Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Filter

#776 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by Filter » 07/11/2012 21:14

tutmach wrote:Morala sam se prijaviti na forum radi ove teme!

Mene je na pocetku nerviralo to sto se ne zna svadjati, ali smo to nekako, na jedvite jade, uspjeli promijeniti mada se desi jos poneki propust.

Npr. na moru smo i krenuli kuci, stavljamo stvari u auto i ja zakljucam jedini kljuc u autu. I umjesto da se lijepo kao svaka normalna osoba izdere na mene, on kaze da se to svakom moglo desiti. Tako da sam ja morala sama da idem putem do gazde i da se derem sama na sebe i svasta sama sebi da govorim. A mogao je on lijepo da se izgalami na mene i onda bih se ja branila kako znam i umijem. A umijem dobro!

I sad je usao u sobu i rekao mi je da sam budala sto ovo pisem :) nije li to lijepo?

:lol: :lol: :lol: :lol: predobro

rumFo

#777 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by rumFo » 08/11/2012 09:11

MedenoSrce wrote:
švicarska wrote:-što krije od mene
-što pije
-što pada u depresiju na najmanji problem
-što smatra da mogu sve sama ( jbg. kad sam morala na abortus zbog problema u trudnoći,i to djeteta koje sam tako željno čekala, mogao je makar ponudit da ide sa mnom)
-što izlazi svako veče
- i još mnogo toga , ali nemam vremena

a ti neces pokrenuti temu da li da se razvedem ili ne ... e u pm ako je meni ista jasno :run:

ne zakuhavaj, da ne bi fasovala :lol:

mO k3

#778 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by mO k3 » 08/11/2012 09:14

Filter wrote:
tutmach wrote:Morala sam se prijaviti na forum radi ove teme!

Mene je na pocetku nerviralo to sto se ne zna svadjati, ali smo to nekako, na jedvite jade, uspjeli promijeniti mada se desi jos poneki propust.

Npr. na moru smo i krenuli kuci, stavljamo stvari u auto i ja zakljucam jedini kljuc u autu. I umjesto da se lijepo kao svaka normalna osoba izdere na mene, on kaze da se to svakom moglo desiti. Tako da sam ja morala sama da idem putem do gazde i da se derem sama na sebe i svasta sama sebi da govorim. A mogao je on lijepo da se izgalami na mene i onda bih se ja branila kako znam i umijem. A umijem dobro!

I sad je usao u sobu i rekao mi je da sam budala sto ovo pisem :) nije li to lijepo?

:lol: :lol: :lol: :lol: predobro
na ovo mi pada ....

gulanfer_

#779 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by gulanfer_ » 11/11/2012 02:07

-što pije
-što smatra da mogu sve sama ( jbg. kad sam morala na abortus zbog problema u trudnoći,i to djeteta koje sam tako željno čekala, mogao je makar ponudit da ide sa mnom)
-što izlazi svako veče
A ti sto si se ti udala za idiota, ne cini tebe manjim idiotom ? Da li je bio spontani jednom pa si ipak odlucila da zadrzis drugo? Jer ga volis i to, to je seksi, on ima posao ti mozes sve sama... Jeste ba vi normalni likovi, nacitalo se casopisa pa bi osnivalo porodicu nekakvu? Ti ne mozes nista sama, ti ces se od njega rastaviti i na grbacu mami i babi donijeti prijevremeno rodjeno cedo koje ce oni morati da vole, a ti si se samo malo zaJebala... DA BOG DA VAM SE DJECI NAGOMILALO GRADIVO oboma... jer ste idioti oboje. ETO :D A sad uvazena moderacija nek mi ucini uslugu i banuje moj IP vjecno. Ovaj forum je postao skup papana svoje vrste ,a ni moderatori nisu nista bolji, od Mircerke sam mislio da nema nista gore pa se prevarih. Vi ste skup jebenih papana... obicnih. Molim moderaciju da uslisi moje molitve.:)

miki.ba

#780 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by miki.ba » 11/11/2012 09:49

