NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Baba_Droga
Posts: 407
Joined: 24/01/2006 23:16

#276 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by Baba_Droga »

Kaze ova zena na FTV: Jedan se kao predao i njega su odveli u americku ambasadu :? :-) :shock:

Narod je uvijek u pravu.....Nesta tu ima sto jos uvijek ne moze i ne smije biti sluzbena informacija.

A ovaj Mevlid, ako je presao jutros granicu...odakle mu puska. Znaci povezano je to sve...

Hajd ne ponovilo se ...
User avatar
argyle
Posts: 1853
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#277 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by argyle »

simpozijum delirijum wrote:evo vijest sa USA Today , gdje navode da je napadac iz Sandzaka , Srbija pripadnik Vehabijskoga pokreta koji finansira S. Arabija
ponavljam , bez drame , znaju vec Amerikanci ko stoji iza ovoga i nije im udarna vijest
dive se hrabrosti gradjana Sarajeva koji izvlace ranjene :thumbup:
pomozimo policiji maximalno
i bio je nisanu i marinaca unutar ambasade i zeljeli su ga zivoga , zato se cekalo , cestitke policiji
link;
http://www.usatoday.com/news/world/stor ... 50977158/1
treba im poslati i ovaj snimak
smayzoni
Posts: 29
Joined: 10/08/2011 20:01

#278 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by smayzoni »

dječak sa šibicama wrote:A po tebi njegov cilj je sta? samoubilacka akcija u korist politickih ciljeva Srbije ili Sjedinjenih Drzava?

Daj ljudi, smijesni ste.
vidim sto je bila samoubilacka :-)
eno pokopali ga vec
Last edited by smayzoni on 28/10/2011 19:42, edited 1 time in total.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#279 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by Van Halen »

Jedan u nizu ubačenih elemenata iz Srbije, kojim se nastoji opravdati postojanje republike srpske kao tampon zone između europe i terorizma. Nije ovo prvi slučaj, imali smo se priliku uvjeriti u to od 1993 pa do sada. Srbije igra prljavo, i na ovaj način nas blati, te ostvaruje alibi za svako buduće djelovanje protiv naroda Bosne.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#280 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by JoseMujica »

plucna mahramica wrote:
dječak sa šibicama wrote:
šime.sparina wrote:ljudi on je mogao pobiti 20 ljudi da je htio, vidi se da je profesionalno obucen. samo mi nije jasno zasto je ovako relativno blago nastupio. mislim kad je krenuo u ovo zasigurno je ocekivao da moze biti ubijen. pogotovo nakon ranjavanja a onda se poceo ponasati kao da je na strazi, skroz nelogicno...
A ne kontam sta si ti ocekivao, da trci u pravcu cega? svuda oko njega policija, on stoji na cistini, i on ce uraditi sta?
Pa sto je ista radio? E svasta... Dosao da zapuca na osiguranje i da se seta? Ako je tebi tu sve logicno onda ne znam sta da ti kazem... Ako je nastavio da paradira, znaci da je ispunio svoj cilj, dakle jos jednom da te pitam, da rani par ljudi iz osiguranja, ili da skine malo kreca sa fasade?
I budali je jasno da nema 'konkretnog' cilja, nije atentat, nije pricinjena velika materijalna steta, jedino sto ostaje je politika i diverzija.
tačno...svak imalo ozbiljan bi odmah skonto da je ona zgrada tako napravljena da dovučeš bestrzajni top nemreš još ništa. Ovo je samo stavljanje zvona nama svima oko vrata. :x

Davno sam to napisao na pdf historija, na ratnim temama, da ove bradonje nisu ni u ratu ničim doprinosile odbrani BiH...nama u tim trenutcima 1.000 ili 2.000 ljudi nije značilo ništa već nam je jedino trebalo naoružanje. Štaviše upravo njihovo prisustvo nam je odmagalo da branimo sebe i svoju državu. Jedino su valjali Radovanu, da može upirati prstom u sve nas.

Najgore je što nam ista sranja rade i u miru. :x
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#281 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by dječak sa šibicama »

smayzoni wrote:
dječak sa šibicama wrote:A po tebi njegov cilj je sta? samoubilacka akcija u korist politickih ciljeva Srbije ili Sjedinjenih Drzava?

Daj ljudi, smijesni ste.
vidim sto je bila samoubilacka :-)
eno pokopali ga vec
E to to, policija ga namjerno nije ubila, vec samo ranili u kuk, i oni su upetljani u zavjeru :roll:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#282 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by zateznistub »

Ovima sto ocekuju vise od policije:

smanjite gledanje akcionih filmova!!!


Sta su trebali rafalat' po njemu pa raniti ili ubiti nekoga ko je ni kriv ni duzan? Cim su se stvorili uslovi za sigurno djelovanje-policijaa je djelovala.

Od mene jedno veliko hvala svim pripadnicima MUP-a a anjenom policajcu brz oporavak.

