Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
primus-1
Posts: 439
Joined: 13/08/2008 13:38

#551 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by primus-1 »

mIRCerka wrote:
in33sa wrote:
Centurion wrote:?!
.
.


Covjek da vam nacrta, vi shvatiti necete...time sto trazite grad odakle je skidate sa sebe odgovornost...
evo opet cu vas podsjetiti na doktora iz tuzle sto se objesio...a svoju zenu , takodjer doktoricu, ko boks vrecu mlavio...

...
Oprosti mi papeeeeee,....:)
Ni taj dr,.nije bio tuzlak.o mrtvim sve najbolje,ali... negdje je oko brckog :)
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#552 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by PipiDugaDevetka »

Ko je slijedeća bosanka, žrtva tasima ku(r)čevića i šajinih crnaca.
Onaj što sprži šestoro djece na današnji dan, eno im fatihu i minutu šutnje na Vlakovu uči, šuti,...Gdje je spontano okupljanje, mirni protesti,...?
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#553 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by shuriken »

PipiDugaDevetka wrote:Ne mogu da čitam sve postove, pa pitanje GDJE I KADA JE SPONTANO OKUPLJANJE NARODA.

Ona ošamarena je i MOJA TETKA, ona mrtva djeca tetkina su MOJA DJECA!

Izgleda da ih je silovao i Šajin crnac, koji je, opet, jaran B. Izetbegovića.

ŽIVJELA SLOBODA!

kada gdje?
User avatar
clav
Posts: 848
Joined: 12/07/2008 23:38

#554 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by clav »

mirzazmaj wrote:da cekamo da se smjeni nekoliko generacija, jel?
Pa htjeli mi priznati ili ne, nasilje je sastavni dio znacajnog djela bh populacije. U tom plemenu sasvim je prihvatljivo spucati samar zeni samo tako. Nisam sociolog, ali sam se uvjerio 100% i na domacim primjerima i na stranim primjerima da se tako nesto ne mijenja preko noci.
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#555 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by Alhemicarkaa »

:x :x :x
Sta bi od tog okupljanja?
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#556 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by shuriken »

treba trazit zastitu za tetku i za Vildanu

Tasimovci su unaprijed prijetili da je on opasniji sa robije nego na slobodi
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#557 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by fixer »

clav wrote:
mirzazmaj wrote:da cekamo da se smjeni nekoliko generacija, jel?
Pa htjeli mi priznati ili ne, nasilje je sastavni dio znacajnog djela bh populacije. U tom plemenu sasvim je prihvatljivo spucati samar zeni samo tako. Nisam sociolog, ali sam se uvjerio 100% i na domacim primjerima i na stranim primjerima da se tako nesto ne mijenja preko noci.
clav, zar vama ovdje vise smata taj samar, koji nema nikakvog opravdanja, ili to sto je lik osudjen, a pusten,dobio priliku da osamari?
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#558 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by amrica »

shuriken wrote:
PipiDugaDevetka wrote:Ne mogu da čitam sve postove, pa pitanje GDJE I KADA JE SPONTANO OKUPLJANJE NARODA.

Ona ošamarena je i MOJA TETKA, ona mrtva djeca tetkina su MOJA DJECA!

Izgleda da ih je silovao i Šajin crnac, koji je, opet, jaran B. Izetbegovića.

ŽIVJELA SLOBODA!

kada gdje?

eeejj pipi.... :sad:

subota, ispred BBI?
sati?
User avatar
melbaa
Posts: 4349
Joined: 09/10/2008 15:33
Location: tu negdje okolo

#559 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by melbaa »

