Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
amar007
Posts: 847
Joined: 08/04/2010 00:28

#726 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by amar007 »

Juce bila prva epizoda Spartacus: Gods of the arena. Nije nastavak "Blood and sand" jer je onaj glavni glumac nesto bolestan, nego je prica smjestena ranije

Image
User avatar
Phosphorus
Posts: 523
Joined: 02/05/2010 18:03

#727 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Phosphorus »

Morati cu ovaj Sherlock skinuti, al dok prodju ispiti :D heheh

A inače, moje preporuke su "The Wire" & "Breaking bad".
Zašto - zato :D
User avatar
madame
Posts: 103
Joined: 07/01/2011 16:19

#728 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madame »

Image

realno jedna od jačih serija koje sam ikad gledala :)
preporučljivo za sve koji vole pravničke serije s mnogo sarkazma i pregršt čudnog humora.
perzej
Posts: 10
Joined: 12/11/2010 19:24

#729 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by perzej »

serija hustle ,bbc produkcija,svaka epizoda je podjednako zanimljiva,radi se o grupi prevaranata koji varaju bogatase i udaraju ih po dzepu,neznas o cemu se radi do samog kraja epizode,dobri glumci,inace sam izbirljiv al ovo mi se sviđa.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#731 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Dobra vijest, jako mi je drago zbog Fringe-a što je zadržala gledanost i u terminu
"petka smrti". Ako ovako nastavi, 4 sezona je zagarantovana.

Inače ovo mi je najbolja serija trenutno, likovi i hemija među njima su dobro
razvijeni a i priča je odlično razrađena i ima kontinuitet i dovoljnu dozu misterije
da te prikuje da gledaš dalje.
jahjah
Posts: 155
Joined: 18/08/2009 22:35

#732 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by jahjah »

perzej wrote:serija hustle ,bbc produkcija,svaka epizoda je podjednako zanimljiva,radi se o grupi prevaranata koji varaju bogatase i udaraju ih po dzepu,neznas o cemu se radi do samog kraja epizode,dobri glumci,inace sam izbirljiv al ovo mi se sviđa.
i meni se svidja...super je serija...trenutno ide na rtsu...tako sam ja barem upratio...prije par godina bila je na nasoj nekoj tv ja mislim...i nekako ne mozes predividit sta ce se na kraju desiti odnosno kako ce se desiti kolko god se trudio i nagadjo :D
a nezz jel neko spominjo seriju the office (americku verziju) ciji sam veliki fan...islo prije god dvije na hrt a i nedavno sam vidio jednu epizodu tak da me to napomenulo i dosad skino 3 sezone od 7 kolko ih ima i vec sam te 3 sezone dvaput pregledo u par hefti a jos prije na tv sam gledo po 2 3 puta neke sezone i epizode...ugl serija je humoristicna al nije standardna tj nema onog smijeha publike u pozadini...obiluje budalastinama, nezgodnim situacijama svacim necim sto se nece naci u ovim nama svima poznatim hum. serijama...za neke mozda i nije (pre)smijesna al meni je najdraza
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#734 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Baltazar_khan »

amar007 wrote:Juce bila prva epizoda Spartacus: Gods of the arena. Nije nastavak "Blood and sand" jer je onaj glavni glumac nesto bolestan, nego je prica smjestena ranije

Image

Glavnom glumcu su nažalost otkrili rak, tako da je morao da odustane od projekta zvanog druga sezona, da bi se posvetio svom zdravstvenom stanju. Našli su mu zamjenu tako da će neko drugi glumiti Spartacusa. Ne znam kako će sad to sve uklopiti sa drugim glumcem ali opet bolje nastaviti seriju nego je prekidati. Druga sezona bi trebala krenuti naredne godine, neka me ispravi ko ako griješim.

Ovaj gods of the arena ima 6 epizoda i predviđen je kao prequel prvoj sezoni. Pogledao sam prvu epizodu i priča je jako interesantna, ko voli ovakve serije gdje ima mnogo krvi i atraktivnih žena, toplo preporučujem :oops: :mrgreen:
User avatar
innovision
Posts: 729
Joined: 04/08/2009 19:06

#735 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by innovision »

Baltazar_khan wrote:
amar007 wrote:Juce bila prva epizoda Spartacus: Gods of the arena. Nije nastavak "Blood and sand" jer je onaj glavni glumac nesto bolestan, nego je prica smjestena ranije

Image

Glavnom glumcu su nažalost otkrili rak, tako da je morao da odustane od projekta zvanog druga sezona, da bi se posvetio svom zdravstvenom stanju. Našli su mu zamjenu tako da će neko drugi glumiti Spartacusa. Ne znam kako će sad to sve uklopiti sa drugim glumcem ali opet bolje nastaviti seriju nego je prekidati. Druga sezona bi trebala krenuti naredne godine, neka me ispravi ko ako griješim.

