Zenicka policija uzvraca udarac

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#226 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by exliberal »

http://www.youtube.com/watch?v=kfdkC2lr064

evo vam kako americka policija kulturno hapsi, nezaustavljanje , pokusaj gazenja...obratite paznju dali se tip mice kad je ispao iz auta i sta murija radi
User avatar
friendly
Posts: 12
Joined: 06/12/2009 06:28

#228 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by friendly »

kakavdanakneiskustvu wrote:
ja71 wrote:sta ce u stvari polcija postici ovakvom vrstom kaznjavanja.
mada sumnjam da marisanje spada u dozvoljene vrste kaznjavanja.

neko spomenu i ameriku.
Stanje kod nas i u americi je neuporedivo. tamo svako ima oruzje.
Osim toga tamo je odnos od drzave do drzave potpuno drugaciji.
mislim da niko ne zeli stanje kakvo je u americi.
ja zelim stanje i odnos narod-policija kakva je u npr. u zapadnoj evropi.
a tamo oni ne praktikuju marisanje tek tako i bez stvarnog razloga.



slušaj,moj kolega je preksinoć ubijen od strane pijanog idiota koji je bio pjan,prošao kroz crveno,voz. dozvola mu je bila oduzeta,nije se zaustavio na policajčevo upozorenje da stane,udario je policajca,zgazio ga,nosio na autu 15 metara,raskomadao ga i pobjegao sa lica mjesta,pitam sve one koji pametuju o mogućoj pretjeranoj sili od strane policije,koju ja ne pravdam kad nema potrebe za njom,kako bi se vi ponašali da ste na mjestu policajaca koji su saznali da im je kolega preminuo,da li bi vi tog idiota koji je ubio vašeg kolegu amo blago gledali ili nešto drugo.

ponavljam,lako je pisati na forumu kako policija pretjeruje,stavite se u njihovu ulogu.
sasvim podrzavam...

nismo mi za demokratije dorasli i treba nam represivna policija....

ja da sam na mjesto onih koji su privodili ovog sto je ubio ja bih mu polomio u ruke i noge tako da umre od gladi i boli...da pati!!!

normalnom covjeku je unistio zivot i to ne samo njemu nego i njegovoj porodici koja ce da umire polako od boli za izgubljenim!!!

a sto se tice tvog jarana nek su ga pretukli odnosno zgazili jer je i on mozda bio na putu da nekog ubije...vozio je pjan i za razliku samo sto je stao policija a mogao je i on da poludi pod olkoholom i adrenalinom tokom voznje i da nekog zgazi isto sto je i ovaj policajca
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#229 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by libertyBiH »

Veliki plus za muriju.Stoku treba pocet ubijat pa ce stat i drhtat kad ih zaustavi murija kao u Titino vrijeme...
laks
Posts: 104
Joined: 07/10/2009 10:46

#230 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by laks »

Naravno da je trebao stati kad ga je policija zaustavljala! Ako je popio dobi bi kaznu ( ne vjerujem da bi uzeli mito zbog ubistva policajca noć ranije, a inače ga rado uzimaju :mrgreen: ) i to je to. Koliko su samo puta meni i meni poznatim ljudima za 50 ili 100 KM oprostili par piva ili malo vina!
Prave racije, kao traže oružije, a okreću glavu od kriminalaca koji imaju arsenal u autu. Naša policija :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#231 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by respo »

Mascherano wrote:
respo wrote:
Mascherano wrote:I ja podrzavam akciju zenicke policije. :D
evo javio se nas murga drot :P


Vidim i ti branis policiju, sta je rec... :D
pa branim kad pravilno radi :)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#232 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by respo »

jebote ovaj svabo ja71 ili kako vec je nik poredi mentalitet svaba i nas mentalitet
kad ce se svabo ponasati ko balkanac nikad
cisto sumnjam da ovi sto su pili i nisu stali bez rijeci izasli i sve to proslo kako treba ma daj

i ja mrzim policiju jer zaustavljaju raju i sitne ribe i nekad i predju granicu koja im je zakonom postavljena ali kad neko ne stane na njihov znak jos pijan to je onda i za mlatit
mada par savova mi ne zvuci kao premlacivanje neko al ajd
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#233 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by Admir_1984 »

Al pazi ti ovo, lik pjan, bjezi od policije, ugrozava zivote ljudi, imovine, vlastite zivote... i onda ovi branioci demokratije kazu ima sud :-) :-) :-) :-) Kad su ih zaustavili, ono redovno uzeli dokumente, popisali sta treba, pa sutra bi ti isti likovi ponovili isto

Znaci sutra ce lola sa pistoljem nasumice pucati i trcati kroz grad, a neki ce govoriti pa ima tuzilastvo i sud :-)

Za ovakve slucajeve postoji samo batina i samo batina. Da se ja pitam sve bi bilo snimljeno i javno prezemtirano gledateljstvu, pa da buduce ubice znaju sta ih ceka.

