The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10476 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Kakvih je bilo epizoda ova je predobra. Kakve su ono tamne kese uzimali Maggie i ostali? Šta je ono? Ako se još ostane i bez Maggie onda završavaj seriju, nema smisla više. :D Ona me pitanja baš smoriše. :-)
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#10477 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Sakazulu »

Ja frke u S11E02. Opet na kraju neki novi 'Nigani' haha...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#10478 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by General War »

Logovan wrote: 23/08/2021 23:55 Kakvih je bilo epizoda ova je predobra. Kakve su ono tamne kese uzimali Maggie i ostali? Šta je ono? Ako se još ostane i bez Maggie onda završavaj seriju, nema smisla više. :D Ona me pitanja baš smoriše. :-)
MRE- to je hrana za vojnike. ( tzv NATO obrok)
SuperSy
Posts: 446
Joined: 12/07/2021 21:27

#10479 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by SuperSy »

Ostario sam uz ovu seriju. Pratio sam još od prve epizode sada već davne 2010 godine kada se prvi put emitovala na fox crimu. Meni je tada bilo uzbudljivo gledati seriju premijerni dan poslije američke.
Od tada sam skoro sve epizode pogledao na Foxu i iščekivao oktobar mjesec za novu sezonu.
Kvalitet je padao mislim od sedme sezone ali ostat ću pratilac do kraja serije.
Nadam se da neće nikad razjasniti šta se zbilo u tom njihovom svijetu, kako su nastali Šetači ili otkriti famozni lijek na kraju serije.
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#10480 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tyke »

Kakvih je bilo epizoda u posljednje vrijeme, moze se reci da su ove prve 2 osvjezenje. Izgleda ce se u 3. epizodi zakuhati pravo.

0vo je zadnja sezona?
User avatar
turbofolk
Posts: 3136
Joined: 13/05/2014 09:37

#10481 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Meni dobar nastavak. Misterija je ova nova grupa što testira Eugena i ekipu. Princeza je luda ko struja :D Ako je ono u sanducima hrana za NATO vojnike, kako neko reče, onda je starija od 10 godina :D Napeto je između Negana i Maggie i stvarno je šteta što je Negan u ranijim sezonama bio onoliki šupak.
last mohicans
Posts: 11685
Joined: 09/08/2012 23:19

#10482 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by last mohicans »

Konačno da nas malo razdrmaju, odličan odabir subwaya kao mjesta okršaja sa zombijima. Nimalo dosadne epizode,malo bezvezne priče a dosta napetosti. Ovakve epizode su i razlog zasto gledamo seriju vise od 10 godina.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8692
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#10483 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

turbofolk wrote: 25/08/2021 18:19 Meni dobar nastavak. Misterija je ova nova grupa što testira Eugena i ekipu. Princeza je luda ko struja :D Ako je ono u sanducima hrana za NATO vojnike, kako neko reče, onda je starija od 10 godina :D Napeto je između Negana i Maggie i stvarno je šteta što je Negan u ranijim sezonama bio onoliki šupak.
33 godine star, cuvan na suhom, daleko od sunca i na temperaturi do 20 c. :D Bitno je samo da nije na suncu bio... :D



Samo to je hrana za prezivljavanje dugorocno napravi ozbiljne probavne probleme...
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#10484 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tyke »

Zjali smo mi u Afganistanu jesti MRE vise puta, silom prilika, i to bude fine klope unutra. Ali i ruzno sjecanje budi.

Meni je smijesna scena kad
Spoiler
Show
mrtvaci spavaju i oni tiho kraj njih hodaju da ih ne probude. Cuj spavaju :D
User avatar
turbofolk
Posts: 3136
Joined: 13/05/2014 09:37

#10485 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

@SanskiBiser i @Tyke hvala na informacijama, uvijek je korisno proširiti svoja znanja :thumbup:
Što se tiče walkera i spavanja, mislim da je ovo prvi put ovako kolektivno. Tu i tamo smo vidjeli pojedince u nekom hibernate modu, Ali nikad ovoliku grupu i da baš svi spavaju. Kao i oni u podzemnoj u vrećama.
splinter
Posts: 7348
Joined: 08/10/2011 12:28

#10486 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by splinter »

Ljudi dragi svaka vam čast. Ne sjećam se kad sam tačno prestao pratiti seriju a pratio sam je haman od prve epizode.

