zgrozena sam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
madner
Posts: 56763
Joined: 09/08/2004 16:35

#76 Re: zgrozena sam

Post by madner »

Ama ljudi, drama je tipicni trol.

Ne mozete je ubjedit da rvati nisu ugrozeni, jer ona ima filter za sve sto joj ne odgovara.

Zato pusti vodu da drama ode :D
User avatar
Vincent Raine
Posts: 374
Joined: 30/06/2008 18:58

#77 Re: zgrozena sam

Post by Vincent Raine »

ČASNE SESTRE: NEMOJTE NAM POVLAČITI REDOVNIČKI VEO

"Vrlo je neugodan osjećaj kada hodate ulicom s bojazni da će vam netko povući ili skinuti redovnički veo"

http://www.ktabkbih.net/info.asp?id=19077
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#78 Re: zgrozena sam

Post by kockica_kockica »

madner wrote:Ama ljudi, drama je tipicni trol.

Ne mozete je ubjedit da rvati nisu ugrozeni, jer ona ima filter za sve sto joj ne odgovara.

Zato pusti vodu da drama ode :D

Jos samo Air Ramiz fali da nam slika ugrozenoti/neugrozenosti i svega ostalog bude na zavidnom nivou :mrgreen:

nadam se da nas nece iznevjeriti :lol: :lol: :lol:

to sto se desilo je fakat ogavno ali to sto su djeca omladina takvi kakvi jesu to su roditelji krivi...

ja sjenki samo mogu reci da je ona napravila jedno predivno djelo kad je stala u obranu tih sestara.. hvala joj :)
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#79 Re: zgrozena sam

Post by neprilagodjena »

Mrs.Zurbrigen wrote:
neprilagodjena wrote:Ma oni nemaju respekta ni prema kome :roll: :roll:
a ko su oni? mladjarija?

Ta djecurlija sto se ovdje spominje.
drama
Posts: 487
Joined: 14/10/2006 16:09

#80 Re: zgrozena sam

Post by drama »

ma daj kakva ugrozenost hrvata... ne drami zivota ti...

ovo su nevaspitana bezobrazna djecurlija koja na ulici se ponasa kao pustena s lanca... :x[/quote]



ponasanje nadolazecih generacija je kriticno- al' to nije tema

ponasanje policije- strasno al' ni to nije poenta...

poenta je da je sarajevo jednonacionalni grad u kojem se nista ' drugo i drugacije ' ne postuje,
ako si pop il' mozda casna sestra, bolje ti je da prije izlaska iz crkve skines ' odijelo ' jer valja doc' do kuce
u muslimanskom gradu a tekbira se na svakom koraku
i ko najvise ispasta- hrvati :-)[/quote]


drama plizzzzz kakva ugrozenost???? to je djelo djecurlije koja je sve i svasta samo nije normalna... sve im je nakaradno od vrijednosti u zivotu pa nadalje...
svi smo mi ugrozeni od nacionalista separatista i kojecega drugog... zivimo u vremenu u kojem se svaka kretnja bazira na ne ili ugrozenosti ovog ili onog vremena...
ja mislim da je ova tema pitanje samo neodgoja djece koja hodaju ulicama grada, njihove nekulture, nepismenosti i da ne nabrajam vise... danas je to casna sutra ce to biti neki pop... prekosutra mozda ti i ja ili neko treci... ja jesam "hrvatica" barem me tako trpaju jer ja vise volim reci da sam katolkinja bosanka i moje misljenje je da ta djeca nisu nista bolja od njihovih roditelja...[/quote]


u tome je poenta....
da pojedinci koriste ovakve i slicne slucaje da se podignu tenzije, da se prica o ugrozenosti ostalih...
umjesto da se prica o nesposobnosti policije ili mozda, o odgoju...
drama
Posts: 487
Joined: 14/10/2006 16:09

#81 Re: zgrozena sam

Post by drama »

sjenka wrote:poenta je da je sarajevo jednonacionalni grad u kojem se nista ' drugo i drugacije ' ne postuje,
ako si pop il' mozda casna sestra, bolje ti je da prije izlaska iz crkve skines ' odijelo ' jer valja doc' do kuce
u muslimanskom gradu a tekbira se na svakom koraku
i ko najvise ispasta- hrvati

Dobro drama da sumiramo
jedna muslimaka u jednonacionalnom gradu kako ti kazes se zgrozila i fizički i verbalno na sav glas osudila trganje šlajera časnoj sestri s glave

Sad da ja tebe pitam
bil' ti to za mene učinio

nisam vjernik tako da to muslimanka, katolkinja il' nesto trece je potpuno nebitno...

