Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
sicky
Posts: 1944
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#76 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by sicky »

mene su zvali nekoliko puta i posljednji put sam rekla NISAM OSIGURANA I NEMAM NAMJERU BITI, poslije toga me vise nisu zvali...no naravno to je bilo jedno osiguravajuce drustvo u nizu :shock:

Ja imam drugi problem, a to su progonitelji iz MLADINSKE KNJIGE!

Nesretnim slucajem sam u dva navrata kupila po jednu knjigu kod njih i mislim da dok dišem neću ih se riješiti osim ako ne promijenim broj telefona, što naravno neću uraditi.

Memorisala sam preko 20 njihovih brojeva, ukidam ih, psujem im... nema sta ne govorim ali oni jednostavno ne popustaju!

da li da dignem u zrak kucu u kojoj je smestena mladinska k. ili mi ni to nece pomoci :? :x :x :x
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#77 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by Gray »

Jedino što će pomoći je da se uopšte ne raspravljate ili ubjeđujete s njima. Čim čujete ko je, odmah sao reći hvala i spustiti slušalicu, bez čekanja da išta kažu.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#78 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by udrch »

Mene neki dan nazvala neka seksi djevojka..
Ja slušao i na kraju joj rekao da ju jebilo lijepo slušati kako o nečemu priča, ali nisam zainteresiran za to što trenutno nudi..
User avatar
maslina
Posts: 247
Joined: 19/05/2007 20:40
Location: Sarajevo
Contact:

#79 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by maslina »

Zovu, kako ne. Uvijek se poslužim scenom iz Seinfelda, kada ga zove neko da nešto prodaje. Kaže kako nema vremena sada razgovarati, ali da mu taj prodavač ostavi kućni broj telefona, pa će ga nazvati popodne. Ne znamo šta taj neko kaže, ali iz Seinfeldove rečenice "Zašto? Ne volite da vas smetaju?" možemo pretpostaviti. I pali...
Pera Trta
Posts: 5420
Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

#80 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by Pera Trta »

udrch wrote:Mene neki dan nazvala neka seksi djevojka..
Ja slušao i na kraju joj rekao da ju jebilo lijepo slušati kako o nečemu priča, ali nisam zainteresiran za to što trenutno nudi..
Štamparska greška ili podsvjesno, onako frojdovski..? :-) :D
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#81 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by accent »

....
ja2
Posts: 300
Joined: 13/07/2010 19:41

#82 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by ja2 »

Predosadni su. Ja im otvoreno i prilicno arogantno kazem da nisam zainteresirana ni za kakva osiguranja. Jednom se neka gospodja ponudila da dodje licno da mi objasni o cemu je rjec, hvala lijepa al daleko ti kuca...
mada i tim ljudima koji zovu nije lako, na taj nacin pokusavaju zaradit koju paru. Problem je u njihovom nacinu reklamiranja!
User avatar
alica.k
Posts: 8770
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#83 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by alica.k »

eh zovu i mene danas po petnaesti put. i ja joj fino kazem da ja prodajem one usisivace, pa ako ce ona mene saslusat i uzeti to, onda cu i ja nju.
poklopila mi je slusalicu. onda sam je ponovo ja nazvala. i tako jedno 5 puta.
valjda me vise nece zvat.

edit: ne prodajem nikakve usisivace.
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#84 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by fedor »

alica.k wrote:eh zovu i mene danas po petnaesti put. i ja joj fino kazem da ja prodajem one usisivace, pa ako ce ona mene saslusat i uzeti to, onda cu i ja nju.
poklopila mi je slusalicu. onda sam je ponovo ja nazvala. i tako jedno 5 puta.
valjda me vise nece zvat.

edit: ne prodajem nikakve usisivace.
:thumbup: :lol: :lol: :lol:
Suzie Q
Posts: 1340
Joined: 08/04/2010 10:54

#85 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by Suzie Q »

i mene neki dan nazvali iz jednog osiguranja - rekoh: odakle vam moj broj mobitela?
kažu: ostao u bazi podataka kad ste registrirali auto
- nemoguće gospođo, ja nikad nisam registrirala auto. zahtijevam da mi odmah kažete odakle vam moj broj i odakle vam pravo da me uznemiravate na privatni mobitel.
nije znala što će reći osim doviđenja i oprostite.
nekad mi bude žao tih cura koje zovu, njima je to posao i vjerujem da im nije lako.
User avatar
starii
Posts: 3299
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#86 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by starii »

juce su me zvali iz osiguravajuce kuce,hajd jedva ih se otarasio, kad danas opet zovu...provjerim broj koji me zove kad dobijem ovo :

KASKO TEAM DOO SARAJEVO
Mevlida Rizvanović
(033) 258-725
(033) 258-726
(033) 258-727
(033) 259-155
(033) 259-156
(033) 259-157
(033) 258-945
(033) 258-946
(033) 258-947
(033) 258-955
(033) 258-956
(033) 258-957

nit sam kad snjima sta radio nit znam ovu mevlidu....jedino sto mi ostaje ako opet zovnu da ih prijavim za uznemiravanje...
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#87 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by cico x »

hahahahha,danas mene zovu,reko u roamingu sam,pa ako nije sta hitno....kaze koka,HITNO JE !
hahahahaaaaaa
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#88 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by Gospoda Ministarka »

