U izraelskim zračnim napadima najmanje 195 mrtvih

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#126 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by chuchumbamayumbe »

Djubre jedno fasisticko, kako te samo nije strah Boga, ako se vec ne stidis ovog naroda ovdje?!
I jos stavlja smajlije, smjeska se, njoj smijesno, cak sta vise, drago joj!
Smijesno fasistima kada ginu djeca, kako god da se ona zovu?!
Sram da te bude, treba ti staviti dozivotni ban da vise nikada ne dodjes u situaciju da na ovome forumu pises ovakve fasistoidne rijeci.
Ucenici su ocito prestigli ucitelje u nacistickim metodama.
Nisu dovoljni logori, holokaust, istrebljenje kroz koje je prosao tvoj narod da shvatis sta znaci smrt, planirano ubijanje, drzanje u getoima, ucjenjivanje, pljacka, otimacina, genocid?
Jok, samo ste izgleda izvukli lekciju od nacista i jos ste usavrsili neke metode, sram da vas bude.
FUJ!


RenaTTa wrote: Ja se inache ne volim previshe upustati u diskusiju oko ovakvih i slicnih tema, nebitno koji medjudrzavni odnos bio u pitanju. Ja sam davno svoje misljenje iznijela i rekla sto i kako a ovo forumasko licemjerstvo od strane pojedinih usera je opet tema druge emisije :)
Samo cu reci sto kazem i svaki put, da Izrael uvijek na napad uzvraca gorim napadom, to je bilo tako , jeste i bit ce :)
I da, ovo je samo pocetak :) i neka je, drukcije i ne zasluzuju! Nit ih zalim, nit hajem za Palestinom, Gazom nit Arapskom ligom
U zdravlje!
goran5
Posts: 391
Joined: 03/04/2008 00:22

#127 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by goran5 »

Na sceni je IZRAELSKI FAŠISAM I AGRESIJA. Na sceni je terorizam Izraelske vojne masinerije, koji je krenuo u osvetnicki pohod koji ce naplatiti krvlju palestinske djece.[/quote][/quote][/quote]

Nazalost grijesis.Na sceni je fasizam i agresija onih koji nedaju mira izraelu od njegove samostalnosti pa ni cijelom svjetu vec duzi niz godina , iako su svi u tom djelu svijeta blesavi. Ako su Izraelci fasisti ona su Iranci super-fasisti.
Kjajević Majko
Posts: 1113
Joined: 26/02/2008 11:30
Location: bespuća forumske besmislenosti

#128 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by Kjajević Majko »

chuchumbamayumbe wrote:Djubre jedno fasisticko, kako te samo nije strah Boga, ako se vec ne stidis ovog naroda ovdje?!
I jos stavlja smajlije, smjeska se, njoj smijesno, cak sta vise, drago joj!
Smijesno fasistima kada ginu djeca, kako god da se ona zovu?!
Sram da te bude, treba ti staviti dozivotni ban da vise nikada ne dodjes u situaciju da na ovome forumu pises ovakve fasistoidne rijeci.
Ucenici su ocito prestigli ucitelje u nacistickim metodama.
Nisu dovoljni logori, holokaust, istrebljenje kroz koje je prosao tvoj narod da shvatis sta znaci smrt, planirano ubijanje, drzanje u getoima, ucjenjivanje, pljacka, otimacina, genocid?
Jok, samo ste izgleda izvukli lekciju od nacista i jos ste usavrsili neke metode, sram da vas bude.
FUJ!
I onda njoj kažeš da je đubre fašističko. Bravo. :D
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#129 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by chuchumbamayumbe »

