Varate li?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2576 Re: Varanje u vezi

Post by didžej »

lavorpunvode wrote:
didžej wrote:
lavorpunvode wrote:
ma cim ti imas ovoliko otvorenih opcija, dzaba mi tebi ovdje ista pricamo, preci ces ti preko ovoga i sad i jos poneki put vjerovatno :)
ili mu je prva ili se dobro jase, nema treceg. :D
ima treceg kako nema :D
da. :D
mislio sam na razlog zasto nema snage da joj da sut kartu. :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2577 Re: Varanje u vezi

Post by SmokingMan »

unac1980 wrote:Situacija je sljedeca:

U vezi si 3 godine, sve izgleda veoma dobro i sve dobro funkcionise. Jednoga dana ti partnerica dodje i kaze da se poljubila s drugim momkom

sta ciniti s obzirom da mi je stalo do nje?

a- porazgovarati i vidjeti ima li i dalje u nesto medju nama
b- ukoliko kaze da je samo privremena avantura bila potisnuti sve i nastaviti skupa
c- praviti se lud i neku drugu pokupiti
d- odjeb*** za sva vremena (mislim da cete svi za ovo glasati, ali... :roll: )
Nemoj da se ljutiš neznaniče,ali bi ti ovo najprije trebao da sam skontaš,pa muško si majka mu stara...
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2578 Re: Varanje u vezi

Post by BarbaDue »

mene da neko na taj način napravi magarcem može samo JEDNOM :wink:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#2579 Re: Odg: Varanje u vezi

Post by Šveđanin »

Kažeš i sam da ništa neće biti isto kao prije.

Ne znam za tebe, ali ja bi je pozvao za sto, objasnio joj da dalje ne može, neka pokupi stvari i ide. Regularno i demokratski, zar ne. :D

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2580 Re: Varanje u vezi

Post by Muhamed Đakmić »

Ja bih uradio što je savjetovao Jay Thomas. Bih života mi. Ti u principu ništa ne gubiš, trebaš toga biti svjestan. Varanje nije stvar trenutka ni zanosa, nego stvar karaktera.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2581 Re: Varanje u vezi

Post by BarbaDue »

unac1980 LaFe moj, šta se sekiraš možda nečeš ni imati priliku da ostaneš sa njom u vezi :mrgreen:
malo jeste okrutno ali stoji i ta opcija :wink:
rasuta_riza
Posts: 546
Joined: 18/10/2006 14:05

#2582 Re: Varanje u vezi

Post by rasuta_riza »

BarbaDue wrote:unac1980 LaFe moj, šta se sekiraš možda nečeš ni imati priliku da ostaneš sa njom u vezi :mrgreen:
malo jeste okrutno ali stoji i ta opcija :wink:
Odlično zapažanje! Zapravo najvjerovatnije od svega da je to. Indirektno mu je sugerisala da on to muški prekine, da ne bi ona, ovo priznanje je upravo bila njemu ponuda da on to okonča, zvanično, jer ona to već jeste.
U biti bi trebao biti sretan što je progledao.
EselamAlejk
Posts: 256
Joined: 22/07/2013 23:54

#2583 Re: Varanje u vezi

Post by EselamAlejk »

Kakvo crno lijepo sjećanje poslije prevare, nikad' halaliti to.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2584 Re: Varanje u vezi

Post by Muhamed Đakmić »

Ma prevara je fuj, kako god pogledaš. I neću mrziti nekoga ko me prevario, ali da će mi ostati u lijepom sjećanju, neće.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2585 Re: Varanje u vezi

Post by Muhamed Đakmić »

Pa ne komplikujemo mi, nego to ne rješavamo mozgom nego emocijama, pa tu nastaje problem.