:lol: za deset godina ce vas zvati da od vas otkupe to isto osiguranje. :D Nikad mira.
User avatar
starii
Posts: 3299
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#89 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by starii »

ovi opet krenuli u akciju maltretiranja...opet zovu iz uniqe i nude dozivotno osiguranje..uzas
ROTOR 9
Posts: 243
Joined: 29/07/2009 15:38

#90 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by ROTOR 9 »

Pera Trta wrote:Ne znam ni ja odakle im podaci. Vjerovatno za svako mjesto koje pokrivaju malo prolistaju ko bi mogao imati para, pa ga zovu. Valjda je tako, ne znam.
ako je neko slucajno samo jednom kupio neku deku ili jastuk preko ovih trgovaca., naredne 2 godine ce ga sigurno proganjat i sa drugih brojeva za nesto drugo.. shavtio sam samo jedno - RAZMJENA info kupaca-potrosaca i to ide u krug..
pogotovo kad se podmaze tamo arhiva korisnika telekoma itd.. stoga se ne cudi sto te zovu i na mob.. :-x
a mislim da samo veci stepen ozbiljnosti hitno treba uvesti.. cudim se samo imali ovoga u nekim jakim sistemima zemalja Evrope.. Imali ko iz Evrope da malo pojasni kako je kod vas..
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#91 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by slobodni armirach »

e hvla na infu, da pripremimo psovke :lol: :lol:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#92 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by PipiDugaDevetka »

slobodni armirach wrote:e hvla na infu, da pripremimo psovke :lol: :lol:
Predlažem da opsuješ ovako: Mrš tamo hbte kusturičin perhan!
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#93 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by zonbirile »

ne valja način akvizicije,ali šta ne valja životnom osiguranju kao takvom
ja2
Posts: 300
Joined: 13/07/2010 19:41

#94 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by ja2 »

Ja sam se prije par mjeseci javila na kokurs za posao u Merkur osiguranje i dostavila im naravno svoje kontakt podatke.
Prije par dana zovu me iz Merkura i ja se obradovala jer sam mislila da je poziv na razgovor, kad jok zenska mi uvaljuje osiguranje.
U startu nisam shvatila da me je nazvala na mobitel, ultra sam korisnik, i oslovila me mojim imenom i prezmenom. Odakle je znala?
Pa nema veceg bezobrazluka!
Cak sam i sigurna da ne smiju koristiti podatke koje sam im poslala u tu svrhu!!!!
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#95 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by kockica_kockica »

Mladinska knjiga me SMORI... imam u telefonu sigurno 7 "mladinska je ne zovi" brojeva... i uvijek me iznova iznenade :oops: Nekad davno kupih neki rječnik kod njih i od tada ne mozes zivjeti od njih... :x

Grawe osiguranje, Merkur osiguranje, Sunce osiguranje, zivotno, zdravstveno :-) pa da covjek poludi... njih u telelfonu memorisem kao "osiguranje smor" ali svejedno oni isto imaju 6 545 789 000 brojeva :roll: :oops: :x

Usisivaci... svako 7 dana novi lik zove... "samo da mi demonstrira"... :oops: nikako da im dokazem da ne zelim demonstraciju...

Nekakvi prociscivaci vode ... do sad su zvali jedno 100000000000000000000 puta.... naime jednom sam ih primila u kucu... pokazala meni teta kako nam je voda peksinava... kazem joj ako odlucim kupiti kako mogu uraditi ( da budem fina da je ne otjeram a ona se pravo zadala dok je objasnjavala)... kaze ona nema problema, evo vama uplatnice na 160 rata jer je aparat skup... nakon 2 mjeseca me zove da mi kaze da kasnim sa uplatom prve rate :shock: onda sam rekla da ne zelim aparat koji by the way nisam ni dobila niti bi dobila dok sve ne otplatim :oops:
User avatar
mavcs
Posts: 288
Joined: 06/03/2007 13:33
Location: Sa

#96 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by mavcs »

Ne zovu. Al me zato ganja kolega na poslu , smori frajer.. :lol:

A zovu me iz nekakvih knjizara non stop :shock:
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#97 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by Truba »

ja se ne javljam nikome na telefon :D
User avatar
mavcs
Posts: 288
Joined: 06/03/2007 13:33
Location: Sa

#98 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by mavcs »

kockica_kockica wrote:Mladinska knjiga me SMORI...
E to je ta knjizara i kod mene :lol: :D
User avatar
ima´l_zime_Marinko
Posts: 116
Joined: 28/05/2010 13:28
Location: Sarajevo

#99 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by ima´l_zime_Marinko »

evo kako bi vi to trebali uraditi :D
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#100 Re: Zovu li vas iz osiguravajucih kuca?

Post by astrid »

Mene jednom nazvala teta iz neke osiguravajuće kuće i počela objašnjavati,nisam je pustila da završi 8-)
Post Reply