najponižavajuće iskustvo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
feniksa
Posts: 3
Joined: 27/11/2003 00:00

#1 najponižavajuće iskustvo

Post by feniksa »

koje je vaše najponižavajuće iskustvo, nešto što je bilotoliko grozno da ste u zemlju htjeli propasti od sramote :roll:
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2

Post by Truba »

brat bratu ima ih barem desetak
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#3

Post by mačak u čizmama »

I dan danas kad se sjetim,poželim da puknem.
U šestom osnovne napisala sam pisamce "drugu " iz razreda u kojem sam lijepo rekla da mi se sviđa.Da mi već nije dao povoda sigurno ne bih.
Poslije šestog časa sjedio je na ogradi škole sa svom muškom rajom !!! i čitao im naglas moje pismo.
Ljudi, koji blam!
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#4

Post by mačak u čizmama »

To je jedan od mnogih...mnogih... :x :x :x
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#5

Post by Tisina »

u ratu ih je bilo svakodnevno i previse


:roll:
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#6

Post by dinash »

vi ne postojite ... odlazite ... vi ste samo glasovi u mojoj glavi.

doktore, mozel opet one sarene? a?
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#7

Post by Bea_Trix »

iskopala teemuuu :D

ne znam jel mi najveće poniženje (nešto sumnjam u ovaj superlativ u naslovu :D) al mi pade na pamet.

u prvom srednje, ja usla u supermarket, kupila sok i hljeb i zena na kasi me zezne i naplati mi vise. ja tu dignem frku, kako tako, jeste normalni, varate narod, bla bla bla... i ona stvarno pogrijesila, dodje sef, vrate mi pare, svi pognuli glave, pogledaju se ispod oka...

a ja fino na vrata, onako ponosna na svoj elokventni i revoltirani govor, okliznem se na mokar pod i napravim pravu pravcatu spagu :D i cvilim ja ne znam sta me je snaslo a gledaju me oni sto sam ih nalijepila i niko mi ne pridje, ja ustanem i jedva hodajuci odem :D

ne znam sto :D al nikad to necu zaboraviti :D:D:D
Sogan
Posts: 1421
Joined: 29/10/2006 02:46
Location: Centar za socijalnu skrb Kraljevine Svedske

#8

Post by Sogan »

Nije ponizavajuce, to je ipak zestok osjecaj i te situacije svakako nisu za foruma :shock: ali golem blam, jedan od najranijih koje pamtim :D bio bi kad sam negdje na pocetku osnovne prehladjen kihnuo i tim putem iz nosa mi izletila ogromna slina :-? a kako sam sjedio u prvoj klupi do katedre zelembac se zalijepio uciteljici na desnoj grudi :shock: :oops: :D tako sam naucio da drzim ruku preko usta i nosa svaki put kad kasljem, kisem, zijevam... :kravata:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#9

Post by mamica papucarka »

Sogan wrote:Nije ponizavajuce, to je ipak zestok osjecaj i te situacije svakako nisu za foruma :shock: ali golem blam, jedan od najranijih koje pamtim :D bio bi kad sam negdje na pocetku osnovne prehladjen kihnuo i tim putem iz nosa mi izletila ogromna slina :-? a kako sam sjedio u prvoj klupi do katedre zelembac se zalijepio uciteljici na desnoj grudi :shock: :oops: :D tako sam naucio da drzim ruku preko usta i nosa svaki put kad kasljem, kisem, zijevam... :kravata:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9882
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#10

Post by Bosanac sa dna kace »

mamica 31 wrote:
Sogan wrote:Nije ponizavajuce, to je ipak zestok osjecaj i te situacije svakako nisu za foruma :shock: ali golem blam, jedan od najranijih koje pamtim :D bio bi kad sam negdje na pocetku osnovne prehladjen kihnuo i tim putem iz nosa mi izletila ogromna slina :-? a kako sam sjedio u prvoj klupi do katedre zelembac se zalijepio uciteljici na desnoj grudi :shock: :oops: :D tako sam naucio da drzim ruku preko usta i nosa svaki put kad kasljem, kisem, zijevam... :kravata:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a vidi zetona nije dobio samar priko usta prid citavim razredom :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#11

Post by Bea_Trix »

oplakah :lol: i ja htjedoh upitat sta uciteljica rece :lol:
Orbini
Posts: 1100
Joined: 26/07/2003 00:00

#12

Post by Orbini »

O, ima toga dosta, a bice ih pretpostavljam i jos.