I ja zamjeram policijacima sto drugacije metode ne koriste kada su u pitanju kriminalci, al sta ce jadni policajac kada je vrh policije itekako povezan na neki nacin sa strankama i kriminalcima na vlasti.

Zato kad god se pruzi prilika treba bar ove balavce udarati i mislim da bi onda buducnosti dosta manje sranja bilo koje pravi ova balavurdija.
laks
Posts: 104
Joined: 07/10/2009 10:46

#234 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by laks »

Admir_1984 wrote:Al pazi ti ovo, lik pjan, bjezi od policije, ugrozava zivote ljudi, imovine, vlastite zivote... i onda ovi branioci demokratije kazu ima sud :-) :-) :-) :-) Kad su ih zaustavili, ono redovno uzeli dokumente, popisali sta treba, pa sutra bi ti isti likovi ponovili isto

Znaci sutra ce lola sa pistoljem nasumice pucati i trcati kroz grad, a neki ce govoriti pa ima tuzilastvo i sud :-)

Za ovakve slucajeve postoji samo batina i samo batina. Da se ja pitam sve bi bilo snimljeno i javno prezemtirano gledateljstvu, pa da buduce ubice znaju sta ih ceka.

I ja zamjeram policijacima sto drugacije metode ne koriste kada su u pitanju kriminalci, al sta ce jadni policajac kada je vrh policije itekako povezan na neki nacin sa strankama i kriminalcima na vlasti.
Zato kad god se pruzi prilika treba bar ove balavce udarati i mislim da bi onda buducnosti dosta manje sranja bilo koje pravi ova balavurdija.
:thumbup: Slažem se s tobom u potpunosti!
Najveći problem i jeste u ovome što sam boldovo.
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#235 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by Asana »

Nego, gdje su ti policajci da im rucak platim?
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#236 Re: Zenicka policija podmuklo uzvraca udarac

Post by Alhemicarkaa »

ja71 wrote:sta ce u stvari polcija postici ovakvom vrstom kaznjavanja.
mada sumnjam da marisanje spada u dozvoljene vrste kaznjavanja.

neko spomenu i ameriku.
Stanje kod nas i u americi je neuporedivo. tamo svako ima oruzje. Osim toga tamo je odnos od drzave do drzave potpuno drugaciji.
mislim da niko ne zeli stanje kakvo je u americi.
ja zelim stanje i odnos narod-policija kakva je u npr. u zapadnoj evropi.
a tamo oni ne praktikuju marisanje tek tako i bez stvarnog razloga.
:-) Mi smo za to cvječke, svi nosimo cviječe i osmijeh na licu. :zzzz:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#237 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by HAVANA »

Batina je iz raja izašla za ove današnje kretenčiće. :evil:
Samo udri.
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#238 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by hakazvaka »

sad bi trebalo izaci na ulice sa parolama zahvalnosti policajcima.
ili ne do dragi Bog da ih neko takne (suspendovanje ili nesto), to spreciti, tako da ostali policajci imaju uzor u njima da mogu ponoviti istu stvar!

svaka cast :thumbup:
samo tako se moze nesto postici ovdje
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#239 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by van Basten »

svaka čast zeničkoj policiji... i treba cipelariti... drugi put će se momak dva puta zapitati prije nego uopšte sjedne u auto, a kamoli da sjedne pijan i bježi policiji. Dugoročno gledano, ovo cipelarenje je spasilo barem jedan mladi život koji bi prije ili kasnije završio pod točkovima kabadahije.
User avatar
hamza_sa
Posts: 1095
Joined: 25/02/2009 11:35

