Gledali ste, ne preporučujete

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6276 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Truba »

Ljudozderi dragi ljudi???
Procitao sam Osvojenje Meksika
Asteci su bili ko...ne znam reci...ko rimljani okolnim plemenima ali bez pax romane putova kulture arhitekture i kopiranja grka...dakle samo nasilje silovanje zrtvovanje i kanibalizam okolnih plemena...njihova civilizacija je trajala cca 200 godina...bili su osvajaci i oksford je stariji od njih
nekome
Posts: 2938
Joined: 17/05/2011 10:41

#6277 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by nekome »

spiderman no way home
2/10
fantastican film, odlican kao pokazatelj deterioracije modernog doba
User avatar
yoda82
Posts: 1611
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#6278 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by yoda82 »

Tyke wrote: 10/12/2022 08:51
yoda82 wrote: 09/12/2022 11:25

Meni top film. Vjerovatno jedan od najboljih koji sam gledao u 2022.

To samo pokazuje koliko se ukusi razlikuju.
To definitivno. Nekad se zeznes pa vidis neko pise negativno o nekom filmu/seriji i odustanes ili odgodis gledanje, a ono ti bas legne kad se i ako se nakanis ipak odgledati.
Ja kad sam u videoteci radio, uvjek sam pitao koji joj/mu se film svidio, pa onda davao preporuku.
Svakako ne bi valjalo da svi isto volimo.
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#6279 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Zoooka »

Novi Knives Out mi je bezveze bas. Prije svega dosadan, a to ne zelim od ovakvog tipa filma
kakabanja213
Posts: 2112
Joined: 10/12/2012 22:16

#6280 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by kakabanja213 »

Ova nova Netflix serija Treason, ne samo da je losa nego je i besmislena serija. Sta je ono majko moja.
User avatar
Vam
Posts: 4023
Joined: 26/08/2022 22:59

#6281 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Vam »

nekome wrote: 19/12/2022 21:56 spiderman no way home
2/10
fantastican film, odlican kao pokazatelj deterioracije modernog doba
Fakat je katastrofa...
User avatar
Vam
Posts: 4023
Joined: 26/08/2022 22:59

#6282 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Vam »

Last Seen Alive, Gerard Butler u glavnoj ulozi. Zaplet i tok radnje toliko predvidivi da je dovoljno manje od pola filma odgledati da znas kako ce zavrsiti...
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#6283 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by billy organ »

Tito_i_Partija wrote: 17/12/2022 23:38 Vi de facto tražite djevicu u kupleraju. :lol:

Holivud je od samog početka bio jazbina šupaka, degenerika, egomanijaka, devijanata, ovisnika, pedofila, i ostalih pičkih materina. Errol Flynn i Charlie Chaplin bili pedofili, Frank Sinatra mafijaš, John Houston i Matthew Broderick ubili ljude autom, John Landis helikopterom. Shelley Duvall svakodnevno prolazila kroz psihičke torture zbog Kubricka. Pročitajte šta se sve dešavalo na snimanju filma Wizard of Oz. I da ne nabrajam dalje. Hoćemo li uzet jedan fin češalj pa svakog glumca/režisera/scenaristu/producenta dobro pročešljat' da slučajno ne bi pogledali film jednog seksiste/rasiste/šupka?

Mel Gibson ima svojih problema, godinama se bori sa alkoholom, i jeste im'o kamaru glupih ispada, i šta sad? Da li bi ja treb'o da "cancellujem" činjenicu da sam odrast'o uz njegove filmove i da ih više nikad ne pogledam, zbog toga što je u ljutnji ili pijanstvu rek'o bivšoj ženi neku glupost? A inače većina ljudi ima tako dobre odnose sa bivšim ženama. :lol:

Ne pada mi na pamet, iz istog razloga što ne odustajem od gledanja filmova koje je Harvey Weinstein napravio mogućim. Ako je čovjek neki zakon prekršio, neka odgovara za to. Ako ima psihičkih problema, neka se liječi. Al' ja u većini slučajeva nemam apsolutno nikakav problem odvojit' umjetnika od umjetnosti, i bez obzira na sve ostalo, Mel Gibson i danas ima izvanrednu karizmu i glumačke sposobnosti o kojima mnogi mlađi glumci mogu samo da sanjaju.

