Zasto bas meni

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#51 Re: Zasto bas meni

Post by Dori »

...dupli....... :D
User avatar
Haris.ba
Posts: 24866
Joined: 08/09/2005 20:08

#52 Re: Zasto bas meni

Post by Haris.ba »

PipiDugaDevetka wrote:
Haris.ba wrote: P.S.
Pipi, skopčao sam žicu sa razvodne kutije u stubištu sebi na prekidč u hodnik da palim stubišno svjetlo iz stana. Mora li kakvo odobrenje za ovo? Sve sam fino uredno u vođicu boje zida to ukalefio. Jest da može sada neko da kaže da trošim stubišnu struju, al briga me. :) Mada ne znam kako, pošto su dvije faze. Al eto.
Na prekidač ide samo jedna faza i u principu prekidač se uvijek stavlja na fazu, a prije potrošača. Ako ti je brifer pokazao prisutnost dvije faze, na dva kontakta unutar prekidača, u stanju prekinutosti (Pri tome niko drugi nije uključio svjetlo), onda nešto nije O.K. :?

Ne beri brigu zbog komšija, komšije kontrolišu račun za brojilo zajedničke potrošnje. E, sad, je li po propisima ili nije, to da ti u stanu imaš prekidač za stubišno osvjetljenje, ne znam. Nisam čitao propise, a mislim da nije po propisima, jer ti nećeš krasti zajedničku struju, ali ima ko hoće, pa upravo zbog njih, mislim da nije po propisu.
Samo jedna žica ide(faza) i ona je isprekidana prekidačima. Valjda je to sistem da se spriječi kakva krađa(nema "nule", nema uzemljenja). Al' haj ti to objasni kakvoj babi. U pravu si, vidi se na računima hapa li ko, ali ako šta bude - crc milojka.
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#53 Re: Zasto bas meni

Post by Margita81 »

Haris.ba wrote:
PipiDugaDevetka wrote:
Haris.ba wrote: P.S.
Pipi, skopčao sam žicu sa razvodne kutije u stubištu sebi na prekidč u hodnik da palim stubišno svjetlo iz stana. Mora li kakvo odobrenje za ovo? Sve sam fino uredno u vođicu boje zida to ukalefio. Jest da može sada neko da kaže da trošim stubišnu struju, al briga me. :) Mada ne znam kako, pošto su dvije faze. Al eto.
Na prekidač ide samo jedna faza i u principu prekidač se uvijek stavlja na fazu, a prije potrošača. Ako ti je brifer pokazao prisutnost dvije faze, na dva kontakta unutar prekidača, u stanju prekinutosti (Pri tome niko drugi nije uključio svjetlo), onda nešto nije O.K. :?

Ne beri brigu zbog komšija, komšije kontrolišu račun za brojilo zajedničke potrošnje. E, sad, je li po propisima ili nije, to da ti u stanu imaš prekidač za stubišno osvjetljenje, ne znam. Nisam čitao propise, a mislim da nije po propisima, jer ti nećeš krasti zajedničku struju, ali ima ko hoće, pa upravo zbog njih, mislim da nije po propisu.
Samo jedna žica ide(faza) i ona je isprekidana prekidačima. Valjda je to sistem da se spriječi kakva krađa(nema "nule", nema uzemljenja). Al' haj ti to objasni kakvoj babi. U pravu si, vidi se na računima hapa li ko, ali ako šta bude - crc milojka.

Kako znas ime ove ludace! Omg koja slucajnost ha :D (ozbiljna sam!)
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#54 Re: Zasto bas meni

Post by PipiDugaDevetka »

Margita81 wrote:
Kako znas ime ove ludace! Omg koja slucajnost ha :D (ozbiljna sam!)
Kada sam ja pristigao u policijU, jednu godinu je još radila, pa u penziju.

Poznajem je, ali ne ono što se kaže, ''u dušu''.

