Stariji muskarac

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#51 Re: Stariji muskarac

Post by kritichar »

emina ovu tzv. medeno srce, ništa ne slušaj :mrgreen:
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#52 Re: Stariji muskarac

Post by miki.ba »

_mufljuz_ wrote:ona ima 20 ja imam 35 sljaka zasad a hoce i dijete pa bumo videli.
Za deset godina ona na seksualnom vrhuncu, a tebi se ne može dici. :(
Last edited by miki.ba on 06/07/2013 10:53, edited 1 time in total.
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#53 Re: Stariji muskarac

Post by _mufljuz_ »

miki.ba wrote:
_mufljuz_ wrote:ona ima 20 ja imam 35 sljaka zasad a hoce i dijete pa bumo videli.
Za deset godina ti u na seksualnom vrhuncu, a njemu se ne može dici. :(
ima pomagala biljnih hemijskih ha ja - na kraju krajeva - ima i zamjena jarane - zakon ponude i potraznje ako joj ne budem godio pedala i cao.

navik'o sam da svijet nije ruzicast ha ja :wink:
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#54 Re: Stariji muskarac

Post by Edin H. »

graue_maus wrote:
tendzera wrote:Cist primjer da more ti je Bernie Ecclestone..stariji je od svoje hanume dvajest i kusur godina.. 8-)
:lol: :lol: :lol: a manji od nje .........
Nihe ba, razveo se Bernie od Slavice, sad je nasao mladju trebu :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#55 Re: Stariji muskarac

Post by MedenoSrce »

nesto sumnjam da ovaj njen ima dodirnih tacaka sa bernijem :mrgreen:
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#56 Re: Stariji muskarac

Post by Smajic.smajo »

Emina niko se vise ne cuva za brak, znas sta, ja bi reko da si ti neka, kako se to kaze, fina cura. Ne valja bit fin, nastradat ces, fine obicno ne znaju puno o zivotu i obicno ih zapadne neki predator, to su obicno oni nesigurni mutni likovi sto vrebaju tako mlade i fine. Stavi ti njega na led, u medjuvremenu se opusti, zivi malo, iskustva kakvog stekni. Bit ce ti lakse kasnije u zivotu.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#57 Re: Stariji muskarac

Post by MedenoSrce »

najbolji su mi ovi sto impliciraju da se iskustvo kroz krevet stice :D
cuvaje se ti minci svakako i kada ti kazu "nije ti zlatna" ti njima reci "meni jeste" - samo je redovno svojerucno poliraj ;-)
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#58 Re: Stariji muskarac

Post by miki.ba »

Jok eto svojerucno se iskustvo stice. :-D
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#59 Re: Stariji muskarac

Post by Smajic.smajo »

MedenoSrce wrote:najbolji su mi ovi sto impliciraju da se iskustvo kroz krevet stice :D
cuvaje se ti minci svakako i kada ti kazu "nije ti zlatna" ti njima reci "meni jeste" - samo je redovno svojerucno poliraj ;-)
To je samo seks...

A nisam mislio na to iskustvo... mislim na uopste neko zivotno iskustvo...zbog sebe a ne zbog ostalih, da bi naucio dal te neko munta, vara i statjaznam moras i s takvima posla ima. Iskustvo samo iskustvo
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#60 Re: Stariji muskarac

Post by MedenoSrce »

e izvini smajo zvucalo mi tako, zbog ovog
Smajic.smajo wrote:Emina niko se vise ne cuva za brak
nego miki da se stice, upozna damar :mrgreen:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#61 Re: Stariji muskarac

Post by kritichar »

Smajic.smajo wrote:Emina niko se vise ne cuva za brak, znas sta, ja bi reko da si ti neka, kako se to kaze, fina cura. Ne valja bit fin, nastradat ces, fine obicno ne znaju puno o zivotu i obicno ih zapadne neki predator, to su obicno oni nesigurni mutni likovi sto vrebaju tako mlade i fine. Stavi ti njega na led, u medjuvremenu se opusti, zivi malo, iskustva kakvog stekni. Bit ce ti lakse kasnije u zivotu.
e divnog li savjeta što joj dade :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#62 Re: Stariji muskarac

Post by Velkoski »

za godinu dana Emina će da se javi sa postom

User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#63 Re: Stariji muskarac

Post by Edin H. »

MedenoSrce wrote:nesto sumnjam da ovaj njen ima dodirnih tacaka sa bernijem :mrgreen:
Eki nema :shock:

Image
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#64 Re: Stariji muskarac

Post by MedenoSrce »

fali mu nekretnina, pokretnina, plemenitih metala, portfolio dionica i tako dalje i tako blize
doduse tesko da ce takvog sa nasih prostora sresti
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#65 Re: Stariji muskarac

Post by Edin H. »

MedenoSrce wrote:fali mu nekretnina, pokretnina, plemenitih metala, portfolio dionica i tako dalje i tako blize
doduse tesko da ce takvog sa nasih prostora sresti
Mislio sam vise onako stariji, ali muzevan :oops: :skoljka:
Emina2333
Posts: 24
Joined: 29/06/2013 19:21

#66 Re: Stariji muskarac

Post by Emina2333 »

Smajic.smajo wrote:Emina niko se vise ne cuva za brak, znas sta, ja bi reko da si ti neka, kako se to kaze, fina cura. Ne valja bit fin, nastradat ces, fine obicno ne znaju puno o zivotu i obicno ih zapadne neki predator, to su obicno oni nesigurni mutni likovi sto vrebaju tako mlade i fine. Stavi ti njega na led, u medjuvremenu se opusti, zivi malo, iskustva kakvog stekni. Bit ce ti lakse kasnije u zivotu.