...i sta bi' ja to treb'o uradit'? da je mozda ja prevaspitavam? il' da zovem policiju, mozda?
drama
Posts: 487
Joined: 14/10/2006 16:09

#82 Re: zgrozena sam

Post by drama »

madner wrote:Ama ljudi, drama je tipicni trol.

Ne mozete je ubjedit da rvati nisu ugrozeni, jer ona ima filter za sve sto joj ne odgovara.

Zato pusti vodu da drama ode :D

:lol: :lol: :lol: :lol:

drama je musko i nije hrvat...
drami ide na k.... sto tema o ugrozenosti hrvata.
ne kazem da im je bajno ali kome jeste. ima i incidenata na nacionalnoj osnovi al' se to sve toliko preuvelica
da pomislis je l' to o istom gradu pricate.
User avatar
mirzazmaj
Posts: 351
Joined: 24/06/2008 11:57
Location: sarajevo

#83 Re: zgrozena sam

Post by mirzazmaj »

drama wrote:
kockica_kockica wrote:
drama wrote:ugrozenost hrvata??

ma daj kakva ugrozenost hrvata... ne drami zivota ti...

ovo su nevaspitana bezobrazna djecurlija koja na ulici se ponasa kao pustena s lanca... :x


ponasanje nadolazecih generacija je kriticno- al' to nije tema

ponasanje policije- strasno al' ni to nije poenta...

poenta je da je sarajevo jednonacionalni grad u kojem se nista ' drugo i drugacije ' ne postuje,
ako si pop il' mozda casna sestra, bolje ti je da prije izlaska iz crkve skines ' odijelo ' jer valja doc' do kuce
u muslimanskom gradu a tekbira se na svakom koraku
i ko najvise ispasta- hrvati :-)


blago tebi.......
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#84 Re: zgrozena sam

Post by Fair Life »

Image
Prijepoljka
Posts: 57
Joined: 28/12/2006 14:56

#85 Re: zgrozena sam

Post by Prijepoljka »

Ponekad s'proljeca wrote:Meni prica jedna zena koja je katolik, da ako sretnes casnu sestru desice ti se neprijatna stvar toga dana!!!
Nisam sujevjerna, ili sam mislila da to nisam dok se nisam zaista uvjerila da je to tako... uz svo postovanje prema njima, moram priznati da kad god sretnem casnu sestru, tog dana, pod obavezno!!!, dozivim neku neprijatnost, nesto se isjekiram, na poslu, u kuci...i to ne malo...
Ostaje mi da sebe uvjerim da je to uobrazilja koju nastojim da odagnam od sebe...

No, da se vratim na temu...ponasanje ovih djevojaka je za svaku osudu i ovakav vid ispoljavanja hirova je zaista neprimjeren, a "Sjenkina" reakcija za svaku pohvalu (moramo priznati da se mnogi od nas ne bi ovako ponijeli u ovakvoj situaciji i ja joj na tome cestitam)
User avatar
upravnik
Posts: 457
Joined: 05/04/2008 15:25
Location: Katanga
Contact:

#86 Re: zgrozena sam

Post by upravnik »

Prijepoljka wrote:nesto se isjekiram, na poslu, u kuci...i to ne malo...

Image
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#87 Re: zgrozena sam

Post by Fair Life »

'Suha drva odozdo
a sirova odozgo...'
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#88 Re: zgrozena sam

Post by d2 »

Image
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#89 Re: zgrozena sam

Post by d2 »

Fair Life wrote:Image
jedva docekali...
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#90 Re: zgrozena sam

Post by MUNAFIK »

Svaka cast na reakciji, ovakve ispade, prema bilo kome treba uvjek osuditi i pokusati sprijeciti...

Isto se desava i obicnim djevojkama (koje nisu pokrivene) da im neka bezobrazna grupica djecurlije pocne nesto dobacivati, vrijedzati, a i vuci i tegliti...

Gradom hodam cesto i cesto srecem casne sestre i cesto jedan dio setnje provedem bas setajuci iza njih, i nisam nikada vidio da ih je neko napadao ili verbalno vrijedzao.... Ovo me zgrozava, ali isto tako me i ne iznenadjuje mlade generacije idu do vraga, uzori su im PINK,GRAND ili MTV a pogotovo MTV produkcije gdje je fazon ponasati se na ovaj BEZOBRAZAN (ko fol buntovnicki) nacin gdje je to cool i sve se opravdava... ma mladost ludost... FUJ FUJ FUJ...

A ovi sto su ovu vjest jedva docekali, NAJBOLJE GOVORI O NJIMA I NJIHOVIM ZELJAMA I STAVOVIMA... to ne vrijedi ni komentaristi...

