Pomozite Mensi!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#26 Re: Pomozite Mensi!

Post by Zatamnjena stakla »

MENSO care, otiđi joj pred kuću i pjevaj.
Najbolje bi ti bilo da je pitaš da l' je za kaHvu i odete fino na Baščaršiju, malo kolač, malo rahat lokum, kafica. Sve pet.
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#27 Re: Pomozite Mensi!

Post by RahatHurmašica »

Sorel wrote:MENSO care, otiđi joj pred kuću i pjevaj.
Najbolje bi ti bilo da je pitaš da l' je za kaHvu i odete fino na Baščaršiju, malo kolač, malo rahat lokum, kafica. Sve pet.
i nek ponese tamburu. bez tambure će ga smatrati seljakom... :lol:

menso, menso, a mogao si je ko čovjek odmah zaskočiti dok je još bila zbunjena, morala bi ti dati. ali jok, ti hoćeš da budeš mangup preko facebooka. :lol:
User avatar
Helena Trojanska
Posts: 174
Joined: 11/03/2013 13:27

#28 Re: Pomozite Mensi!

Post by Helena Trojanska »

Menssso wrote:Lijep pozdrav svim ljudima dobre volje.

Iznio bih ovdje svoj problem s nadom da će se naći neko mehka srca pa me savjetovati u vezi mog ljubavnog poblema.
Zovem se Menso i imam 43 godine. Po zanimanju sam bravar i rođen sam u Drežnici, mjestu nadomak Mostara. Kao dijete bio sam dobar učenik ali malo polijen pa me nisu zanimale visoke škole tako da sam odlučio da završim kakav zanat i odmah dobijem zaposlenje. Znate kako je u tim godinama, daj para a ostalo nek ide u tri lijepe. Amidža me savjetovao da završim za bravara pa sam odabrao zanat našeg druga Tita i bio sam đak generacije, svaka petica.
Dokaz tome je i na zidu uramljena pohvala iz trećeg razreda.
Da vam pravo kažem bio sam i lijep i zgođušan onako visok, crn, pojak u plećima, moji zubi. Prvi sam u selu nabavio naočale Rejbanke a ostali momci su me stalno pitali da im dadnem iste da oprobaju. Bezbeli da njima nisu stajale tako lijepo kao meni.
Bilo je cura ko u priči jarane. Mogo sam da biram koju ću. Mijenjao sam ih češće nego vlastite gaće da izvinete. Nikad mi nije bilo na pameti da se skrasim i osnujem fameliju. Samo žene, cigari i rokenrol.
Ali kako sam napunio četrdesetu ta želja za famelijom je počela rasti. Valja imat nekog ko će te po povratku kući dočekat s ručkom, a i ovu moja kuća na sprat, vozni park (golf, freza i traktor) te 15 dunuma zemlje treba neko da nasljedi.
Jednog dana sam sjeo, uzeo hartiju i olovku, te napravio spisak cura iz mog sela i okolice.
Ona pred udajom, ona poružna, ona na lošem glasu, ona premlada, ona prestara...kad sam sve pretumbo shvatio sam da u široj okolici nema cure za mene.
Poslje sam se prijavio na smokvu i iskricu jer sam čuo da tamo ima treba, ali neuzubilahi sve nekakve što traže pare za onu stvar.
Pravo sam se razočaro.

I onda se desilo to da sam kod komšinice upoznao njenu rodicu Nerminu koja je inače raspuštenica ali meni to ne smeta. Plavuša..ama zgodna ko kad je zgodna. Malo sam se ko postidio u njenom društvu pa je nisam ni pitao da izađe sa mnom a ona vrckava samo se smije i priča s rodicom a mene ni da pogleda.
E kad je otišla meni se razvezo jezik. Pitam komšinicu ko je, kakva je, koga ima, čime se bavi, traži li nekog i kona mi sve ispriča.
Čim sam došo kući prijavio sam se na fejs, našao je i poslo zahtjev. Svako 5 minuta provjeravao sam je li prihvatila, je li, nije li, je li...
Čak sam i u klozet nosio mobilni i provjeravao. I prihvati me! Kad nisam crko od dragosti!
Odmah sam joj se javio na chat, rekao kako je lijepa, ali je cura morala da ubrzo ide pa sam se dao u razgledavanje njenih slika.
Svaku sliku sam joj ili lajko ili komentariso. Na zid sam joj stavljao pjesme od Divljih jagoda, Crvene jabuke, Dugmeta.
Čak sam kao hompejdž umjesto googla stavio njen profil. Stalno sam je hvalio i po zidu i slikama i svukuda jer sam htjeo pokazati koliko mi je stalo do nje.
I neko jutro ja ustao, napravio kahvu i ko na kompjuter ću...kad vidim blokirala me. Osto sam šokiran! Zašto me blokirala? To juto mi je prisjela i kahva i cigar, a nisam mogao ni doručkovati od neke muke. Hodo sam po sobi i kontao šta joj je, šta sam pogrešno uradio a baš sam se trudio da joj dadem do znanja da mi se sviđa.
Kontaktirao sam komšinicu i rekao joj tako i tako, kaže ona živ bio nemoj mene u to uvlačiti.
Po čitav dan sjedim u bašti zaklonjen starom smokvom i pratim kuću od komšinice da vidim neće li joj doć Nermina ali nje nema.
Šta da radim? Šta mislite zašto me blokirala? Gdje sam pogriješio?
Šta mi vi savjetujete? Da joj odem pred kuću i zatražim objašnjenje? Ili da čekam s nadom da će me odblokirati?
Samo nemojte reći da je zaboravim jer NE MOGU. Ja bi nju odmah ženio :sad:
:lol: :lol: :lol:
Pa gdje ćeš joj svaku sliku lajkati i komentarisati odmah...ne radi se to tako moj Menso :lol:
suspect_zero
Posts: 25769
Joined: 11/10/2008 21:45

#29 Re: Pomozite Mensi!