Možda bih joj ja mogao pomoći da se smiri, jer u mene ima povjerenja, zna me od prije rata.
Pošalji adresu na pp,...iiii...zaboravio sam prezime.
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#55 Re: Zasto bas meni

Post by Margita81 »

:O Kakva je bila prije penzije? Je li uvijek ovakva? Niko joj ne dolazi, ne znam da sa par ljudi u zgradi prica..cujem sina da joj dodje ali vrlo vrlo rijetko...ne razumjem kako neko dodje do ovog nivoa vjeruj mi.
Jesmo li mi to komsije pipi? Hoces da se mijenjas za stan? :D
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#56 Re: Zasto bas meni

Post by PipiDugaDevetka »

Margita81 wrote::O Kakva je bila prije penzije? Je li uvijek ovakva? Niko joj ne dolazi, ne znam da sa par ljudi u zgradi prica..cujem sina da joj dodje ali vrlo vrlo rijetko...ne razumjem kako neko dodje do ovog nivoa vjeruj mi.
Jesmo li mi to komsije pipi? Hoces da se mijenjas za stan? :D
Bila je vesela, glasna, druželjubiva,...Starija od mene,....Baš kao žensko na radnom mjestu gdje je puno muškinja.
Sa šefom se grlila jaranski, primala muške šale na njen račun veselo i sa smijehom, kafenisala,...Eto, sasvim ok., bila, ali koliko vidim, bolest eskalirala, sigurno ne pije lijekove koji su joj propisani.

Nismo komšije, ja sam na IlidžU. Zamjenu stana bih poželio, ali vjeruj mi da je ovdje, kod mene, stanje još teže. Vjeruješ li da je kombinacija policajac u civilu i zemljak toliko teška da sam se jedva izborio da plaćaju upraviteljninu, odnosno priča je bila, kao, mi što smo kupili stanove ne treba da plaćamo upraviteljninu, a vi što ste ''dobili'' stanove, morate plaćati.

Sestra plakala, pa i vrištala od bolova,....Zvalo policiju prije nego sam je odveo doktoru. Jeste da sam i ja njima ranije zvao policiju što su cijepali drva i lignit u podrumu, pa se zgrada tresla...

p.s.
Lignit, vrsta ćumura u povelikim komadima.
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#57 Re: Zasto bas meni

Post by Margita81 »

PipiDugaDevetka wrote:
Margita81 wrote::O Kakva je bila prije penzije? Je li uvijek ovakva? Niko joj ne dolazi, ne znam da sa par ljudi u zgradi prica..cujem sina da joj dodje ali vrlo vrlo rijetko...ne razumjem kako neko dodje do ovog nivoa vjeruj mi.
Jesmo li mi to komsije pipi? Hoces da se mijenjas za stan? :D
Bila je vesela, glasna, druželjubiva,...Starija od mene,....Baš kao žensko na radnom mjestu gdje je puno muškinja.
Sa šefom se grlila jaranski, primala muške šale na njen račun veselo i sa smijehom, kafenisala,...Eto, sasvim ok., bila, ali koliko vidim, bolest eskalirala, sigurno ne pije lijekove koji su joj propisani.

Nismo komšije, ja sam na IlidžU. Zamjenu stana bih poželio, ali vjeruj mi da je ovdje, kod mene, stanje još teže. Vjeruješ li da je kombinacija policajac u civilu i zemljak toliko teška da sam se jedva izborio da plaćaju upraviteljninu, odnosno priča je bila, kao, mi što smo kupili stanove ne treba da plaćamo upraviteljninu, a vi što ste ''dobili'' stanove, morate plaćati.

