Pušite li cigarete?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked

Pušite li cigarete?

1. Da
169
44%
2. Ne
214
56%
 
Total votes: 383

User avatar
red387
Posts: 294
Joined: 21/08/2009 16:09
Location: Sarajevo

#151 Re: Pušite li cigarete?

Post by red387 »

Kako se nosite s poskupljenjima? :D
vruce pivo
Posts: 254
Joined: 17/08/2009 14:38

#152 Re: Pušite li cigarete?

Post by vruce pivo »

Evo sad je udunuo..
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#153 Re: Pušite li cigarete?

Post by Rauber »

Meni su cigare pravo pocele smetati, ja ne znam jel do ventilacije u ovim kaficima gdje ja izlazim ili sta vec, ali mene dim pravo ujeda za oci, neku noc sam bio u jednom kaficu i ofirno mi bilo koliko su mi suze isle na oci, drug mi nesto pocne pricati a ja ga prekidam par puta jer mi suze na oci krenu koliko me pece.
Prije izlaska, tu noc bas mami govorim kako mi dzemper lijepo mirise na omeksivac, dosao kuci poslije, fol da ga slozim i stavim u ormar, toliko je zasmrdio da sam ga u hodnik morao izbacit zajedno s jaknom.
Veceras me bas drug zove na pivu da gledamo Barcu, nisam izasao bas zbog dima, reko dodji jarane kod mene, ja je krvavih i suznih ociju ne mogu gledati.
Ali hajde sve je to normala kod nas (nazalost), raja pusi i uziva, ali imam ove kolege na poslu sto me nerviraju pravo, znaju da sam bivsi pusac i nisu u stanju pola sata prije nego dodjem na posao izraciti kancelariju, a ja budala nekad bijeli luk jeo samo ako ne radim ili ne izlazim, fol da drugima ne smeta.
Sad se fino narokam bijelog luka pa jos ponesem 3-4 cehne na posao, pa kad se onda uspusem u zatvorenoj kancelariji :lol:
Last edited by Rauber on 24/01/2010 00:36, edited 2 times in total.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#154 Re: Pušite li cigarete?

Post by ladyblue18 »

Loulou wrote: @lady, kao nekome ko ima sinusitis, itekako bi ti trebalo smetati pušenje u tako malom prostoru kao što je auto. Ja kao pušač, izrazito sam protiv pušenja u autu; mogu samo zamisliti kako je nepušačima, a tek onima koji imaju bilo kakve probleme dišnog sistema... :-? :sad:
Puhati "u lice" nekom za koga znam da ima te tegobe i u tako malom prostoru, smatram izrazitom bezobzirnošću i nepoštovanjem.
Ma uredu to kada sam sa tatom u autu, i nekim blizim ko zna. Ali kada neko ne zna, necu ja zabraniti to nekome.
Jedna cigara mi nece toliko zasmetati, a uglavnom svako pita prije nego zapali.

Drugo je kada sam u kaficu, faxu, i medju ljudima koji puno puse...e tada lagano ludim. :-)
Zato molim Boga za tu zabranu, da mogu ko covjek odahnuti kada odem u kafic, i da ne moram odjecu i kosu prati iduci dan. :roll: :-)
User avatar
red387
Posts: 294
Joined: 21/08/2009 16:09
Location: Sarajevo

#155 Re: Pušite li cigarete?

Post by red387 »

Ma i meni (pušaču) je glupo kad se puši na radnom mjestu ili tako nešto, al' mislim da bi bilo fer svugdje obezbijediti prostor za pušače :D
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#156 Re: Pušite li cigarete?

Post by njonjica »

Vise ne.
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#157 Re: Pušite li cigarete?

Post by Vares City »

HAVANA wrote:Evo čitam i pušim :D
Pusim i citam :)
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#158 Re: Pušite li cigarete?

Post by Zmijuga loma »

Cigara - najbesmislenija stvar otkad je covjeka, uz kravatu. :dance:
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#159 Re: Pušite li cigarete?

Post by Vares City »

jazzer wrote:Ja pusim 20-25 cigareta dnevno i ne znam da li sam jedini na ovoj temi
koji ne zeli da prestane da pusi a nisam nikada ni probao prestati :-D ? Zasto bih se suzdrzavao od necega sto mi predstavlja zadovoljstvo :-D ?
Salim se naravno za ovaj dio o zadovoljstvu ali fakat istinski uzivam u cigarama.
Nisi jedini,..Dvije kutije minimala ;-)
Prestajem iste sekunde,...kad mi respiratorni otkazu poslusnost :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#160 Re: Pušite li cigarete?

Post by ladyblue18 »

@ Vares City - lakse malo!
User avatar
WizzMerlin
Posts: 226
Joined: 11/12/2009 19:44

#161 Re: Pušite li cigarete?

Post by WizzMerlin »

turisticki pusac :D....
na par mjesta se spomenu nakka zabrana pusenja u zatvorenim prostorima, hahaha...dobra fora sviju mi... hahahaha
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#162 Re: Pušite li cigarete?

