Farma šest

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2599
Joined: 16/05/2015 12:49

#1301 Re: Farma šest

Post by SpecialOffer »

Pa Kristijan spao da ide po onim supama i da se marise i kao on MMA borac :lol: :lol: :lol: i jos ljudi koji su po metar nizi brisu pid sa njim :lol: :lol:

On je picka bez copora ;-)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1302 Re: Farma šest

Post by P308 »

Sta mu je rekao?
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#1303 Re: Farma šest

Post by lakilaka »

Magarece_godine wrote:
Partijaner wrote:U zamalo tuca jbt. :shock:
Dobar ovaj mali...rece kristijanu sto niko nije smio...
ma ovaj rade je obicna picka. moze ovdje jer je zasticen. dobro ga je procitao ovaj danijel a rade ko pickica cuti. vani rade rizikuje puno. nije mu to bas pametno, a i nije nesto pametan.
kada je bila ona borba, kristijan ga je bacio u cosak i da je htio mogao ga je pojesti. tu je udario na ego radetu i zato se onako ponasa na farmi. vani ne bi tako.
User avatar
sizif
Posts: 89
Joined: 26/11/2007 18:58
Location: Seher

#1304 Re: Farma šest

Post by sizif »

Napokon da se balerininoj pudlici neko suprostavi
Holms
Posts: 509
Joined: 27/01/2012 22:51

#1305 Re: Farma šest

Post by Holms »

Bravo Rade.
Konačno neko sa mudima na farmi.
A ovaj krimos našao da se junači na čovjeku dva puta manjem od njega :-)
Junačina.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40841
Joined: 29/06/2011 23:39

#1306 Re: Farma šest

Post by dječak sa šibicama »

Jedan Rade ce da bude ubiven...

Olesice ga neki od ovih Kristijanovih, glupo mu je sto se kurci. Sve je krenulo sa onim Bakicem, koji je Radetov jaran, a Bakic i Kristijan imaju sukob vec par godina.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#1307 Re: Farma šest

Post by oskarboy »

treba tako kristijan i onog cetu micu da napadne.idiot dosao na farmu a nece nista da radi,cak ni da sudje opere iz kojeg jede.cak ni drva da nasjece koja mu kuhaju hranu
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1308 Re: Farma šest

Post by Partijaner »

Bice kurac moj "ubiven", ne znas nikad ko koga ima vani, pas koji laje ne ujeda uvijek bilo.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1309 Re: Farma šest

Post by nema me tamo »

P308 wrote:Sta mu je rekao?

???
teta marica druga
Posts: 281
Joined: 15/08/2015 22:11

#1310 Re: Farma šest

Post by teta marica druga »

Partijaner wrote:Bice kurac moj "ubiven", ne znas nikad ko koga ima vani, pas koji laje ne ujeda uvijek bilo.
Ovaj može imati jedino svoju "jaču polovinu". :lol: :lol: Frajer obični gej.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40841
Joined: 29/06/2011 23:39

#1311 Re: Farma šest

Post by dječak sa šibicama »

Partijaner wrote:Bice kurac moj "ubiven", ne znas nikad ko koga ima vani, pas koji laje ne ujeda uvijek bilo.
Bakicev fan, neki klinac iz Novog Pazara, ubijen je prije dvije tri sedmice, od strane nekog od Kristijanovih fanova.

Decko se kurcio po FB, dobio poziv na crtu, idiotska posla, ali ostao je bez zivota. Bukvalno je ubiven.

Nije se sa tim zajebavati, Rade prijeti Agimom, kao on zna Agima pa ce on zvati Agima... igra se vatrom bezveze, necu njemu Kristijan nista, nabost ce ga neki Kristijanov pajdas. Covjece, Kristijan iza sebe ima armiju ovih nabildanih tetoviranih "pitbulova".
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40841
Joined: 29/06/2011 23:39

#1312 Re: Farma šest

Post by dječak sa šibicama »

oskarboy wrote:treba tako kristijan i onog cetu micu da napadne.idiot dosao na farmu a nece nista da radi,cak ni da sudje opere iz kojeg jede.cak ni drva da nasjece koja mu kuhaju hranu
Jos kaze "recite Radetu da mi skuha makarone", pa kad Rade skuha, onda Mica kaze "masno je, ne mogu ja masno" :D kako bi mu ja onu serpu u glavu.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1313 Re: Farma šest

Post by Partijaner »

dječak sa šibicama wrote:
Partijaner wrote:Bice kurac moj "ubiven", ne znas nikad ko koga ima vani, pas koji laje ne ujeda uvijek bilo.
Bakicev fan, neki klinac iz Novog Pazara, ubijen je prije dvije tri sedmice, od strane nekog od Kristijanovih fanova.

Decko se kurcio po FB, dobio poziv na crtu, idiotska posla, ali ostao je bez zivota. Bukvalno je ubiven.

Nije se sa tim zajebavati, Rade prijeti Agimom, kao on zna Agima pa ce on zvati Agima... igra se vatrom bezveze, necu njemu Kristijan nista, nabost ce ga neki Kristijanov pajdas. Covjece, Kristijan iza sebe ima armiju ovih nabildanih tetoviranih "pitbulova".
Cuj to, nisam znao za to.

