Gledali ste, ne preporučujete

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
hana_montana
Posts: 14943
Joined: 13/04/2009 21:50
Location: Kalopsia

#776 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by hana_montana »

VenomousV wrote:
cak je i on pregejast :roll:
mislila sma ako ne valja film haj mogu njega gledat ali nope...


i da, (spojler alert) dijalog sa onim likom sto mu ostavi stoljece je faking preglup :roll:
ja ipak otisla u kino :D pa nako,dosta rupa,lijeva ruka, desna ruka :roll: al eto slatki su..moze se pogledat hihihihi,ja se sabirala koji bi mene geto zapao :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#777 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by VenomousV »

hana_montana wrote:
VenomousV wrote:
cak je i on pregejast :roll:
mislila sma ako ne valja film haj mogu njega gledat ali nope...


i da, (spojler alert) dijalog sa onim likom sto mu ostavi stoljece je faking preglup :roll:
ja ipak otisla u kino :D pa nako,dosta rupa,lijeva ruka, desna ruka :roll: al eto slatki su..moze se pogledat hihihihi,ja se sabirala koji bi mene geto zapao :D
:lol: :lol:

ma meni je super ono fazon sa vremenom i prebacivanjem bla bla ali film je blah :roll:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#778 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by alibaba_i_30_godina »

VenomousV wrote:
hana_montana wrote:
VenomousV wrote:
cak je i on pregejast :roll:
mislila sma ako ne valja film haj mogu njega gledat ali nope...


i da, (spojler alert) dijalog sa onim likom sto mu ostavi stoljece je faking preglup :roll:
ja ipak otisla u kino :D pa nako,dosta rupa,lijeva ruka, desna ruka :roll: al eto slatki su..moze se pogledat hihihihi,ja se sabirala koji bi mene geto zapao :D
:lol: :lol:

ma meni je super ono fazon sa vremenom i prebacivanjem bla bla ali film je blah :roll:
A gdje nece biti kad glumi onaj Justin ... nemam nista protiv kada neko od pjevaca, modela i ostalih profesija postanu glumci jer imaju neku karizmu i ako nista znaju nesto malo odglumiti, al' on je katastrofa. :roll:
User avatar
Goldyna
Posts: 458
Joined: 11/06/2010 00:20

#779 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Goldyna »

The Village također ima puno rupa, haljina joj u jednom trenutku krvava u jednom nije. Ima raznih scene ne mogu se sad sjetiti, davno sam ga gledala. Film se može pogledati, zanimljiv je jer ne možeš odmah skontati šta će se desiti. Strašan mi nije ni malo. Ali eto za one koji očekuju previše nešto bit će im uzalud potrošeno vrijeme. Moje skromno mišljenje! :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#780 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by VenomousV »

NeyDan wrote: A gdje nece biti kad glumi onaj Justin ... nemam nista protiv kada neko od pjevaca, modela i ostalih profesija postanu glumci jer imaju neku karizmu i ako nista znaju nesto malo odglumiti, al' on je katastrofa. :roll:
justin je inace bio sasvim ok u filmovima u ovom je prepederast i totalno bezze...
kao sto rekoh, mislila sma da cu barem njega moci gledat' ako film ne bude valjao ali et' ni to :roll:
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#781 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by zamzija »

demetra22 wrote:Titanik II a big F-ing NO.
:lol:
I Titanik ( onaj pravi ) nije vala čemu :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#782 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by MedenoSrce »

Henry's Crime
http://www.imdb.com/title/tt1220888/
Da nije James Caan-ove glume ovaj film ne bi bio ni za 2/10.

He Was a Quiet Man
http://www.imdb.com/title/tt0760311/
Film bez glave i repa. Tragični pokušaj crne komedije.
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#783 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by karanana »

sumrak ili twilight.

fuck. kako onakvo smece moze postati kultni film i zaraditi onolike pare?! bem ti tinejdzere danas. nek se idu karat uzivo, sta imaju gledati ono smece i frajere?!
User avatar
demetra22
Posts: 209
Joined: 22/06/2009 15:59

#784 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by demetra22 »

zamzija wrote:
demetra22 wrote:Titanik II a big F-ing NO.
:lol:
I Titanik ( onaj pravi ) nije vala čemu :D
Jes, al je prvi iz 1997. a novi iz 2010. godine.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#785 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by sheilak »

karanana wrote:sumrak ili twilight.

fuck. kako onakvo smece moze postati kultni film i zaraditi onolike pare?! bem ti tinejdzere danas. nek se idu karat uzivo, sta imaju gledati ono smece i frajere?!
jes', ali frajeri uzivo ne svjetlucaju. :D Meni je bilo cudno kad sam shvatila da i odrasle zenske osobe lude za Twilightom i jedva cekaju novu knjigu/film. Sta ces, bijeg ist stvarnosti, ali barem da je Gary Oldman(n) u pitanju :roll:
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#786 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by neprilagodjena »

karanana wrote:sumrak ili twilight.

fuck. kako onakvo smece moze postati kultni film i zaraditi onolike pare?! bem ti tinejdzere danas. nek se idu karat uzivo, sta imaju gledati ono smece i frajere?!

