Bollywood (indijski filmovi)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
ladyada
Posts: 1460
Joined: 05/04/2008 13:38
Location: Germany

#152 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by ladyada »

:roll:
User avatar
Neelaalikhan
Posts: 4
Joined: 20/02/2011 20:45

#153 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by Neelaalikhan »

Moj zadnji film je Guzarrish.Jako mi se dopao, a i gluma je izvrsna
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#154 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by LONGMAN »

A odakle skidate filmove :D

Ja hocu vivah da pogledam :roll:
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#155 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by moonlight7 »

a jel postoji neki link, ili sajt za indijske filmove s prevodom...da se gledaju online :roll:
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#156 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by moonlight7 »

buksna wrote:ja nisam upoznat s tim, ne vjeurjem... vidio sam samo na filmoviziji ima 1 bollywoodski film - "Kites" da se gleda online s našim prevodom... ja inače prvo provjerim da li ima negdje prevod domaći, pa onda skidam torrent i tako... inače je teško doći do domaćih prevoda, nije to kod nas još zaživjelo :D
thx :)
User avatar
saskaOM
Posts: 6
Joined: 20/10/2011 09:47

#157 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by saskaOM »

Puno pozdrava svim ljubiteljima ovih filmova,da nije bilo vas dosta filmova ne bih odgledala,ali treba mi jedna pomoc,nikako ne mogu naci prevod za devdas makar i na engleskom ali nikako...molim vas pomozite...
User avatar
saskaOM
Posts: 6
Joined: 20/10/2011 09:47

#158 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by saskaOM »

Kabhi Khushi Kabhie Gham...-a za ovaj film?odgledala sam ja sa prevodom na egleski al bih volela da imam na srpski da bih ga snimila na cd,a sto se tice prevoda za devdas ja skidala odatle ak nikako nece i imala sam jedan na eng koji je kasnio poprilicno...
User avatar
ratka
Posts: 7
Joined: 16/06/2009 22:43

#159 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by ratka »

Na podnapisi.net ima dosta prevoda na srpski, samo idi u pretraga i traži za koji film ti treba, imaju za većinu ili hrvatski ili sprski titlovi.
ja sam dosta toga imala, preko 80 bollywoodskih filmova i većinom su imali naše titlove, al mi je nedavno hard disk crkao, tako da sam sve to izgubila. sad moram ponovo, od početka svoju kolekciju filmova slagat :(
User avatar
saskaOM
Posts: 6
Joined: 20/10/2011 09:47

#160 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by saskaOM »

Jao,sto ja nemam takvu kolekciju....kod mene postoji jedan problem ja i kad nadjem neki prevod meni nece da ucita program,i to me izludjuje skidm ffilm par sati i na kraju nista,ne znam gde gresim,preko kog vi programa gledate?Ja na BS il VLC.
User avatar
ratka
Posts: 7
Joined: 16/06/2009 22:43

#161 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by ratka »

od tih 80, ja sam sigurno za bar 70% imala prevode, ostalo sam sa engleskim titlovima gledala, jer mi nije ni to nikad problem predstavljalo, jer nažalost bilo je jako loših prevoda, da sam morala tržiti engleske titlove umjesto njih.
User avatar
ratka
Posts: 7
Joined: 16/06/2009 22:43

#162 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by ratka »

ja za Billu barber nikako nisam mogla naci titlove ispravno kodirane vremenski, ni na jednom jeziku...
User avatar
saskaOM
Posts: 6
Joined: 20/10/2011 09:47

#163 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by saskaOM »

Jupii....napokon sam nasla prevod za doba srece doba tuge,mislim gledala sam ga sa eng.al ovako je mnogo bolje i sto je najbolje moc cu da podlim svim mojim prijateljcama .....taj film mi se najvse svidja,devdas mi se svidja uopste bezvezan je kraj,svidja mi se npr.pardes,fana,...daj prporucite neki onako samnogo suza....
User avatar
saskaOM
Posts: 6
Joined: 20/10/2011 09:47

#164 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by saskaOM »

hvala,upravo skinula i sad se zavaljujem u krevet i pocinjem gledati.....jednu stvar da pitam-kad narezem ovo na cd bice i prevoda jel da?
User avatar
saskaOM
Posts: 6
Joined: 20/10/2011 09:47

#165 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by saskaOM »

Jao...gledala sam onaj fil mozda sutra ne dodje,ne da je dobar nego je fantastican....
dejandidic
Posts: 1
Joined: 20/09/2010 21:21

#166 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by dejandidic »

http://piraterijaw.at.ua/blog/indijski_ ... indi/1-0-6 ima oko 40 filma online sa prevodom
User avatar
chakany
Posts: 2918
Joined: 05/09/2010 14:05

#167 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by chakany »

Moje ime je Khan, fantastican film koji ce vas drzati prikovane ispred TV-a.
User avatar
mujkance
Posts: 22
Joined: 25/03/2011 00:57

#168 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by mujkance »

Evo da ja kažem koje sam gledao i ocijenim:

- 3 idiots (prvi film koji sam pogledo i zbog kojeg sam se "navuk'o") (ocjena 10/10)
- Devdas (ocjena 10/10)
- Fanaa (ocjena 10/10)
- Kal Ho Naa Ho (ocjena 10/10)
- Hum Dil De Chuke Sanam (ocjena 10/10)
- Om Shanti Om (ocjena 10/10)
- Dilwale Dulhania Le Jayenge (ocjena 10/10)
- Ghajini (ocjena 10/10)
- My Name Is Khan (ocjena 9/10)
- Enthiran (Robot) (ocjena 10/10)
- Kabhi Khushi Kabhie Gham... (ocjena 9/10)
- Chalte Chalte (ocjena 9/10)
User avatar
del_boj
Posts: 165
Joined: 29/08/2011 18:13
Location: Peckham

