Filmsko-serijska svaštara

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#26 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

U ovoj seriji ima svega, a najmanje humora i prijateljstva.

Al' mora se dat' kredit producentima. Formulu su razradili tako doktorski da nije nimalo bilo sumnje da će ovo bit' ogroman hit. Tačno su poznavali ciljanu publiku, do te mjere da im humor uopšte nije treb'o.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#27 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by hadzinicasa »

Tito_i_Partija wrote: 11/05/2022 16:29 U ovoj seriji ima svega, a najmanje humora i prijateljstva.

Al' mora se dat' kredit producentima. Formulu su razradili tako doktorski da nije nimalo bilo sumnje da će ovo bit' ogroman hit. Tačno su poznavali ciljanu publiku, do te mjere da im humor uopšte nije treb'o.
koji humor!?
:skoljka:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#28 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

hadzinicasa wrote: 11/05/2022 16:30
Tito_i_Partija wrote: 11/05/2022 16:29 U ovoj seriji ima svega, a najmanje humora i prijateljstva.

Al' mora se dat' kredit producentima. Formulu su razradili tako doktorski da nije nimalo bilo sumnje da će ovo bit' ogroman hit. Tačno su poznavali ciljanu publiku, do te mjere da im humor uopšte nije treb'o.
koji humor!?
:skoljka:
Jesi li išla gledat' sjevernog čovjeka u kinu? Valjal'? :D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#29 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by hadzinicasa »

Tito_i_Partija wrote: 11/05/2022 16:48
hadzinicasa wrote: 11/05/2022 16:30

koji humor!?
:skoljka:
Jesi li išla gledat' sjevernog čovjeka u kinu? Valjal'? :D

Htjela ovaj vikend al‘ su mi navaljali neki „ultra cool“ offsite teambuilding u sumi (sic!) :roll:
Ako u petak stignem otici cu
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#30 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

Smiješno je koliko su ti teambuilding events diskonektovani od realnosti. Igraš nekih timskih igrica, k'o fol jačaš grupni rad i kolaboraciju, a čim dođeš kući sve ide opet po starom. :-D

Javi za film, volim Eggersa. Mislim da će ti bit' dobar, jer je uglavnom mračna depra, a to je ono što ti najviše voliš. :lol: :razz:
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#31 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by dale cooper »

hadzinicasa wrote: 11/05/2022 16:30
Tito_i_Partija wrote: 11/05/2022 16:29 U ovoj seriji ima svega, a najmanje humora i prijateljstva.

Al' mora se dat' kredit producentima. Formulu su razradili tako doktorski da nije nimalo bilo sumnje da će ovo bit' ogroman hit. Tačno su poznavali ciljanu publiku, do te mjere da im humor uopšte nije treb'o.
koji humor!?
:skoljka:
Imaju oni isječci scena iz Friendsa bez smijeha publike. Awkward shit i totalno nesmiješno. :mrgreen:
User avatar
medvjed23
Posts: 26699
Joined: 16/07/2010 13:49

#32 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by medvjed23 »

no_sikiriki wrote: 11/05/2022 15:24
Tito_i_Partija wrote: 11/05/2022 15:22 Joj Medo, otkud ti pa u Friendse? Mojne ba toga. :-D
+1
Dvaput gledam, zar Medo, no, not possible...kad ono...
:mrgreen:
Pa nisam se rodio star i namćorast i alijeniran i filmsko-serijski prosvijećen :D Kad su Prijatelji bili aktuelni, ja bio dijete. A dijete ko dijete. hoće da bude u toku, da prati trendove, da se uklopi u raju... Shodno tome, Prijatelji su nezanemariv dio mog djetinjstva i odatle određena simpatija prema njima.

Da su se prošle godine počeli snimati, vjerovatno bi bila druga priča, al opet, nikad se ne zna :D
no_sikiriki
Posts: 16544
Joined: 11/12/2012 13:21

#33 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by no_sikiriki »

medvjed23 wrote: 11/05/2022 19:32
no_sikiriki wrote: 11/05/2022 15:24

+1
Dvaput gledam, zar Medo, no, not possible...kad ono...
:mrgreen:
Pa nisam se rodio star i namćorast i alijeniran i filmsko-serijski prosvijećen :D Kad su Prijatelji bili aktuelni, ja bio dijete. A dijete ko dijete. hoće da bude u toku, da prati trendove, da se uklopi u raju... Shodno tome, Prijatelji su nezanemariv dio mog djetinjstva i odatle određena simpatija prema njima.