Slovenacka granica najvise, pa austrijska, hrvatska, talijanska, grcka, danska, holandska,.... mozda sam neku zaboravio. A buduci da namjeravam jos putovati, bice ponizenja jos na granicama.

Zahebano je biti Bosanac, nemere ni to svak.

:lol:
Sogan
Posts: 1421
Joined: 29/10/2006 02:46
Location: Centar za socijalnu skrb Kraljevine Svedske

#13

Post by Sogan »

hehe majke mi se ne sjecam kako je reagovala uciteljica i jesam li bio kaznjen (Julijana se zvala :shock:) mislim da je istrcala iz ucionice da se dotjera :D znam uglavnom da je bilo grohota u ucionici :D
Bajrin najmladji
Posts: 103
Joined: 08/07/2007 18:44
Location: Moje-mjesto-je-Bačevo

#14

Post by Bajrin najmladji »

Ukrao od svojih konzervu mekerel-skuše i na pijaci Ciglane trampio za filter Drinu.
Nije sve tako crno, bijela je Drina!
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#15

Post by gospodar kuglastih munja »

Znate li sta je otirac za noge ispred vrata?

Bio sam vezan i "prostrt" ispred vrata inspektora " za muslimanska pitanja". Jos i danas cuvam majicu sa otiskom desetine cipela na njoj !
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#16

Post by pesak »

U prvom, drugom srednje skole, vezao me kanapima decko u koga sam bila zaljubljena , za neku sipku na kojoj je obicno visila karta iz geografije. Onda su on i njegov najbolji drug plesali oko mene -kao ja sam vestica i treeba me spaliti...a ceo razred se smejao...samo je jedna devojcica protestvovala ...i nastavnik, koji je posle dosao na cas, i zapanjio se i odvezao me. A ja sam bila skamenjena, nisam mogla da reagujem, verovatno i zato sto mi je taj decko bio prva ljubav ...od tad mi se desavalo da se skamenim kad je neko zao. i uvek sam na strani zrtve. mislim da nikad ne bih mogla da budem gomila koja se smeje dok neko pati. posle sam naredjala skoro sve keceve... :roll:
King Kikapu
Posts: 1162
Joined: 11/08/2005 09:56
Location: hrasno brdo

#17

Post by King Kikapu »

kad god sam se pravio pametniji nego sto jesam.
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#18

Post by Dori »

Malo poduza prica, ali jednom dosla ja busom iz Zagreba, umorna ko pas i znajuci taxisticku elitu koja radi na onom standu predjem ulicu i zaustavim taxi....u medjuvremenu nazovem mamu da javim da sam stigla, okrenem se kazem covijeku adresu i nastavim pricati. Jos ja krenula da sjednem nazad kao inace, a on mi govori, ma hajde napred!
I tako ja zavrsila sa mamom, pocne on mene ispitivati ko sam, kako se zovem, koliko mi je godina....Ja kontam "ja drustvenog taxiste" :? , ali prihvatim ja to se ko zezu i uzvrtim istom mjerom, fol kako se on zove, koliko je njemu godina...
Dosli pred kucu, ja izvadila novcanik gledam po autu trazim taximetar i nigdje ga. Opet skontam mozda je neki "divllji" sto vozi za 5KM....Pitam ga koliko sam duzna, frajer se okrene prema meni, kaze:
"Svega ti, licim li ti ja na taxistu"?
Pogledam ga, mlad momak....odjelo...
Kazem ja njemu:
"Pa zar nisi"?
Kaze on: "Pa nisam"
Ja se zijanila....
"Pa zasto si stao?!"
Kaze: "Pa ja stao na crveno i ti uletila" :?

Oooooo kako me bilo sramota......moguce da sam ja od silog umora vidjela taxi ispred ili iza njega i samo usla u auto.....

