ljubavni trougao

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Locked
rijedak primjerak

#1 ljubavni trougao

Post by rijedak primjerak » 15/07/2012 08:01

Izvinjavam se ali zbog druge osobe bih temu obrisao.
Last edited by rijedak primjerak on 16/07/2012 14:19, edited 3 times in total.

starii

#2 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by starii » 15/07/2012 08:09

poslije **** nema kajanja :D
nije do tebe do nje je :D

onako

#3 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by onako » 15/07/2012 08:28

Kad si se sreo s njom znao si da je u braku zar ne? I pristao si jer ti na flert uprkos tome da si znao...zasto mislis da njoj nije stotinu puta teze nego tebi? Ti imas samo povrijedeni ego, i sjecanje na lijepe trenutke, a ona ima do kraja zivota sjecanje na trenutke s tobom i zivot u kojem mora biti sve sto se ocekuje od nje...Dobra majka, supruga, zena, a sve to bez ljubavi, sa slikama i svim onim sto se desilo medu Vama...Njen izbor, pa ga kao takvog i postuj, jer dok ti je bilo lijepo nisi pomisljao suprugu slati sms.ove, a sad jer se vratila i tebi ostavila povrijedeni muski ego ti bi slao sms.ove...Nadrasti to, kreni dalje, njoj je dovoljna dvojnost u kojoj ce se mijesati svarnost koju zivi i neki njen unutarnji sanjani zeljeni zivot...Mislim da je tebi svojim odlaskom pomogla jer pred tobom je i dalje nesputana ljubavna staza na kojoj ces naci ono za cim ti dusa traga...

rijedak primjerak

#4 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by rijedak primjerak » 15/07/2012 08:55

Slažem se ,jesam povrijeđen,čak sam i spreman bio na ovu situaciju,ne želim joj život upropaštavati,a znam i da joj je teško kao i meni,razum jedno govori a srce drugo,na samom početku sam joj govorio nemoj da se upuštamo u ovo ako će biti kratkotrajna avantura,koja će dovesti upravo do ovoga,...rekla je poznavati tebe a ne voljeti je nemoguće i sve što želim od muškarca to si ti i tako će biti.
mogao sam ja biti mačo sa jednom mišlju prevrni okreni i to je to,ali nisam to htio.
Nažalost na kraju nije moja odluka bila ovakav kraj.

zakonpera

#5 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by zakonpera » 15/07/2012 09:13

Ovo društvo će definitivno doživjeti propast zbog ŽENA :run:

onako

#6 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by onako » 15/07/2012 09:16

rijedak primjerak wrote:Slažem se ,jesam povrijeđen,čak sam i spreman bio na ovu situaciju,ne želim joj život upropaštavati,a znam i da joj je teško kao i meni,razum jedno govori a srce drugo,na samom početku sam joj govorio nemoj da se upuštamo u ovo ako će biti kratkotrajna avantura,koja će dovesti upravo do ovoga,...rekla je poznavati tebe a ne voljeti je nemoguće i sve što želim od muškarca to si ti i tako će biti.
mogao sam ja biti mačo sa jednom mišlju prevrni okreni i to je to,ali nisam to htio.
Nažalost na kraju nije moja odluka bila ovakav kraj.
Korektan ti je odgovor i posten si prema samom sebi...Ona ce ako je tako kako kaze i ako te istinski voli naci nacin da razvije s tobom neku vrstu odnosa, a kakva ce ona biti to ce ona i njena situacija njoj odrediti...Da li ce tebi odgovarati to je tvoja stvar. Ako ne, ti ces nastaviti dalje, ne smatraj se povrijedenim, pocni razmisljati da si joj sobom olaksao krletku u kojoj mora zivjeti ali to ne zeli, jer su odluke koje je nekad ranije donijela pokazale se da nisu ispravne i da nisu ono sto zeli, ali su takve kakve su i sa njima mora zivjeti...Sto bi rekli, gledaj to na nacin da je njena ljubav prema tebi njoj snaga kojom izdrzava da bude i zivi na mjestu gdje to ne zeli, a ti pamti sto je lijepo, zaboravi ako je ista bilo lose i ruzno, s osmijehom je se prisjeti i mislima joj uvijek pozeli da bude sretna...

Halcyon

#7 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by Halcyon » 15/07/2012 09:35

zakonpera wrote:Ovo društvo će definitivno doživjeti propast zbog ŽENA :run:
Ma nije to samo zbog žena, i do nas je. Mislim, kakav ti to čovjek moraš bit da se upuštaš u takvo nešto sa jaranovom ženom? Hebo te...

phillie

#8 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by phillie » 15/07/2012 12:22

Sve je to relativno :D

Ambrozija

#9 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by Ambrozija » 15/07/2012 12:32

Naslov teme je pogresan. Svim navedenim "jaran" ti je ocigledno prestao biti "jaran"
Last edited by Ambrozija on 15/07/2012 12:34, edited 1 time in total.

touch brain

#10 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by touch brain » 15/07/2012 12:32

Halcyon wrote:
Ma nije to samo zbog žena, i do nas je. Mislim, kakav ti to čovjek moraš bit da se upuštaš u takvo nešto sa jaranovom ženom? Hebo te...