Sinatru je FBI aktivno pratio zbog konekcija sa mafijom. Osim toga sto je samo volio da bude u njihovom drustvu, nista ilegalno nije pronadjeno u tom odnosu.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#6284 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Tito_i_Partija »

Da, al' samo "zvanično" nije ništa pronađeno. To da je Sinatra bio kurir za mafiju u/iz Vegasa je bila najotvorenija tajna u Holivudu. Sinatra bio tolika američka ikona i idol silnih generacija, i toliko povezan sa vladom i mafijom da mu nisu mogli apsolutno ništa.
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#6285 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by tap3ah75 »

Vala je i film Elvis pobezveze
Kao da ga je malo djete za djecu pravilo

Tek sad skontam kako je film o Dorsima remek djelo
User avatar
oldtajmer
Posts: 5055
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#6286 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by oldtajmer »

tanak ovaj novi glass onion,fino mi je na pocetku djelovalo kao film za razbibrigu ali tanko bas
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#6287 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by billy organ »

Uncharted. Ne znam sta mi bi da pogledam. Mozda interesantno ako imas 10 godina.
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#6288 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Zoooka »

Image

Dosadno, predvidljivo, smećasto
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2540
Joined: 16/06/2014 20:33

#6289 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Dosadno mii »

Bas los
Operation fortune

https://www.imdb.com/title/tt7985704/
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#6290 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by tap3ah75 »

The menu

Nisam htio trejler gledati - vidio samo plakatu i glumce.
Posadio ženu ... Rekoh evo nam dobrog filma. Plus vidim Bambula preveo

Izvinjavao sam se gospođi nakon 34 minute

Film je sranje na kvadrat. Zanimljiv je prbih pola sata.
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#6291 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by tap3ah75 »

billy organ wrote: 30/12/2022 16:49 Uncharted. Ne znam sta mi bi da pogledam. Mozda interesantno ako imas 10 godina.
Meni koji sam sve igre odigrao film je bezveze - jer nema nikakve veze sa igrama.
A nije loš sa klincima ga pogledati
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#6292 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by tranquil »

The Witcher, Blood Origin

Striktno NE preporučujem. A fan sam "glavne" Witcher serije (da se razumijemo, nisam čitao knjige niti igrao igre).

Šta je ono ljudi moji, kakav je ono kontrast u odnosu na onu glavnu seriju?

Evo kako ja doživljavam.

"The Witcher" je meni ovo:



(specifično mislim na ovu pjesmu i spot MM, ne na njegov kompletan rad). Witcher možda nije za svakoga, ima hladnu opresivnu atmosferu, i to ne samo da je u pitanju srednjovjekovlje i gotičnost, nego neki osjećaj pustoši, izolacije, napuštenosti. Imaš osjećaj da si u ruskoj zabiti u decembru, svuda su mračne šume i močvare, i iz svakog ugla vreba neka strahota bazirana na staroslavenskoj ili nekoj drugoj staroj mitologiji - Striga, Leshi, Bruxa, Baba jebena Yaga, od kojih će većina ostati u pamćenju.

S druge strane, Blood Origin odaje ovakav osjećaj:



