Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#451 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by callmethebreeeze »

ja sam sad ovaj snimak vidio. ne znam vise sta je pisano na ovoj diskusiji. ne mogu da citam, ali prepostavljam da je sve recheno. hebo li on majku svoju i oni mlohavi, lohotni drotovi. i jos ga pustise. fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
firebird
Posts: 160
Joined: 11/04/2008 14:23

#452 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by firebird »

Treba djubre odmah strpati u prdekanu i drzati ga samo na hljebu i vodi.Nakon sto pseto odlezi 12 godina odmah mu oduzeti drzavljanstvo BiH i protjerati ga u Srbiju iz koje i potice pa nek ga Legija tamo guzi u zatvoru.
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#453 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by shuriken »

Monstrumi pustili Monstruma na slobodu
21.04.2009. 22:42
Your browser may not support display of this image.


News portal --- NO LINKS --- najoštrije osuđuje puštanje na slobodu Tasima Kučevića osuđenog na 12 godina zatvora i 280.000 KM kazne za organizovani kriminal, trgovinu ljudima i navođenje na prostituciju. Pozivamo nadležne organe u Bosni i Hercegovini da otkriju i sankcionišu odgovorne za ovaj bezobrazan čin.

Tasim Kučević, osuđeni kriminalac, trgovac ljudima, silovatelj, svodnik ... krvnički je danas nasrnuo na tetku djevojke koja je, opet, bila žrtva njegovih kriminalnih aktivnosti, a kriminalac Kučević, osuđen na 12 godina zatvora je pušten na slobodu dok se ne odredi mjesto služenja kazne.

Ova dva događaja su šokirala javnost. No šokiranju u ovoj zemlji nikada kraja. Baš kada čovjek pomisli da goreg, gnusnijeg i odvratnijeg čina od ovog nema, uvjere ga da gore od goreg uvijek može.

Presuda, Incident (kako ga nazvaše "časne" sudije i tužioci) i TV prezentacija "raskoša" kriminalnog talenta Tasima Kučevića nisu bili dovoljan dokaz da ga se odmah stavi iza rešetaka. Sve ovo je dovoljno tek da se odluči da će slučaj Kučević preuzeti tužilac Kantonalnog tužilaštva Sarajevo. Puštanje Kučevića iz pritvora, nakon što je priveden na saslušanje, predstavlja ništa drugo do podršku najgore vrste svim kriminalcima njegovog kalibra, ali i snažan argument da se one "časne" koji su donijeli ovu sramotnu odluku "strpa" u isti koš. Jer gdje drugo "strpati" i kako drugačije okarakterisati one koji su se pokazali većim Monstrumima od onog kojeg su pustili na slobodu i pružili mu još jednu priliku da napada nevine, i onako napaćene, građane ove napaćene zemlje.

U državi u kojoj monstrumi i kriminalci slobodno šetaju, građani se s pravom trebaju zapitati da li se to neko igra sa njima i da li je sve ovo normalno!? Da je normalno - nije, ali bi normalno bilo da nas već sutra šokira vijest da je, naprimjer, Kučević napustio zemlju. Pa prelazak granice i nije neki problem, ako ne vjerujete pitajte Antu Jelavića.

Nadati se samo da će nadležne institucije poduzeti odgovarajuće mjere, a mediji će sasvim sigurno doći do punih imena i prezimena ovih "drugih" Monstruma.


Redakcija --- NO LINKS ---
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#454 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by shuriken »

insider wrote:Sta reci ...

