Balašević u Sarajevu ?!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#926 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by amrica »

:shock:
:sad:

zao mi vas :cry:
a zao mi i djoleta :cry:
User avatar
karanana
Posts: 47219
Joined: 26/02/2004 00:00

#927 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by karanana »

fuj!
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#928 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by Chisum »

:lol: :lol:

Sjo Djoleta Torabija.....
Last edited by Chisum on 19/11/2011 01:12, edited 1 time in total.
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#929 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by LaCici »

Katastrofa od organizacije. Da nisam dosla u pola 8 ne bih imala gdje da stojim a kamoli da sjednem. Ljudi su se penjali po ogradama na tribinama da bi mogli stati. Sreca moja pa sam dosla ranije i zauzela mjesto, iako su mi ljudi koji su stajali pored mene bukvalno sjedili u krilu. Posto sam bila na tribinama, imala sam pregled situacije na parteru i malo je reci KATASTROFA. Ne znam kako je dole iko mogao izdrzati, bukvalno jedno na drugom. Ovo je bruka i sramota za organizatora!
A Djole kao Djole, legenda! :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#930 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by -LIBERO- »

Ja koliko se sjecam,vec je jednom prije par godina bila neka problematika oko viska odstampanih ulaznica za koncert Balasa???? I znam da je bila neka prica da Djole zbog toga dosta godina i nije zelio da dolazi u Sarajevo,jer su ga redovno varali i odstampavali dodatne setove karata i to ne u malim ciframa razlike vec po 5000-6000 u odnosu na kapacitete dvorana.


Napokon neko mora poceti odgovarati za takvo nesto. :x
Last edited by -LIBERO- on 19/11/2011 01:43, edited 1 time in total.
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#931 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by LaCici »

Ne bi me cudilo da zbog pohlepne stoke covjek vise nikada i ne dodje. Ma fuj!
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1836
Joined: 13/12/2010 16:28

#932 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by svjezi_ustipak »

MI dosli u pola osam. BIlo je guzva uzas i bili dole. Zeznuli se ovi sto su trazili karte i umjesto tribina bio parter. A ja mislio da ce dole bili stolice pa mi nije smetalo kad sam cuo da je parter...I tu se zeznuh.

Djole je dobar, ipak ovo mi je nejagori njegov koncert. Samo da napomenem da sam ga gledao npr. na Malom Brionu prije dvije godine kada nas je bilo 200 u publici i to mi je jedan od najboljih koncerata. Djoleta sam se fakat nagledao, naslusao, nacitao...Ali ovo je odron veceras. Guzva je bila grozna, nekih papaka je bilo. Cura do mene usta nije zatvarala. Toliko je papanija pricala da u jednom momentu nisam cuo Djoleta :shock: I famozan mi je bio komentar ove glasne Aide (cuo sam joj ne smao ime nego pola biografije kako se rastelalila):"Meni su Djoletove pjesme ove spore i balade dosadne, ja samo volim kad on one brze izvodi..." :? Jbg, pa on je poznat valjda po baladama, bar ja neuki fan mislio tako :D

Otisao sam radi adeta ali vi koji niste bili niste sta propustili. Organizacija je bila nula bodova.
6april
Posts: 105
Joined: 27/02/2011 13:32
Location: Sarajevo

#933 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by 6april »

Vjerovatno djole vise nikada nece doci u sarajevo zbog ovakvih gluposti koje se desavaju... Veceras je hiljade ljudi opljackano na racun ZOI-a i ostalih organizatora!!! Nadam se da ce barem sa-x objaviti clanak o velikim problemima u organizaciji i da nam kaze ko je organizator ove sramote veceras !!!
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#934 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by LaCici »

Organizator je Energy. http://www.energy.ba
User avatar
neruda
Posts: 4206
Joined: 21/02/2011 19:13
Location: tma i tmuša

#935 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by neruda »

svjezi_ustipak wrote:MI dosli u pola osam. BIlo je guzva uzas i bili dole. Zeznuli se ovi sto su trazili karte i umjesto tribina bio parter. A ja mislio da ce dole bili stolice pa mi nije smetalo kad sam cuo da je parter...I tu se zeznuh.

Djole je dobar, ipak ovo mi je nejagori njegov koncert. Samo da napomenem da sam ga gledao npr. na Malom Brionu prije dvije godine kada nas je bilo 200 u publici i to mi je jedan od najboljih koncerata. Djoleta sam se fakat nagledao, naslusao, nacitao...Ali ovo je odron veceras. Guzva je bila grozna, nekih papaka je bilo. Cura do mene usta nije zatvarala. Toliko je papanija pricala da u jednom momentu nisam cuo Djoleta :shock: I famozan mi je bio komentar ove glasne Aide (cuo sam joj ne smao ime nego pola biografije kako se rastelalila):"Meni su Djoletove pjesme ove spore i balade dosadne, ja samo volim kad on one brze izvodi..." :? Jbg, pa on je poznat valjda po baladama, bar ja neuki fan mislio tako :D

Otisao sam radi adeta ali vi koji niste bili niste sta propustili. Organizacija je bila nula bodova.