Tehnički, isti žanr, isti svijet, ali skroz drugačije. Pokušava se svidjeti svima, koristeći standardne formule, i bojim se da će postati predmet ismijavanja. Jedino "čudovište" koje je kako treba prikazano je totalno generičko, poput "Hydraliska" iz Starcrafta, samo sa nešto manje osobnosti. Po tome se, nažalost, to čudovište uklapa sa likovima u seriji, od kojih možda jedino Balor (negativac) može dobiti 2-, a i to jedva, ostali likovi su 100% generički i nezanimljivi. Već sam rekao da ne poznajem knjige, ali neke od stvari koje su ovdje prikazane su mi "na klimavim nogama" što se kontinuiteta sa glavnom serijom tiče. Poslije glavne serije mi je bilo 100% jasno šta je Haos, a šta je Magija, a sada mi je sve zamućeno. Prvi proto-witcher je u ljudskom, tj. elfovskom obliku jeben lik, ali kao beta verzija "witchera" je karikatura. Što se woke stvari tiče, ja ne krijem da mi po tom pitanju neke stvari smetaju, ali neke stvari ne toliko, npr. sama reprezentacija mi generalno nije problematična, ali brateeee, i u tome se očito može pretjerati, pa tako ne samo da imamo svaku rasu i seksualnu orijentaciju, tu su i patuljak i gluhonijema osoba, pa dobro, mora li se baš svaka kvota uvijek ispoštovati? "Rings of Power" su zajebavali da imaju "transrodne patuljke" (nemaju), a ovdje doslovno ima patuljčica lezbejka. Jah, i jezik. Nisam neki puritanac, ali kada imaš likove kojima je svaka druga "cock cock tits cock", to mi je malo pretjerano i isforsirano. Kada pri tome to radi lik koji je patuljak, djeluje mi kao loša kopija GoT-a, barem po tom pitanju.

Da ne pominjem onaj jedan momenat koji je toliko debilan, da vrijeđa inteligenciju svakog gledaoca, i svi koji su to gledali će godinama prepričavati kao jednu od glupljih stvari koje su gledali ikada. Sjećate se ratnog filma "12 žigosanih" sa Lee Marvinom? A njegovih niskobudžetnih nastavaka? Onaj jedan nastavak kada se oni ubace u njemačku pozadinu, pa imaju njemačke uniforme, i glume Nijemce da prođu njemački checkpoint, i tek tada skontaju da je jedan od njih crnac? Takav debilan momenat je nešto što se pamti godinama. Ali, u odbranu "12 žigosanih", oni barem prije checkpointa skontaju da imaju crnca. U "Blood Origin", heroji (od kojih je jedna patuljčica) nabave uniforme elfovskog carstva, od kojih jedna, kakve li slučajnosti, paše patuljčici, i tako, u uniformama elfovske vojske, i jedan očigledni patuljak dođe do elfovskog checkpointa, i niko se ne zabrine, i što je najgore, SVI PROĐU, NIKO NIŠTA NE PRIMJETI! Pa jebemu, je li neko trijezan pregledao ovu seriju prije nego što je kliknuo "publish"?!?

Pogledao sam i kratki 15-minutni "making of". Autori kažu da su htjeli da naprave skroz drugačiju atmosferu od "Witchera". To je možda jedino što su uspjeli.

Najveća ironija je u okviru priče, kada misteriozna naručiteljka pjesme od Barda kaže "hoću da opjevaš jednu staru priču", a on kaže "šta, generička priča o grupi koja se sukobi sa nadmoćnim neprijateljem, i sve ih pobijede". Na kraju se ispostavi da se to i desilo.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#6293 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by billy organ »

tap3ah75 wrote: 03/01/2023 21:59
billy organ wrote: 30/12/2022 16:49 Uncharted. Ne znam sta mi bi da pogledam. Mozda interesantno ako imas 10 godina.
Meni koji sam sve igre odigrao film je bezveze - jer nema nikakve veze sa igrama.
A nije loš sa klincima ga pogledati
Zato sam i rekao da je zanimljiv ako imas 10 godina. A Uncharted igre nisam igrao.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18711
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#6294 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by SmokingMan »

,,,
User avatar
yoda82
Posts: 1611
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#6295 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by yoda82 »

tranquil wrote: 04/01/2023 07:49 The Witcher, Blood Origin

Striktno NE preporučujem. A fan sam "glavne" Witcher serije (da se razumijemo, nisam čitao knjige niti igrao igre).

Šta je ono ljudi moji, kakav je ono kontrast u odnosu na onu glavnu seriju?