Ima da se drzim ovog savjeta :thumbup:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#67 Re: Stariji muskarac

Post by nKrkan »

Današnje djevojke sve više računa vode o unutrašnjoj ljepoti ( klima.sjedišta,mjenjač,dizajn) .

P.S ima u Arabiji dobrih starijh muškaraca samo treba otić potražit
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#68 Re: Stariji muskarac

Post by Muhamed Đakmić »

Meni malo neobično, da ne kažem nenormalno da cure mojih godina hodaju sa likovima starijim deset godina od sebe, ali to može biti do mene.

Ustvari, tu zamislim svoje neke starije poznanike sa curama deset godina mlađim od sebe i pomislim da bi baš neozbiljni bili, da ne iskoristim kakvu drugu riječ. Naravno, govorim o ovim godinama, sa 25-26 ili više ta razlika nije toliko značajna.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#69 Re: Stariji muskarac

Post by burek_in_space »

Sarajevo1946 wrote:Meni malo neobično, da ne kažem nenormalno da cure mojih godina hodaju sa likovima starijim deset godina od sebe, ali to može biti do mene.

Ustvari, tu zamislim svoje neke starije poznanike sa curama deset godina mlađim od sebe i pomislim da bi baš neozbiljni bili, da ne iskoristim kakvu drugu riječ. Naravno, govorim o ovim godinama, sa 25-26 ili više ta razlika nije toliko značajna.
Necemo se vrijedjati. :twisted:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#70 Re: Stariji muskarac

Post by kritichar »

Emina2333 wrote:
Smajic.smajo wrote:Emina niko se vise ne cuva za brak, znas sta, ja bi reko da si ti neka, kako se to kaze, fina cura. Ne valja bit fin, nastradat ces, fine obicno ne znaju puno o zivotu i obicno ih zapadne neki predator, to su obicno oni nesigurni mutni likovi sto vrebaju tako mlade i fine. Stavi ti njega na led, u medjuvremenu se opusti, zivi malo, iskustva kakvog stekni. Bit ce ti lakse kasnije u zivotu.



Ima da se drzim ovog savjeta :thumbup:
znači odlučila si se na krevet
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#71 Re: Stariji muskarac

Post by Muhamed Đakmić »

6 i po godina, jesi sad zadovoljan? :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#72 Re: Stariji muskarac

Post by burek_in_space »

Sarajevo1946 wrote:6 i po godina, jesi sad zadovoljan? :lol:
Nikad 8-)
Emina2333
Posts: 24
Joined: 29/06/2013 19:21

#73 Re: Stariji muskarac

Post by Emina2333 »

kritichar wrote:
Emina2333 wrote:
Smajic.smajo wrote:Emina niko se vise ne cuva za brak, znas sta, ja bi reko da si ti neka, kako se to kaze, fina cura. Ne valja bit fin, nastradat ces, fine obicno ne znaju puno o zivotu i obicno ih zapadne neki predator, to su obicno oni nesigurni mutni likovi sto vrebaju tako mlade i fine. Stavi ti njega na led, u medjuvremenu se opusti, zivi malo, iskustva kakvog stekni. Bit ce ti lakse kasnije u zivotu.



Ima da se drzim ovog savjeta :thumbup:
znači odlučila si se na krevet


Hahaha kakav krevet, smajo je mislio na zivotno iskustvo, ne znam sto svi potencirate te stvari. Ja tu imam jasno definisan stav u glavi, ne mijenja se to lako, sad kome se svidja svidja, kome ne, nek produzi dalje...
Smajic.smajo
Posts: 614
Joined: 01/07/2013 14:05

#74 Re: Stariji muskarac

Post by Smajic.smajo »

kritichar wrote:
Emina2333 wrote:
Smajic.smajo wrote:Emina niko se vise ne cuva za brak, znas sta, ja bi reko da si ti neka, kako se to kaze, fina cura. Ne valja bit fin, nastradat ces, fine obicno ne znaju puno o zivotu i obicno ih zapadne neki predator, to su obicno oni nesigurni mutni likovi sto vrebaju tako mlade i fine. Stavi ti njega na led, u medjuvremenu se opusti, zivi malo, iskustva kakvog stekni. Bit ce ti lakse kasnije u zivotu.



Ima da se drzim ovog savjeta :thumbup:
znači odlučila si se na krevet
Ebo ga krevet svi zapeli za krevet, nisam mislio na to, mislio sam na iskustvo u svemu ostalom, tako ja to vidim, iz svog nekog iskustva. Ne kazem da je to tako ispravno, ja vidim to tako i reko sam sto vidim to tako, valjda je jasno :D
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#75 Re: Stariji muskarac

Post by kritichar »

prva rečenica je prva rečenica :skoljka:
Post Reply