siledžije u policiji !?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#26 Re: siledžije u policiji !?

Post by Luke Perry »

Jah, kurs preimenovali u akademiju.
User avatar
kustah
Posts: 527
Joined: 10/03/2007 16:14

#27 Re: siledžije u policiji !?

Post by kustah »

Luke Perry wrote:Jah, kurs preimenovali u akademiju.
Jah, nije nista preimenovano nego je bila prava skola, nalik na vojnu.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#28 Re: siledžije u policiji !?

Post by chuchumbamayumbe »

lopta wrote:
skojotovski wrote:
lopta wrote:Ko zeli titinu policiju u kuci mu bila. Kakvo licemjerstvo, sa jedne strane hocete titinu policiju koja je ubijala ko opsuje titu, a sa druge svedski socijalizam i demokratiju, e ne moze to tako. Nije problem u policiji, nego u sudstvu. Kod nas za ubistvo djeteta neko dobije 9-10godina, a vani 25minimum, dozivotnu ili cak smrtnu kaznu.
ne rise!
Nisam mislio ubijala bukvalno, nego tukla, udarala, a da se to desavalo to je istina, raspitaj se malo. :wink:
Ko opsuje diktatora pisace krv.
Ne bi niko danas psovao Titu, nego Aliju i bagru oko njega, tako da je Titina milicija itekako dobrodosla.
Ne bojimo se Titine milicije, samo je vi vratite pa da vidite.
User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#29 Re: siledžije u policiji !?

Post by Luke Perry »

To je skola gdje su isli petnaestogodisnjaci, kakva crna akademija. Kurs
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#30 Re: siledžije u policiji !?

Post by Chmoljo »

Luke Perry wrote:To je skola gdje su isli petnaestogodisnjaci, kakva crna akademija. Kurs
šta bolan kakva crna akademija. ne pričaj kad ne znaš. na tom "kursu" su predavali ljudi koji itekako znaju svoju profesiju... (Hidović, Petrović, Bubić, Bilandžija)
darkpitar
Posts: 89
Joined: 14/02/2009 10:38

#31 Re: siledžije u policiji !?

Post by darkpitar »

cikavelja wrote:Murija je jos i dobra kakvi smo mi. Jes' da rade državni pos'o i da su na grbači nama i državi, ali budi pametan i dobar a oko tebe buljuk idiota i novopečenih "gospodina" i "građana".
Nije da ih falim, daleko Him ljepa kuća od moje,ali valja ostat' pri pameti...:

Požurio ja.
Podobro požurio. (Nije da se vadim, ali rijetko, samo sa razlogom ponekad ovako)
Puna linija, kolona od 3 auta, žmigavac, ljeva traka i :run:
300 metara docinije, murija sa slipom. Eh jebiga rekoh.
Dobar dan, dokumenta, ovo ono, ja izvolite.
Kaže organ, "jeli znate g. XXXXXXXX zbog čega smo vas skinuli ?" Rekoh znam, nikakav problem nije, žurio, imam hitan slučaj i tako, pokušam objasniti razloge i uzroke mojeg nepridržavanja saobraćajnih propisa i kulture.
Samo da pomenem, ja ono, finoća, ni uvlačenje u pakšu niti da sam drčan nešto. Regulara.
Lik gleda, ode do kolege u auto, vraća se nakon 3 min. i kaže" Izvolite g. xxxxxxxx, vaša dokumenta, molim samo malo strpljenja i saobraćajne kulture. Sretan put"
Ja oči izvalio, nekontam, računam na prijavu i pitam za istu kad mogu očekivati.
Kaže "g. xxxxxxxx, vi ste 7 od jutros kojeg smo zaustavili glede istih ili sličnih prekršaja, vi ste jedini koji mi je rekao DOBAR DAN i IZVOLITE dokumenta. Njih 6 prije vas, jebu mi djete, majku, sestru, oca i brata samo zato što radim svoj posao! I kako da imam isti aršin, kako da zavalim nekoga, ako je već tako kako ste opisali, halalim, kako da nebudem insan i postanem stoka kao ovi prije vas" :zoka:
Ja sjeban ostao 3 dana poslje.
Kažem, nije ba lahko ni na džadi biti, valja sa budalama na kraj izać'.