Sestra plakala, pa i vrištala od bolova,....Zvalo policiju prije nego sam je odveo doktoru. Jeste da sam i ja njima ranije zvao policiju što su cijepali drva i lignit u podrumu, pa se zgrada tresla...

p.s.
Lignit, vrsta ćumura u povelikim komadima.
E jbg mene ovo sad rastuzi totalno....vjeruj mi da sam se trudila da bude sve ono onako ljudski ali ne mogu vise stvarno ne mogu...vice iz sveg glasa i psuje ko kocijas i ispred mog djeteta...a zasto bolan ko da je cijeli svijet protiv nje. Uopce nema mjesta za mogucnost da je mozda u krivu da to i nije tako kao sto ona misli. Bolesna je znam to ali sta sad da ja radim?!
Ali nije mi jasno kako si shvatio da je rijec bas o njoj? Nije valjda ona jedina problematicna na Alipasinom? :D
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#58 Re: Zasto bas meni

Post by PipiDugaDevetka »

Margita81 wrote: E jbg mene ovo sad rastuzi totalno....vjeruj mi da sam se trudila da bude sve ono onako ljudski ali ne mogu vise stvarno ne mogu...vice iz sveg glasa i psuje ko kocijas i ispred mog djeteta...a zasto bolan ko da je cijeli svijet protiv nje. Uopce nema mjesta za mogucnost da je mozda u krivu da to i nije tako kao sto ona misli. Bolesna je znam to ali sta sad da ja radim?!
Ali nije mi jasno kako si shvatio da je rijec bas o njoj? Nije valjda ona jedina problematicna na Alipasinom? :D
Pa, nisam bio siguran, više intuitivno je bilo, spomenuo sam joj ime da vidim kako ćeš ti reagovati. Odnosno, hoćeš li potvrditi da je to ona.

Ako ti napravi novu scenu, sa galamom, zovi policiju i reci da ne pije lijekove, te od policije traži da obavijeste socijalnu službu Opštine Novi Grad, a oni znaju šta im je dužnost da urade. Kada sin dođe kod nje, iskoristi priliku i razgovaraj sa njim.

Ne reče ti da li su sa tvoga osigurača skinuli, ne samo njeno zvono, nego i sve ostale instalacije zajedničke potrošnje?
Ako jesu, kroz mjesec dana dojavi koliki je račun za struju? Ako bude znatno manji, to znači da je neko treći tebi, baš tebi, krao struju, a majstori se ušutjeli.

Komšinica sigurno nije, jer iako bolesna, ona nije toliko prolupala da kada zna da krade struju, da pravi frku, neopisivu.

Dakle, na neki način joj moraš biti zahvalna što te je bolesnim scenama i incidentima natjerala da pozoveš majstore da se sve riješi. Baš me zanima, da li će tvoj naredni račun za struju biti manji?
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#59 Re: Zasto bas meni

Post by Margita81 »

I mene zanima. Dosad sam dobivala poprilicno visoke racune ..zimi preko 80km. A nemam ni susilicu, ni masinu za sudje, ni zamrzivac, standarni aparati samo. Bojler ukljucujem uvecer, masinu kad je jeftina...slabog efefkta je sve imalo.
Pazi ja ne mislim da bi ona ikad namjerno htjela da crpi bilo ciju struju. Meni njeno zvono nije na kraju ni smetalo na mom satu ali ona je napravila frku da MI njoj krademo struju, gasimo joj zvono za bozic i sl gluposti. Cijela frka ne samo da je bila nepotrebna nego se ogrijesila i to debelo.
I nemoj molim te da me strasis da bi jos nesto njeno moglo biti na mom satu pa poludila bih. :sad:
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#60 Re: Zasto bas meni

Post by ja71 »

PipiDugaDevetka wrote: Komšinica sigurno nije, jer iako bolesna, ona nije toliko prolupala da kada zna da krade struju, da pravi frku, neopisivu.
Ja nista ne bih 100% iskljucio :D
jer razmisli kako ti kao neko ko radi u policiji argumentujes zasto ona to nebi uradila.
A ona je takodje radila u policiji, znaci zna kako policij reaguje.

Ne zelim reci da jeste ona, ali nista nije nemoguce.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#61 Re: Zasto bas meni

Post by PipiDugaDevetka »

Sedamdesetih godina se instalacija zvonaa u zgradama priključivala preko odgovarajućeg transformatora 220V/9V na zajedničko brojilo zajedničke potrošnje. Na to isto brojilo se ''kačilo'' i stubišno osvjetljenje.