Vidis kakvi su likovi dosli do karata, nevjerovatno... A stranicu prije ova djevojka nije mogla.. Zalosno

Ne bih da pricam o koncertu.. Svega sam vidio..
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#936 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by Strpljiva »

plavo wrote:Svaki put se iznova razocaram gdje zivim...

Karte nabavljene vise od mjesec dana ranije ...na platou Skenderije...Parter B ulaz...

Nocas pred Zetrom u 20h...stojim sa drustvom...nigdje reda ...ljudi kao stoka se guraju...
Cekam , guraju me, staju mi na noge...20:30h ...jos gora guzva...ne moze se disati...
20: 50h ...pomjeramo se milimetrima...ne osjecam noge...

21:00 h Cuje se pocetak koncerta...a gomila ljudi sa ulaznicama ceka da udje...
21:30h ...na dva metra sam od securitia koji pustaju ulaz...ne mogu da disem...ali ne mogu ni nazad...
21:50 ...usla na vrata ulaza B, ali i dalje je ne moguce uci u dvoranu...ljudi poceli vec da izlaze jer nema mjesta...
i opet ne moze se ni naprijed ni natrag...
22:00 vratila se vani zajedno sa desetinom posjetilaca...
SRAMOTA... odstampano je ocigledno mnogo vise karata nego sto je moguce pustiti u prodaju...
Moje troje prijatelja i ja uzaludno bacismo 100 KM, a Djoleta i ne vidjesmo....

SRAMOTA...SRAMOTA...SRAMOTA...SRAMOTA...
U životu se najbitnije snaći. Opšte poznato meni do sada jeste da najmanje gužve ima na ulazu D (imala za kartu za B). Snađem se i već sam bila unutra za 10 minuta. Čovjek izlazi na binu. Tačno 9.

Je l' cijepao - jeste. Moram napomenuti da sam se sjetila atka i njegovog posta da mu je ipak žao što nije u Sa :-D Atko, kada već ne možemo pobjeći odavde, pusti da imamo privilegiju jednu noć u 6-7 godina oživjeti sebe. Sutra ne postoji. Bijeda i čemer mogu čekati

Evidentno je bilo da je pušteno više karata u prodaju. Ali čemu kukati?! Znamo kako funkcioniše organizacija koncerata kod nas. Dođeš ranije.
adna*
Posts: 56
Joined: 03/05/2011 13:17

#937 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by adna* »

prodajem dvije karte za film, zainteresovani na pp :)
689908
Posts: 289
Joined: 27/05/2011 18:31

#938 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by 689908 »

neka neka hocete da ste vidjeni
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#939 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by niko_niko_kao_ja »

koncert, oodlican, bar sto se tice Balasevica. ali da je bilo likova koji su zalutali, bilo je itekako, bilo mi je pravo zao kad sam vidjela ko je sve dosao, a neki koji bi stvarno uzivali u koncertu nisu bili tu. :(
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#940 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by Jeff Bingham »

Usao sam kad je pjevao "Sevdalinku". Moze li mi neko potvrditi je li prije toga pjevao "Ne volim januar" ?? Prosto ne mogu da vjerujem da je ne bi izveo na koncertu :shock: i to mi je najvece razocarenje. Bio sam na ulazu A, dosao pred dvoranu oko 15 do 9, oko 9 i 10 sam bio unutra...na parteru, par metara od ulaza u dvoranu, nije se moglo proci naravno blize...
nekad u toku koncerta otisao po pice, 15 min cekao u redu :shock:

generalno je super, izbor pjesama mi se nije svidio, bilo ih je mnogo koje sam htio cuti a nisu otpjevane, i mnogo koje i nisam morao cuti a pjevao ih je, al eto...
User avatar
Rosebud_
Posts: 345
Joined: 18/04/2011 21:10
Location: We're gonna need a bigger boat.

#941 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by Rosebud_ »

A sta to niko ne spominje prosidbu? :mrgreen:
User avatar
Rosebud_
Posts: 345
Joined: 18/04/2011 21:10
Location: We're gonna need a bigger boat.

#942 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by Rosebud_ »

Jeff Bingham wrote:Usao sam kad je pjevao "Sevdalinku". Moze li mi neko potvrditi je li prije toga pjevao "Ne volim januar" ?? Prosto ne mogu da vjerujem da je ne bi izveo na koncertu :shock: i to mi je najvece razocarenje. Bio sam na ulazu A, dosao pred dvoranu oko 15 do 9, oko 9 i 10 sam bio unutra...na parteru, par metara od ulaza u dvoranu, nije se moglo proci naravno blize...
nekad u toku koncerta otisao po pice, 15 min cekao u redu :shock:

generalno je super, izbor pjesama mi se nije svidio, bilo ih je mnogo koje sam htio cuti a nisu otpjevane, i mnogo koje i nisam morao cuti a pjevao ih je, al eto...
Nije bila "Ne volim januar".
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#943 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by dharma »

