Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

osa

#26 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by osa » 19/11/2009 16:53

alenlosa wrote:
Sunrise00 wrote:Mozda je to znak da trebate prestati pusiti (i ja mislim na cigare :D ) :oops: :D
Da je tako lako prestati ,ja bih, ali ujutro prije posla ne zapaliti uz kafu....... neznam, dan bi mi pocinjao "BEZ SMISLA"..... Sto bi nas narod rekao NEDAM CEJFA :wink: dodjem sebi pa svima ostalima :lol:

lako je, za nevjerovat, pa samo ja sam prestajao nekih 17 puta.

Gospoda Ministarka

#27 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by Gospoda Ministarka » 19/11/2009 18:23

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 17/01/2012 14:33, edited 1 time in total.

hotazmaj

#28 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by hotazmaj » 19/11/2009 19:38

Pusio sam Jedinu 7 godina i vjerovatno bih je pusio jos ko zna koliko godina da mi se nije desilo ono sto mi se desilo. Necu ni pokusavati da nekoga zaplasim, jer ni mene nisu mogli. A onda bolnica, pa dvije operacije pluca (u jednom mjesecu)i mnogo pretrpljene boli. Nista mi u zivotu nije bilo lakse nego baciti cigare i niko me ne moze ubijediti da se ne moze rijesiti cigara.

Istina ni duhan danas nije sto je bio nekad a to zna vrlo malo ljudi. Covjek koji je licno obisao mnogo fabrika u svijetu mi je potvrdio da manje od 10% radnika tih fabrika pusi. Zapitajte se zasto?

Neelix

#29 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by Neelix » 19/11/2009 19:48

hotazmaj wrote:Pusio sam Jedinu 7 godina i vjerovatno bih je pusio jos ko zna koliko godina da mi se nije desilo ono sto mi se desilo. Necu ni pokusavati da nekoga zaplasim, jer ni mene nisu mogli. A onda bolnica, pa dvije operacije pluca (u jednom mjesecu)i mnogo pretrpljene boli. Nista mi u zivotu nije bilo lakse nego baciti cigare i niko me ne moze ubijediti da se ne moze rijesiti cigara.

Istina ni duhan danas nije sto je bio nekad a to zna vrlo malo ljudi. Covjek koji je licno obisao mnogo fabrika u svijetu mi je potvrdio da manje od 10% radnika tih fabrika pusi. Zapitajte se zasto?
nek si se izvukao, to je vazno :thumbup:

moja mama je 30 godina pusila, i kad je operisala tumor, shvatila je da je vrag odnio salu.

danas je doslo doba da te ljudi cudno gledaju sto ne pusis. ja se samo nadam da ce im doci iz guzice u glavu prije nego dozive ovakve stvari.

hayemaker

#30 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by hayemaker » 19/11/2009 20:19

Neelix wrote:
hotazmaj wrote:Pusio sam Jedinu 7 godina i vjerovatno bih je pusio jos ko zna koliko godina da mi se nije desilo ono sto mi se desilo. Necu ni pokusavati da nekoga zaplasim, jer ni mene nisu mogli. A onda bolnica, pa dvije operacije pluca (u jednom mjesecu)i mnogo pretrpljene boli. Nista mi u zivotu nije bilo lakse nego baciti cigare i niko me ne moze ubijediti da se ne moze rijesiti cigara.

moja mama je 30 godina pusila, i kad je operisala tumor, shvatila je da je vrag odnio salu.

danas je doslo doba da te ljudi cudno gledaju sto ne pusis. ja se samo nadam da ce im doci iz guzice u glavu prije nego dozive ovakve stvari.

Tacno!
Ibrete se i onda osobe slabog karaktera pocnu pusiti samo da raja vidi da ona pusi.
Et, to je nesto cool.
Najgore vidjet zensko sa cigarom.
Ne zna je ni drzat. Misli da je nesto sexy sa cigarom, a izgleda tragikomicno.

Sportom protiv droge!

Svemirco

#31 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by Svemirco » 20/11/2009 09:09

Imam lagani osjećaj da je neko od administratora izbrisao moj jučerašnji post u kojem oštro govorim protiv pušača i pušenja.

Nikoga nisam lično uvrijedio time što sam rekao da su mi pušenje i pušači FUJ i ne vidim razloga za brisanje posta, očito ušutkavanje bilo koga ko misli drugačije i to kaže na glas / otipka.

Aferim, zadimili se daBogda.

Ma.Le.Na

#32 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by Ma.Le.Na » 20/11/2009 09:31

mene svaka cigara davi

valjda zato sto ne pusim :D

fakat je to odvratna navika

beautifullshinyb.

#33 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by beautifullshinyb. » 22/11/2009 05:09

ma merak je...ali je veci merak ne pasti u nesvjest nakon prvog sprata :roll:
i sl....
zato, sad prestajem pusiti!

starii

#34 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by starii » 22/11/2009 07:35

hayemaker wrote:
Neelix wrote:

Tacno!
Ibrete se i onda osobe slabog karaktera pocnu pusiti samo da raja vidi da ona pusi.
Et, to je nesto cool.
Najgore vidjet zensko sa cigarom.
Ne zna je ni drzat. Misli da je nesto sexy sa cigarom, a izgleda tragikomicno.

Sportom protiv droge!
kažu da je i najljepsa djevojka najruznija ako puši cigarete :(

salter071

#35 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by salter071 » 22/11/2009 08:15

osa wrote:
alenlosa wrote:
Sunrise00 wrote:Mozda je to znak da trebate prestati pusiti (i ja mislim na cigare :D ) :oops: :D
Da je tako lako prestati ,ja bih, ali ujutro prije posla ne zapaliti uz kafu....... neznam, dan bi mi pocinjao "BEZ SMISLA"..... Sto bi nas narod rekao NEDAM CEJFA :wink: dodjem sebi pa svima ostalima :lol:

lako je, za nevjerovat, pa samo ja sam prestajao nekih 17 puta.
:D

salter071

#36 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by salter071 » 22/11/2009 08:57

Sliver wrote:
Gospoda Ministarka wrote:Ko kaze da mu kafa bez cigare nije ista taj nije ni probao :D
Prestala pusiti prije vise od 3 mjeseca i ne pada mi na pamet a jos mi vece zadovoljstvo pit kafu jer tek sad osjecam puni okus kafe.
I ne samo ukus kahve, vec i obicna voda ima nevjerovatno lijep ukus, a u ostalim stvarima da i ne govorim koliko uzivam. prestankom pusenja zivot mi je dobio smisao ( a i moja zena se budi nasmijanija :D )
Trosi pare od tvojih cigara na shopping? :D

salter071

#37 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by salter071 » 22/11/2009 08:58

Kazu da je prestanak pusenja uzrok mnogih razvoda. Osjetili su ukus hrane koja im je servirana. :D

makondo

#38 Re: Drina Jedina "Udavi" !!!!!

Post by makondo » 23/11/2009 13:16

Covjek je postavio pitanje o kvaliteti jedne marke domacih cigareta.

Nije trazio da mu se dostavi spisak bolesti od kojih moze da oboli, slike bolesnih pluca itd. Moze li malo samokontrole? Radikalni nepusaci mi vec pocinju ici na odredjeni dio tijela. To sto nepusaci misle o pusacima i stetnosti njihove navike nije tema ove diskusije! Ok?

Btw, Drina je stvarno losa cigareta.

Post Reply