NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

da
51
84%
ne
8
13%
sve je to isto
2
3%
 
Total votes: 61

paral0c0
Posts: 466
Joined: 17/01/2009 14:51

#1 NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by paral0c0 »

Nakon jucer ja kazem: DA!!!! :bih:
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#2 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by ProS »

necemo hajat,hocemo marjana :D :bih: tako da... :-) :D
User avatar
Josip
Posts: 547
Joined: 12/07/2008 22:04
Location: Mostar
Contact:

#3 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by Josip »

Ne daj Bože da onaj od sinoć prenosi još koju utakmicu.
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#4 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by escobar_ »

Stvarno ne shvatam šta je to toliko posebno kod onog lika? Mislim, nigdje veze...
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#5 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by brucos7 »

Marjan je zadao zadacu svim Bahama, Spahama, Kristicima, Vilicima, Vugdalicima... i ostalim novinarcicima kako se prenosi utakmica kada igra drzavni tim!!! BRAVO MARJANE!!! :bih:
User avatar
Hunkar
Posts: 655
Joined: 04/05/2008 18:05
Location: peskun

#6 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by Hunkar »

Da ponovim: Marijana makar i na 99 :D
User avatar
zenny
Posts: 884
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#7 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by zenny »

escobar_ wrote:Stvarno ne shvatam šta je to toliko posebno kod onog lika? Mislim, nigdje veze...
pricamo o utakmici Belgija-BiH na hayatu u 20:45, sinoc sto se prenosila...
User avatar
Lion_Sa
Posts: 30
Joined: 18/02/2009 12:52

#8 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by Lion_Sa »

Josip wrote:Ne daj Bože da onaj od sinoć prenosi još koju utakmicu.

Da tebe onda stavimo da komentarises...?
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#9 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by Neelix »

uvijek se kukalo na bahu sto se dernja, a kad ovaj vristi iz petnih zila onda je to ok :? nisam primjetio da je neko aman znanje pokazao :roll:
susc_ovjek
Posts: 519
Joined: 15/09/2007 17:07
Location: Sarajevo

#10 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by susc_ovjek »

oni koji ne vide nista specijalno u Marjanu, nisu nikad slusali njegov prenos osim onog sinoc.
Inace to je covjek koji ima informacija o jednoj utakmici vise nego bilo ko sa ovih prostora, samo sto ako je utakmica aktivna, atraktivna i zanimljiva (kao ova sinoc) ne stigne da ih kaze.
Covjek radi svoj posao... perfektno!!! Svaki istinski sportista ga voli!
gorkaz
Posts: 108
Joined: 03/01/2008 21:17

#11 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by gorkaz »

susc_ovjek wrote:oni koji ne vide nista specijalno u Marjanu, nisu nikad slusali njegov prenos osim onog sinoc.
Inace to je covjek koji ima informacija o jednoj utakmici vise nego bilo ko sa ovih prostora, samo sto ako je utakmica aktivna, atraktivna i zanimljiva (kao ova sinoc) ne stigne da ih kaze.
Covjek radi svoj posao... perfektno!!! Svaki istinski sportista ga voli!
Jad i bijeda komentatora, pa covjece on treba da komentarise utakmicu a ne dernja se ko najprostiji navijac ne reprezentacije BIH, nego samo Bosne. Meni koliko je poznato drzave se zove jos Bosna i Hercegovina a ne samo Bosna. Pa sta se onda cudite sto skutori navijaju za Hrvatsku kad za vas i ne postoji Hercegovina.
susc_ovjek
Posts: 519
Joined: 15/09/2007 17:07
Location: Sarajevo