:bih:
e lazes ko ker logout :run:
User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#32 Re: siledžije u policiji !?

Post by Luke Perry »

Sad bi kao ta imena meni trebalo nesto da znace. o boze. ko je jos vidio slati djecu u toboze neku policijsku akademiju.
User avatar
kustah
Posts: 527
Joined: 10/03/2007 16:14

#33 Re: siledžije u policiji !?

Post by kustah »

Luke Perry wrote:Sad bi kao ta imena meni trebalo nesto da znace. o boze. ko je jos vidio slati djecu u toboze neku policijsku akademiju.
Imas urodjenju mrznju prema onom sistemu i nista ti nije valjalo. I tvoji "argumenti"
su sa tih pozicija.
Mozes misliti, u Svedskoj policajci imaju gimnaziju!?
Sta rade? Citaju Nice-a!
Last edited by kustah on 14/02/2009 15:56, edited 1 time in total.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#34 Re: siledžije u policiji !?

Post by Chmoljo »

Luke Perry wrote:Sad bi kao ta imena meni trebalo nesto da znace. o boze. ko je jos vidio slati djecu u toboze neku policijsku akademiju.
trebala bi. nisam ti ja onda kriv što pametuješ ono o čemu pojma nemaš...
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#35 Re: siledžije u policiji !?

Post by tempora »

kustah wrote:
Luke Perry wrote:Sad bi kao ta imena meni trebalo nesto da znace. o boze. ko je jos vidio slati djecu u toboze neku policijsku akademiju.
Imas urodjenju mrznju prema onom sistemu i nista ti nije valjalo. I tvoji "argumenti"
su sa tih pozicija.
Mozes misliti, u Svedskoj policajci imaju gimnaziju!?
Sta rade? Citaju Nice-a!

Zaboravio si reci da narod u Svedskoj ne voli da ih se bije. A kod nas narod moli.... :shock:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36 Re: siledžije u policiji !?

Post by Chmoljo »

.
Last edited by Chmoljo on 14/02/2009 16:08, edited 1 time in total.
User avatar
kustah
Posts: 527
Joined: 10/03/2007 16:14

#37 Re: siledžije u policiji !?

Post by kustah »

tempora wrote:
kustah wrote:
Luke Perry wrote:Sad bi kao ta imena meni trebalo nesto da znace. o boze. ko je jos vidio slati djecu u toboze neku policijsku akademiju.
Imas urodjenju mrznju prema onom sistemu i nista ti nije valjalo. I tvoji "argumenti"
su sa tih pozicija.
Mozes misliti, u Svedskoj policajci imaju gimnaziju!?
Sta rade? Citaju Nice-a!

Zaboravio si reci da narod u Svedskoj ne voli da ih se bije. A kod nas narod moli.... :shock:
Jel'!? Otkud ti to znas? Zivis li to tamo? Ja ne.

I ko pita taj narod? Svedski narod ne smije zucnuti nista kada se oni pojave, ni zucnuti.
Ovo znam slucano, iz prica trojice prijatelja koji zive tamo.
User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#38 Re: siledžije u policiji !?

Post by Luke Perry »

bez temeljnog trijeznjenja nema napretka, sa zaloscu konstatujem :sad:
User avatar
kustah
Posts: 527
Joined: 10/03/2007 16:14

#39 Re: siledžije u policiji !?

Post by kustah »

skojotovski wrote:
lopta wrote:Ko zeli titinu policiju u kuci mu bila. Kakvo licemjerstvo, sa jedne strane hocete titinu policiju koja je ubijala ko opsuje titu, a sa druge svedski socijalizam i demokratiju, e ne moze to tako. Nije problem u policiji, nego u sudstvu. Kod nas za ubistvo djeteta neko dobije 9-10godina, a vani 25minimum, dozivotnu ili cak smrtnu kaznu.
ne rise!
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#40 Re: siledžije u policiji !?