Evo kako ja doživljavam.

"The Witcher" je meni ovo:



(specifično mislim na ovu pjesmu i spot MM, ne na njegov kompletan rad). Witcher možda nije za svakoga, ima hladnu opresivnu atmosferu, i to ne samo da je u pitanju srednjovjekovlje i gotičnost, nego neki osjećaj pustoši, izolacije, napuštenosti. Imaš osjećaj da si u ruskoj zabiti u decembru, svuda su mračne šume i močvare, i iz svakog ugla vreba neka strahota bazirana na staroslavenskoj ili nekoj drugoj staroj mitologiji - Striga, Leshi, Bruxa, Baba jebena Yaga, od kojih će većina ostati u pamćenju.

S druge strane, Blood Origin odaje ovakav osjećaj:



Tehnički, isti žanr, isti svijet, ali skroz drugačije. Pokušava se svidjeti svima, koristeći standardne formule, i bojim se da će postati predmet ismijavanja. Jedino "čudovište" koje je kako treba prikazano je totalno generičko, poput "Hydraliska" iz Starcrafta, samo sa nešto manje osobnosti. Po tome se, nažalost, to čudovište uklapa sa likovima u seriji, od kojih možda jedino Balor (negativac) može dobiti 2-, a i to jedva, ostali likovi su 100% generički i nezanimljivi. Već sam rekao da ne poznajem knjige, ali neke od stvari koje su ovdje prikazane su mi "na klimavim nogama" što se kontinuiteta sa glavnom serijom tiče. Poslije glavne serije mi je bilo 100% jasno šta je Haos, a šta je Magija, a sada mi je sve zamućeno. Prvi proto-witcher je u ljudskom, tj. elfovskom obliku jeben lik, ali kao beta verzija "witchera" je karikatura. Što se woke stvari tiče, ja ne krijem da mi po tom pitanju neke stvari smetaju, ali neke stvari ne toliko, npr. sama reprezentacija mi generalno nije problematična, ali brateeee, i u tome se očito može pretjerati, pa tako ne samo da imamo svaku rasu i seksualnu orijentaciju, tu su i patuljak i gluhonijema osoba, pa dobro, mora li se baš svaka kvota uvijek ispoštovati? "Rings of Power" su zajebavali da imaju "transrodne patuljke" (nemaju), a ovdje doslovno ima patuljčica lezbejka. Jah, i jezik. Nisam neki puritanac, ali kada imaš likove kojima je svaka druga "cock cock tits cock", to mi je malo pretjerano i isforsirano. Kada pri tome to radi lik koji je patuljak, djeluje mi kao loša kopija GoT-a, barem po tom pitanju.

Da ne pominjem onaj jedan momenat koji je toliko debilan, da vrijeđa inteligenciju svakog gledaoca, i svi koji su to gledali će godinama prepričavati kao jednu od glupljih stvari koje su gledali ikada. Sjećate se ratnog filma "12 žigosanih" sa Lee Marvinom? A njegovih niskobudžetnih nastavaka? Onaj jedan nastavak kada se oni ubace u njemačku pozadinu, pa imaju njemačke uniforme, i glume Nijemce da prođu njemački checkpoint, i tek tada skontaju da je jedan od njih crnac? Takav debilan momenat je nešto što se pamti godinama. Ali, u odbranu "12 žigosanih", oni barem prije checkpointa skontaju da imaju crnca. U "Blood Origin", heroji (od kojih je jedna patuljčica) nabave uniforme elfovskog carstva, od kojih jedna, kakve li slučajnosti, paše patuljčici, i tako, u uniformama elfovske vojske, i jedan očigledni patuljak dođe do elfovskog checkpointa, i niko se ne zabrine, i što je najgore, SVI PROĐU, NIKO NIŠTA NE PRIMJETI! Pa jebemu, je li neko trijezan pregledao ovu seriju prije nego što je kliknuo "publish"?!?