Prvo, majmuna prebiti da mu familija gleda! :x

Drugo, sve policajce i sudsku policiju koja je bila nadlezna za red u krugu Suda BiH otpustiti ili disciplinski kazniti!
Sta oni misle, male plate pa da se ne zamjere, a koliko je ljudi bez posla koji bi za pola para radili bolje nego oni!
nedavno je na Sudu strazar na duznosti napao sefa straze
mozda je bio u pravu

a sjecam se i da je Bakira Hasecic govorila da na sudu dopustaju da se prijeti svjedokinjama, zrtvama silovanja i nasilja
i da se ponovno izlazu traumi
User avatar
zgembo_sa
Posts: 2393
Joined: 10/03/2008 20:50

#455 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by zgembo_sa »

Ovakvi monstrumi ne zasluzuju zivot uopste. Za njih je samo iranski recept. Dizalica na sred carsije, objesit ih i ostaviti da vise nekoliko dana kao upozorenje svima koji bi mogli krenuti njegovim stopama!!!
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#456 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by nevenkagaragic »

The Silent Man wrote:
mIRCerka wrote:Silent Man, koji je ispravni nacin borbe protiv sudije koji je dozvolio da on na slobodi ceka prazno mjesto da odsluzi 12 godina ? Pitam jer ne znam fakat.
http://www.hjpc.ba/dc/Prituzba/?cid=2340,2,1

za pocetak...
Ispravan nacin u BiH ne postoji jer je VSTV jedna ANEMICNA institucija.
JA CEKAM od avgusta 2007.godine ODGOVOR na prituzbu protiv tuzlanskih tuzioca Iveljic Ive i Koval Slavena (dobila sam samo potvrdu prijema prituzbe). Evo dela teksta iz njihove brosure koju su mi poslali :

Image

A OVAJ Branko Peric je bio predsednik VSTV, sad je u Sudu BiH!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jKYcVqT-J-8

Osim toga OD KOGA OCEKIVATI bilo sta po onoj narodnoj "kadija te tuzi, kadija ti sudi".

http://www.youtube.com/watch?v=RkXa8AnGO8s
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#457 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by callmethebreeeze »

CVIKERASH wrote:Porodica Kučević došla je iz Sandzaka sa Pešterske visoravni sa pedigreom kao kraljevska loza.


Familija Kučević je imala svoju tradiciju,istoriju,muzeje i kulturu



hahahahhahahhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: smijem se
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: i placem u isto vrijeme
samo psi i kucevici imaju pedigre. heb'o li on sjeme svoje.
:-)
User avatar
jazz001
Posts: 90
Joined: 11/08/2008 15:13

#458 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by jazz001 »

IZGLEDA DA JE IPAK PRORADILO MALO LJUDSKOSTI U POJEDINICIMA, A POSEBNO SUDIJ G-DINU,BRANKU SLJIVARU PA SU DZUKELU JUTROS UHAPSILI
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#459 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by shuriken »

jazz001 wrote:IZGLEDA DA JE IPAK PRORADILO MALO LJUDSKOSTI U POJEDINICIMA, A POSEBNO SUDIJ G-DINU,BRANKU SLJIVARU PA SU DZUKELU JUTROS UHAPSILI
imash mushtuluk!
izvor?
User avatar
zgembo_sa
Posts: 2393
Joined: 10/03/2008 20:50

#460 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by zgembo_sa »

btw. ne znam sto svi ono zovu samarom, ono je tezak udarac u lice!
windas
Posts: 248
Joined: 08/02/2006 21:26

#461 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by windas »

BANDIT I DIVLJAK JE KONACNO UHAPSEN ! :sax: :sax: :sax: :bih:
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#462 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by callmethebreeeze »

zgembo_sa wrote:btw. ne znam sto svi ono zovu samarom, ono je tezak udarac u lice!
da. hebo te. jadna zena. sta mislite kako je tek tukao jadne djevojke koje su "radile" za njega kad ovako udari zenu pred sudom, na oci policajaca, medija i sudskog osoblja?! :-) :-) :-)

sve je ponizio. bolje da je usao u sud u posrao se sudiji na glavu... jedan rodjak mi kaze da je ovo uradio u proslom sistemu da bi dobio 60 dana zatvora od sudije za prekrsaje.

i moze li neko meni laiku objasniti ovaj bosanski zakon gdje puste lika osudjenog za ovakve monstruozne zlocine da sa slobode ceka izvrsenje presude. :-)
User avatar
insider
Posts: 69
Joined: 06/02/2009 15:27
Location: u medjuvremenu

#463 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by insider »

