Testiranje vozača na narkotike

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#26 Re: Počinje testiranje vozača na narkotike u KS

Post by Cholina_Lokica »

lokici ga on ne uvali ono cudo u usta :lol: :lol: :lol: :lol:
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#27 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by BJB »

:D :lol: Treba tako. Svaka im cast. Jupppiiiiiiiiiiiiiiii :mrgreen: :lol: Do kad ce neduzan svijet ginuti zbog morona koji se nadrogiraju pa pobrkaju kocnicu i gas. :D :lol: :lol: :lol: :run:
Walthie
Posts: 94
Joined: 19/07/2009 15:56

#28 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by Walthie »

Zaustavi te,zatim nakon pregleda dokumenata kao u tom smislu da li bi ste radili "alco" test...ma svakako :)i umjesto balona trljanje po ustima ??? Proces traje 5 do 7 min a na vezi saobracajci imaju inspektore pa ako si pozitivan ili pozitivna na test,mimo prijave ide i pretres lica- vozila od strane sluzbenika.

Bila vec akcija u Zenici...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#29 Re: Počinje testiranje vozača na narkotike u KS

Post by O'zone »

respo wrote:zanima me sta ce biti recimo
lokica se testira i pokaze pozitivno
mozes li zahtjevati dalje testove nalaze itd jer znas da nisi nista koristio od narkotika i kako im dokazati da si na lijekovima ili ce biti
gospodine/djice ja cu vam pisati kaznu pa se vi kasnije testirajte koliko hocete
E pa ovo i mene intersuje.
Znači ili moraš tražiti na licu mjesta da te vode do "njihove laboratorije" da uradiš nalaze krvi i urina ili čekati da se ide na sud (što opet nema nikakvog smisla jer će iz tebe da izlapi svaki mogući narkotik do ročišta :mrgreen: ) ili ćeš ako se testiraš na licu mjesta pa test pokaži da si pozitivan na neki od narkotika samoinicijativno morati tražiti dodatne pretrage kako bi ih razuvjerio da je test očitao pogrešno a to opet ti platiti iz svog džepa, inače imaš otvoren policijski dosije kao uživalac narkotičkih sredstava.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#30 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by MedenoSrce »

Ko je odabrao te labaratorije? Zasto se testiranje ne obavlja pri javnim ustanovama? Ko ce odgovoriti na ova pitanja, a i meni ovo nesto dismr, ko biva "dok je ovaca bit ce i vune".
Eto kao da je nekoga sprijecio zakon da razgovara na mobitel u toku voznje, ahhha jest. :-)
User avatar
Tranquilizer
Posts: 1865
Joined: 04/06/2010 10:34
Contact:

#31 Re: Počinje testiranje vozača na narkotike u KS

Post by Tranquilizer »

Cholina_Lokica wrote:lokici ga on ne uvali ono cudo u usta :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: ma nece bona, ako ne budeš pokazivala znakove akutnog drogeraštva :lol: :lol: :lol:


i taj test nešto košta, nisu baš besplatni :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#32 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by Ripicipi »

Ma rijetko ce oni to koristiti, samo ako si bas ofiran, a ja sa prestao biti ofiran ima 5 godina :D
Last edited by Ripicipi on 15/03/2011 00:02, edited 1 time in total.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#33 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by smoki_choko »

kolko je dozvoljeno promila gudre imati u pljuvački :lol:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#34 Re: Počinje testiranje vozača na narkotike u KS

Post by Cholina_Lokica »

Tranquilizer wrote:
Cholina_Lokica wrote:lokici ga on ne uvali ono cudo u usta :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: ma nece bona, ako ne budeš pokazivala znakove akutnog drogeraštva :lol: :lol: :lol:
Sta ja znam, 100 puta sam puhala balon trijezna, sad ce me optuziti i da se drogiram :mrgreen:
User avatar
psydelija
Posts: 1846
Joined: 02/09/2010 03:46
Location: ispod pantografa

#35 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by psydelija »

i alko test postoji pa pijanaca za volanom kao nikada... :lol: tako ce i sa tim sranjem biti.

ko se ubijao do sada, ubijace se i od sada, sa testerom ili bez njega...
druga "losa" stvar je sto je to sranje dosta ne poverljivo, murija ce morati privoditi do domova zdravlja sve iole sumnjive zbog sigurnosti analiza, u suprotnom ce sudovi imati pune ruke posla i masa oslobadjajucih presuda, iz ovih i onih razloga. :D

resenje je u jakom kaznenom zakonu, slicnom kini i iranu, i problem ce biti resen u roku od 24h.
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#36 Re: Počinje testiranje vozača na narkotike u KS

Post by duboka_misao »

Cholina_Lokica wrote:
Tranquilizer wrote:
Cholina_Lokica wrote:lokici ga on ne uvali ono cudo u usta :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: ma nece bona, ako ne budeš pokazivala znakove akutnog drogeraštva :lol: :lol: :lol:
Sta ja znam, 100 puta sam puhala balon trijezna, sad ce me optuziti i da se drogiram :mrgreen:
kad imas to lice iz kriminalnog miljea :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#37 Re: Počinje testiranje vozača na narkotike u KS

Post by Cholina_Lokica »

duboka_misao wrote:kad imas to lice iz kriminalnog miljea :D
Prava kockasta glava :D
Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#38 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by Johnny_x »

Cholina_Lokica wrote:A sta cemo mi koji smo stalno na antialergijskim lijekovima, posebno flonidanu :? Oni se ja mislim ocitaju kao da si high :-) :lol:
De ti meni reci mogu li ja high, a da im bacim suplju da sam na ovom flonidanu
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#39 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by cyprus »

Podržajem :thumbup:
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#40 Re: Testiranje vozača na narkotike

Post by chengaba »

Jel' "pao" ko dosad? :D :D
Post Reply