Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

CaneBos

#126 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by CaneBos » 25/03/2014 15:35

Ma vodjenje klinca i ljubavi..sex je sex i zna se cime je potaknut'. Sex sasvim komotno moze prezivjet' bez ljubavi, al ljubav brez sexa ne mere :D

CaneBos

#127 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by CaneBos » 25/03/2014 15:35

Ramzess Veliki wrote:Ne poznajem takve opise - seks, vođenje ljubavi ... kod mene se to naziva majstorluk. :oops:

majstoree..ima izac' :D

Ramzess Veliki

#128 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by Ramzess Veliki » 25/03/2014 16:11

CaneBos wrote:
Ramzess Veliki wrote:Ne poznajem takve opise - seks, vođenje ljubavi ... kod mene se to naziva majstorluk. :oops:

majstoree..ima izac' :D
Ili ući ... zavisi sa koje strane gledaš ... sad dilema - ući ili izaći ... :lol:

Seoskivaralica

#129 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by Seoskivaralica » 02/04/2014 00:35

Ok....haj recimo sex solo....pa kako se kutarisati one gadosti i jada sto te prati poslije . Ono kad samo skontas sta se desilo ....mislim fuj samo onako kao sisari na discovery channel....ljudska slabost je skoro neunistiva....cast izuzetcima....
Kako samo jadno to zvuci.....
Generalno mislim da samo istina i ljubav imaju neku stvarnu vrijednost ostalo je tu i tamo...

Wolf Angel

#130 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by Wolf Angel » 02/04/2014 00:41

Seoskivaralica wrote:Ok....haj recimo sex solo....pa kako se kutarisati one gadosti i jada sto te prati poslije . Ono kad samo skontas sta se desilo ....mislim fuj samo onako kao sisari na discovery channel....ljudska slabost je skoro neunistiva....cast izuze
tcima....
Generalno mislim da samo istina i ljubav imaju neku stvarnu vrijednost ostalo je tu i tamo...
Gadost? O kakvoj gadosti to pričaš? I što je tu jadno, može pojašnjenje? Desilo? Nije se ništa "desilo" već si radio/la što si htio. Niko te nije gunom na potiljak prislonio. Što te to prati poslije? A što ako tu svoju "pravu" ljubav nikada ne pronadješ, hoces li život provesti do tada u celibatu.
To "pravo" ne postoji-fikcija je, ono čega se ti gadiš je stvarno, realno, od krvi i mesa. Ne bi ti se trebalo gaditi.

Seoskivaralica

#131 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by Seoskivaralica » 02/04/2014 00:57

Ljudska slabost i pokleknuce tjelesnim uzitcima koji nemaju nikakvu osnovu na osjecajnom nivou ona GADOST kad ljudi jedu ljude da bi ostali zivi kada zele da zadovolje svoju glad na sve moguce nacine kada zive u momentu eudaimonye koji razvlace u beskonacnost da bi bili sebi vrijedni postupka iz neke niske strasti....sve bez osjecaja je bezvrijedno , cista mehanika , predaja djavlu svome , ili ono cekanje sabaha sa shejtanom , jesi li ikad imao sex pa malo produmao poslije sta se desilo , kolko je jako to lucenje hormona srece bilo da te drzi zadovoljnim dosta dugo, da se ne javi druga strana price koja kaze ono tipicno afterparty Nidje veze....
Kontas ,,,,,
Prazna kesa puna zraka napuhala se a prazna....
Sex contra ljubavisanje shuplja.....

Seoskivaralica

#132 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by Seoskivaralica » 02/04/2014 01:03

Wolf Angel wrote:
Seoskivaralica wrote:Ok....haj recimo sex solo....pa kako se kutarisati one gadosti i jada sto te prati poslije . Ono kad samo skontas sta se desilo ....mislim fuj samo onako kao sisari na discovery channel....ljudska slabost je skoro neunistiva....cast izuze
tcima....
Gadost? O kakvoj gadosti to pričaš? I što je tu jadno, može pojašnjenje? Desilo? Nije se ništa "desilo" već si radio/la što si htio. Niko te nije gunom na potiljak prislonio. Što te to prati poslije? A što ako tu svoju "pravu" ljubav nikada ne pronadješ, hoces li život provesti do tada u celibatu.
To "pravo" ne postoji-fikcija je, ono čega se ti gadiš je stvarno, realno, od krvi i mesa. Ne bi ti se trebalo gaditi.
Editovao si haj nema veze ....prava ljubav je vrijedna cekanja pa i do smrti....samo je malo jbno ako si je masio ranije a imao je u ruci ,eeeee tad imas slucaj alcoholica....
I ne gadim se zene ,posto sam hetero, niti mesa , nego sam sebi ,jer sam bio slab....knts....
Eto tako...