Ali dobro, slažem se s tobom da je najbolje nastaviti i skroz zaboraviti, samo hoću reći da kad ti neko ne pokaže dovoljno poštovanja da te ostavi prije nego se upusti u bilo kakav odnos sa drugom osobom, onda ni ta osoba ne zaslužuje ni najmanje poštovanja sa tvoje strane.
User avatar
1973 +1
Posts: 61
Joined: 27/07/2013 15:25
Location: za sofrom

#2586 Re: Varanje u vezi

Post by 1973 +1 »

Hm... glasam za a.
Ako je priznala, tesko joj je vjerovatno. A tri godine nisu malo.
Ispada da te ona nije cijenila dovoljno tj. vas i te tri godine. Ali trebas porazgovarati i vidjeti mozete li nastaviti.
POkusajte, ako vidis da te to kopka, da ne mozes dalje, reci allahimanet Almasa al nemoj odmah odustajati :cry:
EselamAlejk
Posts: 256
Joined: 22/07/2013 23:54

#2587 Re: Varanje u vezi

Post by EselamAlejk »

poticaj wrote:
EselamAlejk wrote:Kakvo crno lijepo sjećanje poslije prevare, nikad' halaliti to.
Zašto? Ta ogorčenost i povrijeđenost nečijom prevarom mnoge dovede do toga da propuste fantastične šanse u životu :wink: , živi sam svjedok toga. Prevarila, priznala - hvala ti i idemo dalje (mislim na ovaj par). Ovo sam rekla u smislu da treba cijeniti i što je rekla ali ne preći preko toga. Život ide dalje, pa nije jedina :thumbup:.
Uzmem gumicu i obrišem osobu, mrtva, ne postoji, samim tim i sjećanja ne postoje, ne zanimaju me.
User avatar
Sirri
Posts: 64
Joined: 23/04/2013 22:22

#2588 Re: Varanje u vezi

Post by Sirri »

unac1980 wrote:Situacija je sljedeca:

U vezi si 3 godine, sve izgleda veoma dobro i sve dobro funkcionise. Jednoga dana ti partnerica dodje i kaze da se poljubila s drugim momkom

sta ciniti s obzirom da mi je stalo do nje?
Čim sebe dovedeš u tu situaciju, pitanje je koliko ti je zapravo stalo do veze. Nikako nije uredu igrati se s ozbiljnom vezom (pretpostavljam da vaša to jeste, jer po meni tri godine nije malo), samo zato jer ''poželiš'' nekog drugog. Impulsi budu i prođu, a na nama je da ih naučimo savladavati. Sigurna sam da ne bih tek tako prešla preko toga, bez obzira koliko mi je stalo do partnera.
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#2589 Re: Varanje u vezi

Post by samo_ti »

unac1980 wrote:Situacija je sljedeca:

U vezi si 3 godine, sve izgleda veoma dobro i sve dobro funkcionise. Jednoga dana ti partnerica dodje i kaze da se poljubila s drugim momkom

sta ciniti s obzirom da mi je stalo do nje?

a- porazgovarati i vidjeti ima li i dalje u nesto medju nama
b- ukoliko kaze da je samo privremena avantura bila potisnuti sve i nastaviti skupa
c- praviti se lud i neku drugu pokupiti
d- odjeb*** za sva vremena (mislim da cete svi za ovo glasati, ali... :roll: )
Nabiti nogom. Ako je jednom, opet ce :D
A i tebe ce to jesti, s` vremena na vrijeme.
User avatar
Tomos
Posts: 586
Joined: 30/06/2013 12:05

#2590 Re: Varanje u vezi

Post by Tomos »

Svi imate prosječno balkansko razmišljanje, nek se ljubi, žvalji, g..i s kim hoće ako joj se taj neko sviđa neće trpit nekog mjesecima godinama, dodije stalno jesti i pečenje, aj svaki dan jedi pečenje, jelde da dojadi, malo ženska, ili muškarac nebitno hoće da promjene nove avanture nova poznanstva ima na to pravo nije ti ta/taj neko predmet ili rob, da ima nad sobom vlasnika to je sasvim normalno, tako pravi evropejci to i protežiraju, nije ovo džamahirija pa da se žene umotaju ko nindže, ja iz dragosti svaku zagrlim i uvalim joj jezik.
moke33-sa
Posts: 120
Joined: 23/06/2013 21:14

#2591 Re: Varanje u vezi

Post by moke33-sa »

unac1980 wrote:Situacija je sljedeca:

U vezi si 3 godine, sve izgleda veoma dobro i sve dobro funkcionise. Jednoga dana ti partnerica dodje i kaze da se poljubila s drugim momkom

sta ciniti s obzirom da mi je stalo do nje?

