[Djevojka] Plaćanje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#501 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by Zatamnjena stakla »

duminjo wrote:
tech10 wrote:Nije samo to, a i stanovala je navrh Bistrika. Valjalo je pratiti je kuci pa se vratiti na Grbavicu. :shock:
ja sam jednoj isao sa bjelava na dobrinju...kao student (kokuz).. i nije mi bilo nikad mrsko

priznaj da ti je ovo samo izgovor :lol:
Ma dobro, k'o studentu :D
Al' kasnije kad si u poslu nekom aa to je već druga situacija. Nabio bi je nogom do Dobrinje :lol:
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#502 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by ♥ Julianna ♥ »

tech10 wrote:Ja sam imo jenu nikada se za loptchanik ufatila nije. Eh, kada je polozila Anatomiju vodi ona mene u Oloman na kolace da casti, gdje sam je ja redovno hranio i tovio.
:lol: :lol: ha ja, kad je naučila anatomiju, skontala je za šta se ruka još koristi i da nije samo da se grebe okolo.
Nego moj ti, nije ti to pametno što si je ostavio. Zamisli kako bi ti sad valjala, te izmjeri šećer, te izmjeri prEtisak, te prepiši lijek ...eee jelde da si se malo zaj...preračunao? :lol:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#503 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by tech10 »

A sta mi ima mjeriti, sve mi je povecano,moja ti. :)
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#504 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by tech10 »

duminjo wrote:
tech10 wrote:Nije samo to, a i stanovala je navrh Bistrika. Valjalo je pratiti je kuci pa se vratiti na Grbavicu. :shock:
ja sam jednoj isao sa bjelava na dobrinju...kao student (kokuz).. i nije mi bilo nikad mrsko

priznaj da ti je ovo samo izgovor :lol:
Dok bi se ja smandrljao niz Bistrik i doletio do Pozorista, 11-ka vec odmaglila za Grbavicu I. :(
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#505 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by lajk »

Nekad on,nekad ja...il ako cemo u jedan kafic jest u drugi pit onda jedno hranu il pice,ako je bas skuplje npr.neki rucak vecera iznad 20 km platimo popola ;-) !A ako bas nisam placala u zadnje vrijeme volim ga iznenadit nekim stvarima koje bi on mozda sebi kupio gel,majicu,dezodorans...ako idemo an tekmu ja platim karte ,on naftu i pice sto popijemo prije ...uglavnom tako nekako funkcionisemo 4 godine iako sam ja student ,a on radi :-D
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#506 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by duminjo »

lajk wrote:Nekad on,nekad ja...il ako cemo u jedan kafic jest u drugi pit onda jedno hranu il pice,ako je bas skuplje npr.neki rucak vecera iznad 20 km platimo popola ;-) !A ako bas nisam placala u zadnje vrijeme volim ga iznenadit nekim stvarima koje bi on mozda sebi kupio gel,majicu,dezodorans...ako idemo an tekmu ja platim karte ,on naftu i pice sto popijemo prije ...uglavnom tako nekako funkcionisemo 4 godine iako sam ja student ,a on radi :-D
da ti nisi moja cura ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#507 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by lajk »

duminjo wrote:
lajk wrote:Nekad on,nekad ja...il ako cemo u jedan kafic jest u drugi pit onda jedno hranu il pice,ako je bas skuplje npr.neki rucak vecera iznad 20 km platimo popola ;-) !A ako bas nisam placala u zadnje vrijeme volim ga iznenadit nekim stvarima koje bi on mozda sebi kupio gel,majicu,dezodorans...ako idemo an tekmu ja platim karte ,on naftu i pice sto popijemo prije ...uglavnom tako nekako funkcionisemo 4 godine iako sam ja student ,a on radi :-D
da ti nisi moja cura ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nisam garant :lol: ...nego drago mi je da nas ima vise ovakvih :thumbup: :thumbup:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#508 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by duminjo »

ma znam da nisam, zezam se, nego kad sam citao post kao da citam djevojku svoju :lol: :lol:
p.s. sinoc su legli kolaci na njen racun, jos sam je nagovorio da ljubaznom konobaru ostavi markicu baksisa :lol: :lol:
pukotina
Posts: 44
Joined: 14/04/2012 18:36