Kjajević Majko wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Djubre jedno fasisticko, kako te samo nije strah Boga, ako se vec ne stidis ovog naroda ovdje?!
I jos stavlja smajlije, smjeska se, njoj smijesno, cak sta vise, drago joj!
Smijesno fasistima kada ginu djeca, kako god da se ona zovu?!
Sram da te bude, treba ti staviti dozivotni ban da vise nikada ne dodjes u situaciju da na ovome forumu pises ovakve fasistoidne rijeci.
Ucenici su ocito prestigli ucitelje u nacistickim metodama.
Nisu dovoljni logori, holokaust, istrebljenje kroz koje je prosao tvoj narod da shvatis sta znaci smrt, planirano ubijanje, drzanje u getoima, ucjenjivanje, pljacka, otimacina, genocid?
Jok, samo ste izgleda izvukli lekciju od nacista i jos ste usavrsili neke metode, sram da vas bude.
FUJ!
I onda njoj kažeš da je đubre fašističko. Bravo. :D
Da, imas li problem sa tim da fasistu nazoves fasistom?!
Nacistom?
Ja sam zlo uvijek nazivao zlom, bez obzira kako se zvalo i odakle dolazilo.
Je li to zabranjeno da se politika Izraela nad cjelokupnim palestinskim narodom ne smije spomenuti kao fasistoidna, nego eto, holokaust iz WWII im daje za pravo da rade sta hoce i kako hoce?!
U cemu je problem?
Kjajević Majko
Posts: 1113
Joined: 26/02/2008 11:30
Location: bespuća forumske besmislenosti

#130 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by Kjajević Majko »

Nema problema, meni su svi isti. Samo se pitam koga to još treba žaliti jer je jadan i nema mu pomoći...
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#131 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by Shoshana »

goran5 wrote:
Na sceni je IZRAELSKI FAŠISAM I AGRESIJA. Na sceni je terorizam Izraelske vojne masinerije, koji je krenuo u osvetnicki pohod koji ce naplatiti krvlju palestinske djece.
Nazalost grijesis.Na sceni je fasizam i agresija onih koji nedaju mira izraelu od njegove samostalnosti pa ni cijelom svjetu vec duzi niz godina , iako su svi u tom djelu svijeta blesavi. Ako su Izraelci fasisti ona su Iranci super-fasisti.
Evo ga, jos jedan sto zna o cemu prica ... pa ovo vec postaje smijesno :lol:

Palestinci ugrozavaju samostalnost Izraela. Njihovo postojanje ugrozava samostalnost Izraela. Zato ih, valjda treba eliminisati? (ovo zadnje je cinizam, da me ne bi ko pogresno shvatio :roll: )
Last edited by Shoshana on 27/12/2008 17:11, edited 1 time in total.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#132 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by Lakat Jebić »

jedan izraleski borac za ljudska prava, u intervju danima u doba rata sa hezbollahom, znaci ljeto 2006. rece. parafraziracu:
"palestinci jesu teroristi jer nemaju drugog nacina za borbu neg da se opasu i dignu i sebe i jos ljudi u zrak. dajte im tenkove avione i oruzje i nece bit teroristi vec regularna vojska."

da se na vrijeme ogradim ne podrzavam samoubice vec samo prenosim sta sam procitao
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#133 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by sheilak »

RenaTTa wrote:
Ja se inache ne volim previshe upustati u diskusiju oko ovakvih i slicnih tema, nebitno koji medjudrzavni odnos bio u pitanju. Ja sam davno svoje misljenje iznijela i rekla sto i kako a ovo forumasko licemjerstvo od strane pojedinih usera je opet tema druge emisije :)
Samo cu reci sto kazem i svaki put, da Izrael uvijek na napad uzvraca gorim napadom, to je bilo tako , jeste i bit ce :)
I da, ovo je samo pocetak :) i neka je, drukcije i ne zasluzuju! Nit ih zalim, nit hajem za Palestinom, Gazom nit Arapskom ligom
U zdravlje!
@ RenaTTa

Kako tako nesto mozes reci - da ne zasluzuju nista bolje? To jednako bolesno zvuci kao kad bih ja rekla da su nevini ljudi, ubijeni u samoubilackim napadima, zasluzili da umru i da i dalje budu ubijani! Pa, barem bi ti, koja si sa ovih prostora trebala znati postaviti se i na mjesto drugih i sagledati stvari i iz njihovog ugla, biti, ako tako zelis nazvati, " djavolji advokat". Sta se to dogodilo sa vama svima da govorite tako nesto?

