The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: ExNihilo

dale cooper

#9651 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dale cooper »

Zato što se za pola likova u seriji producenti ne trude da ni da ih razrade kako treba. :|
last mohicans

#9652 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by last mohicans »

dale cooper wrote:
last mohicans wrote: Moguce za ekipu koja se infiltrirala. Dok su ulazili u Hiltop, očijukali su i šaptali. Ali mi je ona ex robijašica jebica prava. Nju nek niko ne dira. Skrpit ce brat vehabija Jesusa.
Nope. :D

https://www.hollywoodreporter.com/live- ... ed-1163273
Jbg, serija se dosta popravila, oni izbacise, na ovaj ili onaj način, nekoliko bas najboljih karaktera. Hajde Megi mi nece nesta specijalno ni nedostajati, ali Rick i Jesus hoce. Ne znam koliko epizoda su mislili bez ovo dvoje. Otuda poplava nekih novih karaktera.
dale cooper

#9653 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dale cooper »

last mohicans wrote:
dale cooper wrote:
last mohicans wrote: Moguce za ekipu koja se infiltrirala. Dok su ulazili u Hiltop, očijukali su i šaptali. Ali mi je ona ex robijašica jebica prava. Nju nek niko ne dira. Skrpit ce brat vehabija Jesusa.
Nope. :D

https://www.hollywoodreporter.com/live- ... ed-1163273
Jbg, serija se dosta popravila, oni izbacise, na ovaj ili onaj način, nekoliko bas najboljih karaktera. Hajde Megi mi nece nesta specijalno ni nedostajati, ali Rick i Jesus hoce. Ne znam koliko epizoda su mislili bez ovo dvoje. Otuda poplava nekih novih karaktera.
Pa ljudi su frustrirani pisanjem za likove i nemaju strpljenja i žele da napuste seriju. A ovim škrticama iz AMC-a dobro i dođe da ih otpišu jer će
manje para davati. :D
biggrin

#9654 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by biggrin »

dale cooper wrote:Zato što se za pola likova u seriji producenti ne trude da ni da ih razrade kako treba. :|
njega su ko nešto i krenuli, pa su zaglavili kad je ispao filantfop, kung fu ratnik, utopista mekog srca, al razuman, al u tom svijetu taj tip razumnosti je nerazuman, a...throw him to the walkers! :D
MarlboroGold

#9655 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by MarlboroGold »

Scena sa Shane-om je bila legendarna... sve što je govorio grupi i na šta ih je upozoravao na početku serije se vremenom i desilo. Rick je čak u jednom momentu postao drugi Shane... nekako nakon sranja sa guvernerom.

Jesus, Rick.. još Daryll i da mogu defitivno prestati gledati.
ado81

#9656 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ado81 »

MarlboroGold wrote:Scena sa Shane-om je bila legendarna... sve što je govorio grupi i na šta ih je upozoravao na početku serije se vremenom i desilo. Rick je čak u jednom momentu postao drugi Shane... nekako nakon sranja sa guvernerom.

Jesus, Rick.. još Daryll i da mogu defitivno prestati gledati.
Nećeš vjerovati ali meni uopšte ne nedostaju.
veliki_ah

#9657 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by veliki_ah »

Al da je tako teško preskočiti ogradu od 2 metra kad ti život o tome zavisi i kad si odlično fizički spreman, nisam mogao vjerovati. Čak i onaj s ranjenom nogom se može lako prebaciti, al hajd, valjda je trebalo malo dramatičnost dočarati. Jbt, kad me ker zaganja preskakao sam i veće ograde ko od šale.. Obzirom da se sprema oluja, vjerovatno će biti razorna i napraviti sranja. pa će oko toga biti naredna epizoda.
Još ne mogu da shvatim da michone više žali za rickom nego za svojom djecom. I očito se nešto desilo u ovih 5-6 godina, jer ona je bila zagovarač ujedinjenja, pisala novi ustav, a sad je izričito protiv toga.. Nagovještavala je nešto kroz priču s Carol..
gonzalez

#9658 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by gonzalez »

Nakon Guvernera, zatvora, Terminusa, Alexandrie, Savioursa, otvorili su novo poglavlje- Whisperers.
Vjerovatno će ići po istom šablonu kao do sada, napadni ti mene, pa ću ja tebe, pa ubistva, pa otmice, bezbroj nepotrebnih "ja sam tebi rekao, ti si meni rekao scena". Uz Negana tamo negdje u bjekstvu, njegovo prisustvo, hrpu novih likova, imaju materijala za naredne tri godine. Osam godina je prošlo, priča se vrti u (isti) krug, nigdje napretka, a ovim receptom će postati i punoljetna.
Šteta što meni sjajni glumci napuste seriju, no, obzirom da im uloga godinama tapka na mjestu, kao i kompletna priča, shvatam njihovu potrebu da idu dalje- kada neće serija.
Tomahawk11
Globalni moderator

#9659 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Ma bježi, treba samo ponovo pogledati prvu sezonu i skontaš gdje si i šta si.
janje_

#9661 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by janje_ »

michone pravi picic s ovom frizurom.
janje_

#9662 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by janje_ »

janje_ wrote:michone pravi picic s ovom frizurom.
zapravo, nekako su sve trebe "jebljivije" (osim carol).
alibaba_i_30_godina