Bradatim spodobama poruka MARS IZ BiH :x
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#283 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by vratnik »

simpozijum delirijum wrote:evo vijest sa USA Today , gdje navode da je napadac iz Sandzaka , Srbija pripadnik Vehabijskoga pokreta koji finansira S. Arabija
ponavljam , bez drame , znaju vec Amerikanci ko stoji iza ovoga i nije im udarna vijest
dive se hrabrosti gradjana Sarajeva koji izvlace ranjene :thumbup:
pomozimo policiji maximalno
i bio je nisanu i marinaca unutar ambasade i zeljeli su ga zivoga , zato se cekalo , cestitke policiji
link;
http://www.usatoday.com/news/world/stor ... 50977158/1

Slicno pise i Der Spiegel pozivajuci se na tanjug. Niko nije Sarajevo proglasio teroristickim jezgrom, niti ce. Sasvim jasno se navodi da je napadac pripadnik vehabijskog pokreta koji su u u ratu "uvezeni" iz islamskih zemalja.
Nema potrebe da mi sami stvaramo paniku. Radi se se, kao sto to ministar unutrasnjih poslova Dacic rece za tanjug, o covjeku koji je prilikom posjete americke delegacije uhapsen radi radikalnih stavova. (pogledajte gdje je clanak, jedva ga nadjoh..
Znaci, easy..
http://www.spiegel.de/politik/ausland/0 ... 05,00.html
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#284 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by neo7 »

ek0 wrote:Lako je sada hvaliti policiju, ali ja imam osjecaj da je onaj lik mal te ne hodao i cekao da ga skinu il uhapse. A brat bratu snajperista ga je i fulio prvi put. Uglavnom lik je odradio svoje dok je policija dosla, nebi bio nista gori ishod i da nisu nikako dolazili. Vjerovatno je htio samo posluku posrati.
Odakle ti ovo kada je bio samo jedan pucanj od strane snajperiste ?
smayzoni
Posts: 29
Joined: 10/08/2011 20:01

#285 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by smayzoni »

dječak sa šibicama wrote:
E to to, policija ga namjerno nije ubila, vec samo ranili u kuk, i oni su upetljani u zavjeru :roll:
kakva policija ? policija se krila ko mladić od interpola
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#286 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by dječak sa šibicama »

Almir Dzuvo (po FTV) odavno upozorava da u BiH ima oko 3000 vehabija koji u svakom momentu mogu napraviti neki belaj.

Institucije su se, cudnog li cuda, oglusile na ta upozorenja.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#287 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by just principe »

simonese wrote:mislim da se sad nece igrat na Kosevu,sigurno





slazem se :D :D :bih:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#288 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by Velkoski »

zateznistub wrote:Ovima sto ocekuju vise od policije:

smanjite gledanje akcionih filmova!!!


Sta su trebali rafalat' po njemu pa raniti ili ubiti nekoga ko je ni kriv ni duzan? Cim su se stvorili uslovi za sigurno djelovanje-policijaa je djelovala.

jah eto, bilo hiljadu ljudi oko njega :-)


meni je smijesno da JEDNOG lika nisu mogli skloniti za JEDNU minutu i manje..



btw.

petak, dan za metak :D
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#289 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by oridjidji »

jasko_ba wrote:Dzevad Galijasevic, a gdje drugo nego na BN-u :x
majku ti je*em
Galijasevic je smjesan analiticar. Jadna je ova drzava koja pusta uopste takve ljude da govore i glume analiticare po medijima. Bolje da uzmu profesore sa FIN-a validniji su analiticari nego on i svijesniji su tih radikalnih elemenata i da ce vam prije bolji opis takvih mentalnih retarda koji se i ne smatraju muslimanima, ma koliko se oni zeljeli integrirati ko nasilan element medju umjerenim muslimanima.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#290 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by Ripicipi »

Van Halen wrote:Jedan u nizu ubačenih elemenata iz Srbije, kojim se nastoji opravdati postojanje republike srpske kao tampon zone između europe i terorizma. Nije ovo prvi slučaj, imali smo se priliku uvjeriti u to od 1993 pa do sada. Srbije igra prljavo, i na ovaj način nas blati, te ostvaruje alibi za svako buduće djelovanje protiv naroda Bosne.
Kako vas vise nije stid :roll:
STA JE SA BUGOJNOM????
leo_
Posts: 632
Joined: 02/06/2011 23:11

#291 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by leo_ »

ja sam za vjesanje svih onih koji su zabranili nasoj policiji da koristi pistolje. ljudi u autima sjede i cekaju da ih pobije ovaj idiot, a policija se krije iz zida iako imaju jasnu metu. izmedju ostalog, citam ovo sto kao piskarate i stvarno mi nije jasno cemu se cudite? mene ovo nije ni malo iznenadilo, samo sam mislio da ce stvarno ovaj biti efektivniji. ljudi moji, svi sutimo na sve sto se desava oko nas i onda se pitamo sta se desava kad se desi ovakav scenario? zao mi je samo onih ljudi koji su ranjeni bez ikakve potrebe i njega jadnog jer mu je ispran mozak.
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#292 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by poznanik »

smayzoni wrote:
dječak sa šibicama wrote:A po tebi njegov cilj je sta? samoubilacka akcija u korist politickih ciljeva Srbije ili Sjedinjenih Drzava?

