PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#701 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Bloo »

zonbirile wrote:
Bloo wrote:ne kontam, nisu to neki turbo fensi kafici, i radni je dan i hocu da popijem kafu makar je platila 5 maraka, pije mi se kafa

neki dan prvi put sjednem u vatru i dvije kafe 5 KM :shock: jarane......mogla sam izdrzat jos 28 godina da ne sjednem tamo
----------------------
eno sada i Opera uzela dio ionako uskog trotora naspram Pozorišta.Jebemu miša prije te drot kazni za manje uzurpacije trotora,a ovo ništa-lova opštini,pa može i trotoar,a raja da idu po krovovima.
bice hit ljeti kad jos dode dijaspora pa se stvore ona uska grla oko vatre i one promenade :D dvije trake pune ljudi koji setkaju i svi se guraju :mrgreen: isto stoka sitnog zuba
User avatar
chocolate_girl
Posts: 82
Joined: 26/02/2007 17:24
Location: slasticarna

#702 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by chocolate_girl »

Kad vec pricate o sa taxiju...
Nedavno, jednu subotu nakon setnje muz, dijete i ja, posli na stajaliste sa taxija kod BBI centra. Na stajalistu je stajalo samo jedno vozilo, metalik sivi mercedes i KONJ (kako drugo da ga nazovem?) kad je vidio kolica odbio je da vozi pod izgovorom da mu je pun gepek, u medjuvremenu na stajaliste je doslo jos jedno vozilo (crna jetta), i taj vozac je takodjer odbio voznju pod izgovorom "ako nece on, necu ni ja... ". Samo mi je zao sto nismo zapisali broj vozila pa da ih prijavimo...
Al da nisu svi isti, u toj guzvi, primijetio je sta se dogadja i zaustavio se jos jedan vozac sa taxija i pomogao nam oko bebe, kolica i profesionalno obavio svoj posao.
On takodjer nije imao nimalo lijepe rijeci o svojim kolegama sa tog stajalista. Njemu najljepsa hvala!
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#703 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Bodkin »

chocolate_girl wrote:Kad vec pricate o sa taxiju...
Nedavno, jednu subotu nakon setnje muz, dijete i ja, posli na stajaliste sa taxija kod BBI centra. Na stajalistu je stajalo samo jedno vozilo, metalik sivi mercedes i KONJ (kako drugo da ga nazovem?) kad je vidio kolica odbio je da vozi pod izgovorom da mu je pun gepek, u medjuvremenu na stajaliste je doslo jos jedno vozilo (crna jetta), i taj vozac je takodjer odbio voznju pod izgovorom "ako nece on, necu ni ja... ". Samo mi je zao sto nismo zapisali broj vozila pa da ih prijavimo...
Al da nisu svi isti, u toj guzvi, primijetio je sta se dogadja i zaustavio se jos jedan vozac sa taxija i pomogao nam oko bebe, kolica i profesionalno obavio svoj posao.
On takodjer nije imao nimalo lijepe rijeci o svojim kolegama sa tog stajalista. Njemu najljepsa hvala!
izgleda da ima par stajalista po gradu gdje se bas dno taxista skuplja :)
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#704 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by zonbirile »

Bloo wrote:
zonbirile wrote:
Bloo wrote:ne kontam, nisu to neki turbo fensi kafici, i radni je dan i hocu da popijem kafu makar je platila 5 maraka, pije mi se kafa

neki dan prvi put sjednem u vatru i dvije kafe 5 KM :shock: jarane......mogla sam izdrzat jos 28 godina da ne sjednem tamo
----------------------
eno sada i Opera uzela dio ionako uskog trotora naspram Pozorišta.Jebemu miša prije te drot kazni za manje uzurpacije trotora,a ovo ništa-lova opštini,pa može i trotoar,a raja da idu po krovovima.
bice hit ljeti kad jos dode dijaspora pa se stvore ona uska grla oko vatre i one promenade :D dvije trake pune ljudi koji setkaju i svi se guraju :mrgreen: isto stoka sitnog zuba
------------------------------------
može sve kada ispuniš poznate kvalifikative za trotaor
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#705 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Trebam te »

Definitivno najgore usluge Sarajevo Taxi, moje prijateljice platile od aerodroma do Vraca 30KM 8-) :skoljka:

Usluge u Bosni brzo iskopiraju evropske cijene a kvalitet usluge je daleko ispod evropske, :mrgreen:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#706 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Trebam te »


bice hit ljeti kad jos dode dijaspora pa se stvore ona uska grla oko vatre i one promenade :D dvije trake pune ljudi koji setkaju i svi se guraju :mrgreen: isto stoka sitnog zuba
------------------------------------
može sve kada ispuniš poznate kvalifikative za trotaor
Trudim se ne sjediti u basticama gdje jedino mogu gledati u ljude kako prolaze...taj mahalski tip sjedeljke poprilicno po primitivan jedino je jos aktuelan u zemljama sjeverne afrike i na middle eastu..Prava ciganijada, :mrgreen: :run:

Radije udjem unutra i popijem kafu, mada kad sam dole idem u planine i setam uopste me grad i nezanima, :dance:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#707 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by zonbirile »

sitno wrote:Podigla sam 100 KM na bankomatu Unikredit banke (moj racin je na RFB) i uzeli su mi za uslugu 5 KM. Stvarno mi nije jasno - na 100 KM 5 KM provizije. POBJESNILA SAM!!!! Da li je to do moje banke ili do Unikredit? Zna li neko?
--------------------------------
na oročenoj slobodnoj štednji imao sredstva i sada htio dio da prebacim po viđenju,kod iste banke u istoj knjižici-provizija 1% :x
nedzadrk
Posts: 177
Joined: 26/04/2011 09:06

#708 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by nedzadrk »

Bodkin wrote:
chocolate_girl wrote:Kad vec pricate o sa taxiju...
Nedavno, jednu subotu nakon setnje muz, dijete i ja, posli na stajaliste sa taxija kod BBI centra. Na stajalistu je stajalo samo jedno vozilo, metalik sivi mercedes i KONJ (kako drugo da ga nazovem?) kad je vidio kolica odbio je da vozi pod izgovorom da mu je pun gepek, u medjuvremenu na stajaliste je doslo jos jedno vozilo (crna jetta), i taj vozac je takodjer odbio voznju pod izgovorom "ako nece on, necu ni ja... ". Samo mi je zao sto nismo zapisali broj vozila pa da ih prijavimo...
Al da nisu svi isti, u toj guzvi, primijetio je sta se dogadja i zaustavio se jos jedan vozac sa taxija i pomogao nam oko bebe, kolica i profesionalno obavio svoj posao.
On takodjer nije imao nimalo lijepe rijeci o svojim kolegama sa tog stajalista. Njemu najljepsa hvala!
izgleda da ima par stajalista po gradu gdje se bas dno taxista skuplja :)[/quote

Isto mi se nedavno desilo na istom standu...mislim da je isti lik u pitanju..srecom na onom standu ima i normalne raje..navodno su se oni vec bunili protiv tog lika ...odsad pazim s kim sjedam u taxi na standu kod BBI centra
User avatar
chocolate_girl
Posts: 82
Joined: 26/02/2007 17:24
Location: slasticarna

#709 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by chocolate_girl »

Bodkin wrote:
chocolate_girl wrote:Kad vec pricate o sa taxiju...
Nedavno, jednu subotu nakon setnje muz, dijete i ja, posli na stajaliste sa taxija kod BBI centra. Na stajalistu je stajalo samo jedno vozilo, metalik sivi mercedes i KONJ (kako drugo da ga nazovem?) kad je vidio kolica odbio je da vozi pod izgovorom da mu je pun gepek, u medjuvremenu na stajaliste je doslo jos jedno vozilo (crna jetta), i taj vozac je takodjer odbio voznju pod izgovorom "ako nece on, necu ni ja... ". Samo mi je zao sto nismo zapisali broj vozila pa da ih prijavimo...
Al da nisu svi isti, u toj guzvi, primijetio je sta se dogadja i zaustavio se jos jedan vozac sa taxija i pomogao nam oko bebe, kolica i profesionalno obavio svoj posao.
On takodjer nije imao nimalo lijepe rijeci o svojim kolegama sa tog stajalista. Njemu najljepsa hvala!
izgleda da ima par stajalista po gradu gdje se bas dno taxista skuplja :)
mora da se smatraju "elitnim" :lol:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#710 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Trebam te »

zonbirile wrote:
sitno wrote:Podigla sam 100 KM na bankomatu Unikredit banke (moj racin je na RFB) i uzeli su mi za uslugu 5 KM. Stvarno mi nije jasno - na 100 KM 5 KM provizije. POBJESNILA SAM!!!! Da li je to do moje banke ili do Unikredit? Zna li neko?
--------------------------------
na oročenoj slobodnoj štednji imao sredstva i sada htio dio da prebacim po viđenju,kod iste banke u istoj knjižici-provizija 1% :x
Ne bi trebalo nikako, ali ipak vidi sitni text pod kojim stoje "Terms and Conditions" tu sve pise! Obicno taj sitni text ljudi ne citaju vec vjeruje sto mu onaj na salteru kaze a na salterima obicno ne kazu sve...