Jos sam dobro i prosla :lol:
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9882
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#19

Post by Bosanac sa dna kace »

Dena wrote:Malo poduza prica, ali jednom dosla ja busom iz Zagreba, umorna ko pas i znajuci taxisticku elitu koja radi na onom standu predjem ulicu i zaustavim taxi....u medjuvremenu nazovem mamu da javim da sam stigla, okrenem se kazem covijeku adresu i nastavim pricati. Jos ja krenula da sjednem nazad kao inace, a on mi govori, ma hajde napred!
I tako ja zavrsila sa mamom, pocne on mene ispitivati ko sam, kako se zovem, koliko mi je godina....Ja kontam "ja drustvenog taxiste" :? , ali prihvatim ja to se ko zezu i uzvrtim istom mjerom, fol kako se on zove, koliko je njemu godina...
Dosli pred kucu, ja izvadila novcanik gledam po autu trazim taximetar i nigdje ga. Opet skontam mozda je neki "divllji" sto vozi za 5KM....Pitam ga koliko sam duzna, frajer se okrene prema meni, kaze:
"Svega ti, licim li ti ja na taxistu"?
Pogledam ga, mlad momak....odjelo...
Kazem ja njemu:
"Pa zar nisi"?
Kaze on: "Pa nisam"
Ja se zijanila....
"Pa zasto si stao?!"
Kaze: "Pa ja stao na crveno i ti uletila" :?

Oooooo kako me bilo sramota......moguce da sam ja od silog umora vidjela taxi ispred ili iza njega i samo usla u auto.....

Jos sam dobro i prosla :lol:
i sta bi skontal se sa frajerom? :lol: :lol: :lol:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#20

Post by mamica papucarka »

Dena wrote:Malo poduza prica, ali jednom dosla ja busom iz Zagreba, umorna ko pas i znajuci taxisticku elitu koja radi na onom standu predjem ulicu i zaustavim taxi....u medjuvremenu nazovem mamu da javim da sam stigla, okrenem se kazem covijeku adresu i nastavim pricati. Jos ja krenula da sjednem nazad kao inace, a on mi govori, ma hajde napred!
I tako ja zavrsila sa mamom, pocne on mene ispitivati ko sam, kako se zovem, koliko mi je godina....Ja kontam "ja drustvenog taxiste" :? , ali prihvatim ja to se ko zezu i uzvrtim istom mjerom, fol kako se on zove, koliko je njemu godina...
Dosli pred kucu, ja izvadila novcanik gledam po autu trazim taximetar i nigdje ga. Opet skontam mozda je neki "divllji" sto vozi za 5KM....Pitam ga koliko sam duzna, frajer se okrene prema meni, kaze:
"Svega ti, licim li ti ja na taxistu"?
Pogledam ga, mlad momak....odjelo...
Kazem ja njemu:
"Pa zar nisi"?
Kaze on: "Pa nisam"
Ja se zijanila....
"Pa zasto si stao?!"
Kaze: "Pa ja stao na crveno i ti uletila" :?

Oooooo kako me bilo sramota......moguce da sam ja od silog umora vidjela taxi ispred ili iza njega i samo usla u auto.....

Jos sam dobro i prosla :lol:
ja se ponadala da ce biti kakva romanticna pricica :oops: Sta bi sa tipom???
rina*
Posts: 257
Joined: 07/05/2007 10:48

#21

Post by rina* »

Dena wrote:Malo poduza prica, ali jednom dosla ja busom iz Zagreba, umorna ko pas i znajuci taxisticku elitu koja radi na onom standu predjem ulicu i zaustavim taxi....u medjuvremenu nazovem mamu da javim da sam stigla, okrenem se kazem covijeku adresu i nastavim pricati. Jos ja krenula da sjednem nazad kao inace, a on mi govori, ma hajde napred!
I tako ja zavrsila sa mamom, pocne on mene ispitivati ko sam, kako se zovem, koliko mi je godina....Ja kontam "ja drustvenog taxiste" :? , ali prihvatim ja to se ko zezu i uzvrtim istom mjerom, fol kako se on zove, koliko je njemu godina...
Dosli pred kucu, ja izvadila novcanik gledam po autu trazim taximetar i nigdje ga. Opet skontam mozda je neki "divllji" sto vozi za 5KM....Pitam ga koliko sam duzna, frajer se okrene prema meni, kaze:
"Svega ti, licim li ti ja na taxistu"?
Pogledam ga, mlad momak....odjelo...
Kazem ja njemu:
"Pa zar nisi"?
Kaze on: "Pa nisam"
Ja se zijanila....
"Pa zasto si stao?!"
Kaze: "Pa ja stao na crveno i ti uletila" :?

Oooooo kako me bilo sramota......moguce da sam ja od silog umora vidjela taxi ispred ili iza njega i samo usla u auto.....