Post by Vares City »

ladyblue18 wrote:@ Vares City - lakse malo!
Sto bona,..i sto malo!?
Pusim svoje,trudim se da ne smetam nepusacima,..postujem mjesta na kojima je pusenje zabranjeno,..jel' fer s moje strane!?
SOMA
Posts: 317
Joined: 09/02/2009 16:17

#163 Re: Pušite li cigarete?

Post by SOMA »

A kad zabrane pusenje u kafanama, pa kad pocne da dismr na znoj, bijeli luk, uschule none,... sto ce to biti supeeeeeeeer! :D
violetica_mala
Posts: 31
Joined: 20/01/2010 22:25

#164 Re: Pušite li cigarete?

Post by violetica_mala »

...bas je glupo kad neko komentira o pusacima a kad nikad nije pusio...bilo bi ugledno da lose o pusacima komentiraju samo oni koji su pusili i prestali...jer molim vas lijepo kako neko moze pricati da je ferari bezveze auto a nikad ga nije ni upalio...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#165 Re: Pušite li cigarete?

Post by ladyblue18 »

violetica_mala wrote:...bas je glupo kad neko komentira o pusacima a kad nikad nije pusio...bilo bi ugledno da lose o pusacima komentiraju samo oni koji su pusili i prestali...jer molim vas lijepo kako neko moze pricati da je ferari bezveze auto a nikad ga nije ni upalio...
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :-) jes vala kako nas stid nije :roll:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#166 Re: Pušite li cigarete?

Post by Neelix »

violetica_mala wrote:...bas je glupo kad neko komentira o pusacima a kad nikad nije pusio...bilo bi ugledno da lose o pusacima komentiraju samo oni koji su pusili i prestali...jer molim vas lijepo kako neko moze pricati da je ferari bezveze auto a nikad ga nije ni upalio...
pravo je kretenski sto nepusaci misle o svom zdravlju...sram ih bilo, debili nekulturni.
User avatar
red387
Posts: 294
Joined: 21/08/2009 16:09
Location: Sarajevo

#167 Re: Pušite li cigarete?

Post by red387 »

E jeste zapeli za zabranu, nemojte nam uvesti zabranu pušenja na forumu, ono, ne smiješ pušiti ako ti je otvoren forum :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#168 Re: Pušite li cigarete?

Post by JThomas »

e ispade još jadni pušači ugroženi od zlih nepušača :roll:
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#169 Re: Pušite li cigarete?

Post by Margita81 »

A pusim jbg...pusila 8god, pa prestala i bila bez cigare 3 godine..i onda opet//zapalis jednu i ko da je nikad nisi ni ispustio iz ruku :s
Iskreno-nekad se gadim sama sebi sto kupujem i trosim to sranje. Nadam se da cu prestati. Opet. Ovaj put za svagda.

Sto se tice zabrane pusenja na javnim mjestima--totalno sam ZA!
Izvini ali ako pusis i trujes vec sebe onda nemoj bogati "meni" i drugima kandisat' dok pokusavam popit kafu negdje i usput i disati.
Isto tako se nadam da ce doci vakat kad ce cigare da kostaju 10km+. Ako neces sam prestati onda mozda kad po dzepu opali makar ces smanjiti.
DakleM: zabrana pusenja na svim javnim mjestima i drasticno povecanje cijena cigareta 8-)
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#170 Re: Pušite li cigarete?

Post by cyprus »

Svaki put kad izađem iz kafane smrdim ko... ima li više te zabrane na vidiku? :-) :-)
suspect_zero
Posts: 25744
Joined: 11/10/2008 21:45

#171 Re: Pušite li cigarete?

Post by suspect_zero »

cyprus wrote:Svaki put kad izađem iz kafane smrdim ko... ima li više te zabrane na vidiku? :-) :-)

Jes' siguran da je od cigara?.... :razz: :mrgreen:
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#172 Re: Pušite li cigarete?

Post by cyprus »

suspect_zero wrote:
cyprus wrote:Svaki put kad izađem iz kafane smrdim ko... ima li više te zabrane na vidiku? :-) :-)

Jes' siguran da je od cigara?.... :razz: :mrgreen:
Pa doduše i nisam. Mnoge stvari smrde na duhan... :roll:
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#173 Re: Pušite li cigarete?

Post by sinus »

Jedna osoba ženskog spola puši MC cigarete koje imaju nekakve brojeve MC 8, MC 4 ili tako nešto što označava kao koliko su jake ili šta već.

Zatrudnila je i pošto joj je stalo do zdravlja njene bebe prestala je da puši MC 8, a prebacila se na MC 4. Jako brižna majka, ja joj se divim.

--------------------------------------------------
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#174 Re: Pušite li cigarete?

Post by Margita81 »

Ja sam prestala da pusim kad sam planirala trudnocu. Kad sam zatrudnila to je bilo apsolutno neprihvatljivo za mene, toliko da o cigari nisam ni razmisljala. Grozno mi je vidjeti trudnicu koja pusi, jako sebicno ako mene pitate.
User avatar
Loby
Posts: 13
Joined: 24/01/2010 17:11
Location: Sarajevo

#175 Re: Pušite li cigarete?

Post by Loby »

Da,pusim.
I ne opterecujem se tim da ih ostavim jer uvijek znam da cu se vratiti cigari kad-tad. :)
Locked