Radna knjizica u Google-u

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

kolacicze
Posts: 13
Joined: 26/03/2010 15:50

#26 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by kolacicze »

Wenger wrote:ja sam radio u IBM-u pa ne napisase clanak o meni :shock:
Ih, treba ti stela za clanak... Nije ti to bas po zaslugama :-D
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#27 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by atko »

Wenger wrote:ja sam radio u IBM-u pa ne napisase clanak o meni :shock:
I ja za HP ... al nista :D


Da se utalimo da platimo clanak :lol:
User avatar
CharlesBukowski
Posts: 198
Joined: 12/05/2010 12:28

#28 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by CharlesBukowski »

Kometirati'ili'ne wrote:Prije nego što bilo tko ''nablati'' Američki Univerzitet u Bosni i Hercegovini, trebao bi znati da taj univerzitet postoji tek 5 godina, i da je taj isti univerzitet za svojih 5 godina rada učinio mnogo toga za svoje studente.
Većina studenta koja je završila studije prošle godine (prva generacija studenata Američkog Univerziteta) je zaposlena. To je velika stvar, jer i sami svi znate kako stoje stvari sa zapošljavanjem u našoj državi.
A, Damir Agović je jedan od studenata druge generacije koji je dobio jako dobro mjesto, i veliku odskočnu dasku za svoju budućnost.
DAMIR AGOVIĆ je svojim radom, zalaganjem i trudom dobio posao u Google-u, jednoj od najvećih američkih firmi.
Ja ne sumnjam da nema vrhunskih injžinjera koji rade za poznate svjetske kompanije (Mercedes, Audi, Volkswagen, IBM...), ali ne razumijem zašto niko nije oglasio da su ti vrhunski injžinjeri zaposleni u velikim firmama. Veliki je značaj za Američki Univerzitet da informira javnost o uspjesima svojih studenata, a usjeh i jeste zaposlenje Damira Agovića u Google-u.
Ne mislim da je to samo jeftin marketing, i ne mislim da će itko pomisliti da će upisivanjem na ovaj univerzitet pomisliti da će 100% biti zaposlen u Google-u. Nemojmo biti bukvalci :) Pored svega, možemo primijetiti da Američki Univerzitet i ulaže puno u svoj marketing (bilboardi o cijelom gradu, radio i tv reklame, reklamiranje o portalima....)

Također moram dodati da privatni fakulteti jesu skupi, ali dragi ljudi, svi fakulteti su skupi u inozemstvu. Ne može svatko studirati...to može samo kod nas :)
Hvala gospodine Denise Prcicu - osnivacu AUBiH i predsjedniku Upravnog odbora - na odgovoru. Da nisam citao clanke u Slobodnoj Bosni o Vama ne bih mogao poznati Vas stil pisanja. I dalje isti stil pisanja i ista kolicina nepismenosti.

http://www.scribd.com/doc/49742545/Slob ... 0-4-2-2010
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#29 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by Bodkin »

meni ovdje neki odgovori smrde na ljubomoru :)
Kometirati'ili'ne
Posts: 4
Joined: 29/06/2011 00:41

#30 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by Kometirati'ili'ne »

Opće je poznato da momak radi na poziciji ''online media associate'', i to nije nikakva lijeva pozicija.
Tek će sad Američki Univerzitet imati ''navalu'' studenata, jer je ovo itekako dobra reklama.
Ali nije ništa novo da se kod nas odmah ''poljuje'' netko tko uspije na bilo koji način. Uvijek se nadje nešto da se zamjeri...:)
Damire, tebi svaka čast!
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#31 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by ladyblue18 »

Ja sam svjesna da je clanak bio reklama, ali mi nije jasno zasto se zbog toga minimizira momkov uspjeh.

Istina je da samo rijetki imaju novac za AU BiH i da je to njima odlicna reklama.
Ali cisto sumnjam da je momak zavrsio fakultet (i pored toga sto se placa) na lijepe oci i da je dobio posao jer je eto babin sin ili sta mu se vec pripisuje.

Meni je licno bilo poprilicno ovdratno procitati neke komentare na clanak na portalu i koliko je momak izvrjedjan iako mi nije jasno zbog cega tacno. Bosanska posla. :D
smijesni_ste
Posts: 5979
Joined: 09/10/2009 16:46

#32 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by smijesni_ste »

Da...baš on od sve "raje"....da ne znam ko mu je tata možda bih i čestitao iz sveg srca :P ...znam, znam, to je Google, nema toga tamo, bla bla...al' da nije (tata) imao ama baš nikakvog utjecaja...na neke preporuke odavde ili nešto slično...šta ja znam kako to već ide.....ne može me niko uvjeriti

I ovo je samo moje mišljenje....dakle naglašavam mišljenje, ne dokazana tvrdnja :D...prije nego što navalite na mene.... :D :D :D
User avatar
CharlesBukowski
Posts: 198
Joined: 12/05/2010 12:28

#33 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by CharlesBukowski »

Ja licno nisam ni sekunde protiv Damira vec protiv toga sto Americki univerzitet beire kajmak sa njegovog uspjeha. Toliko im platis, pa im je i to malo, vec te koriste jos i u propagandne svrhe. Moje licno misljenje o predsjedniku tog univerziteta je krajnje negativno, a nemam neko sjajno misljenje ni o AUBiH.
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#34 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by Toto »

smijesni_ste wrote:Da...baš on od sve "raje"....da ne znam ko mu je tata možda bih i čestitao iz sveg srca :P ...znam, znam, to je Google, nema toga tamo, bla bla...al' da nije (tata) imao ama baš nikakvog utjecaja...na neke preporuke odavde ili nešto slično...šta ja znam kako to već ide.....ne može me niko uvjeriti

I ovo je samo moje mišljenje....dakle naglašavam mišljenje, ne dokazana tvrdnja :D...prije nego što navalite na mene.... :D :D :D
ama nece niko navalit ..ispo si bas u duhu svog nicka
smijesni_ste
Posts: 5979
Joined: 09/10/2009 16:46

#35 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by smijesni_ste »

Toto wrote:
ama nece niko navalit ..ispo si bas u duhu svog nicka
Mojne me citirati onda.... :P
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#36 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by Toto »

smijesni_ste wrote:
Toto wrote:
ama nece niko navalit ..ispo si bas u duhu svog nicka
Mojne me citirati onda.... :P
ama samo podizem temu da se google ima cemu smijati :D
Kometirati'ili'ne
Posts: 4
Joined: 29/06/2011 00:41

#37 Re: Radna knjizica u Google-u

Post by Kometirati'ili'ne »

100% mu babo pomogao, pffff. Čovjek se prijavio na konkursu, prošao, odradio interview, i zaposlio se.
Ali kod nas odmah moraju početi neke primitivne priče.... Morao ga je babo progurati u Google...ali haj svatko ima pravo na svoje misljenje :)
Post Reply