#12 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by susc_ovjek »

gorkaz wrote:
susc_ovjek wrote:oni koji ne vide nista specijalno u Marjanu, nisu nikad slusali njegov prenos osim onog sinoc.
Inace to je covjek koji ima informacija o jednoj utakmici vise nego bilo ko sa ovih prostora, samo sto ako je utakmica aktivna, atraktivna i zanimljiva (kao ova sinoc) ne stigne da ih kaze.
Covjek radi svoj posao... perfektno!!! Svaki istinski sportista ga voli!
Jad i bijeda komentatora, pa covjece on treba da komentarise utakmicu a ne dernja se ko najprostiji navijac ne reprezentacije BIH, nego samo Bosne. Meni koliko je poznato drzave se zove jos Bosna i Hercegovina a ne samo Bosna. Pa sta se onda cudite sto skutori navijaju za Hrvatsku kad za vas i ne postoji Hercegovina.
Covjek ne misli na politiku, niko normalan se ne uvrijedi na to.
Ako ti se ne svidja 'deranje', fino odes i gledas sah, tamo nema deranja. Ono sinoc je bio fudbal!! Onakav kakav jest, onakvog kakvog ga ljudi vole... i da, i ja sam najprostiji navijac BiH,derao sam se ko budala kad smo dali svaki od golova... i ko nije? Nije neko kome nije stalo do reprezentacije i ko je vagao svaku rijec Marjanu.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#13 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by Neelix »

susc_ovjek wrote:oni koji ne vide nista specijalno u Marjanu, nisu nikad slusali njegov prenos osim onog sinoc.!
ovo je, bar za mene, istina :D ja sem dernjave (koju pozdravljam kad je rijec o ovako bitnim utakmicama) nisam nista posebno vidio sinoc.
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#14 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by neutral »

i ko ne voli gledati fudbal sinoc je uzivao...a komentator je imao veliku zaslugu ..bas je sve bio spektakl...
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#15 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by Vozdra raja :-) »

Hiljadu ljudi, hiljadu cudi :-?

Hayat :thumbup:
Senad :thumbup:
Marjan :thumbup:
BiH :thumbup:
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#16 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by chuchumbamayumbe »

Očito "stručnjaci" nisu nikada slušali komentatore iz Južne Amerike, kako se oni nafuraju u sekundi, hebote, ništa ih ne razumiješ a divota ih slušati!
User avatar
karanana
Posts: 47214
Joined: 26/02/2004 00:00

#17 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by karanana »

znaci hayat ce prenositi iz armenije i iz estonije a 3 domace idu na bht?
paral0c0
Posts: 466
Joined: 17/01/2009 14:51

#18 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by paral0c0 »

^^ Hayat je platio za 4 utakmice 110 000 eura.

Nazalost sto i ostale nece biti na Hayatu :roll:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#19 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by ladyblue18 »

susc_ovjek wrote: Ako ti se ne svidja 'deranje', fino odes i gledas sah, tamo nema deranja. Ono sinoc je bio fudbal!! Onakav kakav jest, onakvog kakvog ga ljudi vole... i da, i ja sam najprostiji navijac BiH,derao sam se ko budala kad smo dali svaki od golova... i ko nije? Nije neko kome nije stalo do reprezentacije i ko je vagao svaku rijec Marjanu.
:thumbup: svaka ti cast :mrgreen:
Da, i ja sam se derala, i skakala, vristala, sjedila nisam sekunde, jer to je fudbal :thumbup: :bih:

A narodu nikada ugovoriti, narocito na forumu ovom, postoje ljudi kojima nikada nista ne valja :mrgreen:
but who gives a damn, I don't :mrgreen:

I da, Marjan zaista sinoc nije iznosio info koji inace iznosi, da- saznali smo kako se zovu bliznji Spahicevi :mrgreen: , sta je Fellainiev stari i gdje je rodjen, malo o geografiji i historiji Belgije, ali ni 10% onoga sto iznese u toku utakmica.

