sanela i minela u telekomu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Dioda

#26 Re: sanela i minela u telekomu

Post by Dioda » 10/02/2009 21:48

abondanzieri wrote:Nemojte biti tako okrutni,nemate pojma koliko se Sanela morala probijat' da bi dogurala do telekoma :D
Gdje se to "probija", 'ocu i ja :lol:

karanana

#27 Re: sanela i minela u telekomu

Post by karanana » 10/02/2009 21:48

Dioda wrote:
abondanzieri wrote:Nemojte biti tako okrutni,nemate pojma koliko se Sanela morala probijat' da bi dogurala do telekoma :D
PP me, pa se zdogovorimo.

Dioda

#28 Re: sanela i minela u telekomu

Post by Dioda » 10/02/2009 21:54

karanana wrote:
Dioda wrote:
PP me, pa se zdogovorimo.
Oduvijek sam gajila iskrene simpatije prema tebi :D I prije nego saznah da radis u Telekomu :D Javim ti se cim napumpam sise :D

rado_vidjen

#29 Re: sanela i minela u telekomu

Post by rado_vidjen » 10/02/2009 22:09

kad li sanela zavrsi fakultet, i kad li bi taj konkurs, ostace vjecita tajna. :roll:

nemoze ova drzava naprijed a-a

callmethebreeeze

#30 Re: sanela i minela u telekomu

Post by callmethebreeeze » 10/02/2009 22:12

mozda ce joj posao biti da zove i salje smsove po citav dan. :-) :-) :-)

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#31 Re: sanela i minela u telekomu

Post by Chmoljo » 10/02/2009 22:18

callmethebreeeze wrote:mozda ce joj posao biti da zove i salje smsove po citav dan. :-) :-) :-)
možda je sanela ona teta što govori "Birani korisnik je trenutno nedostupan, molimo pokušajte kasnije" a onda minela to isto na engleskom :D :D :D :D :D

HAVANA

#32 Re: sanela i minela u telekomu

Post by HAVANA » 10/02/2009 22:20

Chmoljo wrote:
callmethebreeeze wrote:mozda ce joj posao biti da zove i salje smsove po citav dan. :-) :-) :-)
možda je sanela ona teta što govori "Birani korisnik je trenutno nedostupan, molimo pokušajte kasnije" a onda minela to isto na engleskom :D :D :D :D :D

Koji je onda Tajo?

callmethebreeeze

#33 Re: sanela i minela u telekomu

Post by callmethebreeeze » 10/02/2009 22:27

HAVANA wrote:
Chmoljo wrote:

Koji je onda Tajo?
taji su dali da zove brojeve koji nepostoje da bi sanela i minela imale sta raditi.
:D

amrica

#34 Re: sanela i minela u telekomu

Post by amrica » 10/02/2009 22:28

callmethebreeeze wrote:
HAVANA wrote:
Chmoljo wrote: možda je sanela ona teta što govori "Birani korisnik je trenutno nedostupan, molimo pokušajte kasnije" a onda minela to isto na engleskom :D :D :D :D :D

Koji je onda Tajo?
taji su dali da zove brojeve koji nepostoje da bi sanela i minela imale sta raditi.
:D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HAVANA

#35 Re: sanela i minela u telekomu

Post by HAVANA » 10/02/2009 22:33

HAVANA wrote:
Chmoljo wrote:

Koji je onda Tajo?
:D[/quote]

Što ti je organizacija :D

Chmoljo

#36 Re: sanela i minela u telekomu

Post by Chmoljo » 10/02/2009 22:34

HAVANA wrote:
Što ti je organizacija :D
organizacija i efikasnost, moliću lijepo :D