Pogledao sam i kratki 15-minutni "making of". Autori kažu da su htjeli da naprave skroz drugačiju atmosferu od "Witchera". To je možda jedino što su uspjeli.

Najveća ironija je u okviru priče, kada misteriozna naručiteljka pjesme od Barda kaže "hoću da opjevaš jednu staru priču", a on kaže "šta, generička priča o grupi koja se sukobi sa nadmoćnim neprijateljem, i sve ih pobijede". Na kraju se ispostavi da se to i desilo.
Evo ja sam sve knjige pročitao, i opet mi je ovo loše :D
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#6296 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by tranquil »

yoda82 wrote: 05/01/2023 09:40
tranquil wrote: 04/01/2023 07:49 The Witcher, Blood Origin

Striktno NE preporučujem. A fan sam "glavne" Witcher serije (da se razumijemo, nisam čitao knjige niti igrao igre).

Šta je ono ljudi moji, kakav je ono kontrast u odnosu na onu glavnu seriju?

Evo kako ja doživljavam.

"The Witcher" je meni ovo:



(specifično mislim na ovu pjesmu i spot MM, ne na njegov kompletan rad). Witcher možda nije za svakoga, ima hladnu opresivnu atmosferu, i to ne samo da je u pitanju srednjovjekovlje i gotičnost, nego neki osjećaj pustoši, izolacije, napuštenosti. Imaš osjećaj da si u ruskoj zabiti u decembru, svuda su mračne šume i močvare, i iz svakog ugla vreba neka strahota bazirana na staroslavenskoj ili nekoj drugoj staroj mitologiji - Striga, Leshi, Bruxa, Baba jebena Yaga, od kojih će većina ostati u pamćenju.

S druge strane, Blood Origin odaje ovakav osjećaj:



Tehnički, isti žanr, isti svijet, ali skroz drugačije. Pokušava se svidjeti svima, koristeći standardne formule, i bojim se da će postati predmet ismijavanja. Jedino "čudovište" koje je kako treba prikazano je totalno generičko, poput "Hydraliska" iz Starcrafta, samo sa nešto manje osobnosti. Po tome se, nažalost, to čudovište uklapa sa likovima u seriji, od kojih možda jedino Balor (negativac) može dobiti 2-, a i to jedva, ostali likovi su 100% generički i nezanimljivi. Već sam rekao da ne poznajem knjige, ali neke od stvari koje su ovdje prikazane su mi "na klimavim nogama" što se kontinuiteta sa glavnom serijom tiče. Poslije glavne serije mi je bilo 100% jasno šta je Haos, a šta je Magija, a sada mi je sve zamućeno. Prvi proto-witcher je u ljudskom, tj. elfovskom obliku jeben lik, ali kao beta verzija "witchera" je karikatura. Što se woke stvari tiče, ja ne krijem da mi po tom pitanju neke stvari smetaju, ali neke stvari ne toliko, npr. sama reprezentacija mi generalno nije problematična, ali brateeee, i u tome se očito može pretjerati, pa tako ne samo da imamo svaku rasu i seksualnu orijentaciju, tu su i patuljak i gluhonijema osoba, pa dobro, mora li se baš svaka kvota uvijek ispoštovati? "Rings of Power" su zajebavali da imaju "transrodne patuljke" (nemaju), a ovdje doslovno ima patuljčica lezbejka. Jah, i jezik. Nisam neki puritanac, ali kada imaš likove kojima je svaka druga "cock cock tits cock", to mi je malo pretjerano i isforsirano. Kada pri tome to radi lik koji je patuljak, djeluje mi kao loša kopija GoT-a, barem po tom pitanju.