Ako je neko u međuvremenu, promijenio zvono i kupio, recimo onaj ding-dong koji radi na 220V, morao je sam sebe isključiti i ''uzeti'' 220V sa svoje razvodne ploče u stanu. Možda se desila krađa tog transformatora koji je stajao kod brojila u haustoru, pa ne u neko doba, neznanokada, od kućnog savjeta došla ''naredba'' da svi kupe zvona od 220V i kompletna instalacija zvonaaa je bila na onim tankim žicama pod 220V (Što je nepropisno, mogao je neko poginuti).

Znači, domaćini su kupili zvona na 220V, nekada, šalabajz majstor samo tu instalaciju nakačio na tvoj osigurač (220V) jer mu se bilo najlakše tu nakačiti, a ne produžavati do osigurača zajedničke potrošnje. To nije znao ni tvoj stanodavac, a bogami, ni ti.

Promućurne komšije su skontali da mogu krasti zajedničku struju (Nisu kontali da je ta zajednička struja na tvom osiguraču, ili možda jesu), samo što su prekardašili sa grijalicama, pa osigurač nije izdržao.

Mogla se desiti i tragedija, da je neko stavio jači osigurač ili previše licne, mogla se žica početi topiti i požar izazvati, jer kako sam rekao, instalacija zvona ide onim tankim plavo-bijelim žicama, kao kod telefona.

Sreća ili nesreća, kako ko gleda, da je bolesna komšinica podigla frku neopisivu, sa umišljajem da njoj kradu struju i da joj namjerno za njen Božić kvare zvono, kada ona očekuje rodbinu i goste.

Nema šta više njeno da bude na tvom osiguraču, a lift, stubišno osvjetljenje, zvona, možda neki hidrofor, to je na zajedničkim instalacijama i brojilu zajedničke potrošnje.

Dojavi za naredni račun.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#62 Re: Zasto bas meni

Post by PipiDugaDevetka »

ja71 wrote:
PipiDugaDevetka wrote: Komšinica sigurno nije, jer iako bolesna, ona nije toliko prolupala da kada zna da krade struju, da pravi frku, neopisivu.
Ja nista ne bih 100% iskljucio :D
jer razmisli kako ti kao neko ko radi u policiji argumentujes zasto ona to nebi uradila.
A ona je takodje radila u policiji, znaci zna kako policij reaguje.

Ne zelim reci da jeste ona, ali nista nije nemoguce.
Dobro, eto ti tako misliš, neka bude tako. Mene su nogirali iz policijU, čim sam ispunio prve uslove za penziju.
Hvala HIM za to, naredni mjesec penzioner @PipiDugaDevetka je bio našao posao kod, tada mnogobrojnih stranih organizacija, 1997.g.
User avatar
WizzMerlin
Posts: 226
Joined: 11/12/2009 19:44

#63 Re: Zasto bas meni

Post by WizzMerlin »

yao oko cega ti frku pravis... :D
ono znam da je svakom njegova muka najteza, al kad ti "suseda" brani da prolazis njenim dijelom hodnika, koji usput i ti obrises (s vremena na vrijeme) a alternativnog puta nemas, pa kad ti ta ista "suseda" ima manitu ideju na na tom dijelu stubista koji i ti moras da koristis da bi dosao do svog stana postavi kapiju sa interfonom (u sred zgrade), pa i to istrpis, al kad ti njen sin (28) u 12 sati u nedjelju pokuca na vrata-predstavljajuci se kao postar- i udje ti u stan i pocne se derati na tebe, zato jer od 10 pijes kafu na SVOM balkonu, pa on "dusha" nemre spavat... e tad ti prekipi pa joj motoflexom srezes kapiju, i u blatnjavim cipelama igras uzicko kolo na haustoru, na poslijetku naravno odatle odselis jer pametniji popusta, al onda kad se doselis negdje drugdje, pa te isto tako u komsiliku doceka par kopitara, koji ti namecu teoriju da im krades novine svake subote, :? :? :? , pa onda se usude jedne od subota da ti ulete u stan i zahtijevaju svoje novine, e tada pri ruci, poucen iskustvima, imas baseball palicu od nekuhanog drveta :evil: , pa je onako cisto kao modni detalj nosas po kuci, taj prizor kopitara nako poprilcino iznenadi... i od tada nemam vise komsija, kada prolaze pored mene pognu glavu, valjda misle da sam manit ili sta vec :dance:
User avatar
KadSeMrtviProbudimo
Posts: 533
Joined: 09/09/2009 15:54
Location: mešihat nevjerne zajednice