Bas transferi novca unutar iste banke ne bi se trebali naplacivati, to je dno dna sto se tice otimanja para.

Cuj i ovo mi u Bosni nemamo bankarski system i sve banke doel rade kao malo veci salteri, tako da su zakoni postavljeni iz inostranstva sta i kako korisnici placaju.

Tuzno :(
User avatar
Vegetastar
Posts: 391
Joined: 22/04/2011 10:46

#711 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Vegetastar »

zonbirile wrote:
sitno wrote:Podigla sam 100 KM na bankomatu Unikredit banke (moj racin je na RFB) i uzeli su mi za uslugu 5 KM. Stvarno mi nije jasno - na 100 KM 5 KM provizije. POBJESNILA SAM!!!! Da li je to do moje banke ili do Unikredit? Zna li neko?
--------------------------------
na oročenoj slobodnoj štednji imao sredstva i sada htio dio da prebacim po viđenju,kod iste banke u istoj knjižici-provizija 1% :x
Pa kad koristiš bankomat koji je u vlasništvu banke čiji ti nisi klijent, naravno da će ti zaračunati proviziju. Sve banke to rade, apsolutno svaka. Zato sljedeći put odeš na bankomat svoje banke i gotova priča.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#712 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Gospoda Ministarka »

Od kad se u posti na racune placa i naknada naplate?
Ili njihove nepismene uposlenice koje ne znaju objasniti iz kojih razloga uzimaju 5 KM naknade prilikom placanja karticom.
kaze:" Zato sto je kreditna", "Nije gdo. kreditna, vec debitna i na njoj ima raspolozivog novca". I i dalje ostadoh bez obrazlozenja, zasto se za tu uslugu placanja karticom, mora izdvojiti jos 5 KM + 1 KM naknada :x
User avatar
holowey
Posts: 8434
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#713 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by holowey »

Gospoda Ministarka wrote:Od kad se u posti na racune placa i naknada naplate?
Ili njihove nepismene uposlenice koje ne znaju objasniti iz kojih razloga uzimaju 5 KM naknade prilikom placanja karticom.
kaze:" Zato sto je kreditna", "Nije gdo. kreditna, vec debitna i na njoj ima raspolozivog novca". I i dalje ostadoh bez obrazlozenja, zasto se za tu uslugu placanja karticom, mora izdvojiti jos 5 KM + 1 KM naknada :x
oduvijek... jer se ne tretira kao placanje nego kao podizanje gotovine... i to kod postanske banke... thus, provizija od 5 marona...
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#714 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Alhemicarkaa »

Gospoda Ministarka wrote:Od kad se u posti na racune placa i naknada naplate?
Ili njihove nepismene uposlenice koje ne znaju objasniti iz kojih razloga uzimaju 5 KM naknade prilikom placanja karticom.
kaze:" Zato sto je kreditna", "Nije gdo. kreditna, vec debitna i na njoj ima raspolozivog novca". I i dalje ostadoh bez obrazlozenja, zasto se za tu uslugu placanja karticom, mora izdvojiti jos 5 KM + 1 KM naknada :x
Bila je tema o tome, zato što pljačkaju, oni su post bank i ispada kao da si digla pare na automatu druge banke.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#715 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Trebam te »

Vegetastar wrote:
zonbirile wrote:
sitno wrote:Podigla sam 100 KM na bankomatu Unikredit banke (moj racin je na RFB) i uzeli su mi za uslugu 5 KM. Stvarno mi nije jasno - na 100 KM 5 KM provizije. POBJESNILA SAM!!!! Da li je to do moje banke ili do Unikredit? Zna li neko?
--------------------------------
na oročenoj slobodnoj štednji imao sredstva i sada htio dio da prebacim po viđenju,kod iste banke u istoj knjižici-provizija 1% :x
Pa kad koristiš bankomat koji je u vlasništvu banke čiji ti nisi klijent, naravno da će ti zaračunati proviziju. Sve banke to rade, apsolutno svaka. Zato sljedeći put odeš na bankomat svoje banke i gotova priča.
Mozda u Bosni i u zemljama treceg svijeta, ali u Evropi nemislim da je tako!
:mrgreen:
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#716 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Pasiflora »