ObiVan

#37 Re: sanela i minela u telekomu

Post by ObiVan » 10/02/2009 23:05

Fakat ste smijesni, pa zena vam rekla iskreno da ne smije u javnosti da kaze tacno sta radi, a vas i dalje zanima sta radi. Pa sama je rekla da se o tome ne govori u javnosti. Dalje cemo sami da skontamo koja pozicija bi to mogla da bude. Vjerovatno ispod stola nekom od glaveshina, da bude sto bolje osmijeh on the place of the face, jer valja chumurati za tako bijedne plate u telekomu. Ali postoji bar teoretski mala mogucnost da se u Saneli krije nenormalan talenat za telekomunikacije, te je jedino Telekom svojim skautiranjem to prepoznao i tako u cilju podizanja firme na svjetski nivo doveo Sanelu i ovu drugu, kao da je ime bitno.
Medjutim ne bih sada da seremo previse, niti smo mi jedina zemlja u kojoj se ovo desava (otprilike u svakoj zemlji je tako), nadje se uvijek neki zaboravljeni asova ili promasenih slucajeva koji nekakvim kosmickim putevima dodju do nakih pozicija. U svim zemljama znaci licnosti koriste svoju "popularnost" ili stecena poznanstva da se ubace i na taj nacin osiguraju sebi prihode. Medjutim naravno da nama svima smeta posto sa tom kvazinstitucijom povezujemo totalnu korpuciju i malverzaciju, ali s obzirom na atraktivnost nije ni nelogicno. Zelim Saneli sretnu i uspjesnu karijeru u Telekomu, da dogura do pozicije direktora, ako joj slucajno ne bude islo, preporucujem da proba u Elektroprivredi , a ako zeli malo da promjeni, moze i mimo konkursa u Nogometni savez. Sta fali? Voli to buranija tako...

ss sarajlija

#38 Re: sanela i minela u telekomu

Post by ss sarajlija » 10/02/2009 23:13

e za sanelu znam 100% da je vanredno zavrsila zubotehnicku skolu,a bas takvih treba u telekomu :lol: :lol: :lol: :lol:

rado_vidjen

#39 Re: sanela i minela u telekomu

Post by rado_vidjen » 10/02/2009 23:41

ObiVan wrote:Fakat ste smijesni, pa zena vam rekla iskreno da ne smije u javnosti da kaze tacno sta radi, a vas i dalje zanima sta radi. Pa sama je rekla da se o tome ne govori u javnosti. Dalje cemo sami da skontamo koja pozicija bi to mogla da bude. Vjerovatno ispod stola nekom od glaveshina, da bude sto bolje osmijeh on the place of the face,
podrska za (m)oral? :D ako, ako

mogli bi je odmah i u nadzorni odbor uvalit...kapacitet je to

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#40 Re: sanela i minela u telekomu

Post by mIRCerka » 10/02/2009 23:45

koji ste vi #$%&¤ ponekad...

kudite film a da ga i ne vidite...

pa sta ako je pocela raditi u Telecomu? ko od vas zna koju je skolu zavrsila i sta zna raditi? Vama je bitno da je ugradila silikone...

fuj

Chmoljo

#41 Re: sanela i minela u telekomu

Post by Chmoljo » 10/02/2009 23:48

mIRCerka wrote:koji ste vi #$%&¤ ponekad...

pa sta ako je pocela raditi u Telecomu? ko od vas zna koju je skolu zavrsila i sta zna raditi? Vama je bitno da je ugradila silikone...

fuj
daj ba mirci, jel ti to fakat misliš da je tu "sve po zakonu"... :roll:

karanana

#42 Re: sanela i minela u telekomu

Post by karanana » 10/02/2009 23:48

moje ozbiljno pitanje je gdje je bio konurs za tu poziciju i ostalih najmanje 4 pozicije koje smo naveli a koje su primljene u posljednjih par mjeseci?

mozda ne znam dovoljno, mozda po zakonu ni ne mora biti konkurs, niti zvanicni odabir kandidata. ako je tako povlacim pitanje.

Alfons Kauders

#43 Re: sanela i minela u telekomu

Post by Alfons Kauders » 10/02/2009 23:49

fuj
pa dobro sad, materijal za zutu stampu, sta fali... :D ko da se na ovom portalu ne znaju objavit tabloidske vijesti... :D

doduse, ako nastave o silikonima, prebaci temu na onaj podforum za seks i ine prostakluke, tobe jarabi... :D

Alfons Kauders

#44 Re: sanela i minela u telekomu

Post by Alfons Kauders » 10/02/2009 23:50

karanana wrote:moje ozbiljno pitanje je gdje je bio konurs za tu poziciju i ostalih najmanje 4 pozicije koje smo naveli a koje su primljene u posljednjih par mjeseci?

mozda ne znam dovoljno, mozda po zakonu ni ne mora biti konkurs, niti zvanicni odabir kandidata. ako je tako povlacim pitanje.
koliko ja znam, dosta zavisi i od pozicije... ipak je telecom javno preduzece... jos uvijek :D

rado_vidjen

#45 Re: sanela i minela u telekomu

Post by rado_vidjen » 10/02/2009 23:56

karanana wrote:moje ozbiljno pitanje je gdje je bio konurs za tu poziciju i ostalih najmanje 4 pozicije koje smo naveli a koje su primljene u posljednjih par mjeseci?

