Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#76 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by kriticarka_nikova »

Ne mogu vjerovat kako je ova tema popularna :


Who is online
Users browsing this forum: _ado_, awekenings, enisss, Gusztav, immuno, kriticarka_nikova, Luter, The 51st State, wizzard, xbosanceros, zhera, Šeha and 55 guests[/b]

Iza tema na forumu "Andjelina Djoli i Bred Pit u Sarajevu" ova tema je No2. :D

Edit:
Ne mogu da vjerujem koliko je samo osoba privukla ova tema , dal' radi toga sto su providuri il radi toga sto imaju isti problem veliko je pitanje. Gledam opet ko je online i ne mogu da se nacudim: Who is online
Users browsing this forum: CharlesBukowski, chuchumbamayumbe, dana scully, excalibur00, kindje12, kriticarka_nikova, xbosanceros, zhera and 62 guests
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#77 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Ma.Le.Na »

kriticarka_nikova wrote:@Arni nemam muza, niti mogu napravit slicnu scenu, ali eto mogu kupit vibrator pa stavit na sto. :lol:

Kakvu god bi scenu napravila oni bi ulazili...

Prije 3 dana sam spavala i vlasnik stana je kuco na vrata i kuco a onda otkljucavo pa je kucanje preslo u lupanje....nije odustajo....dok me nije probudio u 9h ujutro. Kad sam otkljucala donio mi fol susilicu, vidio je da sam tek ustala, ali nije rekao ni "izvini",vec izgleda da je sramota da ja spavam u 9h
,izgleda da moram bit budna u ta doba....

@dr.Gonzo, jes i tebi bilo zanimljivo :D
A na neki nacin preko puta ovog stana i ja svaku vece gledam kupleraj. Slusam pijanice kako vicu za "prodavacicama ljubavi": "Kuuurvoooooooo, kurvoooooo...j.....li ti majku"....a neke pplacu jer im je odbjego ljubavnik i nije platio racun...

Ovdje u ovom kvartu su pljacke ceste....

I tako...
:shock:
ok...gdje ti zivis?
Koji je pobogu to dio grada??
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#78 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by kriticarka_nikova »

Ma necu da ga reklamiram :D
Zar nije svaki grad/gradic u BiH-a "postao" Chikago? (naravno samo po losem...)
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#79 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Arni75 »

Draga moja, bjezi ti iz tog kraja i to sto prije i sto brze.

Stanarinu ti je placati svakako, pa ako je placas bar placaj za svoj mir i privatnost. pa nek je i malo vaca, nek su i uslovi mozda malo losiji.

Koliko sam shvatila zivis sama, jos u tako losoj okolini, a nemas pojma ni ko je taj covjek, hoces da ti u toku naci udje u stan pa ti jos nesto i nazao ucini.

Zato novine u ruke, oglase i trazi stan.
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#80 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by kriticarka_nikova »

Zahvaljujem se svima koji su se potrudili i poslali mi privatnu poruku u vezi stana. Jedan je bio odgovarajući u Zenici (dobila pp od djevojke i broj) i od srca joj zahvaljujem(mislim da je i vlasnik tog stana super osoba jer sam pricala s njim), medjutim taj isti dan kad sam zvala tog vlasnika dobila sam ponudu za drugi stan koji mi je bas odgovarao. Pristala sam na taj i mislim da ce mi ovdje biti dobro. Ono sto je jako bitno a to je kakav je vlasnik. Ono procjeni jel okej osoba , dogovorite se u startu sta,kako,kuda,koga,cega itd.