Nekidan kupila novi frizider i hodajuci po trgovinama u jednoj mi kazu: imate xxx popusta ako placate gotovinom.
Ok, super. Podjem da platim, izvadim karticu, kaze teta: samo na gotovinu popust!
Mislim - zar se karticno placanje ne tretira kao gotovina?
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#717 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Trebam te »

Gospoda Ministarka wrote:Od kad se u posti na racune placa i naknada naplate?
Ili njihove nepismene uposlenice koje ne znaju objasniti iz kojih razloga uzimaju 5 KM naknade prilikom placanja karticom.
kaze:" Zato sto je kreditna", "Nije gdo. kreditna, vec debitna i na njoj ima raspolozivog novca". I i dalje ostadoh bez obrazlozenja, zasto se za tu uslugu placanja karticom, mora izdvojiti jos 5 KM + 1 KM naknada :x

Strasno kako vas gule na gluposti!

Je li postanska banka bosanska banka? ili je kupljena od nekog sa vecinskim dijelom, mislim kako to obicno u Bosni biva? :dance:
miikiica
Posts: 15
Joined: 26/04/2011 18:50

#718 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by miikiica »

Sto se tice Sarajevo taxija, to jee bagra nevaspitana... Zamislite, jednom sa faxa isla, stomak me boli jedva hodam, vucem kisobran jer kisa ljeva, i jos neke vrecice teske, najblize taxi stajaliste kod BBI - stoji taxi- sa, lijepo otvorim vrata,pitam ga fino je li slobodno, i jos me jaran gleda ono kao jesi bolesna ( podocnjaci do poda, pozelenila od bolova)- jeste slobodno je... i ja ulazim uvlacim kisobran, kesice, i posto zivim na bjelavama( uz brdo bi morala vlakarit, a stvarno sam jedva po ravnici hodala), kazem bjelave, a on bio kreno, kad stade, kaze ajd izadji ti, tu ti je to, meni se to ne isplati... :x ja onako bolesna, opet po kisi uz brdo sa vrecicama... :x Rekla sam nikad vise....
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#719 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Gospoda Ministarka »

holowey wrote:
Gospoda Ministarka wrote:Od kad se u posti na racune placa i naknada naplate?
Ili njihove nepismene uposlenice koje ne znaju objasniti iz kojih razloga uzimaju 5 KM naknade prilikom placanja karticom.
kaze:" Zato sto je kreditna", "Nije gdo. kreditna, vec debitna i na njoj ima raspolozivog novca". I i dalje ostadoh bez obrazlozenja, zasto se za tu uslugu placanja karticom, mora izdvojiti jos 5 KM + 1 KM naknada :x
oduvijek... jer se ne tretira kao placanje nego kao podizanje gotovine... i to kod postanske banke... thus, provizija od 5 marona...
Vidis, stvar je u tome sto nisam digla novac, tebi bi sutra bilo ok da ti u trgovini naplate +5 KM na racun jer zaboga oni su komitenti druge banke, koja nije izdavalac tvoje kartice?
Lopovi!!!
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#720 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by vozač »

Gospoda Ministarka wrote:
holowey wrote:
Gospoda Ministarka wrote:Od kad se u posti na racune placa i naknada naplate?
Ili njihove nepismene uposlenice koje ne znaju objasniti iz kojih razloga uzimaju 5 KM naknade prilikom placanja karticom.
kaze:" Zato sto je kreditna", "Nije gdo. kreditna, vec debitna i na njoj ima raspolozivog novca". I i dalje ostadoh bez obrazlozenja, zasto se za tu uslugu placanja karticom, mora izdvojiti jos 5 KM + 1 KM naknada :x
oduvijek... jer se ne tretira kao placanje nego kao podizanje gotovine... i to kod postanske banke... thus, provizija od 5 marona...
Vidis, stvar je u tome sto nisam digla novac, tebi bi sutra bilo ok da ti u trgovini naplate +5 KM na racun jer zaboga oni su komitenti druge banke, koja nije izdavalac tvoje kartice?
Lopovi!!!
čudi me da si ti pala na tome, tema sa poštom je odavno prežvakana