Pjesmica sa Protest.ba:

"Kad porastem biću Tasim
niti Kasim, niti Rasim
kao Tasim biću ja
ispred zgrada, sudova

I dok čekam presudicu
šamarom ću te po licu
ako neko iznervira
direktora svemira

Tasim kad porastem biću
svoju ljudskost vješto kriću
za podvodnju glavna zvjerka
za me radi Vaša kćerka

Tasim biću, to ne krijem
svakoj majci suzu lijem
koga boli, kome smeta
pored mene nek' prošeta

Tasim biti, to je fol
nanositi svakom bol
radujte se narodi
što Vas Tasim podvodi"

Da mi je da je recituje pod pendrekom, mamu li mu idiotsku! :x
Last edited by insider on 22/04/2009 08:41, edited 1 time in total.
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#464 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by slavkoimamodilera »

shuriken wrote:
jazz001 wrote:IZGLEDA DA JE IPAK PRORADILO MALO LJUDSKOSTI U POJEDINICIMA, A POSEBNO SUDIJ G-DINU,BRANKU SLJIVARU PA SU DZUKELU JUTROS UHAPSILI
imash mushtuluk!
izvor?
http://www.sarajevo-x.com/clanak/090422002

Koliko god mi je drago da se ovo hapsenje desilo i dalje mi je muka jer se ovakva stvar morala desiti, pa da se pokrenu procedure koje bi svakako trebale biti provodjene :x
Sto se doticnog tice, zelim mu da ga najveca kurcina u tom zatvoru kara pet puta dnevno i da brise WC skoljku njegovom ogavnom facom :x :x :x
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#465 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by JThomas »

shuriken wrote:
jazz001 wrote:dobro jutro svima :D Onaj dogadjaj od sinoc me toliko mentalno pogodio da fakat ne znam vise jesam li pametan ili glup pa kontam vec godinama da ce nesto biti bolje u ovoj zemlji,,,pa ljudi boziji ono nema ni u Zimbabveu sta se desilo kod nas i to jos pred visokom javnom institucijim koja bi trebala da stoji ispred drzave :bih: a ne da od nje pravi Zimbabve.Gdje je sad KRIMINALAC od Federalnog premijera da digne svoj glas za ovu jadnu zenu ili mozda konta da mu je ona napisala one poruke po fasadi zgrade pa nece da se javi....PIČKA JEDNA...a znao je zvati OSE,BOSE,ROSE,SIPE I KITE kad se neko sjetio spreja i njegova haustora,,,,fuujjj
to ti je ko na Kosovu 80 tih

da je bosnjacke zene tukao a bosnjacke djevojcice silovao, prodavao i lomio im ruke srbin ili hrvat, javio bi se brankovic i ceric

da je srpske zene tukao i srpske djevojcice silovao, prodavao i lomio im ruke bosnjak ili hrvat javio bi se dodik i grigorije

i last but not least, da je hrvatske zene tukao a djevojcice silovao, prodavao i lomio im ruke bosnjak ili srbin, javio bi se covic i puljic

a ovako je sve u redu
pa naravno da je sve u redu, sistem vas ne sme niko da dira...osim nas.

pa svoji smo, dogovorićemo se...da bude po našem.
lukavac
Posts: 50
Joined: 19/04/2009 15:46

#466 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by lukavac »

Tasima je bilo i bice, nazalost.
Ono sto mene puno vise boli u ovoj cijeloj prici je odnos policije, vlasti, drzave.
Zar je ovo zaista postala zemlja lopova, kriminalaca, siledzija i ostalih "uglednih gradjana"?
Najzalosnije od svega je sto niko nece pokrenuti disciplinski postupak protiv nadleznih.
Niko se nece zapitati kako se ovakav nemili dogadjaj uopste mogao desiti, a kamoli zasto je ostao bez ikakvog odgovora nadleznih.
Mislim ako su policajci bili na obezbjedjenju objekta, gdje su onda bili oni koji su trebali obezbijediti ljude.
Mislim takva formulacija dovodi do banalnog poredjenja. Lopova izvode iz zatvora na odsluzenje ili gdje god vec, on pocinje bjezati,
a policija ne moze nista osim gledati za njim, jer oni samo obezbjedjuju objekat.
Strasna policija. Mada u nasoj drzavi odavno je postalo jasno da mi imamo samo jedan dio policije uopste, a to je saobracajna policija.
Ostale sluzbe jos nismo uspjeli da razvijemo. Doduse i saobracajna radi samo preko ledja naroda, ne doticuci pritom "ugledne gradjane".
Lud, zbunjen, normalan. Cekam da upoznam ovog treceg.
crnaguja
Posts: 66
Joined: 21/10/2008 12:42