Jos jednom svaka cast na reakciji, i tvoja reakcija zasluzuje PUNO VECU PAZNJU nego to sto su ta nevaspitana derlad uradila....
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#91 Re: zgrozena sam

Post by HAVANA »

Prijepoljka wrote:
Ponekad s'proljeca wrote:Meni prica jedna zena koja je katolik, da ako sretnes casnu sestru desice ti se neprijatna stvar toga dana!!!
Nisam sujevjerna, ili sam mislila da to nisam dok se nisam zaista uvjerila da je to tako... uz svo postovanje prema njima, moram priznati da kad god sretnem casnu sestru, tog dana, pod obavezno!!!, dozivim neku neprijatnost, nesto se isjekiram, na poslu, u kuci...i to ne malo...





:? :-)
User avatar
Vincent Raine
Posts: 374
Joined: 30/06/2008 18:58

#92 Re: zgrozena sam

Post by Vincent Raine »

Sto u Avazu nema nista o ovome??? Ako ne pise, nije se ni desilo, jel??? :D

Dole minderasi :D
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#93 Re: zgrozena sam

Post by neprilagodjena »

Ako je istina ovo sto Havana gore pise onda ce te cure i momcici dobiti sta zasluzuju.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#94 Re: zgrozena sam

Post by HAVANA »

Ne sjekira se Havana nego Prijepoljka. :D
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#95 Re: zgrozena sam

Post by neprilagodjena »

:) :)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#96 Re: zgrozena sam

Post by sheilak »

Prijepoljka wrote:
Ponekad s'proljeca wrote:Meni prica jedna zena koja je katolik, da ako sretnes casnu sestru desice ti se neprijatna stvar toga dana!!!
Nisam sujevjerna, ili sam mislila da to nisam dok se nisam zaista uvjerila da je to tako... uz svo postovanje prema njima, moram priznati da kad god sretnem casnu sestru, tog dana, pod obavezno!!!, dozivim neku neprijatnost, nesto se isjekiram, na poslu, u kuci...i to ne malo...
Ostaje mi da sebe uvjerim da je to uobrazilja koju nastojim da odagnam od sebe...
Kod mene bas suprotno! :) Ako vidim tog dana casnu sestru, desi mi se nesto lijepo. Sigurno zbog toga jer vezem pozitivne osjecaje iz djetinjstva za njih.

Mislim da je u ovakvim slucajevima vrlo bitna sugestija - sto ocekujes da ce ti se desiti, u sta sebe ubijedis - desice ti se.
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#97 Re: zgrozena sam

Post by Latina »

d2 wrote:ova zemlja je sve manje mjesto gdje zelim da zivim, bila je vise multikulturna i demokratska 1996te nego danas
Pa sto zivis u njoj ? Dodji malo na Zapad, da vidis kako je nama fino. :D Vani tinejdzeri i pitbul terijeri napadaju - ne pitaju ko si i sta si. :D Ako pokusas reagovati, vrlo je moguce da te vise nece biti. :D

A tek fotografija koju si postavio - govori sto jezika. :D

Drama. :D

p.s. Komentar na temu - primitivizam/glupost nemaju naciju i religiju.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#98 Re: zgrozena sam

Post by vjesticanametli »

Prijepoljka wrote:
Ponekad s'proljeca wrote:Meni prica jedna zena koja je katolik, da ako sretnes casnu sestru desice ti se neprijatna stvar toga dana!!!
Nisam sujevjerna, ili sam mislila da to nisam dok se nisam zaista uvjerila da je to tako... uz svo postovanje prema njima, moram priznati da kad god sretnem casnu sestru, tog dana, pod obavezno!!!, dozivim neku neprijatnost, nesto se isjekiram, na poslu, u kuci...i to ne malo...
Ostaje mi da sebe uvjerim da je to uobrazilja koju nastojim da odagnam od sebe...

No, da se vratim na temu...ponasanje ovih djevojaka je za svaku osudu i ovakav vid ispoljavanja hirova je zaista neprimjeren, a "Sjenkina" reakcija za svaku pohvalu (moramo priznati da se mnogi od nas ne bi ovako ponijeli u ovakvoj situaciji i ja joj na tome cestitam)
moras se vise sjekirat :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#99 Re: zgrozena sam

Post by Skyfox »

vjesticanametli wrote:
Prijepoljka wrote:nesto se isjekiram, na poslu,

moras se vise sjekirat :mrgreen: :lol: :lol:
sjekiracijom do zdravlja :D
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#100 Re: zgrozena sam

Post by hakazvaka »

Skyfox wrote:
vjesticanametli wrote:
Prijepoljka wrote:nesto se isjekiram, na poslu,

moras se vise sjekirat :mrgreen: :lol: :lol:
sjekiracijom do zdravlja :D
zabranjeno sjekiranje profesora :D :D
Post Reply