#169 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by del_boj »

3 Idiots :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 81616
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#170 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by Truba »

počeo gledati pater panchali
apu sansar

ali ne ide djaba nije moj fah :cry:
silver testelone
Posts: 365
Joined: 25/01/2012 13:38

#171 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by silver testelone »

Pregledao sve filmove za koje sam mogao naći domaći prevod, oko 30 možda, a u taj fazon sam ušao prije godinu dana... Prvi koji sam pogledao bio je Devdas, nakon kojeg sam nastavio...

Lista svih pregledanih:
- Devdas
- Fanaa
- Kal Ho Naa Ho
- Bride & Prejudice
- Kuch Kuch Hota Hai
- Rang De Basanti
- Dhoom: 2
- Kabhi Khushi Kabhie Gham...
- Chalte Chalte
- Enthiran (Robot)
- Veer - Zaara
- The Mistress Of Spices
- Umrao Jaan
- Guru
- Kabhi Alvida Naa Kehna
- Dilwale Dulhania Le Jayenge
- Provoked: A True Story
- Om Shanti Om
- Asoka
- Bunty Aur Babli
- Jodhaa Akbar
- Hum Dil De Chuke Sanam
- 3 Idiots
- My Name Is Khan
- Don
- Rab Ne Bana Di Jodi
- Ghajini
- Pardes
- Monsoon Wedding
- Guzaarish
- Dil Se...
- Kites
- Taare Zameen Par
- Ra.One
- Koi... Mil Gaya
- Krrish
- Slumdog Millionaire (nije baš bollywoodski, al je prejak)

i ostao je još jedan koji nisam još pogledao, a imam ga na hard disku, jbg nikad nać vremena, traje nešto malo manje od 4 sata, a to je "Lagaan: Once Upon A Time In India"

Od svih gore nabrojanih, većina mi se svidjela... Nisu mi se svijdeli: Ra.One (krajem prošle godine izašao, navikan previše), Kites, Bunty Aur Babli, Asoka, Dhoom, Monsoon Wedding (al nikako, bezveze :D), onako osrednji su mi bili: Bride & Prejudice, Krrish, Koi Mil... Gaya, Guzaarish, Dil Se..., Don, Guru, Mistress Of Spices... i tako šta ja znam... ostali su bolji, a oni koji će ostat dugo upamćeni, koji su ono baš upečatljivi su: Rang De Basanti, Taare Zameen Par, 3 Idiots, My Name Is Khan, Ghajini, Veer-Zaara, Jodhaa Akbar, Fanaa, Devdas, Kabhi Khushi kabhie Gham... i valjda je to to, uglavnom ovu zadnju grupu preporučujem svima...
Od glumaca Shah Rukh Khan mi je najjači, svaka uloga mu paše... zatim Amir Khan, koji obično neozbiljne uloge igra, zatim Abhishek bachchan... Salman Khan mi je nekako bezveze, ne znam zašto :D... od glumica Aishwarya Rai br.1, zatim Kajol, a Pryanka Chopra, Asin, Preity Zinta, Kareena Kapoor, Rani Mukherjii, Madhuri Dixit su tu negdje, po mom ukusu...

Eto raspisa se ja pravo... Pozdrav :D
Simran
Posts: 23
Joined: 29/10/2010 04:57

#172 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by Simran »

http://www.bollywood.in.rs/ Sajt sa najvećim brojem Indijski filmova ( BW ) sve što je potrebno je registracija koja oduzima minut- dva vremena. Filmove možete gledati on line ili downloadovati po želji vam. :thumbup:


Pozdravljam. ;-) ;-)
User avatar
ratka
Posts: 7
Joined: 16/06/2009 22:43

#173 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by ratka »

Superrrr!
Hvala ti :D :thumbup:
User avatar
covjekizsjene
Posts: 229
Joined: 04/01/2013 15:12

#174 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by covjekizsjene »

Fanaa
Ghajini
My name is Khan

Od nekih 10ak pogledanih bw. filmova ova tri su mi najbolja.Fanaa sam gledao 3x ...Vjerovatno najbolji film koji sam ikad gledao. Sad cu da pogledam "3 idiots" kad ga toliko hvalite :)
Micika94
Posts: 1
Joined: 01/02/2013 22:17

#175 Re: Bollywood (indijski filmovi)

Post by Micika94 »

Da li neko zna kako se zove film....stari 70-80-e...radnja film - muz i zena imaju dvoje dece, decaka i devojcicu, mislim da se muz zove Ali, primaju njenu rodjaku da zivi kod njih, njen muz se zaljubljuje u rodjaku, on i rodjaka gurnu nju u reku i njoj pojede lice krokodil, nadje je neki ribar i izleci je, i posle ide na plasticnu operaciju, posle operacije vraca se i peva u nekoj kafani gde joj se pojavljuje muz, muz se zaljubljuje u nju ne znajuci da je to ona i pocinje da maltretira ovu rodjaku, ona dolazi kod njih u goste i na kraju film ona nekog ubije, nju ili njega, mozda i oboje...ima konja koga je mnogo volela...pomagajte
Post Reply