Kad sam nasla taj novi stan, stari sam čistila s pjesmom i to sve ribajući pod vimom. Pločice u kuhinji i kupatilu sam očistila da se moglo ogledat u njima, tepih je imo dubinsko usisavanje a kada je ociscena taman toliko da si je mogo lizat. Sve je caklilo i mirisalo na cistocu. Onda sam sjela na kauc, kao sto sam to i ranije cinila, pozvala na tel.gazdaricu i sa osmjehom rekla joj da sidje dole na prvi sprat, ako moze. Naravno, ona je mislila da joj dajem lovu tj.kiriju za stan, ni slutila nije da joj vracam ključeve od stana. Sisla je i ja sam otvorila vrata, osmjeh kod nje,osmjeh kod mene, rekla sam joj da udje…usla je…i odmah rekoh “ja vas napustam, odlazim”…Nije očekivala, ono sokirano me posmatrala i onda sam ja njoj sve redom pokazivala po laticama kupljene nove kuhinjske krpe, kadu, sve sve ocisceno i sredjeno i to sve s osmjehom a ona je tuzno rekla: ma meni sad zao sto ti ides, jel ides zato sto smo ti ulazili? Rekla sam : ne, idem jer moram da idem. Zahvalila se, predala kljuc i trcecim korakom bjez sto dalje odatle.
Eto.
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#81 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Topla voda »

kriticarka_nikova wrote:Zahvaljujem se svima koji su se potrudili i poslali mi privatnu poruku u vezi stana. Jedan je bio odgovarajući u Zenici (dobila pp od djevojke i broj) i od srca joj zahvaljujem(mislim da je i vlasnik tog stana super osoba jer sam pricala s njim), medjutim taj isti dan kad sam zvala tog vlasnika dobila sam ponudu za drugi stan koji mi je bas odgovarao. Pristala sam na taj i mislim da ce mi ovdje biti dobro. Ono sto je jako bitno a to je kakav je vlasnik. Ono procjeni jel okej osoba , dogovorite se u startu sta,kako,kuda,koga,cega itd.

Kad sam nasla taj novi stan, stari sam čistila s pjesmom i to sve ribajući pod vimom. Pločice u kuhinji i kupatilu sam očistila da se moglo ogledat u njima, tepih je imo dubinsko usisavanje a kada je ociscena taman toliko da si je mogo lizat. Sve je caklilo i mirisalo na cistocu. Onda sam sjela na kauc, kao sto sam to i ranije cinila, pozvala na tel.gazdaricu i sa osmjehom rekla joj da sidje dole na prvi sprat, ako moze. Naravno, ona je mislila da joj dajem lovu tj.kiriju za stan, ni slutila nije da joj vracam ključeve od stana. Sisla je i ja sam otvorila vrata, osmjeh kod nje,osmjeh kod mene, rekla sam joj da udje…usla je…i odmah rekoh “ja vas napustam, odlazim”…Nije očekivala, ono sokirano me posmatrala i onda sam ja njoj sve redom pokazivala po laticama kupljene nove kuhinjske krpe, kadu, sve sve ocisceno i sredjeno i to sve s osmjehom a ona je tuzno rekla: ma meni sad zao sto ti ides, jel ides zato sto smo ti ulazili? Rekla sam : ne, idem jer moram da idem. Zahvalila se, predala kljuc i trcecim korakom bjez sto dalje odatle.
Eto.
jesil i ti samo u gacicama ribala plocice? :)
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#82 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Eborg »

Opa! :dance:
User avatar
Qler
Posts: 23606
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#83 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Qler »

kriticarka_nikova wrote:Ne mogu vjerovat kako je ova tema popularna :


Who is online
Users browsing this forum: _ado_, awekenings, enisss, Gusztav, immuno, kriticarka_nikova, Luter, The 51st State, wizzard, xbosanceros, zhera, Šeha and 55 guests[/b]

Iza tema na forumu "Andjelina Djoli i Bred Pit u Sarajevu" ova tema je No2. :D

Edit:
Ne mogu da vjerujem koliko je samo osoba privukla ova tema , dal' radi toga sto su providuri il radi toga sto imaju isti problem veliko je pitanje. Gledam opet ko je online i ne mogu da se nacudim: Who is online
Users browsing this forum: CharlesBukowski, chuchumbamayumbe, dana scully, excalibur00, kindje12, kriticarka_nikova, xbosanceros, zhera and 62 guests



to je zbog brisanja parketa sa pocetka teme :)
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#84 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by iz dna duše »

kriticarka_nikova wrote:Zahvaljujem se svima koji su se potrudili i poslali mi privatnu poruku u vezi stana. Jedan je bio odgovarajući u Zenici (dobila pp od djevojke i broj) i od srca joj zahvaljujem(mislim da je i vlasnik tog stana super osoba jer sam pricala s njim), medjutim taj isti dan kad sam zvala tog vlasnika dobila sam ponudu za drugi stan koji mi je bas odgovarao. Pristala sam na taj i mislim da ce mi ovdje biti dobro. Ono sto je jako bitno a to je kakav je vlasnik. Ono procjeni jel okej osoba , dogovorite se u startu sta,kako,kuda,koga,cega itd.