#64 Re: Zasto bas meni

Post by KadSeMrtviProbudimo »

WizzMerlin wrote:yao oko cega ti frku pravis... :D
ono znam da je svakom njegova muka najteza, al kad ti "suseda".... e tad ti prekipi pa joj motoflexom srezes kapiju, i u blatnjavim cipelama igras uzicko kolo na haustoru, na poslijetku naravno odatle odselis jer pametniji popusta, al onda kad se doselis negdje drugdje, pa te isto tako u komsiliku doceka par kopitara, koji ti namecu teoriju da im krades novine svake subote...
Pa kakva je razlika između vas :-) :D
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#65 Re: Zasto bas meni

Post by Margita81 »

ma mene je ovo isprva najvise sokiralo...znas ono gledas i slusas ali nevjerujes...pa pokusas finim, pa probas pricati, pa joj pokucam na vrata (isprva) treba li sta donijeti iz prodavnice, pa joj sa kcerkicom u proljece kupimo zivo cvijece (skuzila sam da cvijece voli pa reko hajd da je malo razveselimo) pokucamo i damo, ako je neko zove i ne predstavi se-lupa na vrata i zali se, ako neko zvoni a ne javi se-opet kuca meni na vrata...i sve sam to snosila. Vidim da osim sto je stara, nagluha i jako jako usamljena uz sve to imam osjecaj da trpi i uzasne strahove. Od koga ili cega to samo ona zna ali na vratima ima 4 brave +zakljucavamo i ona staklena vrata zajednickog hodnika.
I onda ovo se desi...ma sok vjerujte mi. U zivotu cijelom me niko nikada nije optuzio za nesto takvo a pogotovo tako pogano kao krasti struju i to penzioneru, mi nismo balavci neki vec mala porodica i nije mi u cilju da stajem ikome na zulj.
A upravo mi pada na pamet i policija i svasta nesto. Zvala ja njoj ili ona meni ostaje da se vidi.

Zeludac me boli evo zivota mi....
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#66 Re: Zasto bas meni

Post by Jack Be Nimble »

Joj ovo me podsjetilo na djetinstvo :-D
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#67 Re: Zasto bas meni

Post by PipiDugaDevetka »

Ako opet napravi scenu, pa galami i za nešto drugo te optužuje, a hoće sigurno, ne odgovaraj, povuci se, ali zovi policiju i traži da obavijeste Soc. službu Novi Grad.
I to da policija obavijesti Soc. službu jer nije isto, kada ih ti direktno obavijestiš i kada to uradi policija.
User avatar
nineinchnails
Posts: 1668
Joined: 24/02/2009 12:09

#68 Re: Zasto bas meni

Post by nineinchnails »