Najdraža epizoda mi je bila "TS-19" . uvijek me zanimalo kako CDC izgleda iznutra :-D
Sjećam se dobro i onih 2 sata, 1 minutu i 7 sekundi koliko treba da se virus aktivira i vrati motoričke funkcije, odnosno mrtvac "oživi".
Možda nastavim sa gledanjem opet, pa evo vagam, kontam isplati li se.
tap3ah75
Posts: 5941
Joined: 07/09/2009 14:14

#10487 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by tap3ah75 »

Završavam desetu sezonu
Evo gledam 20. epizodu
Koja je svrha ove epizode?
To je kad je ona zatvorena u vagon.

Na 27 minuti sam i svakakvih epizoda je bilo loših, groznih .... ali ova je za sada nadmašila sve.
User avatar
turbofolk
Posts: 3136
Joined: 13/05/2014 09:37

#10488 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Koji je Negan lik, ulazi Maggie u vagon, odozdo, preko podnog poklopca i kaže, nije mi Negan pomogao kad sam pala, a on: Ja.. i? :D
Inače dobra epizoda, ali previše u mraku, moradoh pogasit svjetla da išta skontam. Nađe Judžiiin svoju Stefani :D Hajdi nek je sa srećom
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#10489 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tyke »

turbofolk wrote: 31/08/2021 09:09 Koji je Negan lik, ulazi Maggie u vagon, odozdo, preko podnog poklopca i kaže, nije mi Negan pomogao kad sam pala, a on: Ja.. i? :D
Inače dobra epizoda, ali previše u mraku, moradoh pogasit svjetla da išta skontam. Nađe Judžiiin svoju Stefani :D Hajdi nek je sa srećom
A da takve info stavis u spoiler?
User avatar
turbofolk
Posts: 3136
Joined: 13/05/2014 09:37

#10490 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Tyke wrote: 31/08/2021 12:04
turbofolk wrote: 31/08/2021 09:09 Koji je Negan lik, ulazi Maggie u vagon, odozdo, preko podnog poklopca i kaže, nije mi Negan pomogao kad sam pala, a on: Ja.. i? :D
Inače dobra epizoda, ali previše u mraku, moradoh pogasit svjetla da išta skontam. Nađe Judžiiin svoju Stefani :D Hajdi nek je sa srećom
A da takve info stavis u spoiler?
Nije problem, evo može za ubuduće :thumbup:
Mada, davno smo o tome ovdje pričali, ako je epizoda već emitovana na kanalu na kojem je svi možemo gledati, onda ovdje o njoj pišemo i raspravljamo o onome što smo u njoj vidjeli. Spoilerom se smatra najava nečeg što su drugi uspjeli vidjet prije premijere kod nas, tipa na američkom AMC- u ili skinuli epizodu na torentu i slično, posebno ako najavljuju neke stvari iz stripa. "Zabranjeni spoileri" se odnosi upravo na takve ulete, nek me drugi isprave ako griješim. Evo ti drugi upis na ovoj stranici kao klasičan spoiler. Hladno najava nečeg što smo tek sinoć vidjeli, a napisano prije sedam dana. Epizoda o kojoj ja pišem je kod nas već emitovana i ti i ja smo je mogli vidjeti sinoć (ako si u BiH). Ako nisi gledao epizodu (ne nužno ti, bilo ko drugi) koja je kod nas emitovana, onda (da se najblaže izrazim) na temu ulaziš na vlastitu odgovornost :D
Nije mi problem ubuduće upakovati u spoiler, ali ja recimo, ovdje ne ulazim ako sam epizodu propustio. Tako, vjerujem i drugi rade.