II - OVLASTI SUDSKE POLICIJE
Član 5.
(1) Sudska policija pruža pomoć Sudu Bosne i Hercegovine i Tužilaštvu Bosne i Hercegovine kao što je propisano zakonom, u smislu pribavljanja informacija, izvršavanja naloga Suda za prinudno privođenje svjedoka, izvršavanja naloga Suda za privođenje optuženih lica, sprovođenja osuđenih lica u ustanove za sprovođenje sankcija izrečenih presudama Suda, održavanja reda u sudnici, obezbjeđivanja sudija i službenika Suda, kao i drugih lica unutar Suda, internog obezbjeđivanja zgrade Suda, te izvršavanja drugih naloga Suda.
(2) Sudska policija u skladu sa ovim zakonom također pruža pomoć u obezbjeđivanju uvida u službenu dokumentaciju, uključujući sudske i upravne spise, a naročito prilikom pribavljanja neophodnih informacija, dokumenata i spisa u slučaju pružanja otpora ili nesaradnje od strane bilo kojeg službenika u toku istrage.
(3) Sudska policija provodi naloge Suda koji se odnose na pretres imovine i lica, na privremeno oduzimanje predmeta, na obezbjeđivanje provođenja izvršnih naloga Suda, kao i drugih naloga Suda čiji je cilj preduzimanje koraka kojima se osigurava uspješno odvijanje datog sudskog postupka. Sudska policija u cilju ekspertize ili operativne podrške može zatražiti pomoć službi za provođenje zakona Bosne i Hercegovine, entiteta ili Brčko Distrikta.
mIRCerka wrote:
nagib nizbrdica wrote:
mIRCerka wrote:nisam gledala snimak, ali ako aludirate na policajca koji je tu da obezijedi objekat, on ne smije mrdnuti...to da znate...
pa zar to nije OBL policija ili obezbjedjenje lica i objekata po njihovom nazivu treba da stite i lice u okolini objekta koji stite
noup, oni stite objekat i uposlenike, i vjerovatno bi stitili njega, kao "gosta" suda...

za prolaznike ne smiju da haju, to se smatra diverzijom ovi se fol komesaju, on priskoci a neko napadne sud...tako ti je kako ti je...pa ti nekog prijavi ili ne daj boze svjedoci...
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#560 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by PipiDugaDevetka »

Alhemicarkaa wrote::x :x :x
Sta bi od tog okupljanja?
I ja pitam. Pristao bi da nas povede čak i Naša stranka!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#561 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by mIRCerka »

Osuđena na 6 godina zatvora
Kučevićeva supruga se pokušala ubiti
Supruga Tasima Kučevića, kriminalca koji je osuđen na 12 godina zatvora i plaćanje kazne od 280.000 KM za organizovani kriminal, trgovinu ljudima i navođenje na prostituciju, jučer poslijepodne u Tuzli pokušala je izvršiti samoubistvo, povrdila je za Sarajevo-x.com Jasna Subotić, portparolka Tužilaštva Tuzlanskog kantona.
Tasim Kučević u Sudu BiH
Tasim Kučević u Sudu BiH
Meliha Pjević, drugooptužena u ovom slučaju, koja je presudom osuđena na šest godina zatvora, pokušala se otrovati uzimanjem prekomjerne količine tableta.

"Ona je jučer pronađena u svom automobilu, pored kutije tableta, zbog čega se posumnjalo da se radi o pokušaju suicida. Vozilo hitne pomoći je došlo na lice mjesta, te je ona kasnije prebačena na Klinički centar u Tuzli", kazala je Subotić.

Podsjećamo, Kučević je jučer ispred zgrade Suda BiH brutalno fizički napao i udarcem oborio na tlo tetku djevojke koja je bila žrtva njegovih kriminalnih aktivnosti, a napao je i novinarku koja je pokušala odbraniti ženu.

On je noćas oko 3 sata, po nalogu glavnog Kantonalnog tužioca u Sarajevu Branka uhapšen, a hapšenje su izvršili pripadnici Federalne uprave policije.
Marija Magdalena
Posts: 78
Joined: 21/04/2009 18:30

#562 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by Marija Magdalena »

amrica wrote:
shuriken wrote:
PipiDugaDevetka wrote:Ne mogu da čitam sve postove, pa pitanje GDJE I KADA JE SPONTANO OKUPLJANJE NARODA.