gulanfer_ wrote: A ti sto si se ti udala za idiota, ne cini tebe manjim idiotom ? Da li je bio spontani jednom pa si ipak odlucila da zadrzis drugo? Jer ga volis i to, to je seksi, on ima posao ti mozes sve sama... Jeste ba vi normalni likovi, nacitalo se casopisa pa bi osnivalo porodicu nekakvu? Ti ne mozes nista sama, ti ces se od njega rastaviti i na grbacu mami i babi donijeti prijevremeno rodjeno cedo koje ce oni morati da vole, a ti si se samo malo zaJebala... DA BOG DA VAM SE DJECI NAGOMILALO GRADIVO oboma... jer ste idioti oboje. ETO :D A sad uvazena moderacija nek mi ucini uslugu i banuje moj IP vjecno. Ovaj forum je postao skup papana svoje vrste ,a ni moderatori nisu nista bolji, od Mircerke sam mislio da nema nista gore pa se prevarih. Vi ste skup jebenih papana... obicnih. Molim moderaciju da uslisi moje molitve.:)
Kakav lik, obicno ljudi izbjegavaju ono što im ne godi. :-)
Last edited by miki.ba on 11/11/2012 10:45, edited 1 time in total.

staradis

#781 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by staradis » 11/11/2012 10:41

Ja ne kontam hate na temu chill ba

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

amazon

#782 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by amazon » 11/11/2012 10:59

Brak mora de nervira, zajednica dvoje ljudi je kao i vrijeme, kisa-sunce..sve je to normala, nista nije idealno..i sta me nervira najvise, mislim da je to zena :D :D

FemaleMe

#783 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by FemaleMe » 11/11/2012 11:35

muha_sa wrote:
obala wrote:1. HRKANJE!!!! Sinoc nisam do neke dobi zaspala...imam osjecaj da se krevet trese zajedno s njim :x :x
2.Kada spava, curi mu pljuvacka iz usta, i za dva dana se usmrdi jastucnica, svako malo je moram mijenjati. :-?
3. Kada obavi veliku nuzdu, ostavi odskrinuta vrata kupatila, da svi uzivamo u njegovim miomirisima :( :(
4. Kada cisti usi, OBAVEZNO mi uvijek pokaze koliko su prljave :roll:
5. Neku noc je toliko prdnuo, da se bukvalno zatresao krevet!
6.Cesto ima neku kao vunicu u pupku, dlacice, sta li, i onda to izvadi, i stavi na sto u dnevnoj...redovno!

inace nije peksin, stvarnoooooo..... :-) :-) :-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vjerovat cu ti da nije al hajd :-) :lol:

Stvarno fuj! Ai moze li mi neko reci od cega se stvara ta "vunica" u pupku, sta je to ustvari, jel to od odjece?

JOINT_1921

#784 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by JOINT_1921 » 11/11/2012 11:53

Ja od cega ce biti drugog, Semso je to najbolje objasnio kao fatimin haveljak, i to mu je bio lijek... :lol:

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#785 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by ladyblue18 » 11/11/2012 11:59

gulanfer_ wrote:
A ti sto si se ti udala za idiota, ne cini tebe manjim idiotom ? Da li je bio spontani jednom pa si ipak odlucila da zadrzis drugo? Jer ga volis i to, to je seksi, on ima posao ti mozes sve sama... Jeste ba vi normalni likovi, nacitalo se casopisa pa bi osnivalo porodicu nekakvu? Ti ne mozes nista sama, ti ces se od njega rastaviti i na grbacu mami i babi donijeti prijevremeno rodjeno cedo koje ce oni morati da vole, a ti si se samo malo zaJebala... DA BOG DA VAM SE DJECI NAGOMILALO GRADIVO oboma... jer ste idioti oboje. ETO :D A sad uvazena moderacija nek mi ucini uslugu i banuje moj IP vjecno. Ovaj forum je postao skup papana svoje vrste ,a ni moderatori nisu nista bolji, od Mircerke sam mislio da nema nista gore pa se prevarih. Vi ste skup jebenih papana... obicnih. Molim moderaciju da uslisi moje molitve.:)
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “krsenje pravila foruma”
» gulanfer_

maybelline

#786 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by maybelline » 11/11/2012 13:11

Nervira me to sto ponekad zna biti takva pegla i peka... Kad pere sudje pa mu se u sudoperu nakupi onih nekih mrvica, ne bi taj pokupio te mrvice i bacio ih u smece (mada rado i cesto pere sudje i pomaze u ostalim kucnim obavezama)...