#9663 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by alibaba_i_30_godina »

janje_ wrote:
janje_ wrote:michone pravi picic s ovom frizurom.
zapravo, nekako su sve trebe "jebljivije" (osim carol).
To ja govorim već od prve post Rick epizode. :mrgreen:
alibaba_i_30_godina

#9664 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Nikako mi nije jasno oko čega se razvukla ovdje diskusija na par stranica dok nisam pratio forum par dana. Hajde dobro nekako razumijem ove koji nisu odavno pratili, pa su se vratili i onda počeli opet pisati, ali tebe @kakavdanakiskustvu i @biggrin nikako. :mrgreen:
Dođe neki lik, provali da su možda whisperers oni sa helikopterom i ode sve u helać...a već pisali o njima, ko su i šta su. :mrgreen:

Nejse, jako dobra ova posljednja epizoda midseason finala. Za Jesusa mi nije nimalo žao, u stripu je imao puno bolju ulogu koliko vidim po ovim klipovima, a u seriji neću ni primijetiti da ga nema. Međutim, imao je jednu od najboljih posljednjih scena u ovoj seriji, jako dobri efekti i oni momenti sa mačem.
biggrin

#9665 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by biggrin »

'ta ti znaš ... :D

btw.apropo zaključka o poboljšanju kvaliteta piletine, valjda će malo prikazati i Oceanside :D
alibaba_i_30_godina

#9666 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

:mrgreen: Ni'ta čim nema Meggy.

Možda se sunča i ona kod oušenki.
kakavdanakneiskustvu

#9667 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

alibaba_i_30_godina wrote:Nikako mi nije jasno oko čega se razvukla ovdje diskusija na par stranica dok nisam pratio forum par dana. Hajde dobro nekako razumijem ove koji nisu odavno pratili, pa su se vratili i onda počeli opet pisati, ali tebe @kakavdanakiskustvu i @biggrin nikako. :mrgreen:
Dođe neki lik, provali da su možda whisperers oni sa helikopterom i ode sve u helać...a već pisali o njima, ko su i šta su. :mrgreen:

Nejse, jako dobra ova posljednja epizoda midseason finala. Za Jesusa mi nije nimalo žao, u stripu je imao puno bolju ulogu koliko vidim po ovim klipovima, a u seriji neću ni primijetiti da ga nema. Međutim, imao je jednu od najboljih posljednjih scena u ovoj seriji, jako dobri efekti i oni momenti sa mačem.

Nisam te razumio,nije ti najasnije sta tacno.kod mene,ja ne spomenuh da su ovi saptaci i oni sa helikopterom jedni te isti,niti sam primijetio da su nekad prije spominjani,ako si to htio reci
alibaba_i_30_godina

#9668 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Ma kako nismo spominjali šaptače, od posljednje epizode s Rickom odmah smo ovdje pisali. :mrgreen:

Hajde, nevažno sad to ba, komentar je svakako više bio satiričnog karaktera.

Interesuje me da li će se ovog puta držati malo više stripa ili će opet nešto po svome smisliti sada ... gledao sam par klipova, jer ni ja ne čitam stripove, i moglo bi biti svega opet i novih gubitaka omiljenih likova. :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu

#9669 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

alibaba_i_30_godina wrote:Ma kako nismo spominjali šaptače, od posljednje epizode s Rickom odmah smo ovdje pisali. :mrgreen:

Hajde, nevažno sad to ba, komentar je svakako više bio satiričnog karaktera.

Interesuje me da li će se ovog puta držati malo više stripa ili će opet nešto po svome smisliti sada ... gledao sam par klipova, jer ni ja ne čitam stripove, i moglo bi biti svega opet i novih gubitaka omiljenih likova. :mrgreen:

pa jesmo ih spominjali tad,ne i vezano za helikopter,bar ja nisam
janje_

#9670 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by janje_ »

dobar je ovaj komentar o "uvodjenju" saptaca: jesus met jesus. :D
Partijaner

#9671 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Partijaner »

Image
turbofolk

#9672 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Bitno je da su šaptači provaljeni i da ekipa zna s kim ima posla. Zažaliće dan kad su se obukli u walkere. BTW ne znam što je u skoku od 5-6 godina učinilo da se Kingdom, Hilltop i Alexandria ne mogu gledat očima i stvorilo neku zavadu i netrpeljivost među njima. Nekako su svi previše zatvoreni u sebe, pa su nekako i negledljivi. Ionako nijedna ekipa nije zanimljiva kao vuk samotnjak Daryl i ovi novi "umjetnici" :D
Pitam se kakva je uloga namjenjena Neganu ako se uistinu dokopao slobode. Maggie nimalo ne nedostaje. Rick.. Pa bilo bi zanimljivo i njega vidjeti u borbi sa ovim šaptačima.
adda_sa

#9674 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by adda_sa »

zali boze jesusa. kakva glupa i nepotrebna smrt
ioannes

#9675 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by ioannes »

nisam nikako upratio zasto se osjeca onoliko neprijateljstvo izmedu
hiltopa i aleksandrije...sta je se u meduvremenu dogodilo, ne kontam
Post Reply