Da su se prošle godine počeli snimati, vjerovatno bi bila druga priča, al opet, nikad se ne zna :D
:lol:
Ma znala sam se i ja usputno nasmijati u srednjoj školi, sve moje prijateljice su gledale...ali općenito, nije meni to to. Prije par godina šaltam kanale i naletim na neku epizodu, baš je cringeworthy, stvarno nije smiješno. :mrgreen:
User avatar
medvjed23
Posts: 26699
Joined: 16/07/2010 13:49

#34 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by medvjed23 »

Evo, ja se pokušavam sjetiti koliko sam ih gledao jer su bili popularni, a koliko jer su me zaista nasmijavali. I u ovom drugom kontekstu, najprije mi pada na pamet scena gdje jedna osoba ulazi u onaj njihov kafić, zastaje, neko vrijeme šuti, a onda kaže: I am my brain :D

Ne mogu tu scenu naći na netu. Možda sam je vidio u nekoj drugoj seriji, pa mi se pomiješalo :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#35 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#36 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 13/05/2022 00:53 Spinal Tap se vraća. :-D

https://www.theguardian.com/film/2022/m ... tap-sequel
Hell yeah! :thumbup:



:lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#37 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

Posebno mi je drago što je se cijela ekipa vraća. Nadam se da će bit' dobar, neki skorašnji nastavci od starih filmova nisu baš bili dobri.
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#38 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 13/05/2022 01:24 Posebno mi je drago što je se cijela ekipa vraća. Nadam se da će bit' dobar, neki skorašnji nastavci od starih filmova nisu baš bili dobri.
Ako ništa imaće tonu materijala. Sigurno da će iskoristiti jednu stvar koja je postala kliše u muzici u zadnjih 20-tak godina, a to su reunioni
starih bendova koji skoro nikada ne ispune očekivanja. :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#39 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote: 13/05/2022 01:39
Tito_i_Partija wrote: 13/05/2022 01:24 Posebno mi je drago što je se cijela ekipa vraća. Nadam se da će bit' dobar, neki skorašnji nastavci od starih filmova nisu baš bili dobri.
Ako ništa imaće tonu materijala. Sigurno da će iskoristiti jednu stvar koja je postala kliše u muzici u zadnjih 20-tak godina, a to su reunioni
starih bendova koji skoro nikada ne ispune očekivanja. :mrgreen:
Materijala uvijek ima, al' ovakvi nastavci nikad ne zadovolje očekivanja. Prvi film je bio jedan od najboljih komedija svih vremena, film je bio produkt svog vremena, i prošlo je 40 godina. Sve u startu govori da će bit' fail, iako bi volio da nisam u pravu.
User avatar
medvjed23
Posts: 26699
Joined: 16/07/2010 13:49

#40 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by medvjed23 »

Svi znamo kako su nesretno završili Brandon Lee i Halyna Hutchins. Čitali smo i slušali o tome bezbroj puta. Ali negdje na marginama tih medijskih gungula, koje se dignu kad se neko slavan uplete u neku nesreću, leže brojni slučajevi, uslovno rečeno, malih ljudi koji su, radeći u filmskoj industriji, izgubili zdravlje ili živote...

https://aubtu.biz//71071?utm_source=TH2 ... ertainment

Film je opasan posao.
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#41 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 13/05/2022 16:05
dale cooper wrote: 13/05/2022 01:39

Ako ništa imaće tonu materijala. Sigurno da će iskoristiti jednu stvar koja je postala kliše u muzici u zadnjih 20-tak godina, a to su reunioni
starih bendova koji skoro nikada ne ispune očekivanja. :mrgreen:
Materijala uvijek ima, al' ovakvi nastavci nikad ne zadovolje očekivanja. Prvi film je bio jedan od najboljih komedija svih vremena, film je bio produkt svog vremena, i prošlo je 40 godina. Sve u startu govori da će bit' fail, iako bi volio da nisam u pravu.
Pretpostavljam da je sad na tebe red da budeš skeptik. :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#42 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote: 13/05/2022 23:46
Tito_i_Partija wrote: 13/05/2022 16:05