:thumbup:
kada se pocnes petljat sa djevojkom /zenom od prijatelja onda znas da si dotakao dno ,da gore od toga nema ..na svu srecu vecina muskaraca takve stvari su van pameti

insomnia78

#11 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by insomnia78 » 15/07/2012 12:37

onako wrote:Kad si se sreo s njom znao si da je u braku zar ne? I pristao si jer ti na flert uprkos tome da si znao...zasto mislis da njoj nije stotinu puta teze nego tebi? Ti imas samo povrijedeni ego, i sjecanje na lijepe trenutke, a ona ima do kraja zivota sjecanje na trenutke s tobom i zivot u kojem mora biti sve sto se ocekuje od nje...Dobra majka, supruga, zena, a sve to bez ljubavi, sa slikama i svim onim sto se desilo medu Vama...Njen izbor, pa ga kao takvog i postuj, jer dok ti je bilo lijepo nisi pomisljao suprugu slati sms.ove, a sad jer se vratila i tebi ostavila povrijedeni muski ego ti bi slao sms.ove...Nadrasti to, kreni dalje, njoj je dovoljna dvojnost u kojoj ce se mijesati svarnost koju zivi i neki njen unutarnji sanjani zeljeni zivot...Mislim da je tebi svojim odlaskom pomogla jer pred tobom je i dalje nesputana ljubavna staza na kojoj ces naci ono za cim ti dusa traga...
Eto sad on najgori a ona je zlatna.Ona mora biti do kraja ono sto se ocekuje od nje, i u kojoj je to ona krletci?
Pa sto se gospodja ne razvede kad joj je toliko lose i rjesen problem?

s' moje sokocalo

onako

#12 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by onako » 15/07/2012 12:44

insomnia78 wrote:
onako wrote:Kad si se sreo s njom znao si da je u braku zar ne? I pristao si jer ti na flert uprkos tome da si znao...zasto mislis da njoj nije stotinu puta teze nego tebi? Ti imas samo povrijedeni ego, i sjecanje na lijepe trenutke, a ona ima do kraja zivota sjecanje na trenutke s tobom i zivot u kojem mora biti sve sto se ocekuje od nje...Dobra majka, supruga, zena, a sve to bez ljubavi, sa slikama i svim onim sto se desilo medu Vama...Njen izbor, pa ga kao takvog i postuj, jer dok ti je bilo lijepo nisi pomisljao suprugu slati sms.ove, a sad jer se vratila i tebi ostavila povrijedeni muski ego ti bi slao sms.ove...Nadrasti to, kreni dalje, njoj je dovoljna dvojnost u kojoj ce se mijesati svarnost koju zivi i neki njen unutarnji sanjani zeljeni zivot...Mislim da je tebi svojim odlaskom pomogla jer pred tobom je i dalje nesputana ljubavna staza na kojoj ces naci ono za cim ti dusa traga...
Eto sad on najgori a ona je zlatna.Ona mora biti do kraja ono sto se ocekuje od nje, i u kojoj je to ona krletci?
Pa sto se gospodja ne razvede kad joj je toliko lose i rjesen problem?

s' moje sokocalo
Pa izmedu ostalog vjerovatno sto razvod nije dugme koje upalis il ugasis po potrebi, on ili off, i nit igdje iko spomenu da je on najgori, nit da je ona zlatna...Covjek trazio savjet, ja mu ga dao, on se slozio i ne znam gdje ti napravi crno bijelu razliku los i zlatan. Ona ne mora biti do kraja sto se ocekuje od nje...Zato je i otisla...Krletka je metafora za brak u kojem si nezadovoljna ali zbog milion i jos nesto razloga ne mozes da odes da ne nabrajam razloge...

onako

#13 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by onako » 15/07/2012 12:49

Ambrozija wrote:Naslov teme je pogresan. Svim navedenim "jaran" ti je ocigledno prestao biti "jaran"
Isto mislim se i slazem se da je naslov teme pogresan, te da sama rijec jaran implicira nesto drugo kompleksnije jer postoje stvari koje se nikada i ni pod cijenu nicega ne prelaze...jedna od njih je i prijatelj narocito u kontektu teme...

scorpion7

#14 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by scorpion7 » 15/07/2012 12:55

pratim :D

Platformas

#15 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by Platformas » 15/07/2012 13:17

touch brain wrote:
kada se pocnes petljat sa djevojkom /zenom od prijatelja onda znas da si dotakao dno ,da gore od toga nema ..na svu srecu vecina muskaraca takve stvari su van pameti

