Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
senjor
Posts: 370
Joined: 08/06/2009 21:21
Location: samo zovi

#1 Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by senjor »

Zar ovo nije stvarnost,
preuzeto sa
Avaz
To je ne samo loša poruka za žrtve već istovremeno i jasna poruka dokazanim i onim budućim potencijalnim zločincima kojom im poručujemo da se zločin ipak isplati. Strahujem da bi ta isplativost zločina jednoga dana mogla doseći i do potpune nekažnjivosti zločina. Ili se možda varam. Možda mi zapravo već živimo u vremenu nekažnjivosti zločina. Zar zločinci Milošević, Šešelj, Mladić i mnogi ini nisu jasan dokaz tome?


Za ovo moja vjecna zahvalnost tebi Amore
preuzeto sa
Avaz
Svjestan takvih odnosa u svijetu, mišljenja sam da bi bosanskohercegovačke žrtve, umjesto razočarenja, pasivnog odnosa i verbalnih osuda nerazumnog akta švedske vlade, trebale preuzeti pravdu u svoje ruke na taj način što će širom Bosne i Hercegovine podići stubove srama sa crnim slovima ispisanim imenima raznih butrosa butrosa, akašija, biltova, žanvijea, karemansa, moriona, rouza, stoltenberga i njima sličnih.

Sad bi bas volio, a imajuci u vidu i zadnje izjave Dodika da cujem onog Jeffersona i nemu slicne,koji zbog mene i meni slicnih cekaju neko drugo drzavljanstvo neke druge zemlje.
Bandierra Rossa
Posts: 492
Joined: 05/03/2009 23:24

#2 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by Bandierra Rossa »

1.) Bosanci i Hercegoci su istinske žrtve koljača koji su ih ubijali 4 godine na svaki mogući način.

2.) Oni koji su bili odgovorni da se bore za svoj narod (politička elita),svoj su narod izdali i opljačkali ga na svaki mogući način.


Preuzeto iz vlastitog iskustva i sa vlastite grbače.
User avatar
senjor
Posts: 370
Joined: 08/06/2009 21:21
Location: samo zovi

#3 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by senjor »

Bandierra Rossa wrote:1.) Bosanci i Hercegoci su istinske žrtve koljača koji su ih ubijali 4 godine na svaki mogući način.

2.) Oni koji su bili odgovorni da se bore za svoj narod (politička elita),svoj su narod izdali i opljačkali ga na svaki mogući način.


Preuzeto iz vlastitog iskustva i sa vlastite grbače.

Kako da se bore...mozda ti je promakla izjava Klintona kako se Evropa sem jedino Njemacke ponasala za vrijeme agresije.Francuska je tada na celu sa onim pokojnim Miteranom imala stav da jednoj muslimanskoj drzavi nije mjesto u Evropi.
Ja nosim mozda vise pepela i rana na svojoj grbaci i zato sam ovdje DA PISEM O TOME.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#4 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by bingov buraz »

senjor wrote:
Bandierra Rossa wrote:1.) Bosanci i Hercegoci su istinske žrtve koljača koji su ih ubijali 4 godine na svaki mogući način.

2.) Oni koji su bili odgovorni da se bore za svoj narod (politička elita),svoj su narod izdali i opljačkali ga na svaki mogući način.


Preuzeto iz vlastitog iskustva i sa vlastite grbače.

Kako da se bore...mozda ti je promakla izjava Klintona kako se Evropa sem jedino Njemacke ponasala za vrijeme agresije.Francuska je tada na celu sa onim pokojnim Miteranom imala stav da jednoj muslimanskoj drzavi nije mjesto u Evropi.
Ja nosim mozda vise pepela i rana na svojoj grbaci i zato sam ovdje DA PISEM O TOME.
Nisam niciji advokat ali pretpostavljam da se ovo pod 2. odnosi na poslijeratni period,i covjek je potpuno u pravu.
Bandierra Rossa
Posts: 492
Joined: 05/03/2009 23:24

#5 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by Bandierra Rossa »

senjor wrote:
Bandierra Rossa wrote:1.) Bosanci i Hercegoci su istinske žrtve koljača koji su ih ubijali 4 godine na svaki mogući način.

2.) Oni koji su bili odgovorni da se bore za svoj narod (politička elita),svoj su narod izdali i opljačkali ga na svaki mogući način.


Preuzeto iz vlastitog iskustva i sa vlastite grbače.