Ona ošamarena je i MOJA TETKA, ona mrtva djeca tetkina su MOJA DJECA!

Izgleda da ih je silovao i Šajin crnac, koji je, opet, jaran B. Izetbegovića.

ŽIVJELA SLOBODA!

kada gdje?

eeejj pipi.... :sad:

subota, ispred BBI?
sati?
12h?
User avatar
insider
Posts: 69
Joined: 06/02/2009 15:27
Location: u medjuvremenu

#563 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by insider »

Jutros idem pored lokala sto "silni" i braca mu drze u Tuzli, svi puni.

Sramota svijeta!

Hajd, mogu da razumijem sto su ljudi (posebno policija) misevi, ali jedan komsijski, ljudski protest u smislu izbjegavanja mjesta koja su na haramu i tudjoj patnji izgradjena, bio bi minimum solidarnosti i iskazivanja negodovanja!

A vi pricajte i dalje o okupljanjima ...

Kome, ba?
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#564 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by in33sa »

mIRCerka wrote:
in33sa wrote:
Centurion wrote:Garant niste znali da je Tasim Kucevic je iz istog sela odakle je Vlade Divac !?!
Divac je iz Prijepolja, ovaj mamlaz iz Sjenice, ako ne lazu sluzbeni podaci.
kakve veze ima to? I Vladimir Peric Valter je iz Prijepolja, pa nam je pored Tita zakletva bio...


Covjek da vam nacrta, vi shvatiti necete...time sto trazite grad odakle je skidate sa sebe odgovornost...
evo opet cu vas podsjetiti na doktora iz tuzle sto se objesio...a svoju zenu , takodjer doktoricu, ko boks vrecu mlavio...

ali ne, vama je glavni argument sto je on iz sandzaka...
Meni nikakve, samo ispravljam covjeka, jer nije u pravu.

To sto je ovaj rambo iz Sandzaka, ne znaci nista, ako mu gradjani iz okoline Tuzle daju javnu podrsku, pisu peticije za njega, kunu se u njega.
Jedino je indikativno da su Sandzaklije uvijek tu negdje gdje su neredi, kriminal, pucnjave, mislim uvijek je cetiri ili pet od sest revolverasa iz Sjenice, Bijelog Polja, i slicno.
To se moze gledati kao statisticki podatak, ili zanimljiva cinjenica. Kako ko.

Isto kao sto je u Moskvi u svakoj vijesti iz crne hronike, bar jedan Cecen. Meni licno to je zanimljivo, daleko od toga sto ti pises, skidanje odgovornosti i slicno. Meni je odavno jasno da smo mi svi govna, u prosjeku.

Znam ja ljudi iz Sandzaka koji su bolji od deset bosanaca zajedno, ali to je uvrijezena generalizacija, nama su za sve krivi Sandzaklije i Albanci, tamo u Zagrebu Hercegovci, u Ljubljani "juznjaci". Tako to ide, a ovakvi debili samo daju povoda za takve price.
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#565 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by amrica »

Marija Magdalena wrote:
amrica wrote:
shuriken wrote:

kada gdje?

eeejj pipi.... :sad:

subota, ispred BBI?
sati?


12h?
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#566 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by fixer »

ja ne znam za vas, ali ja cu doci u sa ovih dana i pruzit cu tim zenama ruku podrske, pa taman ih nalazio po kucnim adresama. i ne zajebavam se!
rosegirl
Posts: 159
Joined: 06/09/2008 18:38

#567 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by rosegirl »

ovo je gadost i sramota sta se desilo pred sudom, i da su 'kralja siromaha' iz 'kraljevske loze' pustili na slobodu.
izgleda da su mu i zenu pustili da sa slobode ceka mjesto u zatvoru, cim se probala otrovat u autu.
nadam se da ce otpustit one policajce sto su samo gledali a nisu pomogli zeni koju ovaj 'biznismen' udara.
ima li iko link tog intervjua s 60 minuta?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#568 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by -LIBERO- »