Živio :thumbup:
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#10491 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tyke »

turbofolk wrote: 31/08/2021 13:29
Tyke wrote: 31/08/2021 12:04

A da takve info stavis u spoiler?
Nije problem, evo može za ubuduće :thumbup:
Mada, davno smo o tome ovdje pričali, ako je epizoda već emitovana na kanalu na kojem je svi možemo gledati, onda ovdje o njoj pišemo i raspravljamo o onome što smo u njoj vidjeli. Spoilerom se smatra najava nečeg što su drugi uspjeli vidjet prije premijere kod nas, tipa na američkom AMC- u ili skinuli epizodu na torentu i slično, posebno ako najavljuju neke stvari iz stripa. "Zabranjeni spoileri" se odnosi upravo na takve ulete, nek me drugi isprave ako griješim. Evo ti drugi upis na ovoj stranici kao klasičan spoiler. Hladno najava nečeg što smo tek sinoć vidjeli, a napisano prije sedam dana. Epizoda o kojoj ja pišem je kod nas već emitovana i ti i ja smo je mogli vidjeti sinoć (ako si u BiH). Ako nisi gledao epizodu (ne nužno ti, bilo ko drugi) koja je kod nas emitovana, onda (da se najblaže izrazim) na temu ulaziš na vlastitu odgovornost :D
Nije mi problem ubuduće upakovati u spoiler, ali ja recimo, ovdje ne ulazim ako sam epizodu propustio. Tako, vjerujem i drugi rade.

Živio :thumbup:
Ok sve to drug, ali je obicno praksa, ili bi trebala biti, da nesto svjeze (bilo nadolazece ili nedavno emitovano) bacimo u spoiler radi onih koji nisu stigli odgledati odmah.
Ja sam odgledao jos neki dan obje, bile na netu izbacene, ali ima ih dosta koji odgledaju kasnije pa praktikujem zbog njih ne kvariti im cejf. Mada, ima logike i ne ulaziti ma temu ako znas da je nedavno izasla epizoda, a ti jos nisi stigao odgledati. :thumbup:

Nego, niko mi ne odgovori, je li ovo i definitivno zadnja sezona, je li bila takva najava ili sam ja pomijesao nesto?
User avatar
turbofolk
Posts: 3136
Joined: 13/05/2014 09:37

#10492 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Ovo jeste zadnja sezona koja će, kako ovdje pročitah, imati 24 epizode. Ne znam da li će praviti pauzu na polusezoni, pa ostaviti drugu polovicu sezone za proljeće.
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10493 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Pa koliko to treba sačekati pa da se ne stavlja u spoiler radi onih koji nisu još odgledali? Može se sačekati i 10 dana, ali u tih 10 dana možda niko neće pogledati novu epizodu.

Oni što nisu odgledali novu epizodu, zašto ulaze na temu i čitaju postove? :mrgreen: Šta očekuju da će pročitati nakon što se emituje nova epizoda? :mrgreen: Čim se emituje nova epizoda na kanalu na kojem svi možemo gledati onda se može i komentarisati i bez spoilera.
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#10494 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by burekodsira »

ja dok ne pogledam epizodu ne zalazim na forum i teme o seriji :D uzdaj se u se i u svoje kljuse :izet:
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#10495 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tyke »

3. epizoda onako, tek da se popuni sezona i najave novi zlikovci s kojima ce se peglati do kraja.
User avatar
turbofolk
Posts: 3136
Joined: 13/05/2014 09:37

#10496 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Evo bez spoilera da mi ne bi zamjerili. Ako neko nije gledo, nije ništa propustio :D Ja tek sinoć odgledah. Zadnja sezona, očekuješ neku akciju, da se nešto dešava, ništa.. Samo popunjavanje prostora haman do finala. Dijalozi Maggie i Negana su teško naprđivanje.
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10497 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Zajebana epizoda. :D Raspade se ekipa koja je u potrazi za hranom. Ona Maggie ima sreće, malo joj fali da zagine. :D
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#10498 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by burekodsira »

romansa u najavi :D
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#10499 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by swanfilter »

Kakvi su ono retardirani u ovoj zadnjoj epizodi ...
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10500 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Kakva bijedna i dosadna zadnja epizoda. Valjda ova večeras bude bolja.
Post Reply