I meni je ovo nepojmljivo, znam da zene/cure vole da upadaju tako u veze svojih prijateljica i to mi je ono kao normalno - naviklo se ali kad vidim da ovako "jaran" jarana sjebe :-)

baustelac

#16 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by baustelac » 15/07/2012 13:18

jednostavno, "jaran" ti bolje guzi, zato mu se vratila :dance:

Tvrtko II Kotromanić

#17 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by Tvrtko II Kotromanić » 15/07/2012 13:24

on ti jaran "bio" a ti supak ostade :-)

frontline

#18 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by frontline » 15/07/2012 13:27

sta ce zohar misli da je faca sto je jebo jaranu naze od ovoliko slobodnih ti jaranu naze karas tuga lave

bezbrizna

#19 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by bezbrizna » 15/07/2012 13:43

@rijedak primjerak, ja mislim da je ona tebe samo iskoristila kao neki vid njene licne osvete svom suprugu (inace tvom doskorasnjem jaranu, ne znam cime ga sad smatras).

vazi

#20 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by vazi » 15/07/2012 14:10

ne vjerujem da je to zbog zena, rije bih rekla zbog MUSKARACA :)

Malo je zena poput ove, u negativnom smislu rijeci, a vecina muskaraca bi , na zalost, postupila kao i pokretac teme i prihvatila laskanja i krevet...

Da sam slobodna djevojka nema tog muskarca koji bi me mogao obrlatiti ako je u vezi s mojom prijateljicom, kazem u vezi a o braku i djeci da i ne govorimo.

Tebi druze neka bude pouka, ne s udatim, ne ne ne, pec, vruce :) i neka te malo opeklo da znas za od sad pa na dalje i u buduce. Cuj s jaranovom zenom :-)

Isto tako pouka: ne se petljati u bracne zavrzlame, tako to najcesce bude...Ima bracno savjetovaliste ako hoce neka idu a da se radi i o najrodjenijem nekom. Samo par zna sta sve mogu prihvatiti ili ne prihvatiti i samo oni znaju koliko se vole ili ne vole...a te bi ni njena prica o tvojoj zbrinutoj situVaciji nije ukazivala da je malo interesdzija? Mozda je i s muzem ostala iz interesa, ali to je njeno pravo, muz prihvatio...Tesko je znati koja je motivacija iza nasih ostupaka uopsteno u zivotu a ne nekom se drugom etljati, davati savjete i sl, s kojim pravom? Kako znamo da je nas pristup ipravan i nas egledanje na njihove zivote, nase "ocjenjivanje" njih kao osoba, hej, ko smo mi da to znamo tj smatramo da znamo?

Lijepo je pokusati pomoci nekome da sacuva brak, pokusati pomoci pomirenje dvije osobe ali petljati se u visednevne i visesatne diskusije koje najcesce vrte u krug ne vodi daleko. Postoje za to strucnjaci.

Sad samo moli Boga da ti "jaran" za to ne sazna i odmakni, imas obaveza, drago ti je da su spomirili, sretno im bilo a ti izvuci pouku koju trebas izvuci. I zamisli , na tren, da s eradi npr o tvojoj sestri- sta bi mislio o tom prijatelju koji ih je pokusavao pomiriti pa zavrsio u krevetu s tvojom sestrom?

touch brain

#21 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by touch brain » 15/07/2012 14:17

vazi wrote:
a vecina muskaraca bi , na zalost, postupila kao i pokretac teme i prihvatila laskanja i krevet...

ovo nije istina...velika vecina muskaraca nebi nikad ovo uradilo..medju nama postoji i kodeks,ustvari nije to kodeks vec neki osjecaj casti koji automatski iskljucuje ovakve stvari....u mom drustvu kad bi netko uradio slicno,bio bi otpisan za sve vijeke vjekova

Lakat Jebić

#22 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by Lakat Jebić » 15/07/2012 14:25

frajer ga zislo haverovoj zeni i jos on kuka :D

Platformas

#23 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by Platformas » 15/07/2012 14:26

touch brain wrote:
vazi wrote:
a vecina muskaraca bi , na zalost, postupila kao i pokretac teme i prihvatila laskanja i krevet...

ovo nije istina...velika vecina muskaraca nebi nikad ovo uradilo..medju nama postoji i kodeks,ustvari nije to kodeks vec neki osjecaj casti koji automatski iskljucuje ovakve stvari....u mom drustvu kad bi netko uradio slicno,bio bi otpisan za sve vijeke vjekova

Lakat Jebić

#24 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by Lakat Jebić » 15/07/2012 14:29

sve jaranove bivse, o sadasnjim da ne govorimo :D , su off limits. eventualno uz dozvolu se moze nesto pokusat, al treba znat za sta se moze i dozvola trazit.

debeljko20

#25 Re: ljubavni trougao: jaran njegova žena i ja

Post by debeljko20 » 15/07/2012 14:38

samo deri, vole one to. i jaran bi tvoju da mu se pruži prilika. :D

Locked