Doctor Who

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#1 Doctor Who

Post by dale cooper »

Image

Ima li jos Whoviana na klixu? Ja sam se u zadnja mjesec-dva totalno navukao na ovu seriju i pogledao sam
sve sezone nove reinkarnacije ovog sci-fi classica. Bilo je i lijepih i tuznih, smijesnih i euforicnih momenata,
sve u svemu pravo putovanje kroz ovaj fantasticni svijet najfenomenalnijeg putnika kroz vrijeme. :-D
Eh sad posto nova sezona (sa novim Doctorom Peterom Capaldiem) pocinje tek na jesen, da li ima neko preporuke
za stare, klasicne epizode ove serije? Ima uzasno mnogo materijala pa jednostavno ne znam odakle da krenem.
Svaka smjernica bi bila jako cijenjena. :)

I naravno neka ovo bude tema o omiljenim epizodama i momentima, raznim inkarnacijama Doctora,
njegovim saputnicima, protivnicima i neprijateljima. Dobrodosli u fantasticni svijet Doctor Who. :-D

Allons-y i Geronimo!!!!!!!!!!!! :D
Last edited by dale cooper on 09/02/2014 22:43, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 81179
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2 Re: Doctor Who

Post by Truba »

sjooo meni je ovo tako odbojno i ne privlači me ni sekund
a nisam ni minut serije gledao :D
zaista čudna situacija
obično me sve zanima :?
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

Black swan wrote:sjooo meni je ovo tako odbojno i ne privlači me ni sekund
a nisam ni minut serije gledao :D
zaista čudna situacija
obično me sve zanima :?
Sta da ti kazem...probaj. Serija je kombinacija kvalitetnog science fictiona (posebno ko voli time travel
elemente i razne paradokse izazvane istim :D ), Britanskog humora i odredene doze fantazije.

Recimo ako volis radove Douglasa Adamsa (mislim da je on cak i pisao neke stare epizode Doctora Who-a),
moglo bi ti se svidjeti, jer je u slicnom tonu.
User avatar
DanteX
Posts: 1088
Joined: 14/09/2009 23:26

#4 Re: Doctor Who

Post by DanteX »

Aaaah, a fellow whovian :D

Pratim tu seriju. I to mi je ujedno najdraža serija.

Najdraži doktor mi je deseti doktor, pa 11-ti, pa 9-ti. Šta se tiće saputnica, prvo Rose pa onda Clara. Ostale su mi tu negdje, ali mogao bih i Donnu izdvojiti. Šta se tiče novog doktora, on je 13-ti doktor, ali novi doktor novog ciklusa. Znači, da možemo očekivati još 11 novih doktora. Šta je dobro ili loše, jer jedva čekam da čujem njegovo pravo ime i nadao sam se tome u zadnjoj sezoni. Ali ništa od toga :(
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#5 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

DanteX wrote:Aaaah, a fellow whovian :D

Pratim tu seriju. I to mi je ujedno najdraža serija.

Najdraži doktor mi je deseti doktor, pa 11-ti, pa 9-ti. Šta se tiće saputnica, prvo Rose pa onda Clara. Ostale su mi tu negdje, ali mogao bih i Donnu izdvojiti. Šta se tiče novog doktora, on je 13-ti doktor, ali novi doktor novog ciklusa. Znači, da možemo očekivati još 11 novih doktora. Šta je dobro ili loše, jer jedva čekam da čujem njegovo pravo ime i nadao sam se tome u zadnjoj sezoni. Ali ništa od toga :(
Ah, David Tennant. :D I meni. Rose je definitivno najdraza saputnica, iako sam slab i na Amy Pond, koja
jeste istini za volju bila nesto kao eye-candy i fangirl, ali je imala dobrih momenata. A i slatka je
crvenokosa, budimo realni. :oops: :D Ali Rose je nesto posebno, obicna djevojka iz susjedstva koja se nasla
u nevjerovatnoj situaciji i postala andjeo i savjest doktora u teskim momentima.