Margita81 wrote:ma mene je ovo isprva najvise sokiralo...znas ono gledas i slusas ali nevjerujes...pa pokusas finim, pa probas pricati, pa joj pokucam na vrata (isprva) treba li sta donijeti iz prodavnice, pa joj sa kcerkicom u proljece kupimo zivo cvijece (skuzila sam da cvijece voli pa reko hajd da je malo razveselimo) pokucamo i damo, ako je neko zove i ne predstavi se-lupa na vrata i zali se, ako neko zvoni a ne javi se-opet kuca meni na vrata...i sve sam to snosila. Vidim da osim sto je stara, nagluha i jako jako usamljena uz sve to imam osjecaj da trpi i uzasne strahove. Od koga ili cega to samo ona zna ali na vratima ima 4 brave +zakljucavamo i ona staklena vrata zajednickog hodnika.
I onda ovo se desi...ma sok vjerujte mi. U zivotu cijelom me niko nikada nije optuzio za nesto takvo a pogotovo tako pogano kao krasti struju i to penzioneru, mi nismo balavci neki vec mala porodica i nije mi u cilju da stajem ikome na zulj.
A upravo mi pada na pamet i policija i svasta nesto. Zvala ja njoj ili ona meni ostaje da se vidi.

Zeludac me boli evo zivota mi....
I nakon svega ispade "da je baba tebi krala struju"........Ja bi nju predao na sud. Pa sud ako ustanovi da jos nije ni normalna, e onda neka je u ludaru salju.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#69 Re: Zasto bas meni

Post by chuchumbamayumbe »

Ja ti vec rekoh, zaprijeti je da ces joj dovesti Juku i da vise nije rijec progovorila.
Sa svim tim prenosima koje ima, siguran sam da ce povjerovati i da nece vise smjeti zucnuti!
User avatar
KadSeMrtviProbudimo
Posts: 533
Joined: 09/09/2009 15:54
Location: mešihat nevjerne zajednice

#70 Re: Zasto bas meni

Post by KadSeMrtviProbudimo »

nineinchnails wrote: I nakon svega ispade "da je baba tebi krala struju"........Ja bi nju predao na sud. Pa sud ako ustanovi da jos nije ni normalna, e onda neka je u ludaru salju.
Ti bi staricu od 80 i nešto godina predao na sud :shock: :(

Možda ti neko iz porodice doživi toliku starost i bude u sličnoj situaciji..Kako bi tada razmišljao, bi li, npr, majku svoju predavao na sud?

Ako si već toliki "mangup", evo li link pa ažuriraj svoj spisak onih koje bi predao na sud i prijavljuj http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =1&t=72667
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#71 Re: Zasto bas meni

Post by duboka_misao »

uzmi neki stari akumulator stavi ispod njenog zvona i napishi: Puni se ne diraj... kod men eje donedavno bio extremno normalan komsiluk, evo ima par dana komsije iznad mene urlaju, kontam da je sex oprostilo bi se ono u zaru `borbe` ali nije.
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#72 Re: Zasto bas meni

Post by Dori »

nineinchnails wrote: I nakon svega ispade "da je baba tebi krala struju"........Ja bi nju predao na sud. Pa sud ako ustanovi da jos nije ni normalna, e onda neka je u ludaru salju.
Ma sta ce od zene 85+ godina na sudu?! :|

Ignore, najbolja opcija.....i sretno! ;-)
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#73 Re: Zasto bas meni

Post by dadoka84 »

A, mozda je zena u pravu. Mozda i tebi ali i njoj neko hapa struju :-)
Meni su na AP u c fazi maznuli brojilo :D
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#74 Re: Zasto bas meni

Post by Margita81 »

Ma ja samo zelim da me ostavi na miru. :sad:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#75 Re: Zasto bas meni

Post by PipiDugaDevetka »

Margita81 wrote:Ma ja samo zelim da me ostavi na miru. :sad:
E, ne može,...Kada navali novi šub bolesti naći će nešto drugo da galami, da umisli i da tebe optužuje. Ne znam kada će se to desiti, ali to je neumitno. Bolest je jača od nje.

Ignorisati, šutjeti, ne odgovarati na njenu galamu i scenu, ali zvati policiju.
Nakon objašnjenja i utvrdjivanja policije šta se desilo, zahtijevati od iste da obavijeste Soc. službu opštine Novi Grad.
Dovljno je da ona samo redovno uzima terapiju i sve bi bilo drugačije, ovako,... :(
Post Reply