Dajte, ljudi, narod tamo umire, djeca umiru. Nemojte se nasladjivati nad smrti i bolom drugih jer to se uvijek vrati. Na svaki izraelski napad, odgovor ljudi koji nemaju apsolutno nista izgubiti, bice jos zesci i gorci. To i sami dole znate. Nasilje samo radja novo nasilje i smrt jednih znaci i smrt drugih. To i mi ovdje jos uvijek ucimo.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#134 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by chuchumbamayumbe »

Kjajević Majko wrote:Nema problema, meni su svi isti. Samo se pitam koga to još treba žaliti jer je jadan i nema mu pomoći...
Aha, svi su isti, kako da ne.
Ta mi prica zvuci poznato.
Dodje cetnik i protjera te sa tvog ognjista, tu napravi kucu, crkvu, stalu sa svinjama...
Ti hoces da se vratis na svoje ognjiste, ali jok, nema sanse. Jos ces dobiti po labrnji ako se budes kurchio.
Mozes probati, ali sam snosis posljedice.
Jer cetnik je jaci.
RenaTTa
Posts: 612
Joined: 18/02/2008 22:35
Location: רחובות ונס ציונה, ישראל

#135 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by RenaTTa »

sheilak wrote:
RenaTTa wrote:
Ja se inache ne volim previshe upustati u diskusiju oko ovakvih i slicnih tema, nebitno koji medjudrzavni odnos bio u pitanju. Ja sam davno svoje misljenje iznijela i rekla sto i kako a ovo forumasko licemjerstvo od strane pojedinih usera je opet tema druge emisije :)
Samo cu reci sto kazem i svaki put, da Izrael uvijek na napad uzvraca gorim napadom, to je bilo tako , jeste i bit ce :)
I da, ovo je samo pocetak :) i neka je, drukcije i ne zasluzuju! Nit ih zalim, nit hajem za Palestinom, Gazom nit Arapskom ligom
U zdravlje!
@ RenaTTa

Kako tako nesto mozes reci - da ne zasluzuju nista bolje? To jednako bolesno zvuci kao kad bih ja rekla da su nevini ljudi, ubijeni u samoubilackim napadima, zasluzili da umru i da i dalje budu ubijani! Pa, barem bi ti, koja si sa ovih prostora trebala znati postaviti se i na mjesto drugih i sagledati stvari i iz njihovog ugla, biti, ako tako zelis nazvati, " djavolji advokat". Sta se to dogodilo sa vama svima da govorite tako nesto?

Dajte, ljudi, narod tamo umire, djeca umiru. Nemojte se nasladjivati nad smrti i bolom drugih jer to se uvijek vrati. Na svaki izraelski napad, odgovor ljudi koji nemaju apsolutno nista izgubiti, bice jos zesci i gorci. To i sami dole znate. Nasilje samo radja novo nasilje i smrt jednih znaci i smrt drugih. To i mi ovdje jos uvijek ucimo.
Mozete ovaj post shvatiti kako god hocete, i shvatajte kako god hocete i pisite ne znam ti sta i banujte i radite sta god vam volja.
Kada sam rekla da mi IH NIJE ZAO, nisam precizirala djecu, misleci da se to podrazumjeva, djeca su najmanje kriva, nije mi zao ONIH koji su u ovom napadu
likvidirani a osobno skode i interesima Palestine i interesima Izraela, te ozbiljno narusavaju mir. Meta nisu bili civili vec centralni kvartovi ekstremistickih grupa.
Druga stvar sto bi htjela da kazem prije nego me embargiraju jeste da povlacim rijec, vezanu za djecu i nevine zrtve koje su ubijene. Opet kazem, mozete me shvatiti kako god hocete na kraju krajeva ko sam ja i ko ste vi.
Treca cinjenica, ne treba stvar gledati samo na jednu stranu medalje, ja sam OSOBITO platila skupu cijenu palestinskog izivljavanja izgubeci 2 osobe koje su mi mnogo znacile.
Eto, sad navalite pa pisite jos sta god, ja pomno citam.
User avatar
KemooSA
Posts: 459
Joined: 01/05/2008 16:26