Nervira me kad gasi svjetla sekundu nakon sto izadjem iz prostorije i stalno pita treba li mi to svjetlo....

Nervira me nekad sto mu je orjentacija po gradu katastrofa, petsto puta ce me upitati jel treba skrenut lijevo ili desno..

Mada je puuuno vise toga sto me ne nervira kod njega... I sretna sam sto je samo moj, takav kakav je :D

To be continued... :-D

provjeren

#787 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by provjeren » 11/11/2012 13:25

gulanfer_ wrote: DA BOG DA VAM SE DJECI NAGOMILALO GRADIVO
za oplakat

sha_ba

#788 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by sha_ba » 13/11/2012 15:07

provjeren wrote:
gulanfer_ wrote: DA BOG DA VAM SE DJECI NAGOMILALO GRADIVO
za oplakat
hahah bas vala..

al se i istrese... k'o veliki :lol:

švicarska

#789 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by švicarska » 13/11/2012 15:51

gulanfer_ wrote:
-što pije
-što izlazi svako veče
Marš u p.m. kozo nijedna , ja ovo nisam pisala da bi mi neka glupača davala psihološku analizu .I za tvoju informaciju, ja radim a ne on, magistar sam , imam 40 godina, znači nisam mlada glupača koja će se vratit roditeljima na prvi znak nevolje a dijete sam davno rodila , drugo nisam mogla.Malo sam starija od tebe a i puno pametnijam, a ti iditokinjo ako misliš da će ti brak biti onakav kakva ti je veza i da ćete neko tetošiti , jer si ti Bože , lijepa dobro si se zajebala.Forumi i postoje da bi se neko izrekao neke svoje preobleme, nedoumice i sl anonimno i možda na taj način sebi olakšao dušu, ne smatrajući da im za to treba tuđe mišljenje.Za to dušo imam prijatelje.
I ponavljam još jednom MARŠ U P.M.

Cholina_Lokica

#790 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by Cholina_Lokica » 13/11/2012 15:56

Sjo kulture dijaloga od strane magistra i starosti 40 godina :shock:

sha_ba

#791 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by sha_ba » 13/11/2012 16:01

Cholina_Lokica wrote:Sjo kulture dijaloga od strane magistra i starosti 40 godina :shock:
:lol: :lol: :lol:
ovo sve bolje od boljeg... zakljucace nam i ovu temu... tamo gradska raja na dejtovima, ovdje ministarkeiii :-)

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#792 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by ladyblue18 » 13/11/2012 17:58

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “krsenje pravila foruma”
» švicarska

30 dana

partybrakerica

#793 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by partybrakerica » 13/11/2012 19:15

Ovo vrijeme lose utice na ljude :x (biometeorolog),tako da,moderatori,sabura! :D

juli84

#794 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by juli84 » 14/11/2012 12:04

Pojedini pokvarise dobru temu :sad:

Stvari tipa tube, carapa, wc solje sam davno prevazisla, ostale su neke koje izgleda nikad necu shvatiti, a to su:
nervira me sto misli da nisu za sve potrebne rijeci, njemu se vecina stvari podrazumijeva
sto misli da su muskarci sexi sa bradom starom dva-tri dana, a ja volim kad je frisko obrijan
sto ne razlikuje sampon i gel za tusiranje pa uvijek pokupi prvu bocicu sa police, a nekoliko puta je i moj regenerator za kosu posluzio kao gel za tusiranje (postao je oprezniji kad sam mu rekla da cu mu sljedeci put postavit domestos na policu)
sto misli da samo Engleska liga zasluzuje prenos
sto misli da djecu ne treba tjerati da uce, njemu je svaka ocjena ok...

