Veza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#26 Re: Veza

Post by MedenoSrce »

amebr wrote:Kako da j***m da prostiš....pa kontam šta da radim u vezi s tim...
Indigia čitaš li ti?
User avatar
Indigia
Posts: 7530
Joined: 01/11/2010 21:41
Location: Where The Wild Roses Grow

#27 Re: Veza

Post by Indigia »

ja se ne obazirem na postove autora teme, ali kazem da je jako ruzno sprdati se na racun ovakvih stvari. bio on neko ko ismijava ili ko se pravi budala ili ko stvarno nije sav svoj pa ne zna dje udara. Ja sam citirala tebe, zbog lakiranja noktiju i vjere. Pa te pitam sad, znaci ja ako nalakiran nokte, i skinem lak prije abdesta i zavrsim sa namazima za taj dan i eto nalakiram ih opet, ja nisam u vjeri jel?


Izvinjavam se sto skrecem sa teme.
User avatar
Indigia
Posts: 7530
Joined: 01/11/2010 21:41
Location: Where The Wild Roses Grow

#28 Re: Veza

Post by Indigia »

patakdaca wrote:
Indigia wrote:Vi ste stvarno nenormalni :-)

Mozda ona nije seljanka iz Buca potoka koja se kune Bogom kad laze, mozda je djevojka jako iskrena a vi se tu grijesite. Allah je SVETINJA za neke i nemojte da se sprdate sa tim :)

how yes no, tako se i jedna moja birvaktile klela, al ja nisam cuo ostatak gore naveden, pa ga ispusih cim je nasla priliku na koju će ćaća svršit od sreće kad čuje, a isto tako joj roditelji bili strogi i sta sve ne :-) :-) :lol:

jarane tvoja bivsa nije bila pokrivena sigurno i nije klanjala pet namaza sigurno :D
amebr
Posts: 288
Joined: 05/12/2012 13:49

#29 Re: Veza

Post by amebr »

Sorel wrote:Kol'ko imaš godina?
23 a ona 20
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#30 Re: Veza

Post by MedenoSrce »

Ne sprdam se na racun stvari (iako bi se i tu imalo stosta za reci).
Oko toga sta izvodi iz vjere imamo poseban pdf.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#31 Re: Veza

Post by burek_in_space »

Indigia wrote:Vi ste stvarno nenormalni :-)

Mozda ona nije seljanka iz Buca potoka koja se kune Bogom kad laze, mozda je djevojka jako iskrena a vi se tu grijesite. Allah je SVETINJA za neke i nemojte da se sprdate sa tim :)
I ja uzhasno, da ne kazhem pretjeran poshtujem one koji vjeruju u Allaha, a pritom se ne kunu u njega nego nastoje da zhive u skladu sa tim propisima.
A oni shto su pokriveni, klanjaju svih 5 vakata i kunu se u Allaha, a rade mimo Njega i Njegove volje i jesu za ismijavanja.
*mima*

#32 Re: Veza

Post by *mima* »

sve je ovo Aca Lukas zakuho
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#33 Re: Veza

Post by Chmoljo »

burek_in_space wrote:
I ja uzhasno, da ne kazhem pretjeran poshtujem one koji vjeruju u Allaha, a pritom se ne kunu u njega nego nastoje da zhive u skladu sa tim propisima.
A oni shto su pokriveni, klanjaju svih 5 vakata i kunu se u Allaha, a rade mimo Njega i Njegove volje i jesu za ismijavanja.
ja na onom svom mjestu vidio kako je džuvegija navalio na jednu pokrivenu... i ne popušta.

a bogami, nije da se ona i opirala :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#34 Re: Veza

Post by burek_in_space »

*mima* wrote:sve je ovo Aca Lukas zakuho
Na chelo, stavljam prst na chelo
glava mi aterira i drhti mi telo
User avatar
Indigia
Posts: 7530
Joined: 01/11/2010 21:41
Location: Where The Wild Roses Grow

#35 Re: Veza

Post by Indigia »

burek_in_space wrote:
Indigia wrote:Vi ste stvarno nenormalni :-)

Mozda ona nije seljanka iz Buca potoka koja se kune Bogom kad laze, mozda je djevojka jako iskrena a vi se tu grijesite. Allah je SVETINJA za neke i nemojte da se sprdate sa tim :)
I ja uzhasno, da ne kazhem pretjeran poshtujem one koji vjeruju u Allaha, a pritom se ne kunu u njega nego nastoje da zhive u skladu sa tim propisima.
A oni shto su pokriveni, klanjaju svih 5 vakata i kunu se u Allaha, a rade mimo Njega i Njegove volje i jesu za ismijavanja.