Od ovih antagonista su mi najjaci (i najstrasniji) weeping angels. :shock: Daleci su mi...simpaticni. :D
Posebno kada pocnu vristati EXTERMINATE!!!! :D

Da, producenti su (barem zasada) uspjeli prevazici taj problem sa "samo" 12 regeneracija (koja ukljucuje i
odlicnog "ratnog doktora" ). I Peter Capaldi bio mogao biti jos jedan odlican doktor, stariji i mozda malo
namcorastiji i mracniji nego prethodnici. I Stephen Moffat je najavio promjenu prica u tom smjeru.
User avatar
DanteX
Posts: 1088
Joined: 14/09/2009 23:26

#6 Re: Doctor Who

Post by DanteX »

dale cooper wrote:
DanteX wrote:Aaaah, a fellow whovian :D

Pratim tu seriju. I to mi je ujedno najdraža serija.

Najdraži doktor mi je deseti doktor, pa 11-ti, pa 9-ti. Šta se tiće saputnica, prvo Rose pa onda Clara. Ostale su mi tu negdje, ali mogao bih i Donnu izdvojiti. Šta se tiče novog doktora, on je 13-ti doktor, ali novi doktor novog ciklusa. Znači, da možemo očekivati još 11 novih doktora. Šta je dobro ili loše, jer jedva čekam da čujem njegovo pravo ime i nadao sam se tome u zadnjoj sezoni. Ali ništa od toga :(
Ah, David Tennant. :D I meni. Rose je definitivno najdraza saputnica, iako sam slab i na Amy Pond, koja
jeste istini za volju bila nesto kao eye-candy i fangirl, ali je imala dobrih momenata. A i slatka je
crvenokosa, budimo realni. :oops: :D Ali Rose je nesto posebno, obicna djevojka iz susjedstva koja se nasla
u nevjerovatnoj situaciji i postala andjeo i savjest doktora u teskim momentima.

Od ovih antagonista su mi najjaci (i najstrasniji) weeping angels. :shock: Daleci su mi...simpaticni. :D
Posebno kada pocnu vristati EXTERMINATE!!!! :D

Da, producenti su (barem zasada) uspjeli prevazici taj problem sa "samo" 12 regeneracija (koja ukljucuje i
odlicnog "ratnog doktora" ). I Peter Capaldi bio mogao biti jos jedan odlican doktor, stariji i mozda malo
namcorastiji i mracniji nego prethodnici. I Stephen Moffat je najavio promjenu prica u tom smjeru.

Da, da... Amy Pond...slab sam na riđokose cure, ali ipak mi je Rose draža :D

Šta se tiče neprijatelja, najdraži su mi Daleksi. Volim njihov glas, onda Cybermeni. Poslije šta nadođe. Ali Daleksi su zapravo Doktorovi neprijatelji broj 1. Ipak su oni razlog za nestanak Galifreya. Šta se tiče novog doktora, Capaldi će biti mračan. Vidi mu se to u očima. Bit će i hladnokrvan, ali će mu Clara biti savjest, garantujem ti. Jedva čekam nove epizode :D

Sigurno si gledao zadnji special tj. godišnjicu serije :D
User avatar
anaksunamun
Posts: 105
Joined: 16/04/2012 00:03
Location: privremena

#7 Re: Doctor Who

Post by anaksunamun »

E super da još neko voli ovu seriju, znači nisam totalni freak :D prava mjesavina najrazlicitijih zanrova, bude tu i dirljivih i sarkasticnih momenata, pravi britanski humor-plus neke zavrzlame s naucnog gledista- priblize fenomen putovanja kroz virjeme na zabavan način. Mene vraća u djetinstvo jer se tako osjećam kad je gledam, pogotovo kad se Daleci pojave :) Najbolja epizoda mi je bila ona u kojoj doktor upoznaje Čerčila u jeku rata i pomaže mu da promijeni tok historije...
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#8 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

DanteX wrote:
dale cooper wrote:
DanteX wrote:Aaaah, a fellow whovian :D

Pratim tu seriju. I to mi je ujedno najdraža serija.