Kad sam nasla taj novi stan, stari sam čistila s pjesmom i to sve ribajući pod vimom. Pločice u kuhinji i kupatilu sam očistila da se moglo ogledat u njima, tepih je imo dubinsko usisavanje a kada je ociscena taman toliko da si je mogo lizat. Sve je caklilo i mirisalo na cistocu. Onda sam sjela na kauc, kao sto sam to i ranije cinila, pozvala na tel.gazdaricu i sa osmjehom rekla joj da sidje dole na prvi sprat, ako moze. Naravno, ona je mislila da joj dajem lovu tj.kiriju za stan, ni slutila nije da joj vracam ključeve od stana. Sisla je i ja sam otvorila vrata, osmjeh kod nje,osmjeh kod mene, rekla sam joj da udje…usla je…i odmah rekoh “ja vas napustam, odlazim”…Nije očekivala, ono sokirano me posmatrala i onda sam ja njoj sve redom pokazivala po laticama kupljene nove kuhinjske krpe, kadu, sve sve ocisceno i sredjeno i to sve s osmjehom a ona je tuzno rekla: ma meni sad zao sto ti ides, jel ides zato sto smo ti ulazili? Rekla sam : ne, idem jer moram da idem. Zahvalila se, predala kljuc i trcecim korakom bjez sto dalje odatle.
Eto.
Neka si se ti sa njima lijepo rastala, ako su pametni, nešto će naučiti...
Tebi želimo puno sreće sa novim gazdom... :thumbup:
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#85 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Topla voda »

kakav je novi gazda?
hocel bit sta? :-D
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#86 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by kriticarka_nikova »

Topla voda wrote:kakav je novi gazda?
hocel bit sta? :-D
Novi gazda je kul. Peder je. Meni je to kul, nece mi smetat. Pa eto ako hoces proslijedicu ti broj telefona.
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#87 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by madtv »

kriticarka_nikova wrote:Zahvaljujem se svima koji su se potrudili i poslali mi privatnu poruku u vezi stana. Jedan je bio odgovarajući u Zenici (dobila pp od djevojke i broj) i od srca joj zahvaljujem(mislim da je i vlasnik tog stana super osoba jer sam pricala s njim), medjutim taj isti dan kad sam zvala tog vlasnika dobila sam ponudu za drugi stan koji mi je bas odgovarao. Pristala sam na taj i mislim da ce mi ovdje biti dobro. Ono sto je jako bitno a to je kakav je vlasnik. Ono procjeni jel okej osoba , dogovorite se u startu sta,kako,kuda,koga,cega itd.

Kad sam nasla taj novi stan, stari sam čistila s pjesmom i to sve ribajući pod vimom. Pločice u kuhinji i kupatilu sam očistila da se moglo ogledat u njima, tepih je imo dubinsko usisavanje a kada je ociscena taman toliko da si je mogo lizat. Sve je caklilo i mirisalo na cistocu. Onda sam sjela na kauc, kao sto sam to i ranije cinila, pozvala na tel.gazdaricu i sa osmjehom rekla joj da sidje dole na prvi sprat, ako moze. Naravno, ona je mislila da joj dajem lovu tj.kiriju za stan, ni slutila nije da joj vracam ključeve od stana. Sisla je i ja sam otvorila vrata, osmjeh kod nje,osmjeh kod mene, rekla sam joj da udje…usla je…i odmah rekoh “ja vas napustam, odlazim”…Nije očekivala, ono sokirano me posmatrala i onda sam ja njoj sve redom pokazivala po laticama kupljene nove kuhinjske krpe, kadu, sve sve ocisceno i sredjeno i to sve s osmjehom a ona je tuzno rekla: ma meni sad zao sto ti ides, jel ides zato sto smo ti ulazili? Rekla sam : ne, idem jer moram da idem. Zahvalila se, predala kljuc i trcecim korakom bjez sto dalje odatle.
Eto.
The End