Wolf Angel

#133 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by Wolf Angel » 02/04/2014 01:05

Seoskivaralica wrote:Ljudska slabost i pokleknuce tjelesnim uzitcima koji nemaju nikakvu osnovu na osjecajnom nivou ona GADOST kad ljudi jedu ljude da bi ostali zivi kada zele da zadovolje svoju glad na sve moguce nacine kada zive u momentu eudaimonye koji razvlace u beskonacnost da bi bili sebi vrijedni postupka iz neke niske strasti....sve bez osjecaja je bezvrijedno , cista mehanika , predaja djavlu svome , ili ono cekanje sabaha sa shejtanom , jesi li ikad imao sex pa malo produmao poslije sta se desilo , kolko je jako to lucenje hormona srece bilo da te drzi zadovoljnim dosta dugo, da se ne javi druga strana price koja kaze ono tipicno afterparty Nidje veze....
Kontas ,,,,,
Prazna kesa puna zraka napuhala se a prazna....
Sex contra ljubavisanje shuplja.....
.
Last edited by Wolf Angel on 16/04/2014 08:20, edited 2 times in total.

sha_ba

#134 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by sha_ba » 02/04/2014 11:11

cuj gadi mu se seS :roll:

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#135 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by ladyblue18 » 02/04/2014 11:35

Ovo me podsjeti na jednog mog poznanika, ima tome par godina.
Post'o on veliki musliman preko noci i eto znas cuvat cu se ja do braka, reko dobro haj fino, a gospodin dodaje "samo sto sam vec eto jednom tjelesno zgrijesio" ovim rijecima...nekako sam izdrzala da se ne nasmijem :mrgreen:

azurna_obala

#136 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by azurna_obala » 02/04/2014 11:54

Ljubavisanje :lol: :lol:
Seoskivaralica wrote:Ok....haj recimo sex solo....pa kako se kutarisati one gadosti i jada sto te prati poslije . Ono kad samo skontas sta se desilo ....mislim fuj samo onako kao sisari na discovery channel....ljudska slabost je skoro neunistiva....cast izuzetcima....
a kako ti definišeš sex u braku :oops:
eto nećemo prije braka, ali šta u braku....voliš je (bla bla bla) a dunga dunga?

tendzera

#137 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by tendzera » 02/04/2014 11:59

Fuj sex :roll: odmah mi se povraća na pomen istog :cry:

kockica_kockica

#138 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by kockica_kockica » 02/04/2014 15:20

I sta bi? Ima li seksa ili samo vodite ljubav? :gunjastajl:

Indigia

#139 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by Indigia » 02/04/2014 20:20

obican sex, precijenjena stvar.

Seoskivaralica

#140 Re: Vodjenje ljubavi ili samo obican sex

Post by Seoskivaralica » 02/04/2014 21:38

azurna_obala wrote:Ljubavisanje :lol: :lol:
Seoskivaralica wrote:Ok....haj recimo sex solo....pa kako se kutarisati one gadosti i jada sto te prati poslije . Ono kad samo skontas sta se desilo ....mislim fuj samo onako kao sisari na discovery channel....ljudska slabost je skoro neunistiva....cast izuzetcima....
a kako ti definišeš sex u braku :oops:
eto nećemo prije braka, ali šta u braku....voliš je (bla bla bla) a dunga dunga?
Haj eto neka vam bude , ja sam hadum....
Ha ha ha ha....
Ma bio sam se nadovezao na jedan post ono sex bez ljubavi....
Mislim da to nije za mene nemam nikakvu potrebu da se trljam od bukvu sto kaze laka ko medjed....
Eto...knts ....sad...
A ima li ja sam musko pa i da nema rekao bi : ima ne susim ga....
Eto..ha ha h aha....

Post Reply