Subota u 12h.
samo me interesunje da li ce nas zgaziti stanpedo sopingholicara koji hrle u BBI,a i smetat cemo im u njihovom rahatluku :zzzz: :run:
Marija Magdalena
Posts: 78
Joined: 21/04/2009 18:30

#569 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by Marija Magdalena »

-LIBERO- wrote:Subota u 12h.
samo me interesunje da li ce nas zgaziti stanpedo sopingholicara koji hrle u BBI,a i smetat cemo im u njihovom rahatluku :zzzz: :run:
Sad fakat: jel' ovo konacni dogovor? Koliko nas je za?
*mima*

#570 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by *mima* »

A sta se desava u subotu u 12......nisam u toku.
tariconi
Posts: 7
Joined: 29/04/2008 23:16

#571 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by tariconi »

Ovo je dno BH policije i BH pravosudja...ali ne i samo njih...
tariconi
Posts: 7
Joined: 29/04/2008 23:16

#572 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by tariconi »

Ministre MUP-a TK Seade Omerbegović podnesi ostavku i izvini se ovom narodu...priznaj grešku!
User avatar
primus-1
Posts: 439
Joined: 13/08/2008 13:38

#573 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by primus-1 »

tariconi wrote:Ministre MUP-a TK Seade Omerbegović podnesi ostavku i izvini se ovom narodu...priznaj grešku!

hahahahaha pa razlog svih razloga sto u ovoj drzavi nista ne valja...
on je njemu dobar covjek :D
oni su raja.... :x :x :x :x
User avatar
primus-1
Posts: 439
Joined: 13/08/2008 13:38

#574 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by primus-1 »

a fakat kako ladno okrenuse glavu,sjede ljudi na klupi odmaraju nema potrebe za akcijom :D
konyan
Posts: 1285
Joined: 21/06/2004 10:03
Location: Sarajevo

#575 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by konyan »

Saopstenje Akcije gradjana. Vidjecemo hoce li uraditi i sta konkretno.

Jučer smo imali priliku da vidimo demonstraciju sile pred Sudom BiH, sile koja je svojstvena i priliči samo zaslužnim i časnim građanima ove zemlje.

Tasim Kučević je, kako i dolikuje siledžijama kojih su naše ulice prepune, udario M.S. otvorenom šakom u glavu. Na nasilje nije reagovao niko od odgovornih za sigurnost u krugu Suda BiH, kao ni ostali prisutni na licu mjesta, izuzev novinarke Vildane Duran koja je takođe napadnuta od strane Kučevićevih tjelohranitelja. Sud BiH je još jednom pokazao svoju „veličinu“, a njegovi uposlenici su pokazali svu svoju hrabrost i spretnost.
Jučerašnji događaj je pokazatelj odlika koje (izuzev malog broja časnih), između ostalih, krase tužilaštvo, policiju i sudske organe na svim nivoima, a to su:

- kukavičluk i kriminalni karakter.


Zahtjevamo hitnu istragu o službenoj odgovornosti:

1. Šefa Sudske policije (zaduženog za rukovođenje osiguranjem kruga Suda BiH)
2. Policajaca i drugih službenih lica koja su bila na straži tj. u smjeni tokom odigravanja ovog događaja

Navedeni su dopustili da ovakva "stoka" pred njihovim očima još jednom pokaže ko je vlast u BiH: kriminalci!


Zahtjevamo tačna imena odgovornih lica i informaciju o mjerama koje će se poduzeti protiv istih.

Novinarki Vildani Duran čestitamo na hrabrosti. Odgovorni za sigurnost te pojedinci koje su se našli na licu mjesta nisu vrijedni riječi. Ukoliko kao građani ostanemo nijemi i na ovaj događaj, neće biti potrebe pitati se zašto nam se ovakve stvari događaju.

Udruženje Akcija građana
Post Reply