Najdraži doktor mi je deseti doktor, pa 11-ti, pa 9-ti. Šta se tiće saputnica, prvo Rose pa onda Clara. Ostale su mi tu negdje, ali mogao bih i Donnu izdvojiti. Šta se tiče novog doktora, on je 13-ti doktor, ali novi doktor novog ciklusa. Znači, da možemo očekivati još 11 novih doktora. Šta je dobro ili loše, jer jedva čekam da čujem njegovo pravo ime i nadao sam se tome u zadnjoj sezoni. Ali ništa od toga :(
Ah, David Tennant. :D I meni. Rose je definitivno najdraza saputnica, iako sam slab i na Amy Pond, koja
jeste istini za volju bila nesto kao eye-candy i fangirl, ali je imala dobrih momenata. A i slatka je
crvenokosa, budimo realni. :oops: :D Ali Rose je nesto posebno, obicna djevojka iz susjedstva koja se nasla
u nevjerovatnoj situaciji i postala andjeo i savjest doktora u teskim momentima.

Od ovih antagonista su mi najjaci (i najstrasniji) weeping angels. :shock: Daleci su mi...simpaticni. :D
Posebno kada pocnu vristati EXTERMINATE!!!! :D

Da, producenti su (barem zasada) uspjeli prevazici taj problem sa "samo" 12 regeneracija (koja ukljucuje i
odlicnog "ratnog doktora" ). I Peter Capaldi bio mogao biti jos jedan odlican doktor, stariji i mozda malo
namcorastiji i mracniji nego prethodnici. I Stephen Moffat je najavio promjenu prica u tom smjeru.

Da, da... Amy Pond...slab sam na riđokose cure, ali ipak mi je Rose draža :D

Šta se tiče neprijatelja, najdraži su mi Daleksi. Volim njihov glas, onda Cybermeni. Poslije šta nadođe. Ali Daleksi su zapravo Doktorovi neprijatelji broj 1. Ipak su oni razlog za nestanak Galifreya. Šta se tiče novog doktora, Capaldi će biti mračan. Vidi mu se to u očima. Bit će i hladnokrvan, ali će mu Clara biti savjest, garantujem ti. Jedva čekam nove epizode :D

Sigurno si gledao zadnji special tj. godišnjicu serije :D
Daleci su kao mali metalni nacisti, volim vecinu epizoda sa njima. :mrgreen: A glas je fenomenalan, ima na youtubeu
intervju sa frajerom koji im posuduje glas, super lik. :D
Definitivno, Daleci su glavni antagonisti serije, na drugom mjestu je mislim The Master, iako ga nema
u toliko epizoda kao recimo Cybermena, ali njegovo i ime Daleca uvijek izazivaju strah i bijes u Doctoru.

Jesam, to sam odgledao neki dan na kraju. Fino spojena prica u kojoj su se povezali neke niti koje su
dugo visile, vezano za vremenski rat, nestanak Galifreya i unistenju svih Daleca, kao i Doctorova uloga
u svim tim dogadajima. I Bozicni specijal je bio dobar i emotivan, bio sam gotovo na rubu suza (nije
me sram priznati :oops: ) na kraju epizode i oprostajnih rijeci 11-tog Doctora. :cry:

“I will not forget one line of this, not one day, I swear. I will always remember when The Doctor was me.”
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#9 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

anaksunamun wrote:E super da još neko voli ovu seriju, znači nisam totalni freak :D prava mjesavina najrazlicitijih zanrova, bude tu i dirljivih i sarkasticnih momenata, pravi britanski humor-plus neke zavrzlame s naucnog gledista- priblize fenomen putovanja kroz virjeme na zabavan način. Mene vraća u djetinstvo jer se tako osjećam kad je gledam, pogotovo kad se Daleci pojave :) Najbolja epizoda mi je bila ona u kojoj doktor upoznaje Čerčila u jeku rata i pomaže mu da promijeni tok historije...
Da, slazem se, ima to nesto sto podsjeca na stvari koje smo gledali kada smo bili djeca, taj osjecaj da
je u tom fiktivnom svijetu sve moguce. I sam lik 11-tog doktora ima tu veliku dozu djetinje radosti
i razigranosti u sebi. Epizoda sa Chercilom je bila zabavna. :D
User avatar
DanteX
Posts: 1088
Joined: 14/09/2009 23:26