Organizacija velika 0, iako se to na startu moglo zakljuciti. Imala kartu A-parter i haj stanem na ulaz A i na moju srecu cujem ljudi govore ovo je A tribine, tamo je A parter (bila kao 3 reda, 2 tribine 1 parter) i prebacim se i srecom nisam dugo cekala. A covjek do se zali da je cekao 20 minuta i doso do ulaza i vratili ga u taj drugi red. Naranvo oznake nigdje (ustvari lazem, papir A3 na ogradi koji se vidi tek kad dodjes do zastitara) :-) :-) Haj kad sam usla nije bilo problema, nije bila tolika guzva(bar se meni nije cinilo), pored mene neka djeca vriste skice i tako, ali haj mozda su 1-2 srednje, ne moze im se toliko zamjeriti :D
Sto se tice Balasevica, bez zamjerki. Poceo covjek u 9 i 10 ( po mom satu), i svaka mu cast. Skoro 4 puna sata pjevo ( mozda i jeste 4, vise ne mogu ni skontati). Mogo je neke zamjeniti pa otpjevati pjesmice koje ja vise volim, ali eto volim svaku pa mi vise i svejedno.
Sto se tice Balasevicai koncerta ja zadovoljna :thumbup: Organizaciju ne vrijedi spominjati :roll:
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#944 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by thekupus »

toliko pjesama nije otpjevao...jos 4 sata bi bila otprilike taman... ali bilo je savrseno sto se mene tice, 4 sata snova :)

i kad nisam umro par puta, srce mi je ubrzalo jako :O
umalo da me ubije covjek
exAprilica
Posts: 119
Joined: 07/10/2009 17:48

#945 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by exAprilica »

niko_niko_kao_ja wrote:koncert, oodlican, bar sto se tice Balasevica. ali da je bilo likova koji su zalutali, bilo je itekako, bilo mi je pravo zao kad sam vidjela ko je sve dosao, a neki koji bi stvarno uzivali u koncertu nisu bili tu. :(
Slažem se 100%
Stajala sam pored "ko smo ko mi" studentica i ismijavale sve sto su vidjela u cilju šarmiranja nekog studentića, koji je opet gura druge cure, da se pokaze...
e onda su počeli da pjevaju pjesme od SEVERINE, jer nisu znali niti jendu od B.
User avatar
kurty
Posts: 45058
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#946 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by kurty »

za pocetak



@atko druze...
Last edited by kurty on 19/11/2011 02:09, edited 1 time in total.
exAprilica
Posts: 119
Joined: 07/10/2009 17:48

#947 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by exAprilica »

Rosebud_ wrote:A sta to niko ne spominje prosidbu? :mrgreen:
deja vu :zzzz: (molim romantike da mi oproste)
lik je inace profi pjevac, pa malo reklame nije s goreg
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#948 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by Jara »

kurty wrote:za pocetak

kurty 8-)
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#949 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by Privatna poruka »

Organizacija:

Dosao 19:40 bio unutra u 19:50 tacno, ulaz A parter.
Unutra do pocetka koncerta jedno na drugom, ocigledno je bilo da je broj karata prevelik te da Zetra to ne moze podnijeti, s tim da kad vidis da ne mozes drugacije odgovoriti na bezobrazluk nekih ljudi oko tebe, nego bezobrazlukom brzo obezbjedis prostor za disanje i minimalno pomjeranje :D (isto k'o da o prezivljavanju kakvom pricam ali na momente je to bilo tako) te bih ja samoj organizaciji dao 7/10 s tim da ne znam sta je bio problem sa ulazom B na A je sve dobro funkcionisalo i jako brzo, red je bio jako velik ali su svi stajali po dvoje i ok je islo, pogotovo za tribine.
+ za LCD sa direktnim snimanjem bine

Konccert:

Izbor pjesama tokom koncerta bio je ok (to je nekako do osobe sta ko voli) ali poslije vracanja na bis zacinjeno totalno, jednostavno poslije vracanja pravi Djole. Ne znam zasto raja govori da je najgori ili da je losiji, bilo je dosta pjesme (izbor pjesama stvarno ok, svasta je otpjevao), nije bilo previse pricanja a opet je bilo. Meni je bilo jako dobro, napunjeno emocijama, nekim novim klincima i super fazonom sa zekama (ono tad sam dobio par mandarina i malog belog zeca, u tom trenutku 30-tak zecOva leti na binu) i tako, dosta momenata za dugo sjecanje. Ako ste to jos imali podijeliti s nekim super. Sve u svemu, :thumbup: .

Zao mi je ljudi koji su istinski ljubitelji lika i djela doticnog a nisu usli, jer komentari okolo ljudi prije koncerta daju do znanja da je bilo puno onih "hajd s rajom cu ja, ko je on, recitator " i sl.
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#950 Re: Balašević u Sarajevu ?!

Post by Chemist »

Moze li mi neko reci koja je zadnja pjesma odsvirana poslije povratka na bis, ja sam napustio pred sami kraj Odlazi cirkus...
Post Reply