#467 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by crnaguja »

Evo kretena uhapsili jutros u 3 sata. Hvala bogu da je neko postupio normalno....svaka čast sudiji ! :thumbup:
Dabogda ga u zatvoru svaki dan :dance: :dance: dok ne crkne. I a i njegovu ženturaču isto tako !
User avatar
Brisbane
Posts: 742
Joined: 07/09/2007 04:03

#468 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by Brisbane »

Treba svu policiju pohapsit ! :D
Kakva je to stoka nista ne rade.
Bolje imat deset vrijednih policajaca pa ih adekvatno platiti, nego 1000 krezubih, debelih, smrdljivih i sto je najgore absolutno neadekvatnih za tu poziciju spodoba.
User avatar
Truba
Posts: 81592
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#469 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by Truba »

policajci su harambaše kad mene treba na biciklu zaustaviti jer vozim bez ruku (tako me ne bole leđa)

:x :x :x ovo ostalo

FUUUUUUJ
User avatar
primus-1
Posts: 439
Joined: 13/08/2008 13:38

#470 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by primus-1 »

Uz ovu situaciju najbolje ide ona od Balasa Putuj Evropo ,nemojvise cekati na nas.
Dokle su nas doveli,nasa letargija,naivnost,merhametluk,nazovte to kako good hocete,sustina ostaje ista. :sad:
salter071
Posts: 728
Joined: 11/09/2008 06:16

#471 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by salter071 »

Dok su padale granate svi smo mi bili Valter.
Sada smo svi mi postali Denis (Mrnjavac).
User avatar
mark II
Posts: 727
Joined: 12/03/2009 08:23

#472 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by mark II »

Životinja. Klasična beskrupulozna životinja. Još su veće hinje svi okolo.
mikrosvijet
Posts: 1
Joined: 22/04/2009 09:06

#473 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by mikrosvijet »

strasno
User avatar
TarikSA
Posts: 254
Joined: 22/04/2009 01:00
Location: Sarajevo

#474 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by TarikSA »

Skoro svi nasi policajci bi se mogli kod Amele Radan prijaviti da budu manekeni na slijedecem Fashion Weeku jer se svakako setaju gradom, ja kad god naidjem pored njih prokomentarisem --jadna je drzava koju ovakvi stite, i ovakvi bi nas trebali braniti-- to sve dok me ne smjeste negdje u cuzu i namlate ko konja, jer provode torturu nad obicnim narodom...al eto policija takva kakva jeste...treba nama ovako nismo bolje ni zasluzili...evo treba proteste organizovati i niko se vise ne javi u vezi s tim...toliko o nama, dok po nama ne opale, pazite se mozda jos neki Tasim hoda gradom pa vasu majku, sestru ili mozda vas fisne po zubima - nemojte onda traziti pomoc od bilo koga, nego se sjetite one jadne zene koja je odletila od siline udara onog medvjeda i dobro gledajte nasu policiju kako ga lijepo moli da se odmakne tj ne njega nego one njegove dobermane...zivila Bosna...i hercegovina-----FUJJJJ
User avatar
asafa_powell
Posts: 164
Joined: 20/09/2006 09:41

#475 Re: Pred sudom BiH ošamario ženu!!!

Post by asafa_powell »

sandzak,,siptari,,,,,,gasi,,delalici...tasim.....ccccccccc..


auslenderi odje++te !!!!
Post Reply