#10 Re: Doctor Who

Post by DanteX »

Nisi jedini koji je bio na rubu suza, nisi jedini :sad: Takav sam bio kada je deseti doktor napustio seriju. A u special-u za godišnjicu me iznenadio četvrti doktor koji se na kraju pojavio. Tako nešto zaista nisam očekivao :D

A imam osjećaj, kada se snimi zadnja epizoda da će se tada pojaviti Galifrey i razlog zašto se Doktorovo ime ne izgovara je to što će se u njemu nešto probuditi šta čuva duboko u sebi. Jer tako nešto nisu nešto spominjali kroz epizode.

Samo se nadam da neće sa serijom dužiti još 50 godina :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#11 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

DanteX wrote:Nisi jedini koji je bio na rubu suza, nisi jedini :sad: Takav sam bio kada je deseti doktor napustio seriju. A u special-u za godišnjicu me iznenadio četvrti doktor koji se na kraju pojavio. Tako nešto zaista nisam očekivao :D

A imam osjećaj, kada se snimi zadnja epizoda da će se tada pojaviti Galifrey i razlog zašto se Doktorovo ime ne izgovara je to što će se u njemu nešto probuditi šta čuva duboko u sebi. Jer tako nešto nisu nešto spominjali kroz epizode.

Samo se nadam da neće sa serijom dužiti još 50 godina :D
Uh, i Tennantovi zadnji momenti su bili... :cry: Mislis na ono u galeriji? Da, fin potez, iako namjerno nisu
naglasili da je u pitanju cetvrti doktor niti ga je Matt Smith prepoznao kao takvog.

Samo da doktorovo ime ne bude nesto prozaicno kao...Paul Smith. :D

Dokle god budu snimali epizode visokog kvaliteta ja se necu buniti. :-D
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#12 Re: Doctor Who

Post by vicious2 »

Mislila sam nakon Tennanta da nece biti boljeg Doctora, ali i Smith me odusevljava :D scena kad dolazi kod Amy i bira hranu mi je fenomenalna :D Jesam li ja jedina kojoj se Donna svidja - pogotovo kad postane Doctor Donna :D?
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#13 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

vicious2 wrote:Mislila sam nakon Tennanta da nece biti boljeg Doctora, ali i Smith me odusevljava :D scena kad dolazi kod Amy i bira hranu mi je fenomenalna :D Jesam li ja jedina kojoj se Donna svidja - pogotovo kad postane Doctor Donna :D?
Nisi, dobra je starka. :D Jedina koja se prema doktoru odnosila kao njemu ravnom. Nije dopuštala
da je previše impresionira i nije bila djevojački zaljubljena u njega. :D
User avatar
DanteX
Posts: 1088
Joined: 14/09/2009 23:26

#14 Re: Doctor Who

Post by DanteX »

dale cooper wrote:
vicious2 wrote:Mislila sam nakon Tennanta da nece biti boljeg Doctora, ali i Smith me odusevljava :D scena kad dolazi kod Amy i bira hranu mi je fenomenalna :D Jesam li ja jedina kojoj se Donna svidja - pogotovo kad postane Doctor Donna :D?
Nisi, dobra je starka. :D Jedina koja se prema doktoru odnosila kao njemu ravnom. Nije dopuštala
da je previše impresionira i nije bila djevojački zaljubljena u njega. :D

I bila je najglasnija od svih njegovih saputnica :D
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#15 Re: Doctor Who

Post by vicious2 »

Peter Capaldi je glumio u jednoj od epizoda 4 sezone - mislim da se zove Fire of Pompei.
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#16 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

DanteX wrote:
dale cooper wrote:
vicious2 wrote:Mislila sam nakon Tennanta da nece biti boljeg Doctora, ali i Smith me odusevljava :D scena kad dolazi kod Amy i bira hranu mi je fenomenalna :D Jesam li ja jedina kojoj se Donna svidja - pogotovo kad postane Doctor Donna :D?
Nisi, dobra je starka. :D Jedina koja se prema doktoru odnosila kao njemu ravnom. Nije dopuštala
da je previše impresionira i nije bila djevojački zaljubljena u njega. :D

I bila je najglasnija od svih njegovih saputnica :D
Oooo, itekako. :D
vicious2 wrote:Peter Capaldi je glumio u jednoj od epizoda 4 sezone - mislim da se zove Fire of Pompei.
Da, u Pompeima i u jednoj epizodi Torchwooda. I navodno će producenti pokušati dati adekvatan odgovor
na pitanje zašto se lik novog doktora već dvaput pojavljivao u Doctor Who univerzumu.

http://comicbook.com/blog/2013/09/29/do ... pearances/

Usput rečeno da li je neko od vas gledao Torchwood? Vrijedi li pogledati? Lik Jacka Harknessa mi je
fenomenalan, a on je jedan od glavnih likova u Torchwoodu.
User avatar
DanteX
Posts: 1088
Joined: 14/09/2009 23:26

#17 Re: Doctor Who

Post by DanteX »

Wibbly wobbly timey wimey stuff. :D
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#18 Re: Doctor Who

Post by vicious2 »

DanteX wrote:Wibbly wobbly timey wimey stuff. :D

DO NOT BLINK!

btw, weeping angels su mi mozda najbolji kao enemy, i Vashta Nerada... ah da i super mi je bilo kad su se Daleks pojavili u bojama :D komicno
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#19 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

vicious2 wrote:
DanteX wrote:Wibbly wobbly timey wimey stuff. :D

DO NOT BLINK!

btw, weeping angels su mi mozda najbolji kao enemy, i Vashta Nerada... ah da i super mi je bilo kad su se Daleks pojavili u bojama :D komicno
Blink je vjeerovatno jedna od najboljih epizoda, a weeping angels tako strašni i podmukli neprijatelji.
Lik Sally Sparrow mi je bio sjajan u toj epizodi, mislio sam da bi mogla biti sjajna saputnica Doktoru.
Možda su o tome i razmišljali dok ova glumica (Carey Mulligan) nije postala previše poznata i popularna
da bi se zadržala u serijalu.
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#20 Re: Doctor Who

Post by vicious2 »

dale cooper wrote:
Blink je vjeerovatno jedna od najboljih epizoda, a weeping angels tako strašni i podmukli neprijatelji.
Lik Sally Sparrow mi je bio sjajan u toj epizodi, mislio sam da bi mogla biti sjajna saputnica Doktoru.
Možda su o tome i razmišljali dok ova glumica (Carey Mulligan) nije postala previše poznata i popularna
da bi se zadržala u serijalu.
I za divno cudo to je Moffatova epizoda.
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#21 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

vicious2 wrote:
dale cooper wrote:
Blink je vjeerovatno jedna od najboljih epizoda, a weeping angels tako strašni i podmukli neprijatelji.
Lik Sally Sparrow mi je bio sjajan u toj epizodi, mislio sam da bi mogla biti sjajna saputnica Doktoru.
Možda su o tome i razmišljali dok ova glumica (Carey Mulligan) nije postala previše poznata i popularna
da bi se zadržala u serijalu.
I za divno cudo to je Moffatova epizoda.
Pretpostavljam da si više Daviesov fan nego Moffatov? :D Ja imam osjećaj da je Moffat kao
scenarist sjajan, ali da nije tako dobar showrunner kao što je bio Davies. Voli jako komplikovane
plotove koje rastegne kroz cijelu sezonu i u kojima se pomalo zapetlja, pa na kraju ne da baš uvijek
zadovoljavajuće odgovore. Ali recimo u Sherlocku je sjajan, možda zbog toga što su u pitanju
"samo" tri epizode, a ima i dosta vremena među sezonama da isplanira tok radnje i zaplete.
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#22 Re: Doctor Who