Da ne pominjem onaj jedan momenat koji je toliko debilan, da vrijeđa inteligenciju svakog gledaoca, i svi koji su to gledali će godinama prepričavati kao jednu od glupljih stvari koje su gledali ikada. Sjećate se ratnog filma "12 žigosanih" sa Lee Marvinom? A njegovih niskobudžetnih nastavaka? Onaj jedan nastavak kada se oni ubace u njemačku pozadinu, pa imaju njemačke uniforme, i glume Nijemce da prođu njemački checkpoint, i tek tada skontaju da je jedan od njih crnac? Takav debilan momenat je nešto što se pamti godinama. Ali, u odbranu "12 žigosanih", oni barem prije checkpointa skontaju da imaju crnca. U "Blood Origin", heroji (od kojih je jedna patuljčica) nabave uniforme elfovskog carstva, od kojih jedna, kakve li slučajnosti, paše patuljčici, i tako, u uniformama elfovske vojske, i jedan očigledni patuljak dođe do elfovskog checkpointa, i niko se ne zabrine, i što je najgore, SVI PROĐU, NIKO NIŠTA NE PRIMJETI! Pa jebemu, je li neko trijezan pregledao ovu seriju prije nego što je kliknuo "publish"?!?

Pogledao sam i kratki 15-minutni "making of". Autori kažu da su htjeli da naprave skroz drugačiju atmosferu od "Witchera". To je možda jedino što su uspjeli.

Najveća ironija je u okviru priče, kada misteriozna naručiteljka pjesme od Barda kaže "hoću da opjevaš jednu staru priču", a on kaže "šta, generička priča o grupi koja se sukobi sa nadmoćnim neprijateljem, i sve ih pobijede". Na kraju se ispostavi da se to i desilo.
Evo ja sam sve knjige pročitao, i opet mi je ovo loše :D
Još se ibretim. Ovo gore, nisam čak ni napisao sve stvari koje su loše.

Evo recimo, politika na "Kontinentu". Objašnjenje političke situacije u Witcheru je išlo lagano, dio po dio smo saznavali kroz epizode, prvo informacije o Cintri, poslije o Nilfgardu, pa onda o elfovima, nekako smo lagano uvedeni u sve to, da je sve imalo vremena da se procesira i slegne. Možda nismo u svakom momentu imali sve informacije, ali na kraju je došlo sve što je trebalo.

Ovdje: na gledaoca se samo u prvoj epizodi svali političkih objašnjenja više nego u obje sezone Witchera. Ono, koja su kraljevstva, ko je čiji kralj (s familijom), gdje se i ko ratuje, ko je šta, koji klan je u službi kojeg kralja, ko je koga u prošlosti zajebao, ko se s kim ženi da se napravi savez - i to sve totalno nepotrebno, jer će svi politički entiteti, sva kraljevstva, svi relevantni klanovi (osim "posljednjih preživjelih" u nekima od njih), i sve veze među njima biti doslovno uništeni u drugoj polovini prve epizode. Svale na tebe tonu informacija, a doslovno ništa od tih komplikacija za koje misliš da su važne niti trebaju, niti se čak ni spominju u ostatku serije.

Nekome se to činilo kao dobra ideja.

Totalno ne mogu da vjerujem da su ovo OVAKO loše napravili. Stvarno sam, kada sam vidio prve reakcije, mislio da ljudi pretjeruju, i da je to dijelom i hejt zbog Cavilovog odlaska. Ispostavilo se da je ova serija zaslužila svaki hračak koji joj je bačen.
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#6297 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by tap3ah75 »

Amsterdam

Ljudi moji šta je ovo?
Ostalo mi još 40 minuta filma ali ne mogu više. Patim se i gledam od dvadesete minute filma ... Bilo mi je malo zanimljivo ono na početku u bolnici i u Amsterdamu ali ostatak se patim kao ne pamtim kada.

A šega mi je da mi je skoro svaki glumac u filmu poznat a ovakvo sranje od filma.
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6298 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Truba »

Bolje gledaj Amsterdamned iz 1988 :mrgreen:
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#6299 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by tap3ah75 »

Truba wrote: 07/01/2023 00:06 Bolje gledaj Amsterdamned iz 1988 :mrgreen:
I ovo sam izdržao zbog Barbike
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#6300 Re: Gledali ste, ne preporučujete

Post by Zoooka »

The Menu. :roll:

Koje bacanje vremena
Post Reply