Post by Shoshana »

kustah wrote: Svedski narod ne smije zucnuti nista kada se oni pojave, ni zucnuti.
Ovo znam slucano, iz prica trojice prijatelja koji zive tamo.
Svedski narod ne smije zucnuti kad se policija pojavi :? :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja se odavno 'vako ne nasmijah
skojotovski
Posts: 1841
Joined: 07/05/2007 20:42
Location: rajvoSa

#41 Re: siledžije u policiji !?

Post by skojotovski »

lopta wrote:
skojotovski wrote:
lopta wrote:Ko zeli titinu policiju u kuci mu bila. Kakvo licemjerstvo, sa jedne strane hocete titinu policiju koja je ubijala ko opsuje titu, a sa druge svedski socijalizam i demokratiju, e ne moze to tako. Nije problem u policiji, nego u sudstvu. Kod nas za ubistvo djeteta neko dobije 9-10godina, a vani 25minimum, dozivotnu ili cak smrtnu kaznu.
ne rise!
Nisam mislio ubijala bukvalno, nego tukla, udarala, a da se to desavalo to je istina, raspitaj se malo. :wink:
Ko opsuje diktatora pisace krv.

možda da se ipak ti raspitaš gdje je u ta doba bagra bila?
da li je u to doba bilo ovakvih dešavanja po asfaltu?
da li su tada policiji jebavali sve mrtvo i živo?
ne budi smiješan.
ovaj mentalitet razumije samo palicu po leđima i deranje džepa.
sve ostalo je šuplja priča
User avatar
lopta
Posts: 806
Joined: 24/08/2008 01:11
Location: Sarajevo

#42 Re: siledžije u policiji !?

Post by lopta »

chuchumbamayumbe wrote: Ne bi niko danas psovao Titu, nego Aliju i bagru oko njega, tako da je Titina milicija itekako dobrodosla.
Ne bojimo se Titine milicije, samo je vi vratite pa da vidite.
Pa Aliju mozes psovati, odnosno u demokratskom svijetu mozes koga hoces, a u diktatorsko vrijeme nisi smio, eto dokle je isla diktatura.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#43 Re: siledžije u policiji !?

Post by chuchumbamayumbe »

lopta wrote:
chuchumbamayumbe wrote: Ne bi niko danas psovao Titu, nego Aliju i bagru oko njega, tako da je Titina milicija itekako dobrodosla.
Ne bojimo se Titine milicije, samo je vi vratite pa da vidite.
Pa Aliju mozes psovati, odnosno u demokratskom svijetu mozes koga hoces, a u diktatorsko vrijeme nisi smio, eto dokle je isla diktatura.
Ne pricamo o diktaturi, nego i muriji.
Mani se shuplje i crvenih.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#44 Re: siledžije u policiji !?

Post by Chmoljo »

chuchumbamayumbe wrote:
lopta wrote:
chuchumbamayumbe wrote: Ne bi niko danas psovao Titu, nego Aliju i bagru oko njega, tako da je Titina milicija itekako dobrodosla.
Ne bojimo se Titine milicije, samo je vi vratite pa da vidite.
Pa Aliju mozes psovati, odnosno u demokratskom svijetu mozes koga hoces, a u diktatorsko vrijeme nisi smio, eto dokle je isla diktatura.
Ne pricamo o diktaturi, nego i muriji.
Mani se shuplje i crvenih.
reče čovjek kojem se crveni avatar :D
User avatar
lopta
Posts: 806
Joined: 24/08/2008 01:11
Location: Sarajevo

#45 Re: siledžije u policiji !?

