USA Ambasada sarajevo - pomoć

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
dudu
Posts: 113
Joined: 06/07/2008 11:15

#1 USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by dudu »

Zanima me zna li neko kako se zakazuje termin za razgovor u Američkoj ambasadi u Sarajevu - za green card holdera, dakle, osobu koja ima green card, ali ima problema s povratkom u USA i treba aplicirati za Returning resident.

Ja stvarno nisam uspjela naći, imaju samo informaciju o terminu za neuseljeničke vize ili termine za državljane USA.

Ako neko ima broj telefona ili korisnu informaciju, molim da se javi.
Static-X
Posts: 2471
Joined: 23/07/2009 14:50

#2 Re: USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by Static-X »

Pa mozda je najbolje licno otici u ambasadu, opisati situaciju i zakazati termin. Naravno ako zivis u SA.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#3 Re: USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by karanana »

ili ih brate nazovi pa nek te upute na odjel kojem pripadas.
PR-player
Posts: 395
Joined: 01/11/2011 17:02

#4 Re: USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by PR-player »

Meni treba pomoc u razmumijevanju pravljenja potpuno nepotrebnih i besmislenih tema na forumima?

Hvala unaprijed.

Pa otidji u hebenu ambasadu ili nazovi pobogu.
dudu
Posts: 113
Joined: 06/07/2008 11:15

#5 Re: USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by dudu »

Očito nikad niste trebali ništa u ovoj ovdje Ambasadi.
Otići u Ambasadu je namoguće, jer te oni čuvari vrate prije nego progovoriš sta si trebao, a ako ih nazoves, a nisi nazvao dobar broj ili nisi potrefio pravo vrijeme, ne žele ni da pričaju.
Imaju način da zakazes termina ako se radi o neuseljeničkoj vizi ili ako si drzavljanin US, ali za ove specifične situaije nemaju rješenje.

PR-player, ne pitam jer mi se zajebava ili svađa s nekim, nego jer mi treba informacija, ako ko zna - super, ako ne zna - nikom ništa - meni nije jasno šta se javljas ako nemas sta pametno da kažeš.
PR-player
Posts: 395
Joined: 01/11/2011 17:02

#6 Re: USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by PR-player »

dudu wrote:Očito nikad niste trebali ništa u ovoj ovdje Ambasadi.
Otići u Ambasadu je namoguće, jer te oni čuvari vrate prije nego progovoriš sta si trebao, a ako ih nazoves, a nisi nazvao dobar broj ili nisi potrefio pravo vrijeme, ne žele ni da pričaju.
Imaju način da zakazes termina ako se radi o neuseljeničkoj vizi ili ako si drzavljanin US, ali za ove specifične situaije nemaju rješenje.

PR-player, ne pitam jer mi se zajebava ili svađa s nekim, nego jer mi treba informacija, ako ko zna - super, ako ne zna - nikom ništa - meni nije jasno šta se javljas ako nemas sta pametno da kažeš.
Pa ako je tako sto uopste ista pokusavas.
Ja mislim da bolji i pametniji savjet od otidji pa pitaj ne postoji.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#7 Re: USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by karanana »

ovo za zvanje, apsolutno nije istina.

zvao sam ih, doduse dok su bili u staroj zgradi, ali mislim da to nema nikakve veze. i zovno sam onaj generalni broj, objasnio o cemu se radi i spojen sam sa lokalom koji mi je mogao pomoci vezano za moje pitanje i dat mi je taj broj lokala u slucaju da se prvi put niko ne javi, tako da po pozivu na glavni broj mogu odmah ukucati taj lokal a da ne cekam operatora.
dudu
Posts: 113
Joined: 06/07/2008 11:15

#8 Re: USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by dudu »

molim moderatora da briše temu.

hvala.
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#9 Re: USA Ambasada sarajevo - pomoć

Post by kockica_kockica »

dudu wrote:Zanima me zna li neko kako se zakazuje termin za razgovor u Američkoj ambasadi u Sarajevu - za green card holdera, dakle, osobu koja ima green card, ali ima problema s povratkom u USA i treba aplicirati za Returning resident.

Ja stvarno nisam uspjela naći, imaju samo informaciju o terminu za neuseljeničke vize ili termine za državljane USA.

Ako neko ima broj telefona ili korisnu informaciju, molim da se javi.

Stvarno ne razumijem ove teme sa totalno nebuloznim pitanjima....
e-mail: [email protected]
For urgent inquiries, please call the U.S. Embassy at 387-33-704-000

A samo je trebalo otici na njihovu web stranicu i naci brojeve telefona i mail adresu :run:
Locked