Post by vicious2 »

dale cooper wrote:
Pretpostavljam da si više Daviesov fan nego Moffatov? :D Ja imam osjećaj da je Moffat kao
scenarist sjajan, ali da nije tako dobar showrunner kao što je bio Davies. Voli jako komplikovane
plotove koje rastegne kroz cijelu sezonu i u kojima se pomalo zapetlja, pa na kraju ne da baš uvijek
zadovoljavajuće odgovore. Ali recimo u Sherlocku je sjajan, možda zbog toga što su u pitanju
"samo" tri epizode, a ima i dosta vremena među sezonama da isplanira tok radnje i zaplete.
nego sta :D Daviesove epizode su malo vise okrenute na zanr koji volim, tj imaju vise sf elemenata. s druge strane moffatove su u stilu - pripremi maramice :D ali za Blink i Silence in Library mu skidam kapu. Ove dvije epizode uz Empty Child, su po mom sudu najbolje :D ali who am I to judge :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#23 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

vicious2 wrote:
dale cooper wrote:
Pretpostavljam da si više Daviesov fan nego Moffatov? :D Ja imam osjećaj da je Moffat kao
scenarist sjajan, ali da nije tako dobar showrunner kao što je bio Davies. Voli jako komplikovane
plotove koje rastegne kroz cijelu sezonu i u kojima se pomalo zapetlja, pa na kraju ne da baš uvijek
zadovoljavajuće odgovore. Ali recimo u Sherlocku je sjajan, možda zbog toga što su u pitanju
"samo" tri epizode, a ima i dosta vremena među sezonama da isplanira tok radnje i zaplete.
nego sta :D Daviesove epizode su malo vise okrenute na zanr koji volim, tj imaju vise sf elemenata. s druge strane moffatove su u stilu - pripremi maramice :D ali za Blink i Silence in Library mu skidam kapu. Ove dvije epizode uz Empty Child, su po mom sudu najbolje :D ali who am I to judge :D
Fin izbor epizoda, teško im se šta može prigovoriti. :thumbup: U Silence in Library smo prvi put upoznali lik misteriozne
profesorice Song, ustvari prije se može reći da smo je vidjeli po zadnji put sa njenog stanovišta (opet ono
wibbly wobbly timey wimey stuff) :D Jedva čekam kada se bude susrela sa novim doktorom. :-D
Empty Child/Doctor Dances, Dalek, Father's Day i finale Bad Wolf/The Parting of the Ways su meni
najbolje epizode Ecclestonovog doktora. Recimo sviđa mi se način na koji su u "Dalek" epizodi
humanizirali ovu rasu i prikazali je na način na koji nisu nikada poslije (osim možda onda kada su
Daleci napadali Manhattan), i gdje smo osjetili sav prijezir i mržnju koju doktor prema njima osjeća.

Najbolje je kad se sci-fi elementi i maramice spoje. :D
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#24 Re: Doctor Who

Post by vicious2 »

River Song je stvarno super kao lik :D nedavno sam gledala Time of Angels i tu mi je fenomenalna :D

Citala sam da je na twitteru bilo glasanje za koje od enemies da se vrate u novoj sezoni. mislim da su bili u pitanju Daleks, Weeping Angels, Vashta Nerada i ne mogu se sjetiti ko je jos u pitanju :D

sve bih ja to vratila :D i the Mastera :D (Now then. I've got planet to run.)
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#25 Re: Doctor Who

Post by dale cooper »

Nova sezona se uveliko snima:

http://www.doctorwhotv.co.uk/series-8-f ... -62438.htm

Image

Klara izgleda prelijepo. :srce:
Post Reply