Steta sto nemamo priliku od ovih ostalih saznati i nesto korisno i edukativno, a ne smijati se kada od 5 puta u toku utakmice izgovore ime igraca svih 5 puta na drugi nacin :mrgreen:

Ja sam imala utisak da sam na stadionu zahvaljujuci njemu. On je svoje grlo ostavio za mikrofonom zbog ljubavi prema ovoj drzavi, on unosi nesto u ovo sivilo svakodnevno, on voli svakog onog igraca kao da mu je rod najrodjeniji, i zivi za nogomet.
Da posjeduje 5% onoga sto posjeduje, bio bi drugaciji od silnih debila na tv-u, a tek ovako...
Zivio Marjane! :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#20 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by cyprus »

Nisam ni izbliza fan Hayata, ali ovoj ideji stvarno dajem podršku. Ovu utakmicu su odradili fenomenalno, uključujući i Marjana i sve ostalo :thumbup: :thumbup:
User avatar
kiwi4u
Posts: 163
Joined: 11/03/2008 08:55

#21 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by kiwi4u »

ma nije vazno ko prenosi utakmicu vazno je da se prenosi, zalosno bi bila da nemogu platiti za prenos kako se krade na sve strane i u savezu i ostalim firmama,

utakmica je odlicna i komentari su bili dobri, ja inace nemogu ni hayat ni Bhtv gledat, gledam utakmice preko spocast stranice zahvaljujuci pojedinom clanovima sa becka-raja koji ukljuce prenos na net....

Napred Bosno....

Himna BhFanaticos

Code: Select all

http://rapidshare.com/files/144232797/Himna_BHFanaticosa.mp3
Hajmo Bosno, Bosno

Code: Select all

http://rapidshare.com/files/144232356/hajmo_bosno.mp3
paral0c0
Posts: 466
Joined: 17/01/2009 14:51

#22 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by paral0c0 »

Hoceli utakmica biti kodirana na BHTSAT tako pise????
User avatar
Lion_Sa
Posts: 30
Joined: 18/02/2009 12:52

#23 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by Lion_Sa »

Ma ocito je da ovi sto kude Marijana nisu gledali njegove prenose na Sportklubu. Covjek iznese toliko informacija da je to nevjerovatno! A sta treba da radi kad prenosi reprezentaciju? Da iznosi neku statisticke podatke i sl.:-) Svasta!
User avatar
atom62
Posts: 281
Joined: 04/02/2008 14:33

#24 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by atom62 »

logicno je da utakmice reprezentacije prenosi drzavna televizija kao i svugdje u svijetu! sa ili bez marjana!
gorkaz
Posts: 108
Joined: 03/01/2008 21:17

#25 Re: NTV HAYAT: da prenosi sve utakmice reprezentacije BiH!?

Post by gorkaz »

susc_ovjek wrote:
gorkaz wrote:
susc_ovjek wrote:oni koji ne vide nista specijalno u Marjanu, nisu nikad slusali njegov
Jad i bijeda komentatora, pa covjece on treba da komentarise utakmicu a ne dernja se ko najprostiji navijac ne reprezentacije BIH, nego samo Bosne. Meni koliko je poznato drzave se zove jos Bosna i Hercegovina a ne samo Bosna. Pa sta se onda cudite sto skutori navijaju za Hrvatsku kad za vas i ne postoji Hercegovina.
Covjek ne misli na politiku, niko normalan se ne uvrijedi na to.
Ako ti se ne svidja 'deranje', fino odes i gledas sah, tamo nema deranja. Ono sinoc je bio fudbal!! Onakav kakav jest, onakvog kakvog ga ljudi vole... i da, i ja sam najprostiji navijac BiH,derao sam se ko budala kad smo dali svaki od golova... i ko nije? Nije neko kome nije stalo do reprezentacije i ko je vagao svaku rijec Marjanu.


Pa ti djelimicno odnosno selektivno komentarises moj komentar. Ni spomena o tome kako se zove ova zemlja jeli samo Bosna
ili BIH. Vidim da vam smeta puni naziv drzave a ne smeta ekavski komentar. Ocito da brkas pristojno komentarisanje i urlanje.
Post Reply