#136 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by KemooSA »

Shoshana wrote:
goran5 wrote:
Na sceni je IZRAELSKI FAŠISAM I AGRESIJA. Na sceni je terorizam Izraelske vojne masinerije, koji je krenuo u osvetnicki pohod koji ce naplatiti krvlju palestinske djece.
Nazalost grijesis.Na sceni je fasizam i agresija onih koji nedaju mira izraelu od njegove samostalnosti pa ni cijelom svjetu vec duzi niz godina , iako su svi u tom djelu svijeta blesavi. Ako su Izraelci fasisti ona su Iranci super-fasisti.
Evo ga, jos jedan sto zna o cemu prica ... pa ovo vec postaje smijesno :lol:

Palestinci ugrozavaju samostalnost Izraela. Njihovo postojanje ugrozava samostalnost Izraela. Zato ih, valjda treba eliminisati? (ovo zadnje je cinizam, da me ne bi ko pogresno shvatio :roll: )
Kako te nije stid reci da palestinci ugrozavaju samostalnost izraela!?
Jel izraelu kao palestini nametnut embargo na oruzje dok ih izrael roka sa svih strana.Jel izrael ili palestinci moli svijet za hranu,lijekove i naftu,Jel izrael ili palestina koristi podzemni tunel za unosenje hrane i oruzja,jel izrael taj koji je napravio zid oko palestinaca,jel izrael taj koji gradi naselja na palestinskom podrucju,jel izrael taj koji je danas ubio 200 ljudi,ko je ovdje zrtva MOLIM TE !!!???
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#137 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 195 mrtvih

Post by Topla voda »

sila boga ne moli
ko ima silu,namece svoje,ko nema ,moli boga da mu pomogne
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#138 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by Shoshana »

KemooSA wrote:
Shoshana wrote:
goran5 wrote:
Na sceni je IZRAELSKI FAŠISAM I AGRESIJA. Na sceni je terorizam Izraelske vojne masinerije, koji je krenuo u osvetnicki pohod koji ce naplatiti krvlju palestinske djece.
Nazalost grijesis.Na sceni je fasizam i agresija onih koji nedaju mira izraelu od njegove samostalnosti pa ni cijelom svjetu vec duzi niz godina , iako su svi u tom djelu svijeta blesavi. Ako su Izraelci fasisti ona su Iranci super-fasisti.
Evo ga, jos jedan sto zna o cemu prica ... pa ovo vec postaje smijesno :lol:

Palestinci ugrozavaju samostalnost Izraela. Njihovo postojanje ugrozava samostalnost Izraela. Zato ih, valjda treba eliminisati? (ovo zadnje je cinizam, da me ne bi ko pogresno shvatio :roll: )
Kako te nije stid reci da palestinci ugrozavaju samostalnost izraela!?
Jel izraelu kao palestini nametnut embargo na oruzje dok ih izrael roka sa svih strana.Jel izrael ili palestinci moli svijet za hranu,lijekove i naftu,Jel izrael ili palestina koristi podzemni tunel za unosenje hrane i oruzja,jel izrael taj koji je napravio zid oko palestinaca,jel izrael taj koji gradi naselja na palestinskom podrucju,jel izrael taj koji je danas ubio 200 ljudi,ko je ovdje zrtva MOLIM TE !!!???
:-) Hajd' Kemo, ponovo procitaj, molim te...
Kjajević Majko
Posts: 1113
Joined: 26/02/2008 11:30
Location: bespuća forumske besmislenosti

#139 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by Kjajević Majko »

chuchumbamayumbe wrote:Aha, svi su isti, kako da ne.
Ta mi prica zvuci poznato.
Dodje cetnik i protjera te sa tvog ognjista, tu napravi kucu, crkvu, stalu sa svinjama...
Ti hoces da se vratis na svoje ognjiste, ali jok, nema sanse. Jos ces dobiti po labrnji ako se budes kurchio.
Mozes probati, ali sam snosis posljedice.
Jer cetnik je jaci.
Možeš probati. :wink:

I opet ne znam šta se hvatate četnika i RS na svakoj prokletoj temi. Ne važi ovo samo za četnike, svi su ista govna bolan. Svi!
goran5
Posts: 391
Joined: 03/04/2008 00:22

#140 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by goran5 »

KemooSA wrote:
Shoshana wrote:
goran5 wrote:
Na sceni je IZRAELSKI FAŠISAM I AGRESIJA. Na sceni je terorizam Izraelske vojne masinerije, koji je krenuo u osvetnicki pohod koji ce naplatiti krvlju palestinske djece.
Nazalost grijesis.Na sceni je fasizam i agresija onih koji nedaju mira izraelu od njegove samostalnosti pa ni cijelom svjetu vec duzi niz godina , iako su svi u tom djelu svijeta blesavi. Ako su Izraelci fasisti ona su Iranci super-fasisti.
Evo ga, jos jedan sto zna o cemu prica ... pa ovo vec postaje smijesno :lol:

Palestinci ugrozavaju samostalnost Izraela. Njihovo postojanje ugrozava samostalnost Izraela. Zato ih, valjda treba eliminisati? (ovo zadnje je cinizam, da me ne bi ko pogresno shvatio :roll: )
Kako te nije stid reci da palestinci ugrozavaju samostalnost izraela!?
Jel izraelu kao palestini nametnut embargo na oruzje dok ih izrael roka sa svih strana.Jel izrael ili palestinci moli svijet za hranu,lijekove i naftu,Jel izrael ili palestina koristi podzemni tunel za unosenje hrane i oruzja,jel izrael taj koji je napravio zid oko palestinaca,jel izrael taj koji gradi naselja na palestinskom podrucju,jel izrael taj koji je danas ubio 200 ljudi,ko je ovdje zrtva MOLIM TE !!!???
Reci mi samo kako ne ugrozavaju kada svaki dan rakete lete na izrael?
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#141 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 195 mrtvih

Post by homar »

@Renata
Tvoja izjava govori o tebi, o tvome fašističkom naboju, ja sa takvima ne želim komunicirati, gnušam se takvih, mi u BiH koji smo sve ovo preživjeli znamo prepoznati to zlo koje čuči u tebi. A moderatori neka te nagrade ako žele.
RenaTTa
Posts: 612
Joined: 18/02/2008 22:35
Location: רחובות ונס ציונה, ישראל

#142 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 195 mrtvih

Post by RenaTTa »

homar wrote:@Renata
Tvoja izjava govori o tebi, o tvome fašističkom naboju, ja sa takvima ne želim komunicirati, gnušam se takvih, mi u BiH koji smo sve ovo preživjeli znamo prepoznati to zlo koje čuči u tebi. A moderatori neka te nagrade ako žele.
pa eto, sto onda komuniciras
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9905
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#143 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by Bosanac sa dna kace »

RenaTTa wrote: Treca cinjenica, ne treba stvar gledati samo na jednu stranu medalje, ja sam OSOBITO platila skupu cijenu palestinskog izivljavanja izgubeci 2 osobe koje su mi mnogo znacile.
Eto, sad navalite pa pisite jos sta god, ja pomno citam.
tako ostorumno, tako intelektualn, iskreno zavidim ti na one sto pises po ovom forumu :run:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#144 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 195 mrtvih

Post by sheilak »

@ RenaTTa

Shvatam sta hoces reci i razumijem i kako se osjecas. Znam isto tako da je puno lakse biti pametan kada nisi u centru desavanja niti pogodjen njima, kada imas neko odstojanje koje ti dozvoljava da sredis misli i shvatis sve.