btw, ulazim neki dan u unikredit na ilidži, aleja, tražim uplatnicu, a kraljica na šalteru kaže "nemamo uplatnica" i još mi se kao nasmiješi, nisam mogao izdržati pa upitah "bogati kako raja plaćaju preko vas", ona šuti, a ja "nikako jelde" i preko vrata
banka nema uplatnica, e nek sam i to doživio :-)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#721 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Gospoda Ministarka »

vozač wrote:čudi me da si ti pala na tome
Ko kaze da jesam :D :lol: , bio mi se cejf malo svadati... ali onda prosetala do prvog Raiff. bankomata :mrgreen:
vozač wrote:tema sa poštom je odavno prežvakana
Ja je nisam listala, jer ja placam samo svoj racun za telefon pa mi nije bilo interesantno :D ali odoh sad malo da prelistam da vidim sta kaze puc.
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#722 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by vozač »

Vegetastar wrote:
zonbirile wrote:
sitno wrote:Podigla sam 100 KM na bankomatu Unikredit banke (moj racin je na RFB) i uzeli su mi za uslugu 5 KM. Stvarno mi nije jasno - na 100 KM 5 KM provizije. POBJESNILA SAM!!!! Da li je to do moje banke ili do Unikredit? Zna li neko?
--------------------------------
na oročenoj slobodnoj štednji imao sredstva i sada htio dio da prebacim po viđenju,kod iste banke u istoj knjižici-provizija 1% :x
Pa kad koristiš bankomat koji je u vlasništvu banke čiji ti nisi klijent, naravno da će ti zaračunati proviziju. Sve banke to rade, apsolutno svaka. Zato sljedeći put odeš na bankomat svoje banke i gotova priča.
@ zonbirile, ne znam što se nerviraš, jednostavno digneš sve pare i daš im na šalteru da ih ponovo stave na knjižicu, samo sa drugom namjenom, zajebi virtualni transfer

to ti je slično onome što sam ja tražio da mi iz jedne banke prebace devizna sredstva u drugu (bojim se da me ne zapadne kakav falsifikat), provizija da bog sačuva, a ja fino skontam da podignem pare i zatražim na šalteru da mi upišu serijski broj svake novčanice, onda fino prenesem pare u drugu banku sa njihovim potpisom i pečatom na papiru gdje su upisani brojevi novčanica i riješen problem, ako se pojavi falsifikat imam spisak, ne mogu ostati bez para nikako
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#723 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by vozač »

Gospoda Ministarka wrote:
vozač wrote:čudi me da si ti pala na tome
Ko kaze da jesam :D :lol: , bio mi se cejf malo svadati... ali onda prosetala do prvog Raiff. bankomata :mrgreen:
vozač wrote:tema sa poštom je odavno prežvakana
Ja je nisam listala, jer ja placam samo svoj racun za telefon pa mi nije bilo interesantno :D ali odoh sad malo da prelistam da vidim sta kaze puc.
jel to bilo svađanje po sistemu , e samo ste mi još vi danas falili :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#724 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by karanana »

Trebam te wrote:
Vegetastar wrote:
Pa kad koristiš bankomat koji je u vlasništvu banke čiji ti nisi klijent, naravno da će ti zaračunati proviziju. Sve banke to rade, apsolutno svaka. Zato sljedeći put odeš na bankomat svoje banke i gotova priča.
Mozda u Bosni i u zemljama treceg svijeta, ali u Evropi nemislim da je tako!
:mrgreen:
ja mislim da je velikoj vecini zemalja tako. a ima i smisla jer ti fakticki koristis resurse druge banke da uzmes pare iz svoje banke a uzme vremena dok oni to jedni izmedju drugih porefaju. mada, naravno mislim da je u BiH 5 km za naplatu te usluge previse ali zato treba gledati da vadis sa bankomata svoje banke a to u slucaju vecih banaka i nije tesko jer ima bankomata. barem u sarajevu.
Last edited by karanana on 13/05/2011 13:19, edited 1 time in total.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#725 Re: PREVARANTI,NAJGORE USLUGE I NAJNEUSLUŽNIJI LJUDI U SARAJEVU!

Post by Gospoda Ministarka »

vozač wrote:jel to bilo svađanje po sistemu , e samo ste mi još vi danas falili
:lol: :lol: :lol: ma jok vec po sistemu "Bas mi je neko poput Vas danas falio" :D
Post Reply