Ja nisam procitala ni jednu ovu knjigu (nije mi vrjedna citanja)ali filmove sam gledala i moram reci da nisu losi,moze se pogledati.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8491
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#787 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by kokuz_sa »

prije su vampiri predstavljai nesto zlo,bili strasni
onako da ti se krv sledi u zilama..uvijek u tim filmovima bilo krvi do koljenai neke akcije

a sada vampiri su postali njezni pedercici koji se sminkaju i koji su puni osjecaja i romantike i koji bi dali srce (da ga imaju) za neku djevojku..
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#788 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by karanana »

kokuz_sa wrote:prije su vampiri predstavljai nesto zlo,bili strasni
onako da ti se krv sledi u zilama..uvijek u tim filmovima bilo krvi do koljenai neke akcije

a sada vampiri su postali njezni pedercici koji se sminkaju i koji su puni osjecaja i romantike i koji bi dali srce (da ga imaju) za neku djevojku..
da.
ako se nekom ovaj film i svidja, to su zenske.

haj na stranu i to sto je ovo romansa nidje veze, ali citava prica o vampirima u ovom filmu je nidje veze.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8491
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#789 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by kokuz_sa »

karanana wrote:
kokuz_sa wrote:prije su vampiri predstavljai nesto zlo,bili strasni
onako da ti se krv sledi u zilama..uvijek u tim filmovima bilo krvi do koljenai neke akcije

a sada vampiri su postali njezni pedercici koji se sminkaju i koji su puni osjecaja i romantike i koji bi dali srce (da ga imaju) za neku djevojku..
da.
ako se nekom ovaj film i svidja, to su zenske.

haj na stranu i to sto je ovo romansa nidje veze, ali citava prica o vampirima u ovom filmu je nidje veze.
ja vampire zamisljam kao iz filmova BLADE sva 3 dijela i eto nekako kao iz filma UNDERWORLD isto sva 3 dijela

tu se vampiri jesu nekako promijenili postali su organizovaniji dobili su neke odlike civilizacije i moci tako sto upravljaju svijetom,bankama,bolnicam a..ali kako god okrenes nisu izgubili svoju krvolocnost i onu glavnu odliku vampira daj da nekog nakace ocnjacima po vratu..a sada
prodje cijeli film niko nikog ne ugrize :-) :roll: nego se samo maze i paze i miluju i redovno idu u skolu i eto svasta nesto
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#790 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Truba »

http://vampirereview.blogspot.com/2011/ ... -vote.html

ovo su vampiri
pogotovo onaj iz nightfliera
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#791 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by VenomousV »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#792 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by moonlight7 »

ja ga ne gledam zbog vampıra vec zbog vuka 8-)
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#793 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by neprilagodjena »

svaka cast moonlight.
Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#794 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Mr. Brightside »

Image
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#795 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by karanana »

jebo bljedolikog, vidi konana sto je dobar.
Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#796 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Mr. Brightside »

ovaj je za ovog novog, film za Oskara :oops:
Image
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#797 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Not My Idea »

kokuz_sa wrote:prije su vampiri predstavljai nesto zlo,bili strasni
onako da ti se krv sledi u zilama..uvijek u tim filmovima bilo krvi do koljenai neke akcije

a sada vampiri su postali njezni pedercici koji se sminkaju i koji su puni osjecaja i romantike i koji bi dali srce (da ga imaju) za neku djevojku..
+1

nisam gledala ovaj sumrak, ni jedan dio. vidjela sam u kinu najavljuju nesto Praskozorje :lol: valjda neki nastavak, al mi smijesna ta rijec. ne znam sta znaci tj koju su rijec preveli i ispalo Praskozorje
Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#798 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by Mr. Brightside »

Breaking Dawn-Praskozorje :roll:
cudan prijevod(ispravno je ako kazem "prevod" ?) :-?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8491
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#799 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by kokuz_sa »

Not My Idea wrote:
kokuz_sa wrote:prije su vampiri predstavljai nesto zlo,bili strasni
onako da ti se krv sledi u zilama..uvijek u tim filmovima bilo krvi do koljenai neke akcije

a sada vampiri su postali njezni pedercici koji se sminkaju i koji su puni osjecaja i romantike i koji bi dali srce (da ga imaju) za neku djevojku..
+1

nisam gledala ovaj sumrak, ni jedan dio. vidjela sam u kinu najavljuju nesto Praskozorje :lol: valjda neki nastavak, al mi smijesna ta rijec. ne znam sta znaci tj koju su rijec preveli i ispalo Praskozorje
ja gledao 2 dijela..
sto ona djevojka rece ona gledala radi vuka..ja gledao radi svoje djevojke ispunjavao joj zelju pa sa njom gledao..(sto sam dobar momak :D )

pregledal prvi dio,hajde iskreno kazano nije los bio..cekali dok nije izasao drugi dio..
poceli gledat i gledat i gledat i film traje 2.5h a od toga bilo kakve akcije ima 20min..sve se vrti oko toga da je ona depresivna i pokusava da se ubije..nakon 1h gledanja ja sam pozelio da je gurnem pod kakvo auto da se ne patim gledajuci ostatak filma..

izasao treci dio nije nam palo na pamet da gledamo
User avatar
TAFKAP
Posts: 10301
Joined: 30/09/2011 07:49

#800 Re: Gledali ste ne preporucujete

Post by TAFKAP »

30 minutes or less (http://www.imdb.com/title/tt1622547/)

Ostao sam razocaran na kraju filma, losa gluma i humor na naprezanje.
Post Reply