:run:
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#88 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Eborg »

kriticarka_nikova wrote:
Topla voda wrote:kakav je novi gazda?
hocel bit sta? :-D
Novi gazda je kul. Peder je. Meni je to kul, nece mi smetat. Pa eto ako hoces proslijedicu ti broj telefona.
Nisam znao da je ova Zenica tako napredna. :D
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#89 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Topla voda »

kriticarka_nikova wrote:
Topla voda wrote:kakav je novi gazda?
hocel bit sta? :-D
Novi gazda je kul. Peder je. Meni je to kul, nece mi smetat. Pa eto ako hoces proslijedicu ti broj telefona.
:lol:
ne budi namcor,zelim ti ugodan boravak kod gay frenda :)
User avatar
h_poaro
Posts: 124
Joined: 28/04/2010 01:47

#90 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by h_poaro »

Eborg wrote:Nisam znao da je ova Zenica tako napredna. :D

Bolje reći - nazadna :D
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#91 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Eborg »

Hahah, upravo! :lol:
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#92 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by kriticarka_nikova »

Molim moderatora da zatvori temu. Ne treba vise.
Hai zdravo.
User avatar
h_poaro
Posts: 124
Joined: 28/04/2010 01:47

#93 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by h_poaro »

kriticarka_nikova wrote:Molim moderatora da zatvori temu. Ne treba vise.
Hai zdravo.

Kao da si ti jedina kome gazda bespravno i preslobodno ulazi u stan :-)

Zašto bi tema bila zatvorena kad je to problem s kojim se suočavaju mnogi
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#94 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by kriticarka_nikova »

h_poaro wrote:
kriticarka_nikova wrote:Molim moderatora da zatvori temu. Ne treba vise.
Hai zdravo.

Kao da si ti jedina kome gazda bespravno i preslobodno ulazi u stan :-)

Zašto bi tema bila zatvorena kad je to problem s kojim se suočavaju mnogi
Kome treba nek otvori. I ja sam otvorila kad mi je trebalo. Vise mi ne treba.
:P
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#95 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by delightful »

kriticarka nikova, opemena zbog neprimjerenog rjecnika i off topica.
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#96 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by Zox »

Ja zelim samo da savjetujem svima da NE gledaju film The Tenant od Romana Polanskog. Ja i dan danas imam teror od stanodavaca nakon sto sam pogledao taj film.
(Pocinju tako sto ga opomenu za buku i kazu mu da bi bilo dobro da hoda u papucama kao i prethodna stanarka, a onda ga, malo po malo, toliko izdresiraju da ga natjeraju da se baci kroz prozor obucen u proslu stanarku.)
User avatar
vesna555
Posts: 565
Joined: 01/11/2010 22:30
Location: Sarajevo

#98 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by vesna555 »

Da vas pitam nešto, ono vaša iskustva i mišljenja.

Zamisli da imaš u podstanarskom stanu plinsku peć staru 50 godina koja se pokvari.
Šta vi mislite, da li je obaveza podstanara da popravi/kupi novu peć ili je to obaveza stanodavca jer se radi o starijoj i dotrajaloj stvari ili treba zvati majstora, pa ako majstor kaze da je ljudska greška nadoknaditi gazdama štetu, a ako je do dotrajalosti peći, onda gazda treba zamijeniti peć?
User avatar
vesna555
Posts: 565
Joined: 01/11/2010 22:30
Location: Sarajevo

#99 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by vesna555 »

Niko ne piše, a ja se smrzoh :D
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#100 Re: Nenajavljeni ulazak u stan podstanarima

Post by missko »

vesna555 wrote:Niko ne piše, a ja se smrzoh :D
Kupi sebi kakvu pec i libo te uvo, kad selila poneses je i cao.
Post Reply