Materijala uvijek ima, al' ovakvi nastavci nikad ne zadovolje očekivanja. Prvi film je bio jedan od najboljih komedija svih vremena, film je bio produkt svog vremena, i prošlo je 40 godina. Sve u startu govori da će bit' fail, iako bi volio da nisam u pravu.
Pretpostavljam da je sad na tebe red da budeš skeptik. :mrgreen:
Imam loša iskustva sa nastavcima koji dolaze nekoliko decenija posle originala. Trainspotting 2 i Bill & Ted Face The Music su mi bili baš loši. Novi Matrix nisam gled'o al' čuo sam da je žešća rinaka. Blade Runner 2049 je bio onako, okej...al' i to najviše zbog Denisovog nadnaravnog talenta za kojeg mislim da može čak i od govana napravit' pitu. :D Ostatak filma mi je bio bljak.

Mad Max Fury Road mi je bio jedini film koji mi je kompletno nadmašio sva očekivanja. Nevjerovatan spektakl koji je prevaziš'o originale u svakom smislu (osim nostalgije, zato i danas volim gledat' Gibsonovu trilogiju). :-D
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#43 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 14/05/2022 00:05
dale cooper wrote: 13/05/2022 23:46

Pretpostavljam da je sad na tebe red da budeš skeptik. :mrgreen:
Imam loša iskustva sa nastavcima koji dolaze nekoliko decenija posle originala. Trainspotting 2 i Bill & Ted Face The Music su mi bili baš loši. Novi Matrix nisam gled'o al' čuo sam da je žešća rinaka. Blade Runner 2049 je bio onako, okej...al' i to najviše zbog Denisovog nadnaravnog talenta za kojeg mislim da može čak i od govana napravit' pitu. :D Ostatak filma mi je bio bljak.

Mad Max Fury Road mi je bio jedini film koji mi je kompletno nadmašio sva očekivanja. Nevjerovatan spektakl koji je prevaziš'o originale u svakom smislu (osim nostalgije, zato i danas volim gledat' Gibsonovu trilogiju). :-D
Čekaj ba, onoliko smo se raspravljali oko filma koji ti je u najboljem slučaju ok, a u najgorem bljak? :zoka: For fuck's sake man! :D

Bill i Ted je i meni bio kara(nana) :mrgreen: , ali Trainspotting 2 je sasvim ok. Onaj update choose life scene perfektno sumira sav očaj starenja,
krize srednjih godina i pokušaje oživljavana plamena iz mladosti koji se davno ugasio kroz koji prolaze junaci u drugom dijelu.

Fury Road je sjajan tu se u potpunosti slažemo. :thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote: 14/05/2022 00:18
Tito_i_Partija wrote: 14/05/2022 00:05

Imam loša iskustva sa nastavcima koji dolaze nekoliko decenija posle originala. Trainspotting 2 i Bill & Ted Face The Music su mi bili baš loši. Novi Matrix nisam gled'o al' čuo sam da je žešća rinaka. Blade Runner 2049 je bio onako, okej...al' i to najviše zbog Denisovog nadnaravnog talenta za kojeg mislim da može čak i od govana napravit' pitu. :D Ostatak filma mi je bio bljak.

Mad Max Fury Road mi je bio jedini film koji mi je kompletno nadmašio sva očekivanja. Nevjerovatan spektakl koji je prevaziš'o originale u svakom smislu (osim nostalgije, zato i danas volim gledat' Gibsonovu trilogiju). :-D
Čekaj ba, onoliko smo se raspravljali oko filma koji ti je u najboljem slučaju ok, a u najgorem bljak? :zoka: For fuck's sake man! :D
Kako se sjećam, najviše sam se raspravlj'o sa Bloo i Nihom, jer se njima film svidio dok smo ti i ja bili prilično razočarani. Iako su oni prije izlaska filma bili skeptici, a mi nismo.
Bill i Ted je i meni bio kara(nana) :mrgreen: , ali Trainspotting 2 je sasvim ok. Onaj update choose life scene perfektno sumira sav očaj starenja,
krize srednjih godina i pokušaje oživljavana plamena iz mladosti koji se davno ugasio kroz koji prolaze junaci u drugom dijelu.
Meni je Trainspotting 2 bio toliko bland, k'o mlaka supa bez soli. Na kraju filma sam im'o filing samo da slegnem ramena i kažem "ja, i?" Nepotreban sequel, i znatno drugačiji od Welshove knjige.

Al' eto, drago mi je da si makar ti nešto dobro iz toga izvuk'o. Sad će i Top Gun 2, al' vidim po recenzijama da su haman uklonili sav onaj homoeroticizam iz prvog dijela. Šteta, bilo je vazda dobre šege na taj račun. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#45 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 14/05/2022 00:28
dale cooper wrote: 14/05/2022 00:18

Čekaj ba, onoliko smo se raspravljali oko filma koji ti je u najboljem slučaju ok, a u najgorem bljak? :zoka: For fuck's sake man! :D
Kako se sjećam, najviše sam se raspravlj'o sa Bloo i Nihom, jer se njima film svidio dok smo ti i ja bili prilično razočarani. Iako su oni prije izlaska filma bili skeptici, a mi nismo.
Bill i Ted je i meni bio kara(nana) :mrgreen: , ali Trainspotting 2 je sasvim ok. Onaj update choose life scene perfektno sumira sav očaj starenja,
krize srednjih godina i pokušaje oživljavana plamena iz mladosti koji se davno ugasio kroz koji prolaze junaci u drugom dijelu.
Meni je Trainspotting 2 bio toliko bland, k'o mlaka supa bez soli. Na kraju filma sam im'o filing samo da slegnem ramena i kažem "ja, i?" Nepotreban sequel, i znatno drugačiji od Welshove knjige.

Al' eto, drago mi je da si makar ti nešto dobro iz toga izvuk'o. Sad će i Top Gun 2, al' vidim po recenzijama da su haman uklonili sav onaj homoeroticizam iz prvog dijela. :D
Pa jeboga ti krajem prošle godine smo na temi o Dune raspravljali o Bladeu nakon što sam se ja osvrnuo na film sa distance od par
godina i naveo neke stvari koje su mi zasmetale. Haman si i ti počeo stariti. :D

Nije Trainspotting 2 sad neko remek djelo, ali mi definitivno nije ni loš film, sa par sjajnih momenata (kao spomenuta choose life scena)

Zar je i prvi Top Gun stvarno valjao? :zoka: :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#46 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote: 14/05/2022 00:39
Tito_i_Partija wrote: 14/05/2022 00:28

Kako se sjećam, najviše sam se raspravlj'o sa Bloo i Nihom, jer se njima film svidio dok smo ti i ja bili prilično razočarani. Iako su oni prije izlaska filma bili skeptici, a mi nismo.



Meni je Trainspotting 2 bio toliko bland, k'o mlaka supa bez soli. Na kraju filma sam im'o filing samo da slegnem ramena i kažem "ja, i?" Nepotreban sequel, i znatno drugačiji od Welshove knjige.

Al' eto, drago mi je da si makar ti nešto dobro iz toga izvuk'o. Sad će i Top Gun 2, al' vidim po recenzijama da su haman uklonili sav onaj homoeroticizam iz prvog dijela. :D
Pa jeboga ti krajem prošle godine smo na temi o Dune raspravljali o Bladeu nakon što sam se ja osvrnuo na film sa distance od par
godina i naveo neke stvari koje su mi zasmetale. Haman si i ti počeo stariti. :D

Nije Trainspotting 2 sad neko remek djelo, ali mi definitivno nije ni loš film, sa par sjajnih momenata (kao spomenuta choose life scena)

Zar je i prvi Top Gun stvarno valjao? :zoka: :D
Sad sam pogled'o, raspravljali smo se oko karakterizacije u Denisovim filmovima. Počeli sa BR2049 pa završili na Scottovom originalu. Ne znam, 2049 mi je film o kojem čas mislim dobro, a čas loše. Al' ono što sam uvijek govorio je to da je Denis napravio odličan pos'o. Priča me je razočarala.

Što se tiče Top Gun, za mene će uvijek bit' odličan. Što reče Medo nekoliko postova unazad za Friends, "nisam se rodio star i namćorast i alijeniran i filmsko-serijski prosvijećen". :D Tako i u mene sa Top Gun, film jeste teška propaganda Ju Es Nejvija i teški je sir k'o kolut Gaude, al' ja ga gled'o k'o dijete sa 7-8 godina i meni je bio ono baš vau. :D I taj osjećaj će mi ostat' upamćen do kraja života i ponavlja se kad god ga opet gledam. Plus muzika Kennija Logginsa i Morodera iz filma je obilježila osamdesete. :-D

Ubi me nostalgija k'o mraz paprike, pogotovo što više starim.
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#47 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by dale cooper »

Tito_i_Partija wrote: 14/05/2022 00:57
dale cooper wrote: 14/05/2022 00:39

Pa jeboga ti krajem prošle godine smo na temi o Dune raspravljali o Bladeu nakon što sam se ja osvrnuo na film sa distance od par
godina i naveo neke stvari koje su mi zasmetale. Haman si i ti počeo stariti. :D

Nije Trainspotting 2 sad neko remek djelo, ali mi definitivno nije ni loš film, sa par sjajnih momenata (kao spomenuta choose life scena)

Zar je i prvi Top Gun stvarno valjao? :zoka: :D
Sad sam pogled'o, raspravljali smo se oko karakterizacije u Denisovim filmovima. Počeli sa BR2049 pa završili na Scottovom originalu. Ne znam, 2049 mi je film o kojem čas mislim dobro, a čas loše. Al' ono što sam uvijek govorio je to da je Denis napravio odličan pos'o. Priča me je razočarala.

Što se tiče Top Gun, za mene će uvijek bit' odličan. Što reče Medo nekoliko postova unazad za Friends, "nisam se rodio star i namćorast i alijeniran i filmsko-serijski prosvijećen". :D Tako i u mene sa Top Gun, film jeste teška propaganda Ju Es Nejvija i teški je sir k'o kolut Gaude, al' ja ga gled'o k'o dijete sa 7-8 godina i meni je bio ono baš vau. :D I taj osjećaj će mi ostat' upamćen do kraja života i ponavlja se kad god ga opet gledam. Plus muzika Kennija Logginsa i Morodera iz filma je obilježila osamdesete. :-D

Ubi me nostalgija k'o mraz paprike, pogotovo što više starim.
Kontam šta govoriš. :thumbup: Akcijske scene u Top Gunu su zaista i dan danas sjajne i spektakularne (Tony Scott je bio majstor u ovom
smislu), ostalo je klimavo. Ali pretpostavljam da smo se svi uglavnom i ložili na dogfights i ray ban naočare. 8-) :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#48 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote: 14/05/2022 01:07
Tito_i_Partija wrote: 14/05/2022 00:57

Sad sam pogled'o, raspravljali smo se oko karakterizacije u Denisovim filmovima. Počeli sa BR2049 pa završili na Scottovom originalu. Ne znam, 2049 mi je film o kojem čas mislim dobro, a čas loše. Al' ono što sam uvijek govorio je to da je Denis napravio odličan pos'o. Priča me je razočarala.

Što se tiče Top Gun, za mene će uvijek bit' odličan. Što reče Medo nekoliko postova unazad za Friends, "nisam se rodio star i namćorast i alijeniran i filmsko-serijski prosvijećen". :D Tako i u mene sa Top Gun, film jeste teška propaganda Ju Es Nejvija i teški je sir k'o kolut Gaude, al' ja ga gled'o k'o dijete sa 7-8 godina i meni je bio ono baš vau. :D I taj osjećaj će mi ostat' upamćen do kraja života i ponavlja se kad god ga opet gledam. Plus muzika Kennija Logginsa i Morodera iz filma je obilježila osamdesete. :-D

Ubi me nostalgija k'o mraz paprike, pogotovo što više starim.
Kontam šta govoriš. :thumbup: Akcijske scene u Top Gunu su zaista i dan danas sjajne i spektakularne (Tony Scott je bio majstor u ovom
smislu), ostalo je klimavo. Ali pretpostavljam da smo se svi uglavnom i ložili na dogfights i ray ban naočare. 8-) :D
A tek kad Kruzer uzme mikrofon i podere "You've Lost That Loving Feeling" k'o Halid Miljacku. :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26699
Joined: 16/07/2010 13:49

#49 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by medvjed23 »

Top Gun nije sir, Top Gun je odličan cheesecake, pun sunca i mora i palmi - poslastica!
User avatar
medvjed23
Posts: 26699
Joined: 16/07/2010 13:49

#50 Re: Filmsko-serijska svaštara

Post by medvjed23 »

Neke, što bi narod reko, behind-the-scenes priče o filmu Pulp Fiction:

https://www.ranker.com/list/pulp-fictio ... xF7jhH6Qos
Post Reply