trebao bi izaci neki konkurs bar reda radi (tj. za one sto vec rade)

u FDS i telekomu navodno nikad nejma konkursa...stvari se samo zavrsavaju preko Princa i sl. ...znam ovo sve, jer mi je sestra skoro 3 god. na birou visila, i isla jadnica na stotinu konkursa :D mislila na posteno eejhh

znam recimo ko trazi 10.000., ali ne smijem reci. :skoljka:
Last edited by rado_vidjen on 10/02/2009 23:58, edited 1 time in total.

cikavelja

#46 Re: sanela i minela u telekomu

Post by cikavelja » 10/02/2009 23:57

fuj
Amidžince, hocemo i mi u taj film, pa makar ko statisti, nefali nam nista.
Dodouse, fale 6. silikoni.
Dabogda ih ja privatizir'o! Mislim ove sa 6.-om

I ovo je tema za sexualni pdf.
:dance: :bih:

amrica

#47 Re: sanela i minela u telekomu

Post by amrica » 11/02/2009 00:04

Telecom nije javno preduzece od 92. ili 95. , to je privatno SDA-SBIH preduzece, nemojmo biti neozbiljni 8)

mIRCerka

#48 Re: sanela i minela u telekomu

Post by mIRCerka » 11/02/2009 00:17

Chmoljo wrote:

fuj
daj ba mirci, jel ti to fakat misliš da je tu "sve po zakonu"... :roll:
Vidis, ja mislim da je Sanela odlucila da iskoristi srednjoskolsku diplomu i pocne osiguravat buducnost sebi i sinu (ako ste zeljni tabloida, citajte pa cete upratiti sve, od bolesti sina, do smrti oba roditelja u godinu dana razmaka). Za Minelu ne znam sta je zavrsila, ni na kojoj poziciji radi....

I karanana jedini ozbiljno pristupa problemu, a to je GDJE JE BIO JBN KONKURS i gdje smo mi obicni smrtnici tu?
Sve ostalo sto pisete je cisto izivljavanje koje namjerno skrece temu sa onoga bitnoga, a to je dobijanje posla mimo konkursa...ali kao da je to bitno...hajmo opet o silikonima... :zzzz:

Chmoljo

#49 Re: sanela i minela u telekomu

Post by Chmoljo » 11/02/2009 00:25

mIRCerka wrote: Vidis, ja mislim da je Sanela odlucila da iskoristi srednjoskolsku diplomu i pocne osiguravat buducnost sebi i sinu (ako ste zeljni tabloida, citajte pa cete upratiti sve, od bolesti sina, do smrti oba roditelja u godinu dana razmaka). Za Minelu ne znam sta je zavrsila, ni na kojoj poziciji radi....

I karanana jedini ozbiljno pristupa problemu, a to je GDJE JE BIO JBN KONKURS i gdje smo mi obicni smrtnici tu?
Sve ostalo sto pisete je cisto izivljavanje koje namjerno skrece temu sa onoga bitnoga, a to je dobijanje posla mimo konkursa...ali kao da je to bitno...hajmo opet o silikonima... :zzzz:
daaaaa znam ja da ima bolesno dijete. ako se ne varam u pitanju je cerebralna paraliza :-? i šta sad? da je žalim?

tu bolest btw ima i moja prva rodica koja su sada odrasla djevojka i koja je cijeli život u stolici provela... nešto ne znam da je nekome njenoj porodici ponuđen posao u Bh Telecomu...

iako ne spomenuh njene sise (koje me interesuju ko lanjski snijeg) mislim da jedino dobro što može proizvesti ova tema jeste da se nasmijem našoj nesreći ;-)
misliš da je bitno to što se ona zaposlila bez konkursa? :lol: nije sestro. bitno je to što ostali nemaju 10.000 da plate radno mjesto. *ebo konkurs .

mIRCerka

#50 Re: sanela i minela u telekomu

Post by mIRCerka » 11/02/2009 00:27

Chmoljo, uopste nije bitna dijagnoza koja je, srecom, proslost. Bitno je da ste temu (ne ti licno) okrenuli na sprdanje, dok stvarni problem/i prolaze haman neopazeno..
nit je bilo konkursa (provjericu ja sutra) niti obicni smrtnici mogu platit radno mjesto. Bila to Sanela, Minela, Tajo ili ja...

Locked