ti pruži zadovoljstvo koje bi ti trebao pružati.

Great Cornholio

#60 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio » 07/08/2013 13:00

dale cooper wrote: Slažem se. Pitam se da li bi bili isti komentari od pojedinih da je u pitanju udata žena sa djetom i slobodan muškarac?
Ili bi bilo da je kurva koja zanemaruje porodicu zbog one stvari, a on hudo muško koje je samo iskoristilo priliku, give

Realno, u ovoj priči ne valja ni jedno. Ali krivica muškarca je mnogo veća jer ima odgovornost prema porodici.
Trebali bi biti, ako hoćemo da ne budemo licemjeri i ako smatramo da bi muškarac i žena trebali biti ravnopravni.

Ja smatram da su oboje podjednako krivi, i da su oboje podjednako sebični.

MedenoSrce

#61 Re: VARANJE !

Post by MedenoSrce » 07/08/2013 13:02

Ona moze i da ne zna za postojanje njegove zene i bebceta ali on nikako ;-)

Ona ni u kom slucaju ne moze biti ista kao on, bar meni - no misljenja su kao guzice svi ih imamo.

Vidi GC ocigledno se jako razlikujemo, meni je dovoljno da budem zaljubljena pa da nikada ne pozelim drugu osobu a kamo li kada je u igri ljubav i voljenje.
Meni niko ne predstavlja izazov ukoliko sam emotivno realizovana - sto ne znaci da ti moras isto tako ili da je to ispravno

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#62 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla » 07/08/2013 13:03

eluna wrote:
Kome da se obratim?
vanilli - ima pozamašnu sumu oglasa usamljenih i muškaraca i žena :D
koliko se ja sjecam, na oglasima pise da su za slobodne djevojke i muskarce

a ti ako zelis promovirati svaleranje, samo naprijed, otvori temu

plain vanilla

#63 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla » 07/08/2013 13:08

dale cooper wrote:
Slažem se. Pitam se da li bi bili isti komentari od pojedinih da je u pitanju udata žena sa djetom i slobodan muškarac?

jos jedna tema za prosipanje laznog morala, branjenje i pravdanje svaleranja s muske strane i naravno pljuvacina po zenama

:zzzz:

najbolje bi bilo da se poslije prevare ONO osushi i muskarcu i zeni :mrgreen:

dale cooper

#64 Re: VARANJE !

Post by dale cooper » 07/08/2013 13:11

plain vanilla wrote:
dale cooper wrote:

jos jedna tema za prosipanje laznog morala, branjenje i pravdanje svaleranja s muske strane i naravno pljuvacina po zenama

Nemoj tako, možda ja kad zaglavim sa kakvom udatom. Ne bih baš volio da mi se osuši. :D

Great Cornholio

#65 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio » 07/08/2013 13:12

MedenoSrce wrote:Ona moze i da ne zna za postojanje njegove zene i bebceta ali on nikako ;-)

Ona ni u kom slucaju ne moze biti ista kao on, bar meni - no misljenja su kao guzice svi ih imamo.

Vidi GC ocigledno se jako razlikujemo, meni je dovoljno da budem zaljubljena pa da nikada ne pozelim drugu osobu a kamo li kada je u igri ljubav i voljenje.
Meni niko ne predstavlja izazov ukoliko sam emotivno realizovana - sto ne znaci da ti moras isto tako ili da je to ispravno
Ako nije znala da je oženjen i da ima dijete, onda ona nije kriva, a ako je znala da je oženjen i da ima dijete onda snose podjednaku krivicu.

Zaljubljenost jeste "osiguranje" protiv prevare, ali nije samo zaljubljenost dovoljna, potrebno je da se zaljubljeni i kad zaljubljenost popusti nastave da trude da čine ono što će onoga koga vole usrećiti, emotivno ispuniti jer ako tebe neko emotivno ispunjava ti mu nećeš tražiti zamjenu.

Svako je sposoban da voli sebe pomoću drugih, ali nije svako sposoban da voli sobom druge, i zbog toga će ovi prvi kad "medeni mjesec " prođe napuštati i varati partnere tražeći novu "ljubav", a ovi drugi će nastaviti da ih vole i u situacijama kad o partnera ne dobijaju ono što žele.

plain vanilla

#66 Re: VARANJE !

Post by plain vanilla » 07/08/2013 13:19

dale cooper wrote:
plain vanilla wrote:

Nemoj tako, možda ja kad zaglavim sa kakvom udatom. Ne bih baš volio da mi se osuši. :D
sta te briga, uklopio bi se s vecinom :mrgreen:

BarbaDue

#67 Re: VARANJE !

Post by BarbaDue » 07/08/2013 13:22

nekima je dovoljno da iz škakljive situacije izađu sa stopostotnim ubjeđenjem da sam ženu/djevojku u sekundi mogli prevariti ali nisu. nekako mi to moćniji osjećaj.

EselamAlejk

#68 Re: VARANJE !

Post by EselamAlejk » 07/08/2013 13:23

Čuj prema kome ima obavezu, valjda prema sebi? Ja bih imao problema da spavam noću ali očigledno vas par ne bi.

I ovo da nije znala je tako presmiješno, ovo je mali grad i sve se zna a ona neka i dalje ide od jednog do drugog oženjenog i pratit će je lijep glas. :mrgreen:

MedenoSrce

#69 Re: VARANJE !

Post by MedenoSrce » 07/08/2013 13:25

alejkumus selam

EselamAlejk

#70 Re: VARANJE !

Post by EselamAlejk » 07/08/2013 13:25

Koliko?

MedenoSrce

#71 Re: VARANJE !

Post by MedenoSrce » 07/08/2013 13:27

11 godina

EselamAlejk

#72 Re: VARANJE !

Post by EselamAlejk » 07/08/2013 13:28

Klanjaš li nafile?

Great Cornholio

#73 Re: VARANJE !

Post by Great Cornholio » 07/08/2013 13:30

BarbaDue wrote:nekima je dovoljno da iz škakljive situacije izađu sa stopostotnim ubjeđenjem da sam ženu/djevojku u sekundi mogli prevariti ali nisu. nekako mi to moćniji osjećaj.
Oni koji imaju jače moralne kočnice više uživaju kad im se pruži prilika da želju zadovolje sa nekim ko im nije zabranjen, jer potiskivanje neke želje tu želju čini jačom, pa eto ovi kojima je stalo da što više zadovljstva pruže svom partneru bi u odluci da ne varaju trebali vidjeti i nešto što će dovesti da još više uživaju sa vlastitim partnerom.

eluna

#74 Re: VARANJE !

Post by eluna » 07/08/2013 13:48

Great Cornholio wrote:
plain vanilla wrote:

nije tačno - ima parova gdje jedno izvor svoje sreće nalazi upravo u pružanju zadovoljstva partneru, ali partner izvor svoje sreće vidi u ličnim zadovoljstvima

BarbaDue

#75 Re: VARANJE !

Post by BarbaDue » 07/08/2013 13:49

samo da naglasim, da korištenje moralne kočnice može da prouzrokuje štete, recimo materijalne

meni su jednom vrata od auta zamalo bila izvaljena, sreća baglame su bile od čelika :mrgreen:

Post Reply