Novi paketi za ADSL (FLAT)

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#1 Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by SaMaster »

Pozdrav svima,

moze li mi neko dati opis ovih novih paketa(flat), s obzirom da ih ja nisam uspio naci na stranici bh telekoma.

Moj dosadasnji paket je bio 20G a sada mi stoji "netFlat 4". Eh sad, s obzirom da je "flat", htio bih da uzmem manji pakte, jer mi brzina prenosa u sustini nije bitna. Medjutim ne mogu da nadjem koji su to "manji paketi". U online zahtjevu imam sljedece ponude:

netFlat 10
netFlat 1
netFlat 6
net 1G
netFlat 2
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#2 Re: Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by chuchumbamayumbe »

Imaš na stranich BH Telecoma sve detaljno objašnjeno, bolan, bolan...
User avatar
DepraUbiVepra
Posts: 248
Joined: 30/01/2006 22:54
Location: Previše smo voljeli zvijezde, da bismo se bojali noći!

#4 Re: Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by DepraUbiVepra »

SaMaster wrote:Pozdrav svima,

moze li mi neko dati opis ovih novih paketa(flat), s obzirom da ih ja nisam uspio naci na stranici bh telekoma.

Moj dosadasnji paket je bio 20G a sada mi stoji "netFlat 4". Eh sad, s obzirom da je "flat", htio bih da uzmem manji pakte, jer mi brzina prenosa u sustini nije bitna. Medjutim ne mogu da nadjem koji su to "manji paketi". U online zahtjevu imam sljedece ponude:

netFlat 10
netFlat 1
netFlat 6
net 1G
netFlat 2
Ja sam bio na ADSL MAX, to je bio flat paket na 1Mb, sad bih trebao imati 6Mb/s, međutim ništa se nije promijenilo... Zvao sam tehničku podršku i kažu da treba 5-7 dana da me prebace na novu brzinu. Baš me zanima kako će mi obračunati ovaj mjesec!
User avatar
Wutkica
Posts: 4468
Joined: 27/08/2010 12:32
Location: middlearth

#5 Re: Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by Wutkica »

Koliko znam...sve cijene ostaju iste, ko je imao koji paket i dalje placa tu cijenu, samo je neogranicen, a brzina zavisi od tog koliko placas-znaci vise placas imas vecu brzinu i eto....ja sam zvala info i tako su mi rekli :D
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#6 Re: Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by SaMaster »

Wutkica wrote:Koliko znam...sve cijene ostaju iste, ko je imao koji paket i dalje placa tu cijenu, samo je neogranicen, a brzina zavisi od tog koliko placas-znaci vise placas imas vecu brzinu i eto....ja sam zvala info i tako su mi rekli :D
Pa jest, al je poenta u tome da su ljudi do sada trebali veci paket samo zbog toga sto su imali veci protok saobracaja, pri cemu brzinu prenosa mogu zanemariti. Naime ako cesto gledas youtube i neke druge servise, bez da klasicno skidas neki sadrzaj(igre,filmove i sl.), razliku u brzini izmedju pojedinih paketa neces ni primjetiti, ali cijenu hoces, i to debelo!

Kao sto rekoh imao sam paket 20G, i sada cu se prebaciti na netFlat2, pri cemu ocekujem naravno i novu cijenu. Ali da iskren budem ne bi me cudilo ako bi me zakinuli ovaj mjesec po bilo kom osnovu. Jos uvijek vazi ona njihova:

Idemo prvi, uzimamo najvise!
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#7 Re: Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by Urban B. »

koliko giga sada mogu skinuti a imam onaj stari 20G paket?
neki
Posts: 6701
Joined: 17/02/2005 07:57

#8 Re: Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by neki »

Urban B. wrote:koliko giga sada mogu skinuti a imam onaj stari 20G paket?
640
User avatar
Wutkica
Posts: 4468
Joined: 27/08/2010 12:32
Location: middlearth

#9 Re: Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by Wutkica »

Koliko hoces :D :D :D kad veceras zaredam filmove :-) :lol:
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#10 Re: Novi paketi za ADSL (FLAT)

Post by Urban B. »

:lol: :lol:
sad cu da skinem internet :D

wutkice sto cekat,odmah skidaj :D
Locked