Burece, ja necu niti smijem da ulazim u to sta rade pojedinci, samo oni i znaju sta i kako rade. Ali meni brate ovo sprdanje na racun bilo koje vjere i zakletve je fuj. Ako si dobra osoba tebi i ne treba zakletva, ali nasi papci su sve precijenili pa cak i zakletve bilo koje vrste
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#36 Re: Veza

Post by Zatamnjena stakla »

amebr wrote:
Sorel wrote:Kol'ko imaš godina?
23 a ona 20


Popričaj s njom oko toga. ;-)
Gentleman5001
Posts: 154
Joined: 14/12/2012 17:56
Location: Što dalje od Balkana...

#37 Re: Veza

Post by Gentleman5001 »

Pit'o sam nanu za tvoj problem.. Kaže ako ne klanja dupli vakat namaz, ne vjeruj joj ništa :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#38 Re: Veza

Post by burek_in_space »

Indigia wrote: Burece, ja necu niti smijem da ulazim u to sta rade pojedinci, samo oni i znaju sta i kako rade. Ali meni brate ovo sprdanje na racun bilo koje vjere i zakletve je fuj. Ako si dobra osoba tebi i ne treba zakletva, ali nasi papci su sve precijenili pa cak i zakletve bilo koje vrste
Ja sad ne kontam kome si se obracala, Medenom srceTu, meni ili nekom trecem ( ne chitam bash pazhljivo ).
Ali nije mi normalno da neko u ozbiljnoj diskusiji, a ovdje mislim na pokretacha teme, zheli da ga ozbiljno shvatimo shto kao dokaz nechega navodi da mu se cura kune Allahom, a on u drugoj rechenici pricha kako bi da jePe. Mislim, ono lud zbunjenog malo :dance: , zar ne?
User avatar
Indigia
Posts: 7530
Joined: 01/11/2010 21:41
Location: Where The Wild Roses Grow

#39 Re: Veza

Post by Indigia »

Obracam se i njemu i patku, a i tebi :skoljka:
Znam da si ti sad mnogo sretan zbog sestara iz CG pa i ne citas :D :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#40 Re: Veza

Post by burek_in_space »

Image

:kiss:
amebr
Posts: 288
Joined: 05/12/2012 13:49

#41 Re: Veza

Post by amebr »

Daj ljudi....nisam ja ovdje došao da se šprdate samnom....pitao sam za neki eventualno savjet pošto ima starije raje i iskusnije....
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#42 Re: Veza

Post by burek_in_space »

amebr wrote:Daj ljudi....nisam ja ovdje došao da se šprdate samnom....pitao sam za neki eventualno savjet pošto ima starije raje i iskusnije....
Pa ho'sh savjet ili da te lazhemo?
amebr
Posts: 288
Joined: 05/12/2012 13:49

#43 Re: Veza

Post by amebr »

burek_in_space wrote:
amebr wrote:Daj ljudi....nisam ja ovdje došao da se šprdate samnom....pitao sam za neki eventualno savjet pošto ima starije raje i iskusnije....
Pa ho'sh savjet ili da te lazhemo?
ovo prvo....hahah
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#44 Re: Veza

Post by Chmoljo »

hehehhee
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#45 Re: Veza

Post by fidoremilienko »

Nadji trecu
amebr
Posts: 288
Joined: 05/12/2012 13:49

#46 Re: Veza

Post by amebr »

fidoremilienko wrote:Nadji trecu
Neću...ova mi je sve u životu....volim je i srcem i dušom............................................bez šprdanja na moj račun molim vas
User avatar
Indigia
Posts: 7530
Joined: 01/11/2010 21:41
Location: Where The Wild Roses Grow

#47 Re: Veza

Post by Indigia »

Image
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#48 Re: Veza

Post by fidoremilienko »

amebr wrote:
fidoremilienko wrote:Nadji trecu
Neću...ova mi je sve u životu....volim je i srcem i dušom............................................bez šprdanja na moj račun molim vas
Joj sta ce vam jos preko glave proci, niste svjesni. Brzo cete zaboraviti na sve :) Ne sprdam se, ozbiljno ti kazem. Ili ces iz iskustva. Mene je moja bivsa krila od starog i na kraju drugom u narucje uletila :D Et, ne mora nista da znaci :)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#49 Re: Veza

Post by burek_in_space »

amebr wrote: Neću...ova mi je sve u životu....volim je i srcem i dušom............................................bez šprdanja na moj račun molim vas
Sjedi s njom, porazgovaraj, reci shta te muchi, vidi kako ce odreagovati na to, hoce li promijeniti stav po pitanju upoznavanja sa njenim roditeljima.
Ako se ne promijeni nishta, zhalim sluchaj, vishe srece drugi put.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#50 Re: Veza

Post by fidoremilienko »

patakdaca wrote: Neka pusti ga nadoći će ko rasol, samo polahko :D
sjetit ce se :)
Locked