Post by lopta »

chuchumbamayumbe wrote:
lopta wrote:
chuchumbamayumbe wrote: Ne bi niko danas psovao Titu, nego Aliju i bagru oko njega, tako da je Titina milicija itekako dobrodosla.
Ne bojimo se Titine milicije, samo je vi vratite pa da vidite.
Pa Aliju mozes psovati, odnosno u demokratskom svijetu mozes koga hoces, a u diktatorsko vrijeme nisi smio, eto dokle je isla diktatura.
Ne pricamo o diktaturi, nego i muriji.
Mani se shuplje i crvenih.
U demokratkim zemljama policija je neovisna o politici, vlasti, itd. u onom sistemu to nije bila, nego je bila u uskoj vezi sa sistemom, tako da ne mozes pricati o jednom, a iskljucivati drugo. U onom sistemu za ubistvo bio si osudjen na smrt strijeljanjem ili na 40tak godina robije, po ovom zakonu za ubistvo dobijes 10-15godina(ili cak manje) ili slicno, dakle nije do murije, nego do zakona.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#46 Re: siledžije u policiji !?

Post by chuchumbamayumbe »

Chmoljo wrote:
chuchumbamayumbe wrote:
lopta wrote:
Pa Aliju mozes psovati, odnosno u demokratskom svijetu mozes koga hoces, a u diktatorsko vrijeme nisi smio, eto dokle je isla diktatura.
Ne pricamo o diktaturi, nego i muriji.
Mani se shuplje i crvenih.
reče čovjek kojem se crveni avatar :D
Jbga, ne nadjoh zelenoga DM-a!
8-)
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#47 Re: siledžije u policiji !?

Post by chuchumbamayumbe »

lopta wrote:
chuchumbamayumbe wrote:
lopta wrote:
Pa Aliju mozes psovati, odnosno u demokratskom svijetu mozes koga hoces, a u diktatorsko vrijeme nisi smio, eto dokle je isla diktatura.
Ne pricamo o diktaturi, nego i muriji.
Mani se shuplje i crvenih.
U demokratkim zemljama policija je neovisna o politici, vlasti, itd. u onom sistemu to nije bila, nego je bila u uskoj vezi sa sistemom, tako da ne mozes pricati o jednom, a iskljucivati drugo. U onom sistemu za ubistvo bio si osudjen na smrt strijeljanjem ili na 40tak godina robije, po ovom zakonu za ubistvo dobijes 10-15godina(ili cak manje) ili slicno, dakle nije do murije, nego do zakona.
Zaboravas da "onaj sistem" nije bio demokratski, niti se hvalio svojim demokratskim nacelima?!
Bio je Tito, dozivotni predsjednik SFRJ i bila je KPJ. Niti je ko furao demokratiju niti je to bila ideja vodilja.
I bio je bolji od ove "slobode i demokratije" u kojoj danas "uzivamo", u svojoj vjeri i na svojoj zemlji.
User avatar
lopta
Posts: 806
Joined: 24/08/2008 01:11
Location: Sarajevo

#48 Re: siledžije u policiji !?

Post by lopta »

chuchumbamayumbe wrote:I bio je bolji od ove "slobode i demokratije" u kojoj danas "uzivamo", u svojoj vjeri i na svojoj zemlji.
Pa ako ti ne valja demokratija bujrum u Kinu u komunizam ili S.Koreju pa uzivaj, Vietnam, Laos ili Kubu.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#49 Re: siledžije u policiji !?

Post by chuchumbamayumbe »

lopta wrote:
chuchumbamayumbe wrote:I bio je bolji od ove "slobode i demokratije" u kojoj danas "uzivamo", u svojoj vjeri i na svojoj zemlji.
Pa ako ti ne valja demokratija bujrum u Kinu u komunizam ili S.Koreju pa uzivaj, Vietnam, Laos ili Kubu.
Sto ti nisi isao u Ameriku dok je ovdje bio omrazeni socijalizam?
Garant se nisi bio ni rodio.
Idi ti u Kinu, S Koreju...
A ja se pisham na ovu nasu "demokratiju", al' ne bih otisao, za inat dusmanima, pa makar padale cuskije.
8-)
nudis verbis
Posts: 189
Joined: 17/01/2009 15:44

#50 Re: siledžije u policiji !?

Post by nudis verbis »

meni smeta sto je puno policajaca debelo :roll: puno ih ima golem trbuh,

te se cesto pitam kako sa istim potrce :? u akciji mislim
Post Reply