Ovaj gods of the arena ima 6 epizoda i predviđen je kao prequel prvoj sezoni. Pogledao sam prvu epizodu i priča je jako interesantna, ko voli ovakve serije gdje ima mnogo krvi i atraktivnih žena, toplo preporučujem :oops: :mrgreen:
gledao sam par epizoda juce serija mi se cini kao da nisi bas previse para ulozili,ima bas gafova nekih i virtualni efekti su nivo b produkcija
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#736 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by mali Ninja »

Spartacus nije losa.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#737 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kokuz_sa »

Spartacus: Gods of the arena. Nije nastavak "Blood and sand"

nego je retrospektiva
znaci ovo je uvod u prvu sezonu "Blood and sand"
tj prica kako je sve pocelo kako je dosao kriksus kako je onaj postao doktore itd itd
uglavnom
ova nova je puno brutalnija i scene sexa izrazenija :D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#738 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by swirl »

Pocela sam sinoc gledati The Vampire Diaries, sad za sad serija je :thumbup: :thumbup:
vuneni
Posts: 29
Joined: 24/11/2010 23:35

#739 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vuneni »

Pregledao upravo prvu sezonu Boardwalk empire(Carstvo poroka) .
Nema sta odlicna serija ,jeste da je preoprucene nekoliko puta ovdje ,ali vrijedi jos jednom ponoviti :)
Adnann85
Posts: 16
Joined: 04/08/2010 12:28

#740 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Adnann85 »

Osim btjunkie, gdje se jos mogu naci pouzdani torrent-i ???

Hvala :)
shillen
Posts: 11242
Joined: 24/12/2010 23:12

#741 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by shillen »

www.isohunt.com i www.thepiratebay.org od ovih "javnih" torrent stranica...
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#742 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kEN0 »

http://tvprofil.net/show/1371071/na-putu-prema-dolje

veceras je bila na novoj tv , predobro
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#743 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by todd_smith »

za sve fanove "The Wire"...ne znam koliko vas je, ali ako niste prije gledali The Prequels:







Nedavno sam naletio na ova 3 klipa, kazu da je bilo radjeno za promociju zadnje sezone :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#744 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Johnny_x »

Moja preporuka ko voli ove miniserije, Spartacus obje sezone, Pacific i naravno kultna serija Band of brothers maestralno djelo Spilberga. Volio bih da mi neko preporuci mini serije do 15 - 20 epizoda

Edit: ima li ko titl za seriju Matroesjka's http://www.imdb.com/title/tt0320882/
true
Posts: 265
Joined: 26/02/2011 14:13

#745 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by true »

prije par dana zavrsio battlestar galacticu i mislim da je sa zavrsetkom ove serije sifi kao serija umro
SGU otkazan
CAPRICA otkazana

:sad: :sad:
pazii
Posts: 34
Joined: 02/12/2010 13:24

#746 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pazii »

karanana wrote:freckles
mama mama mama

Image

u jednoj epizodi, smio bih se zakleti, da je izletio gornji dio zadnjice i da se, pa recimo otprilike gornja trecina zadnjichne pukotine mogla vidjeti kad se kao nesto sagela pa je izletila iz farmerki. ali nigdje nisam mogao naci tu scenu niti sliku isjecak iz te epizode sa tim detaljem.

rado bih se sa njom izgubio i snimio lost 7 serijal xD
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#747 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by fatamorgana »

Spartacus - Blood and sand, ima i mačevanja i uzimanja, :-D
User avatar
paravan
Posts: 541
Joined: 22/12/2010 12:43

#748 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by paravan »

1. Friends
2. Only Fools and Horses
3. X-Files
4. House
5. Oz
6. How I met your mother
7. The Simpsons
8. According to Jim
9. Everybody loves Raymond
10. South Park

nije poredano po kvalitetu nego za sada samo moja zelja da sve pregledam :-) :-D

trebace mi neko vrijeme :lol:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#749 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Mustang1 »

Imal kakva serija da je ekstra komicna .. kao lude 70.te od kad sam to pregledo nisam pogledo dobre serije za nasmijat .. a uz njih sam plako :D ..Cybill mi je bezveze .. ova sad sto je na hbo 3rd rock nesto tako nemam pojma i to je bezveze ...
User avatar
CartmanSA
Posts: 1713
Joined: 29/07/2008 14:39

#750 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by CartmanSA »

Post Reply