Kako da se bore...mozda ti je promakla izjava Klintona kako se Evropa sem jedino Njemacke ponasala za vrijeme agresije.Francuska je tada na celu sa onim pokojnim Miteranom imala stav da jednoj muslimanskoj drzavi nije mjesto u Evropi.
Ja nosim mozda vise pepela i rana na svojoj grbaci i zato sam ovdje DA PISEM O TOME.
Ne možeš nositi više pepela i rana od mene budi siguran.Kamo sreće da ni ti ni ja nemamo te rane i taj pepeo.Hajde ti meni onda objasni kako im Miteran nije zasmetao da popljačkaju sve firme,i da kupuju stanove za 930 Konvertibilnih Maraka (kompletan stan)? Kako im nije Miteran zasmetao da popljačkaju toliku međunarodnu pomoć? Kako im nije zasmetao Miteran da uhljebe svu svoju familiju i sve svoje prijatelje u BH-Telecomu,Upravnim Odborima i slično? Kako im nije zasmetao Miteran da sagrade velelepne objekte iako su gotovo svi prije rata bili žešći kokuzi? Kako im nije zasmetao Miteran da poklope baš sve medije i da manipulišu ovim jadnim narodom...

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#6 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by udrch »

U pravu ste obadvojica..
Nagrebusili u ratu od drugih, poslije rata od naših..
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#7 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by PipiDugaDevetka »

udrch wrote:
Avaz wrote:Svjestan takvih odnosa u svijetu, mišljenja sam da bi bosanskohercegovačke žrtve, umjesto razočarenja, pasivnog odnosa i verbalnih osuda nerazumnog akta švedske vlade, trebale preuzeti pravdu u svoje ruke na taj način što će širom Bosne i Hercegovine podići stubove srama sa crnim slovima ispisanim imenima raznih butrosa butrosa, akašija, biltova, žanvijea, karemansa, moriona, rouza, stoltenberga i njima sličnih.
U pravu ste obadvojica..
Nagrebusili u ratu od drugih, poslije rata od naših..
Imenima na obeliscima srama, stubovima srama, kao što su imena butrosa butrosa, akašija, biltova, žanvijea, karemansa, morioana, rouza, stoltenberga dodati i ''naša'' mirnodopska imena....Davaj spisak!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#8 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by ultima_palabra »

senjor wrote:Ja nosim mozda vise pepela i rana na svojoj grbaci i zato sam ovdje DA PISEM O TOME.
Da ti nosiš tolike rane na grbači ne bi o njima pisao u svakom postu...samo moje mišljenje
User avatar
senjor
Posts: 370
Joined: 08/06/2009 21:21
Location: samo zovi

#9 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by senjor »

ultima_palabra wrote:
senjor wrote:Ja nosim mozda vise pepela i rana na svojoj grbaci i zato sam ovdje DA PISEM O TOME.
Da ti nosiš tolike rane na grbači ne bi o njima pisao u svakom postu...samo moje mišljenje
Ma ako te to iritira zazmiri....nego tema je Amor Masovic,njegov rad,njegovo promisljanje i njegove strepnje.
Dakle dajte se drzite teme,ako vam nije nezgodno i Amora Masovica svrstavati u tamo neke.
Alfa Kentaur
Posts: 382
Joined: 20/09/2009 08:56

#10 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by Alfa Kentaur »

Amor, clan SDA, je legenda od covijeka!!
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#11 Re: Amor Masovic ima dobro srce i dobre vijuge!!!

Post by tempora »

senjor wrote:Zar ovo nije stvarnost,
preuzeto sa
Avaz
To je ne samo loša poruka za žrtve već istovremeno i jasna poruka dokazanim i onim budućim potencijalnim zločincima kojom im poručujemo da se zločin ipak isplati. Strahujem da bi ta isplativost zločina jednoga dana mogla doseći i do potpune nekažnjivosti zločina. Ili se možda varam. Možda mi zapravo već živimo u vremenu nekažnjivosti zločina. Zar zločinci Milošević, Šešelj, Mladić i mnogi ini nisu jasan dokaz tome?


Za ovo moja vjecna zahvalnost tebi Amore
preuzeto sa
Avaz
Svjestan takvih odnosa u svijetu, mišljenja sam da bi bosanskohercegovačke žrtve, umjesto razočarenja, pasivnog odnosa i verbalnih osuda nerazumnog akta švedske vlade, trebale preuzeti pravdu u svoje ruke na taj način što će širom Bosne i Hercegovine podići stubove srama sa crnim slovima ispisanim imenima raznih butrosa butrosa, akašija, biltova, žanvijea, karemansa, moriona, rouza, stoltenberga i njima sličnih.

Sad bi bas volio, a imajuci u vidu i zadnje izjave Dodika da cujem onog Jeffersona i nemu slicne,koji zbog mene i meni slicnih cekaju neko drugo drzavljanstvo neke druge zemlje.

Zasto neko ceka drzavljanstvo druge drzave zbog tebe? Ne razumijem?
Amor je apsolutno u pravu. Covjek prica jezikom proroka. Jer istorija pokazuje da slijedeca generacija nece proci drukcije nego nasa. Svim ovim oslobadjanjima i ponasanjem sto medjunarodne zajednice, sto nase, prema zlocinu i kazni, daje se apsolutno pravo individualnoj osveti. Ko ne zeli da bude dio toga, neka se zaista pripremi za novu drzavu, jer pitanje je vremena kada ce nesto slicno poceti da se desava. :(
Post Reply