Daj ljudi, smijesni ste.
vidim sto je bila samoubilacka :-)
eno pokopali ga vec
Gdje si ti bio danas oko pola 4? :run:
User avatar
LSD
Posts: 27290
Joined: 24/07/2007 08:26

#293 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by LSD »

dječak sa šibicama wrote:Almir Dzuvo (po FTV) odavno upozorava da u BiH ima oko 3000 vehabija koji u svakom momentu mogu napraviti neki belaj.

Institucije su se, cudnog li cuda, oglusile na ta upozorenja.
Buraz, ne treba nama Almir Dzuvo to objašnjavati i upozoravati kad mi to svi znamo....tacno znam kuda se krecu, gdje su im objekti, gdje rade, gdje su pravili bombu prije par godina (halal mesnica na pofalićima)....sve se to zna, a niko ništa ne poduzima...a policija je imala 15 godina vremena da završi pricu sa njima - jednom i zauvijek....ali nije se htjelo jer nekome oni odgovaraju i neka ih tu pri ruci, na uzdi ,zatrebat ce s vremena na vrijeme ;-) znaš kad strašila straše vrane i cuvaju kukuruze, eh to je ta uloga...i nije riješenja tako što ces divljaka izolovati negdje u Maocu ili neko drugo selo, njemu nije problem za 2-3 sata doci u Sarajevo ili bilo koji grad u BiH (ovi su sinoc maksuzije naruceni i došli iz Sandžaka).
Neko to sve dopušta i nekome je u interesu da se prave ovakva sranja....e taj je glavni krivac i on se mora otkriti/detektovati jednom i zavijek i sa njim se razracunati...a ovi idioti ispranih mozgova su samo roboti ,bezumni i bespogovorni izvršioci "svetih zadataka".
Last edited by LSD on 28/10/2011 20:02, edited 1 time in total.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#294 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by Chmoljo »

leet wrote:


btw.

petak, dan za metak :D
vala baš...

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila”
» leet

mjesec
:-)
Walter76
Posts: 323
Joined: 05/09/2011 23:54

#295 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by Walter76 »

Svaka cast momcima iz SIPE koji su to profesionalno odradili. One shot one kill, ustvari su ga ranili, ali svaka cast na pucanju u nogu, to je profesionalnost. Mnogi i ne znaju da imamo takve specijalce koji su u rangu najboljih i najelitnijih jedinica na svijetu i mislim cak medju top 10 elitnih jedinica pri policiji u svijetu je nasa jedinica(mislim da smo bili 5 prije par godina na sjvetskom takmicenju swat jedinica odnosno specijalnih jedinica). A prije par godina je jedan od nasih specijalaca osvojio prvo mjestu u takmicenju specijalaca iz cijelog svijeta. Sta reci, svaka cast :thumbup:

Svaka cast gradjanima koji su se skrivali iz autobusa da bi mogli pomoci policajcima koji su ranjeni. Treba imati damu pa pred takvom budalom pomoci ranjenim. ;-)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#296 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by north »

Ma pazi Mevlida bradatog novopazarca došao u Sarajevo da rafala u centru grada, pa jebem li ti porodično stablo :x , pa pizda ti materina pošto dolaziš iz Srbije što nisi otišao u Beograd ili što neko reče na Pale da rafalaš mater ti retardiranu ili u Palestinu da se omotaš eksplozivom pa baciš pod izraelski tenk :x

Preživjelo govno treba degenečiti, a ne dati mu da krepa i teške robije 40 godina, kad već nažalsot nema smrtne kazne za ovakvu gnjidu :x

Ovo postaje strašno, ko može poslije ovoga garantovati da neki novi Mevlid neće sutra ući u tržni centar i sve dići u PM :x

I šta sad naši metuzalemi na vlasti mogu preduzeti, osim ko papagaji ponavljati da osuđuju teroristički čin :roll: , pod hitno krenuti u obračun sa ovakvim poremećenim likovima kojih ima pun qrac po Bosni...
smayzoni
Posts: 29
Joined: 10/08/2011 20:01

#297 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by smayzoni »

poznanik wrote: Gdje si ti bio danas oko pola 4? :run:
na wc solji druze :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#298 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by Not My Idea »

kad god ga vidim, bijes se probudi u meni. :x
leo_
Posts: 632
Joined: 02/06/2011 23:11

#299 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by leo_ »

Not My Idea wrote:kad god ga vidim, bijes se probudi u meni. :x
zasto? zato sto nas ni ovo nece ujediniti kako bi postali normalna drzava ili zato sto je vehabija?
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#300 Re: NAPAD NA AMERIČKU AMBASADU!

Post by luciferino »

Bio je na CNN-u i rekose da je iz Srbije, pa eto sad...
Locked