OMILJENI SUPERHEROJ

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

LeKo
Posts: 1489
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#26

Post by LeKo »

Sport Billy
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#27

Post by Vingo »

Ali nije I nego A.... :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#28

Post by Vingo »

InfraRedRidinghood wrote:E, pitat ćemo prof Besima Spahića, on je posuđivao glas Gargamelu :D

Azrael se piše, Azriel čita :D
Ih??? :lol:
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#29

Post by Vingo »

Zaboravih...moj super heroj je Prle. :-)
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#30

Post by Vingo »

Ima smisla.... :D
User avatar
travar
Posts: 2764
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#31

Post by travar »

Supppperrrrr Brko iz druge galaxije! :D
parmezan
Posts: 135
Joined: 30/06/2006 22:29

#32

Post by parmezan »

Image

:D :D :D
gresnica
Posts: 12
Joined: 30/01/2007 04:20
Location: sarajevo

#33

Post by gresnica »

strip- dylan dog :-)
film- drakula ( ali jedino onaj sa gerijem oldmanom u glavnoj ulozi, tako je sladak :D )
i na kraju onaj lik nindze u romanu se zove leslie eldrige 8) mislim? zna li netko od vas gdje bih mogla nabaviti te romane, prije rata sam ih imala, jos kao dijete sam ih procitala sad ih nemam vise smrc kad su mi premetali kucu u ratu neki vojnik ih je jednostavno sve uzeo necu mu to nikad oprostiti :x
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#34

Post by Neelix »

novi thread za ninju :D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#35

Post by zmijaIzmaj »

Bill: Superman stands alone. Superman did not become Superman, Superman was born Superman. When Superman wakes up in the morning, he is Superman. His alter ego is Clark Kent. His outfit with the big red S is the blanket he was wrapped in as a baby when the Kents found him. Those are his clothes. What Kent wears, the glasses the business suit, that's the costume. That's the costume Superman wears to blend in with us. Clark Kent is how Superman views us. And what are the characteristics of Clark Kent? He's weak, unsure of himself... he's a coward. Clark Kent is Superman's critique on the whole human race, sort of like Beatrix Kiddo and Mrs. Tommy Plumpton.

kill bill

:D
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#36

Post by Suicidal Siberian »

Hebo te....ovo je vec treca moja tema koja je presla 2 stranice......ponosan sam... :)

Jos malo pa cu biti moderator :-) :D
branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#37

Post by branimir_s »

Dimnjacar iz Kapelskih kresova
User avatar
aNTropocentrio
Posts: 1053
Joined: 01/07/2006 12:05
Location: zapadni krak Mliječnog puta

#38

Post by aNTropocentrio »

Bluntman :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#39

Post by rikardoreis »

gresnica wrote:strip- dylan dog :-)
film- drakula ( ali jedino onaj sa gerijem oldmanom u glavnoj ulozi, tako je sladak :D )
i na kraju onaj lik nindze u romanu se zove leslie eldrige 8) mislim? zna li netko od vas gdje bih mogla nabaviti te romane, prije rata sam ih imala, jos kao dijete sam ih procitala sad ih nemam vise smrc kad su mi premetali kucu u ratu neki vojnik ih je jednostavno sve uzeo necu mu to nikad oprostiti :x

Leslie je cudo...zavidio sam mu zbog njegovog harageia, shurikena, katane, a najvise zbog tjiela od Sumiko :)
Te plave sveske netragom su nestale iz moje sobe tamo negdje pred rat.

Mister No - lezihljebovic manauski, lokalni zavodnik i jedini strip junak koji je redovno dobijao degenek...uz njegove letove pajperom kao klinac sam naucio geografiju brazila, od pokrajine mato groso na jugu do luke Belem na uscu Amazona.

Modesty Blaise sta da kazem-prva zena u koju sam se zaljubio. Onog njenog Vilija cu nozem u ledja ha ga sretnem. :D
User avatar
mrs. zurbrigen
Posts: 364
Joined: 11/01/2007 22:25

#40

Post by mrs. zurbrigen »

he-man and the masters of the universe - prije svega onaj zaostali tigar... :D
grupa tnt - super hick!
superman
Galadriela
Posts: 107
Joined: 09/07/2006 02:06

#41

Post by Galadriela »

DYLAN DOG definitivno!
...kao mala bila sam zaljubljena u njega... :D

Image
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#42

Post by Tesssa »

Galadriela wrote:DYLAN DOG definitivno!
...kao mala bila sam zaljubljena u njega... :D

Image
a ja sam bila ludo zaljubljena u Alana Forda :-) :-) :lol: :lol:
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#43

Post by zmijaIzmaj »

ja sam se zaljubila u kapetana marka :D kad se beti pojavila, prestala sam da citam stripove :D :D
Vasa Kisa
Posts: 203
Joined: 25/03/2004 13:05
Location: Mostar

#44

Post by Vasa Kisa »

zar on nije komandant? :? svih ti dabrova Ontarija kako to ne znaš...

nego moje je djetinjstvo obilježio Asterix i dan danas najomiljeniji lik u mojoj glavi, a ima tek nekoliko godina sam skontao i da je najsmješniji strip sa svojim forama. Ono kako ga je obradila ekipa iz Gornjeg Milanovca, onaj prevod i zajebancije, pa ono je stvarno nenadjebivo i presmiješno...a uvijek sam obožavao kad on i Obelix naidju na kakvu patrolu Rimljana, pa kad ih ono opale ostanu samo sandale a oni na granu...neponovljivi i premijeshni Asterix, jel ima ko onih starih stripova oriđiđi? ja imam nekoliko a neke bi pojedine epizode masno platio...
User avatar
pekarce
Posts: 263
Joined: 07/07/2004 14:15
Location: Buljin stream

#45

Post by pekarce »

Vasa Kisa wrote:zar on nije komandant? :? svih ti dabrova Ontarija kako to ne znaš...

nego moje je djetinjstvo obilježio Asterix i dan danas najomiljeniji lik u mojoj glavi, a ima tek nekoliko godina sam skontao i da je najsmješniji strip sa svojim forama. Ono kako ga je obradila ekipa iz Gornjeg Milanovca, onaj prevod i zajebancije, pa ono je stvarno nenadjebivo i presmiješno...a uvijek sam obožavao kad on i Obelix naidju na kakvu patrolu Rimljana, pa kad ih ono opale ostanu samo sandale a oni na granu...neponovljivi i premijeshni Asterix, jel ima ko onih starih stripova oriđiđi? ja imam nekoliko a neke bi pojedine epizode masno platio...

Mozda i ne moras placati masno. Jednom davno jedna dobra dusa zvana Fluid postavi finih epizoda (ne engleskom). Link je mrtav, a Fluid jos uvijek ziv, valjda. Ako ga fino zamolis, mozda opet postavi, ako ga ima na Sa-x-u.Ja skinuo sve. 8-)

'Ajd u zdravlje...
Post Reply