zenica-rijeka

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Klodovik

#1 Re: zenica-rijeka

Post by Klodovik »

Ja idem gore prilično često (iz Sarajeva), isto autom. Obično idem na Bosanski Brod, autoput do Zagreba i dalje do Rijeke. To baš i nije najjeftinije, ali je dosta brzo. Mislim da Via Michelin preporučuje tu rutu (ili možda izlaz na autoput ranije preko Bosanskog Šamca).

Najjeftinije bi trebalo biti na Donji Vakuf i Jajce preko Bihaća do Karlovca i onda na autoput do Rijeke.

Nekoliko puta sam se vraćao autoputem preko Splita. To mi se zna malo otegnuti, da budem iskren.
bosna123

#2 Re: zenica-rijeka

Post by bosna123 »

Nije losa, ali nadam se da nema snijega inace :-) .

Ipak mislim da bi ti preko Broda bilo najbrze. Preko Samca je malo vracanje unatrag. Preko Broda do Zagreba dodjes za 5-6 sati, pa ti kontaj.
bosna123

#3 Re: zenica-rijeka

Post by bosna123 »

Izvini tek sada vidjeh da ides iz Zenice. Znaci jos kraca relacija nego iz SA. Dakle za 5 sati si u Zg, ako je na granici sve Ok, a onda do Rijeke cas posla.
Vares City

#4 Re: zenica-rijeka

Post by Vares City »

Zenica-N.Travnik-Rostovo-Vakuf-Bihac-Ostrozac-Zuta Lokva-Senj-Rijeka :)
Najkraca moguca i najjeftinija ruta :)
likce

#5 Re: zenica-rijeka

Post by likce »

Vares City wrote:Zenica-N.Travnik-Rostovo-Vakuf-Bihac-Ostrozac-Zuta Lokva-Senj-Rijeka :)
Najkraca moguca i najjeftinija ruta :)
Stvarno brate na koji Vakuf mislis?Kada predes Rostovo izades u Bugojno,ako ides na Gornji vakuf nema logike prema Bihacu,jedino da se sa Rostova vracas na Donji Vakuf,onda je pametnije ici preko Komara!
likce

#6 Re: zenica-rijeka

Post by likce »

Ja mislim da je zakonski obavezno al nisam siguran,zavisi na koga naletis i kako bude raspolozen!
likce

#7 Re: zenica-rijeka

Post by likce »

Mozes,poprilicno sam siguran jer sam radio sa autobusima i znam da se uvijek pazi na to!Al kod tebe je auto pa mislim da ne bi trebao imati problema,a i ako pocne zajebavati,90 % da nece idi na drugi granicni prijelaz i proci ces!Nemoze te ista nesreca dvaput zadesiti,to ti je isplatnije nego da kupujes nove gume a mislis da mozes sa tim jos voziti!
kakavdanakneiskustvu

#8 Re: zenica-rijeka

Post by kakavdanakneiskustvu »

kad imaju autobusi iz zenice za rijeku?
Post Reply