Post by suspect_zero »

Nije luda da ti onih 15 dunuma prekopava :oops:
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#30 Re: Pomozite Mensi!

Post by mousstapha »

Nermina prijavi se na forum, hocemo da cujemo i drugu stranu price. :D
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#31 Re: Pomozite Mensi!

Post by miki.ba »

A kako se preziva ta nermina da ti je mi nabacimo?
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#32 Re: Pomozite Mensi!

Post by kockica_kockica »

menso smorio si jadnu zenu.. ko zna kakv je brak imala, pa se uplasila evo jos jedan pacijent i mene nasao smarat.... :facepalm:

menso neki pravo nestrpljiv lik... :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#33 Re: Pomozite Mensi!

Post by MedenoSrce »

kockica_kockica wrote:
menso neki pravo nestrpljiv lik... :lol:

menso se dobro za...nima :wink:
User avatar
Irelevantan
Posts: 825
Joined: 21/05/2008 13:15
Location: u pm

#35 Re: Pomozite Mensi!

Post by Irelevantan »

Moj Menso,

Jedan od vrlo vjerovatnih i mogućih scenarija ti je sljedeći:

Ona vjerovatno ima nekog zagondžiju koji je upratio da joj lajkaš slike i komentarišeš (a meni se čini da si pretjerao) i to javno na FB, a FB prava seoska mahala (ima ljudi koji nista u zivotu ne rade samo prate ko je šta lajkovao i objavio), te je zagondžija rekoj maloj da te blokira ni manje ni više.

Al buraz zapamti sljedeće:
1. tiha voda brijegove valja;
2. ne j.ebe lijep nego uporan :-D :P
Son1
Posts: 1215
Joined: 24/07/2012 16:29

#36 Re: Pomozite Mensi!

Post by Son1 »

Ja na klix homepage-u vidim temu pomozite Mensi i kontam ona IQ Mensa trazi pomoc, toliko intelignetni a ne mogu sami sebi da pomognu :D

Kad ono Menso lav naisao na prepreke.
Sto se tice nekog savjeta, moje misljenje je da nisi dovoljno lajkao i komentarisao, nema sta drugo bit.
Novi profil i u nove pobjede, ovaj put odlucnije.
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#37 Re: Pomozite Mensi!

Post by zlo zlo »

Odmah sam joj se javio na chat, rekao kako je lijepa, ali je cura morala da ubrzo ide pa sam se dao u razgledavanje njenih slika.
Svaku sliku sam joj ili lajko ili komentariso. Na zid sam joj stavljao pjesme od Divljih jagoda, Crvene jabuke, Dugmeta.
Čak sam kao hompejdž umjesto googla stavio njen profil. Stalno sam je hvalio i po zidu i slikama i svukuda jer sam htjeo pokazati koliko mi je stalo do nje.
:eh: :luda: :nija:



:jbt:
dobro da te nije prijavila zbog uznemiravanja :lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#38 Re: Pomozite Mensi!

Post by Velkoski »

pročit'o sam sve
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#39 Re: Pomozite Mensi!

Post by Muhamed Đakmić »

Pročit'o, preočigledno trolanje, može to bolje Menso :D
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#40 Re: Pomozite Mensi!

Post by Converse »

Menso bolan, mozda joj se nije svidio tvoj muzicki izbor, more bit da ona voli folk...
ters_lokum
Posts: 6
Joined: 23/06/2013 09:43

#41 Re: Pomozite Mensi!

Post by ters_lokum »

blag si bio menso, oma vjerovatno voli momke od akcije, sator pred njenu kucu razapni i pjevaj joj krivo je more svaku noc
User avatar
limunada25
Posts: 1928
Joined: 23/06/2010 14:20

#42 Re: Pomozite Mensi!

Post by limunada25 »

:lol: :lol: napravi novi fb profil :D
Emina2333
Posts: 24
Joined: 29/06/2013 19:21

#43 Re: Pomozite Mensi!

Post by Emina2333 »

Čuj svaku sliku si joj lajkovo, komentarisao, stavljao joj pjesme...
Nisi ni izasao na kafu s njom, a odmah sve to...zar ne mislis da je previse :-D
Tako izgledas ocajno sto zene ne vole nikako. Sad fino nabavi broj od djevojke, posalji joj poruku, izvini joj se na uznemiravanju i reci da si pretjerao. Nakon nekog vremena opet pokusaj ali na drugaciji nacin.Sretno
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#44 Re: Pomozite Mensi!

Post by pirmin »

Ovo je primjer trolanja sa samih pocetaka interneta. :mrgreen:





Jesam ostario ccc :roll:
Post Reply