a- porazgovarati i vidjeti ima li i dalje u nesto medju nama
b- ukoliko kaze da je samo privremena avantura bila potisnuti sve i nastaviti skupa
c- praviti se lud i neku drugu pokupiti
d- odjeb*** za sva vremena (mislim da cete svi za ovo glasati, ali... :roll: )
druze zao mi je da ti se to desilo,nemas ti tu sta uraditi drugo osim otici od nje,pa ti dosao na forum da trazis savjet za prevaru..ako sam ne uradis to necemo ti mi nista pomoci,jednostavno ona je k..u pravom smislu te rjeci i od toga bjezi sto dalje..cim je imala obraza doci i reci ti da te prevarila(sad ce neko reci bar je iskrena)i ocekivati od tebe da joj oprostis to sve govori o njoj..bejzi od te zene sto dalje..ona je spremna na sve..da je bila iskrena kosto se htjela predstaviti poslje prevare prekinula bi s tobom pa onda radila sta hoce..e to je iskrena djevojka sve ostale koje rade to kao tvoja za mene su k...bez imalo obraza.sto kazu sandzaklije nema ni dva prsta obraza..eto toliko i sreno u buducnosti :thumbup:
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#2592 Re: Varanje u vezi

Post by kritichar »

nije tu samo poljubac, trebalo je do njega doći, a da bi došlo do njega moralo bi biti flerta bar par dana, nekih pogleda, šema, pa su onda sjeli par sati sami, ko zna šta radili i pričali
nije to bilo, sreli se u putu, poljubili i svako na svoju stranu
znači u ovom slučaju slušaj razum
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#2593 Re: Varanje u vezi

Post by lavorpunvode »

kritichar wrote:nije tu samo poljubac, trebalo je do njega doći, a da bi došlo do njega moralo bi biti flerta bar par dana, nekih pogleda, šema, pa su onda sjeli par sati sami, ko zna šta radili i pričali
nije to bilo, sreli se u putu, poljubili i svako na svoju stranu
znači u ovom slučaju slušaj razum
evo co'jek ti objasnio. Nikad to nije "samo to".

Bas kao sto neko prije rece, varanje nije stvar trenutka nego stvar karaktera. :thumbup:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#2594 Re: Varanje u vezi

Post by Klitemnestraaa »

1973 +1 wrote:Hm... glasam za a.
Ako je priznala, tesko joj je vjerovatno. A tri godine nisu malo.
Ispada da te ona nije cijenila dovoljno tj. vas i te tri godine. Ali trebas porazgovarati i vidjeti mozete li nastaviti.
POkusajte, ako vidis da te to kopka, da ne mozes dalje, reci allahimanet Almasa al nemoj odmah odustajati :cry:
:thumbup: +1
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#2595 Re: Varanje u vezi

Post by Ghost_Rider_XXX »

Ti se zaista ozbiljno pitaš šta da uradiš??? Jedina "pozitivna" stvar u tome je što je ako ništa drugo priznala. ( i o tome seda filozofirati na dugo i na široko)

Pedala i gotovo. Danas se poljubila, ti predješ preko toga, sutra će se poljubiti i opet ti priznati i ti ćeš opet preći preko toga, prekosutra će da ima koitus sa prvom postavom Čelika i šta onda?
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2596 Re: Varanje u vezi

Post by Truba »

odavno te želim pitati
jel se ona amerikanka javila kad
User avatar
Helena Trojanska
Posts: 174
Joined: 11/03/2013 13:27

#2597 Re: Varanje u vezi

Post by Helena Trojanska »

EselamAlejk wrote:Prouči joj dovu.
:lol: :lol: :lol:
:thumbup:
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#2598 Re: Varanje u vezi

Post by Ghost_Rider_XXX »

Black swan wrote:odavno te želim pitati
jel se ona amerikanka javila kad
Kralju, šahu, care, jel ti znaš koliko je miljacke proteklo od tad??? :-)
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#2599 Re: Varanje u vezi

Post by fidoremilienko »

Jel respo sta komentarisao?
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2600 Re: Varanje u vezi

Post by Truba »

Ghost_Rider_XXX wrote:
Black swan wrote:odavno te želim pitati
jel se ona amerikanka javila kad
Kralju, šahu, care, jel ti znaš koliko je miljacke proteklo od tad??? :-)
pa znam... recimo febraur 2011. :D

nako me zanima jel poslala kakav majl jeste se sreli u gradu i tako
Post Reply