#240 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by hamza_sa »

chuchumbamayumbe wrote:Hajdesada , ali ono, iskreno...
Koliko je vas imalo problema sa policijom, ali ono, na cistu miru?!
Zaustave te i prebiju te?!
Ili setas ti ko gospodin, a oni ti odvale bubrege?!
Koga je to policija namarala, a da nije debelo zasluzio mare?!
Mene uvijek prilikom kontorole pozdrave i pozele sretan put, fakat ne znam kako se to ljudi ovdje ponasaju i sta rade pa vazda im policija kriva.
Podrska policiji, nadam se da ce poceti primjenjivati silu u slucaju da se njima prijeti, jer su danas dovedeni do stepena da papak mora prvo da ga letvom odvali, e pa da bi mu uzvratio.
Treba nama Jozo i njegove metode od prije rata.
Nekad davno, prije rata, mislim da je bila 1989. godina. Zima. Negdje pred samu novu godinu. Par nas iz ulice, dokopali smo se nekih petardi i poceli ih bacati. Ma, vjerujte nismo ni tri petarde bacili, kad eto ti milicionera Joze. Kako meni, tako i svima ostalim momentalno su se noge "odsjekle". Posto se bacanje petardi desavalo u parku iza zgrade, Jozo nas je postrojio i poveo u ulicu. Stali smo pored jednog parkiranog automobila. Naredio nam je da izvadimo na haubu istog sve sto imamo po djepovima. Pregledao je predmete koje smo izvadili, nasao jos par tih petardi i onda nam je svima opalio po jedan vaspitno-popravni samar. Odrzao kratko predavanja o ponasanju i naredio da se razidjemo svojim kucama.

E, sada dolazi ono jos gore. Posto se scena sa pretresom i samaranjem desavala u nasoj ulici, sve to su posmatrali nasi namrgodjeni roditelji sa prozora. Trebam li napominjati da nisu uopce reagovali? Po dolasku u stanove svi smo kolektivno dobili jos jednu porciju batina od roditelja.

Od tog dana u mom zivotu ne postoji pojam petarda u smislu posjedovanja i bacanja iste. :-D :-D :-D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#241 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by Alfons Kauders »

dobro su prosli... u mnogim 'kulturnim' zapadnim zemljama ih ne bi gazili, vec upucali...
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#242 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by Troll_Happens »

u svakoj normalnoj zemlji gdje ima reda i zakona do ovakvih scena ne bi dolazilo iz razloga sto ljudi imaju neku kulturu etiku sta ti ja znam. I ako se desi zavrsi se ovako kao sa ovim slucajem. Ovakve idiote koji se prafve face i oglusuju na to da stanu od strane uniformaisane osobe treba sve kosti polomiti kao i narkomanskim gamadima.
Kod nas policija ne smije udarat zato sto idioti typa saja i ostali drze policiju u saci i kad mu sina privedu on ljut na policiju zlatno dijete su mi dirala odvratni inspektori i policija. Malo dilao uzimao reket sta fali...Dok se takvim stvarima ne stane u kraj nece se ni ovakvi balavci plasiti policije i slicne stvari ce se ponavljati :evil:
stvarno jadno :| :-?
*mima*

#243 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by *mima* »

roksalena wrote:Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane. Policajci najvjerovatnije kivni zbog nedavno ubijenog kolege stignu ih i pretuku malte ne na mrtvo ime a zatim odvezu u hitnu na sivanje ali bukvalno na sivanje. Saosjecam sa porodicom ubijenog policajca i ne opravdavam ni jedne sekunde taj zlocin ali zar u pravu nije kriv samo onaj koji je kriv i smiju li se ovi policajci ovako ponasati..zar ne bi trebali biti krivicno odgovorni za ovakvo ponasanje..Ako moze da mi izmedju ostalog iskusan pravnik da misljenje...Ta nije ovo zar apsolutno bespravna drzava gdje vlada bezakonje..




I u cemu je problem?
leki_20
Posts: 100
Joined: 05/05/2008 12:32

#244 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by leki_20 »

Policiji vratiti kodeks ponasanja iz 1991.
Policiji vratiti pendrek i silu.
A ove pijane neodgovorne vozace, koji ugrozavaju moju sigurnost a i sigurnost svih normalnih ljudi, pa takvim treba polomiti i noge i ruke da nikad vise ne mogu voziti i ugroziti sigurnost bilo kojeg drugog zivog bica.
A ovaj sto je postavio temu, umjesto da se zali kako mu je jaran nastradao, trebao je i on dodati koju udarac tom jaranu da mu vise nikad ne padne na um da pijan sjede za volan.
@svi se sjecamo sta se desilo prije nekih 2 mjeseca kod tehnicke skole, kad je pijani kreten, sa bebom u autu, prepolovio jettu. pa dokle tolerisati te pijane vozace??
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#245 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by Klodovik »

mima wrote:
roksalena wrote:Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane. Policajci najvjerovatnije kivni zbog nedavno ubijenog kolege stignu ih i pretuku malte ne na mrtvo ime a zatim odvezu u hitnu na sivanje ali bukvalno na sivanje. Saosjecam sa porodicom ubijenog policajca i ne opravdavam ni jedne sekunde taj zlocin ali zar u pravu nije kriv samo onaj koji je kriv i smiju li se ovi policajci ovako ponasati..zar ne bi trebali biti krivicno odgovorni za ovakvo ponasanje..Ako moze da mi izmedju ostalog iskusan pravnik da misljenje...Ta nije ovo zar apsolutno bespravna drzava gdje vlada bezakonje..