Rade momak je malo nepromisljen i ne razmislja glavom prije nego li sta uradi, ali Kristijan je njih procitao sve i uvidio da od muskih trenutno na farmi ne smiju niko da mu odbrusi jer ovi manekencici su inace svi pizde i zato se tamo smatra nedodirljivim, treba nekog ubacit koji ima karakter i da je neki masivan kao on pa ce prica biti drugacija, uvijek ima jaci od jaceg, ali dobro momku je mozda dopizdilo malo, kao kad si klinac nekad znao odbrusit starijem sto te prca pali samare itd, govorim opcenito takvi inace i puknu ode sve u pm sto ne mislim za Radeta. :mrgreen:

U zivotu ne treba dati na sebe, ali u nekim situacijama moras biti mudar i povuci se.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40841
Joined: 29/06/2011 23:39

#1314 Re: Farma šest

Post by dječak sa šibicama »

Ma da, bilo je to u Novom Pazaru, pa se nakon toga Bakicev tim bodibildera odnosno ti nekakvi PR sta su vec, ima covjek svoj LP team :D uglavnom, ogradili su se od toga i pozvali sve ljude na razum.

Rade je na pocetku Farme ispao budala, posto je privatno prijatelj sa Bakicem mislio je da moze provocirati Kristijana, sprdao ga kao "Don Balega" i pozivao se na Agima kao "znam ja Agima", dok Kristijan nije opalio sakom od sto i zaledio govno u guzici Bakicu i Radetu. A sve je to ona mala zla Maja skuhala, ona je huskala Bakica na Kristijana a Radeta na Staniju.

Nakon toga se Rade poceo izvinjavati Kristijanu, kao nije on tako mislio, mogu li ostati prijatelji ovo ono.

Ali ocito da Golubovic ne prasta tako lako. Kazem, pratim ovo vise na twiteru i FB nego na tv-u :D pa citam kojekakve objave, Kristijanovi ljudi su vec objavili da je istorija sukoba Kristijana i Bakica malo duza od farme. Njemu je Bakic namjestio hapsenje prije godinu dana, neka Kristijanova jaranica je otvarala bodi bilding klub pa je Bakic opstruirao jer mu je konkurencija, onda je ona zamolila Kristijana da dodje i pomogne joj sa svojim ovim bilderima, medjutim cekala ga je interventna zandarmerije. To je Bakic narucio, dok je jos bio policajac.

Puno toga mediji jos ne znaju. Saznace se, kao za Violetu iz Novog sada :D
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#1315 Re: Farma šest

Post by radiša »

rade je nafurani klinac koji misli da ima muda, ali jedno je pokazivat ih pred kamerama a drugo kad kamera nema.
debillcic :-D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1316 Re: Farma šest

Post by nema me tamo »

Al' nije Rade onaj klasicni debilcic manekencic, da je takav šutio bi i dalje dok ovaj sere po njemu..
Znaci ima ipak ponosa kad mu je odgovorio na kraju..

A pitamo 4 put šta mu je rekao? :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1317 Re: Farma šest

Post by Partijaner »

Ma rekao mu Rade da je opsjednut sa njim i da je beskorisna masa. :D
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2599
Joined: 16/05/2015 12:49

#1318 Re: Farma šest

Post by SpecialOffer »

Joj ovaj sa sibicama sto se izvaljuje, izadji iz tog filma :lol:

Jah namjestili mu zatvor.

PS

Golubovic je trebao biti diskvalifikovan.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#1319 Re: Farma šest

Post by radiša »

"Ti si opsednut sa mnom, ideš samo i gledaš šta ja radim. Šta ti to znači", "Šta je, je l' misliš da te se plašim",
To mu je reko maneken,ujeda ga jer zna da mu ovaj nista ne smije unutra.Vani da mu tako nesto kaze sigurno bi bio nokautiran automatski.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1320 Re: Farma šest

Post by astrid »

SpecialOffer wrote:Golubovic je trebao biti diskvalifikovan.
....Zorka,Maja i Jelena su davno trebale biti diskvalifikovane zbog težih incidenata......
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1321 Re: Farma šest

Post by nema me tamo »

Ma djecak citao po onim debilnim Srpskim portalima da su njih dvojica u svađi..

A na pocetku farme su normala bili cak su i progovorili koju jedan drugom.. :lol: :lol: :lol:

Kakvih težih incidenata?

Poljevanje vodom i pljuvanje jel?
Pogledajte na jutubu Miloša i Macu i bice vam sve jasno. :D
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1322 Re: Farma šest

Post by astrid »

nema me tamo wrote:Poljevanje vodom i pljuvanje jel?
Zar se neko veče nisu počupale,ona Jelena pogodila flašom Kristijana,a gađala Maju,takođe,Jelena napravila "zahvat"na Maji pa joj "nagnječila" rebra 8-) Malo?
Gledala sam Miloša,Macu i Firčija :-)
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#1323 Re: Farma šest

Post by radiša »

nekad imam dojam da se negdje mimo kamera dogovaraju sta da rade jer mi nije normalno da se neko danas najopasnije izvrijeđa a sutra ko da nista bilo nije.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#1324 Re: Farma šest

Post by oskarboy »

radiša wrote:nekad imam dojam da se negdje mimo kamera dogovaraju sta da rade jer mi nije normalno da se neko danas najopasnije izvrijeđa a sutra ko da nista bilo nije.
pa to stalno rade,pa ona zla maja non stop staniju provocira i svasta joj govori a onda odjednom vidis kako nje dvije normalno pricaju kao da se nista nije desilo.
User avatar
sizif
Posts: 89
Joined: 26/11/2007 18:58
Location: Seher

#1325 Re: Farma šest

Post by sizif »

Post Reply