Jos sam dobro i prosla :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: zensko :D
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#22

Post by kub lajkan »

Sogan wrote:Nije ponizavajuce, to je ipak zestok osjecaj i te situacije svakako nisu za foruma :shock: ali golem blam, jedan od najranijih koje pamtim :D bio bi kad sam negdje na pocetku osnovne prehladjen kihnuo i tim putem iz nosa mi izletila ogromna slina :-? a kako sam sjedio u prvoj klupi do katedre zelembac se zalijepio uciteljici na desnoj grudi :shock: :oops: :D tako sam naucio da drzim ruku preko usta i nosa svaki put kad kasljem, kisem, zijevam... :kravata:
Slicno se desilo mom jaranu iz klupe, u 6. osnovne na casu matematike. On je, doduse, stavio ruku ispred lica, pa je to sve zavrsilo u njegovoj saci. I gledamo nas dvojica ispod klupe kako to curi ... :lol:
Hendrix
Posts: 4104
Joined: 27/02/2004 00:00

#23

Post by Hendrix »

Nije ponižavajuće baš toliko ali jeste provala na moj račun :D
Dobijem dojavu od jarana da kod BKCa ima lik koji popravlja pojačala i njegov broj.Nazovem ga kaže čovjek u redu donesi ja sam odmah kod BKCa.I hajd ja sa starim tegli pojačalo od 50ak kila do ulaza u BKC i pitamo za tog lika kad čuvar meni nema toga ovde zajebo si se.I ja zovem onoga opet kaže on kako nema ba kod stanice BKC odmah,Ja se sjebem pa reko ima li kod stanice nešto što bi se zvalo BKC čuvar kaže ko sjetio se jest bilo je tamo idi onda kod stanice.I hajd uprtimo opet pojačalo i kod željezničke zovem lika opet.Kaže kod semafora ima osiguranje piše , a ja gledam na onoj zgradi gdje se viza snimala piše osiguranje neko i kružimo mi a nigdje čovjeka , i tako 15 minuta.
Stari se raspizdio jebe mi sve živo i pojačalo a čovjek meni govori evo me na semaforu kako me ne vidiš a ja na semaforu stojim nikog nema.
I da skratim , bilo je tu navođenja žestokog te tu te tamo pa kako ne vidiš kad sam ja tu , odjednom meni sine ideja pa reko željeznička stanica Sarajevo jel to tu ? Kaže mi čovjek pa ja sam u Tuzli :lol: I šta ćeš smijali se pravo i još mi kaže naleti ako kad budeš u Tuzlu dolazio a stari i ja se zgledali i kući pravo . :)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#24

Post by danas »

mene blam pisat :lol: :lol: :lol:
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#25

Post by kub lajkan »

Hendrix wrote:Nije ponižavajuće baš toliko ali jeste provala na moj račun :D
Dobijem dojavu od jarana da kod BKCa ima lik koji popravlja pojačala i njegov broj.Nazovem ga kaže čovjek u redu donesi ja sam odmah kod BKCa.I hajd ja sa starim tegli pojačalo od 50ak kila do ulaza u BKC i pitamo za tog lika kad čuvar meni nema toga ovde zajebo si se.I ja zovem onoga opet kaže on kako nema ba kod stanice BKC odmah,Ja se sjebem pa reko ima li kod stanice nešto što bi se zvalo BKC čuvar kaže ko sjetio se jest bilo je tamo idi onda kod stanice.I hajd uprtimo opet pojačalo i kod željezničke zovem lika opet.Kaže kod semafora ima osiguranje piše , a ja gledam na onoj zgradi gdje se viza snimala piše osiguranje neko i kružimo mi a nigdje čovjeka , i tako 15 minuta.
Stari se raspizdio jebe mi sve živo i pojačalo a čovjek meni govori evo me na semaforu kako me ne vidiš a ja na semaforu stojim nikog nema.
I da skratim , bilo je tu navođenja žestokog te tu te tamo pa kako ne vidiš kad sam ja tu , odjednom meni sine ideja pa reko željeznička stanica Sarajevo jel to tu ? Kaže mi čovjek pa ja sam u Tuzli :lol: I šta ćeš smijali se pravo i još mi kaže naleti ako kad budeš u Tuzlu dolazio a stari i ja se zgledali i kući pravo . :)
Legendarno!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply