Da li ste gledali lud zbunjen normalan

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40718
Joined: 29/06/2011 23:39

#301 Re: da li ste gledali lud zbunjen normalan

Post by dječak sa šibicama »

Combe meni onako, neki su odusevljeni tim humorom, meni taj glumac inace nije drag za vidjeti pa je mozda do mene. Dino puno bolji kao "saljivi element". Prvih dvadeset trideset epizoda su zaista dobre, navuku te ali kasnije pada kvalitet. Mada meni je ok i do te neke 200 epizode, mogao sam gledati, upalim usput onako nesto radim recimo pa slusam dijalogbe, bacim pogled.

Viza je odron ali tad prije 20 godina simpaticna, posebno nama u kraju jer je tada i Admir zivio sa bivsom zenom u komsiluku a i pokojna Nada, bio tada drvopromet prodavnica pa kad se sretnu, raja ih moli de hajte malo Sudo i Mubera, pa se zezaju.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#302 Re: da li ste gledali lud zbunjen normalan

Post by milejovic1971 »

za sve ove godine sam gledao sve skupa pola sata...obozavam Mustavu N ali nesto nije to tooo
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#303 Re: Lud,zbunjen,normalan

Post by AtillaS »

Image

Pokoj im dušama.

Žan Marolt | Mustafa Nadarević | Vanja Drach | Ante Vican | Vlado Jokanović
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#304 Re: Da li ste gledali lud zbunjen normalan

Post by Point. »

Zar ima 13 godina da su umrli Žan i Vanja? Auu, al vrijeme leti, ko da je juče bilo da au javili na dnevniku
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#305 Re: Da li ste gledali lud zbunjen normalan

Post by tranquil »

Jebote kralj, mislio sam da sam jedini koji je to onda primjetio. Očito nisam, bravo Gordana, ona je čak izašla iz LZN projekta zbog toga.

https://www.klix.ba/magazin/film-tv/gor ... /230201042

Glupa BiH javnost se, vezano za LZN, uzrujala samo zbog neke epizode gdje je bio neki mumin i neka svinja. A zapravo su se trebali uzrujati oko ovoga.

Pronađoh i vlastiti post vezano za pomenutu epizodu (mislim da se radi o tome):

nedjeljom-u-2-prekid-emisije-t58030s25.html#p2323698
tranquil wrote: 14/12/2008 20:59 Ehet.

Drago mi je da se bosanskohercegovačka javnost, nakon što je popljuvala nastup Let 3 kod Ace Stankovića, sita ismijala simpatičnim doživaljajima porodice Fazlinović i njihovih prijatelja, i kako je simpatični lik Dino Mehmeda Mujkić kupio drogu za silovanje kao primjer kako doći do ženske, i kako su bukvalno svi ženski likovi u seriji na kraju svedeni na objekte za orgijanje...

Ugodnu zabavu želim u nastavku programa.
Post Reply