Htjela sam ovo reci- taj sukob je jako star i mozda je i nekakav simbol svih nasih ljudskih ( zapravo neljudskih ) ratova, gdje stradaju nevini i cija smrt hrani stradanja genaracija drugih. Sto ne znaci da ne moze biti zavrsen. Znas i sama da i mi ovdje ucimo, korak po korak, kako ponovo premostiti jaz izmedju nas, a stalno nas obeshrabruju, ometaju, sijuci nove nesporazume i ruzne osjecaje. Mozda je potrebno da iskljucimo sve posrednike izmedju nas ( zavadjenjih ljudi ) i da se pokusamo iskreno pribliziti jedni drugima i pored svog zla koje smo jedni drugima ucinili. Jeste tesko, mozda i najteze. Najvaznije je, ipak, da ubijanja, na svim stranama prestanu jer, kako sam rekla, nasilje samo samo provocira novo nasilje. I dok jedni placu, drugi nikada nece biti sretni- to vazi za sve nas.
Last edited by sheilak on 27/12/2008 17:39, edited 1 time in total.
User avatar
jasko_ba
Posts: 7806
Joined: 13/11/2006 17:47

#145 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 195 mrtvih

Post by jasko_ba »

:( :(
fašisti ponovo ubijaju civile pod motom "borba protiv terorizma"
gdje su sad razni šeici, arapska liga, gadafi i sl. eto, pomozite sad "svojim" i riješite to konačno, jer ovako cijeli svijet ide u 3pm
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9905
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#146 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by Bosanac sa dna kace »

goran5 wrote: Reci mi samo kako ne ugrozavaju kada svaki dan rakete lete na izrael?
sto li te rakete lete u Izrael i to bas svaki dan, da mi bi samo znat :?
User avatar
KemooSA
Posts: 459
Joined: 01/05/2008 16:26

#147 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 195 mrtvih

Post by KemooSA »

Terorizam je oružjem se braniti od jevrejskog oružja!Trebalo bi molitvom i golim prsima!
Terorizam je kad Hamas nabavi PO rakete da skida Jevrejske tenkove koji sve što žele jeste da u miru ruše kuće arapske!
Terorizam je oboriti izraelski bombarder dok pokušava da te bombarduje!
Terorizam je uopste pokusati se suprotstaviti cionistickim imperijalistima!
bonnie24
Posts: 9
Joined: 24/05/2008 19:50

#148 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 195 mrtvih

Post by bonnie24 »

@ Renatta:
Kako te nije sramota da ti sudiš o tome da li neko nešto zaslužuje? Da si bila u ratu-znala bi šta znači biti žrtva a šta agresor! Ti si to smeće koje se naselilo na palestinsku zemlju, ti i sva ona židovska bagra koja potiče iz kojekakvih pizdića-a koja , tobože, polaže pravo na Palestinu kao na svoju praiskonsku domovinu!
Fuj, gadiš mi se!
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#149 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by chuchumbamayumbe »

Bosanac sa dna kace wrote:
goran5 wrote: Reci mi samo kako ne ugrozavaju kada svaki dan rakete lete na izrael?
sto li te rakete lete u Izrael i to bas svaki dan, da mi bi samo znat :?
Mozda rakete i ne bi letjele na Izrael kada bi Palestince prestali da ponizavaju, sikaniraju, maltretiraju kako stignu, da ih tretiraju losije nego sto nasi sintori tretiraju kerove po Sarajevu.
Da ih puste da se normalno krecu, da ih ne ogradjuju zidovima, da im puste vodu i struju, da im dozvole dopremanje humanitarne pomoci, da puste ljude da rade, itd.
goran5
Posts: 391
Joined: 03/04/2008 00:22

#150 Re: U izraelskim zračnim napadima najmanje 120 mrtvih

Post by goran5 »

Bosanac sa dna kace wrote:
goran5 wrote: Reci mi samo kako ne ugrozavaju kada svaki dan rakete lete na izrael?
sto li te rakete lete u Izrael i to bas svaki dan, da mi bi samo znat :?
Sto li se Izrael brani kad smiju samo palestinci da se brane , dami je samo znat?
Locked