KUSTURICA I MI

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
ViktorLedenica
Posts: 18
Joined: 23/03/2008 15:51

#1 KUSTURICA I MI

Post by ViktorLedenica »

Poslije proslonedjeljnjeg intervjua sa Kusturicom na OBN-u ostaje pitanje za mili on dolara: zasto je nama Kusturica toliko vazan?
Je li u pitanju samo nase iznevjereno ocekivanje: da se jedan "veliki nas" u najgore vrijeme izjasnio kao "njihov" (doduse vjerovatno zadnji u nizu - sindrom muslimanskog intelektualca u bivsoj Yugi-) ili se sad treba pokazati velicina pa ga pozvati kao i ostale "srpske" kulturne radnike na primjer na SFF, jer covjek lepo kaze da je Sarajevo magicni grad.
User avatar
aze
Posts: 286
Joined: 23/08/2009 17:07
Location: D memli sajd

#2 Re: KUSTURICA I MI

Post by aze »

ViktorLedenica wrote:Poslije proslonedjeljnjeg intervjua sa Kusturicom na OBN-u ostaje pitanje za mili on dolara: zasto je nama Kusturica toliko vazan?
Je li u pitanju samo nase iznevjereno ocekivanje: da se jedan "veliki nas" u najgore vrijeme izjasnio kao "njihov" (doduse vjerovatno zadnji u nizu - sindrom muslimanskog intelektualca u bivsoj Yugi-) ili se sad treba pokazati velicina pa ga pozvati kao i ostale "srpske" kulturne radnike na primjer na SFF, jer covjek lepo kaze da je Sarajevo magicni grad.
Ma ja mu nemam sta zamjeriti.Neka vala dodje i na SFF ako oce - covjek skreno sa pameti... iz grada otiso napravio sebi etno selo na planini gdje i zivi :mrgreen:
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#3 Re: KUSTURICA I MI

Post by tempora »

Kusturica? :?
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#4 Re: KUSTURICA I MI

Post by klixober »

ViktorLedenica wrote:Poslije proslonedjeljnjeg intervjua sa Kusturicom na OBN-u ostaje pitanje za mili on dolara: zasto je nama Kusturica toliko vazan?
Je li u pitanju samo nase iznevjereno ocekivanje: da se jedan "veliki nas" u najgore vrijeme izjasnio kao "njihov" (doduse vjerovatno zadnji u nizu - sindrom muslimanskog intelektualca u bivsoj Yugi-) ili se sad treba pokazati velicina pa ga pozvati kao i ostale "srpske" kulturne radnike na primjer na SFF, jer covjek lepo kaze da je Sarajevo magicni grad.
Do sada niko nije pokrenuo oovu temu,nego upravo ti,dakle objasni...zasto je tebi Kusturica tako vazan? :?
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#5 Re: KUSTURICA I MI

Post by Toto »

Brisi naslov teme, jer je totalno promasen. Nemoj nas mjesat sa Kusturicom. On je bio mi a mi nismo bili Kusturica.
Ako ti imas nesto sa njim, to je tvoje i to mozes pisat, ali nemoj u tudje ime govoriti. Mi nemamo nista sa njim.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6 Re: KUSTURICA I MI

Post by bingov buraz »

Temu lockati zbog nebitnosti :mrgreen:
User avatar
ilija cvorovic
Posts: 162
Joined: 24/10/2009 21:42

#7 Re: KUSTURICA I MI

Post by ilija cvorovic »

Zar toliko boli? :skoljka:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#8 Re: KUSTURICA I MI

Post by ladyblue18 »

Kusturica cao.
Locked