I u cemu je problem?
Pa, zavisi koliko je ovo "malo". Jedno pivo ili pet rakija. Zato se valjda i "puše u balon".
ja71
Posts: 5390
Joined: 31/03/2006 14:45

#246 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by ja71 »

Mogu se samo ponavljati:
Americka policija pokusava takvim "metodama" uvesti red.
U zap. Evropi se to radi drugacije: kazna po dzepu, psiholoski testovi bez kojih ne mozes ponovo dobiti vozacku nazad a koje opet moras sam debelo platiti i sl.
Pa uporedite situaciju u USA i zap. Evropi, gdje ima vise kriminala ?

Ja ne vjerujem da ce se lomljenjem kostiju neko prevaspitati. Mozes mu utjerati strah a ne i svijest da ne treba pjan voziti.

Ponavljam: policija ima pravo upotrijebiti silu ako za to postoji opasnost.
Kad prodje opasnost NEMA.

Ali dzaba ja to vama pricam.
Zato ce vam i biti uvijek tako.
*mima*

#247 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by *mima* »

leki_20 wrote:Policiji vratiti kodeks ponasanja iz 1991.
Policiji vratiti pendrek i silu.
A ove pijane neodgovorne vozace, koji ugrozavaju moju sigurnost a i sigurnost svih normalnih ljudi, pa takvim treba polomiti i noge i ruke da nikad vise ne mogu voziti i ugroziti sigurnost bilo kojeg drugog zivog bica.
A ovaj sto je postavio temu, umjesto da se zali kako mu je jaran nastradao, trebao je i on dodati koju udarac tom jaranu da mu vise nikad ne padne na um da pijan sjede za volan.
@svi se sjecamo sta se desilo prije nekih 2 mjeseca kod tehnicke skole, kad je pijani kreten, sa bebom u autu, prepolovio jettu. pa dokle tolerisati te pijane vozace??


:thumbup:
User avatar
aze
Posts: 286
Joined: 23/08/2009 17:07
Location: D memli sajd

#248 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by aze »

E sad fino provjeris jel jos rade policajci koji su prikazani na ovim snimcima.Nebi me cudilo da su dobili zatvora za ovo a ne nogu sa posla.
michio
Posts: 1869
Joined: 08/11/2009 12:06

#249 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by michio »

Zemlja nasilja.
User avatar
aze
Posts: 286
Joined: 23/08/2009 17:07
Location: D memli sajd

#250 Re: Zenicka policija uzvraca udarac

Post by aze »

moderator wrote:
leki_20 wrote:Policiji vratiti kodeks ponasanja iz 1991.
Policiji vratiti pendrek i silu.
A ove pijane neodgovorne vozace, koji ugrozavaju moju sigurnost a i sigurnost svih normalnih ljudi, pa takvim treba polomiti i noge i ruke da nikad vise ne mogu voziti i ugroziti sigurnost bilo kojeg drugog zivog bica.
A ovaj sto je postavio temu, umjesto da se zali kako mu je jaran nastradao, trebao je i on dodati koju udarac tom jaranu da mu vise nikad ne padne na um da pijan sjede za volan.
@svi se sjecamo sta se desilo prije nekih 2 mjeseca kod tehnicke skole, kad je pijani kreten, sa bebom u autu, prepolovio jettu. pa dokle tolerisati te pijane vozace??
Valjda dokle god su to "nasi jarani" i oni nastradali "nisu nasi".
Roksalena, nasao si pogresnu crkvu gdje ces moliti, tj pogresan forum za trazenje savjeta kako pomoci "jadnom jaranu koji zivi od vozacke, a pripit nije stao na znak STOP koji mu pokazase organi vlasti".
:x
Da prekrsio zakon tako sto se nije zaustavio na znak policije.Onda ta ista policija koja treba da kazni covjeka zbog krsenja zakona ... prekrsi zakon.
Post Reply