Al u masi onoga sto me nervira nekako uvijek na povrsinu isplivaju one lijepe stvari zbog kojih i jesmo zajedno :)

miki.ba

#795 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by miki.ba » 14/11/2012 12:11

juli84 wrote:Pojedini pokvarise dobru temu :sad:

Stvari tipa tube, carapa, wc solje sam davno prevazisla, ostale su neke koje izgleda nikad necu shvatiti, a to su:
nervira me sto misli da nisu za sve potrebne rijeci, njemu se vecina stvari podrazumijeva
sto misli da su muskarci sexi sa bradom starom dva-tri dana, a ja volim kad je frisko obrijan
sto ne razlikuje sampon i gel za tusiranje pa uvijek pokupi prvu bocicu sa police, a nekoliko puta je i moj regenerator za kosu posluzio kao gel za tusiranje (postao je oprezniji kad sam mu rekla da cu mu sljedeci put postavit domestos na policu)

Al u masi onoga sto me nervira nekako uvijek na povrsinu isplivaju one lijepe stvari zbog kojih i jesmo zajedno :)
Potpuno se slažem sa tvojim suprugom, sve što radi, radi ispravno, mada mi nije jasno kako ne osjeti da regenerator ne pjeni...

Logovan

#796 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by Logovan » 14/11/2012 13:59

juli84 wrote:Pojedini pokvarise dobru temu :sad:

Niđe veze, čuj samo Engleska liga... :run: :D

sanjam-te

#797 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by sanjam-te » 14/11/2012 15:52

mene nervira što ne želi malo češće sex :D

ortodont

#798 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by ortodont » 14/11/2012 17:57

sanjam-te wrote:mene nervira što ne želi malo češće sex :D
:lol:

blugirl

#799 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by blugirl » 15/11/2012 02:46

Mene nervira:
- kad se nesto posvadjamo, tj. kad ga ruzim, uvijek me pita jel to opet pms (ima nepogresiv osjecaj kad ce radit gluposti) :x :x
- kad ja brzo vozim, to je opasno i moram pazit jer sam, ipak, majka, a kad on vozi (a vozi brze od mene), onda je to u redu ili samo kaze "imam sve pod kontrolom, ne rizikujem"
- hocu nesto kupit, sitnicu i njemu se ucini puno kao uff, npr 50 KM a kad hoce on neku sitnicu za iste pare samo to prevede u eure i kaze pa to je samo 25 eura - da odmah objasnim, nije skrtac i ugl.se radi o glupostima koje nam i ne trebaju
- nagovori me da pocnemo gledat film a on zaspe za 10 minuta
- najdraze mu je zaspat pred tv-om, molim ga 100 puta ajmo u krevet
- pored domace politicke situacije, moram znati jos i kako je kod komsija, npr evo sad ko ce umjesto Cacica doc, i najdraze mu gledat te politicke emisije na tvu
- ista stvar i sa fudbalom....misliiiiim sta me briga ko kojom nogom bolje suta, ko se gdje snalazi bolje i sta mi vec prica, uglavnom se moram iskljucit ;-)
- a hvali se u drustvu sto znam sta je ofsajd, ja se crvenim
- kad dodje s posla samo naslaze odjecu koju skine preko stolica u trpezariji
- ne da bacit stare novine, kao stici ce ih nekad jos procitat
- uvijek mu je vruce a ja se smrzavam
- nikad ne raspakuje kofer do kraja poslije puta
- smatra ves masinu valjda space shuttleom koji ce pokvarit ako sta dotakne

Ima toga jos ali ga moram budit da idemo u krevet

partybrakerica

#800 Re: Šta nas nervira kod naših žena/muževa ?

Post by partybrakerica » 15/11/2012 10:39

Ima toga jos ali ga moram budit da idemo u krevet[/quote]

:thumbup:

Post Reply