#509 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by pukotina »

SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#510 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by ladyblue18 »

pukotina wrote:SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..
Tako je, sad lupi shakom o' sto ko pravi muskarcina! :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#511 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by Kinaski »

Ja da imam djevojku , ja bih svojoj djevojci platio kafu :D
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#512 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by lajk »

pukotina wrote:SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..

pa ne treba ga sad must nidje veze :lol: ja se barem osjecam glupo da on zaradjenu lovu trosi na mene,ako se radi o ozbiljnijoj vezi jos gore..sta ce momak ustedit a buducnost ... :skoljka:
pukotina
Posts: 44
Joined: 14/04/2012 18:36

#513 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by pukotina »

lajk wrote:
pukotina wrote:SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..

pa ne treba ga sad must nidje veze :lol: ja se barem osjecam glupo da on zaradjenu lovu trosi na mene,ako se radi o ozbiljnijoj vezi jos gore..sta ce momak ustedit a buducnost ... :skoljka:

pa i ti si onda neka cicija 8-) to je isto kao kad kupis parfem koji ti se jakoooo svidja, i neces da ga koristis svaki dan, nego ga cuvas da se na potrosi,,,,,carpe diem,carpe momentum ba ;-)
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#514 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by duminjo »

pukotina wrote:SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..
joj bi ti se nagovorio da mi nije mrsko...
+ lady je tu..
bicum udar i presuticu :lol: :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#515 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by plain vanilla »

pukotina wrote:SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..
:lol: :lol: :lol:

ne zove se to decko nego sponzor
Son1
Posts: 1215
Joined: 24/07/2012 16:29

#516 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by Son1 »

Ma deri levata dok mozes i dok prolazi. :dance:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#517 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by Kemal Malovčić »

ko te nek ti!!!
User avatar
Truba
Posts: 81758
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#518 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by Truba »

pukotina wrote:SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..

PUKOTINA
Most active forum:
Ekonomija
(7 Posts / 36.84% of user’s posts)

:lol: :lol: :lol: :lol:

slučajno???
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#519 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by Ray »

Black swan wrote:
pukotina wrote:SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..

PUKOTINA
Most active forum:
Ekonomija
(7 Posts / 36.84% of user’s posts)

:lol: :lol: :lol: :lol:

slučajno???
zna mala sta hoce :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#520 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by Kinaski »

Ima li kasko ???
User avatar
cat lover
Posts: 10806
Joined: 23/01/2010 00:27
Location: rotirajuća zemaljska kugla

#521 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by cat lover »

pukotina wrote:SVASTA!!!!!!!!!!!!
jebene cicije!!!!

znajte, kad pustite da cura plati pice, da ste donji u njenim ocima,,,,,ni jedna cura ne voli da momak na njoj stedi, to je zadnji osjecaj,,,,svaka cura volia da zna da ima DECKA pored sebe, ne skrticu jebenu..
:kiss: izvrsno, izvrsno... volim odlučne cure... u redu platio sam ti šta očekuješ od mene dalje... daj nešto ovako iskreno ope' 8-)
User avatar
Truba
Posts: 81758
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#522 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by Truba »

187 wrote:Ima li kasko ???
nema al se buba kao da ima :D :lol: :lol: :lol: :lol:

čitam na jednom forumu kako se naše cure žale u braku sa strancima svak svoje pare ima :D svak svoje plaća :D
eee lijepi balkanezi :lol: :lol: :lol:
User avatar
cat lover
Posts: 10806
Joined: 23/01/2010 00:27
Location: rotirajuća zemaljska kugla

#523 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by cat lover »

pukotina ZAKON :thumbup:
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#524 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by duboka_misao »

ja jos uvijek mislim da je se ova tema odnosi na placanje sexualnih usluga djevojkama.
User avatar
cat lover
Posts: 10806
Joined: 23/01/2010 00:27
Location: rotirajuća zemaljska kugla

#525 Re: [Djevojka] Plaćanje

Post by cat lover »

duboka_misao wrote:ja jos uvijek mislim da je se ova tema odnosi na placanje sexualnih usluga djevojkama.
proturi neki cjenovnik aktuelni, mislim da nije oftopik :D
Post Reply