Thompson u Kiseljaku 19.07

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
b@tto
Posts: 938
Joined: 14/01/2008 09:28

#26 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by b@tto »

Pietje_Bel wrote:
damirm wrote:Pokazalo se da svi imamo svoje, sto na kraju i nije nuzno lose. Bosnjaci jos prodjose najbolje. Imaju Sarajevo, Tuzlu, Zenicu, pola Mostara, Bihac itd. I sta je mene briga sad sta neko radi u Kiseljaku, kao sto njega ne treba da brine sta mi radimo u Sarajevu.
Reci dasi Srbin ili Hrvat ili reci da si jako jako mlad da mi bude lakse. Nemogu da vjerujem da medu nama ima ovakvih ljudi. Fuj kaka... :run: :(
pa šta ako je srbin ili hrvat,je li to neki grijeh
uhljug_s_koseva
Posts: 168
Joined: 31/12/2007 00:53
Location: sarajevska shambala

#27 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by uhljug_s_koseva »

Merlin je isto nacionalista,ko Thompson,samo sto je Merlin onaj hinjski,prikriveni tip nacionaliste.Ali kako u zadnje vrijeme vidimo transformaciju tog prikrivenog nacionalizma i kvazi patriotizma u otvoreni nacionalizam,ocekujte dosta turskih zastava na Kosevu :-D .
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#28 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by damirm »

b@tto wrote:
damirm wrote:Pokazalo se da svi imamo svoje, sto na kraju i nije nuzno lose. Bosnjaci jos prodjose najbolje. Imaju Sarajevo, Tuzlu, Zenicu, pola Mostara, Bihac itd. I sta je mene briga sad sta neko radi u Kiseljaku, kao sto njega ne treba da brine sta mi radimo u Sarajevu.
je li ti to ozbiljno,pa i u kiseljaku ima bošnjaka.
Ima i u Sarajevu Hrvata pa ko ih pita. Ljudi dajte vise da se ne lazemo i mlataramo gluposti ko sto Haris mlati sarene laze o BiH bez entiteta i sl. gluposti. Pa eto neka je napravi! Dosta nam je suplje. Ovdje je svakom svoje i to izgleda nikom ne smeta, osim zanesenjacima koji vjeruju da ce se vratit Yugo 45. Nece se vratiti Yugo, ko sto nece nestati BiH ovakva kakva jeste.
User avatar
Pietje_Bel
Posts: 1947
Joined: 06/06/2008 23:07
Location: Bobovac

#29 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Pietje_Bel »

b@tto wrote:
Pietje_Bel wrote:
damirm wrote:Pokazalo se da svi imamo svoje, sto na kraju i nije nuzno lose. Bosnjaci jos prodjose najbolje. Imaju Sarajevo, Tuzlu, Zenicu, pola Mostara, Bihac itd. I sta je mene briga sad sta neko radi u Kiseljaku, kao sto njega ne treba da brine sta mi radimo u Sarajevu.
Reci dasi Srbin ili Hrvat ili reci da si jako jako mlad da mi bude lakse. Nemogu da vjerujem da medu nama ima ovakvih ljudi. Fuj kaka... :run: :(
pa šta ako je srbin ili hrvat,je li to neki grijeh
Ne nije ali onda ce mi biti lakse. Neki Bosanac koji govori da Kiseljak nije nas je zame dno dna. :oops:
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#30 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Bosanac_21 »

uhljug_s_koseva wrote:Merlin je isto nacionalista,ko Thompson,samo sto je Merlin onaj hinjski,prikriveni tip nacionaliste.Ali kako u zadnje vrijeme vidimo transformaciju tog prikrivenog nacionalizma i kvazi patriotizma u otvoreni nacionalizam,ocekujte dosta turskih zastava na Kosevu :-D .
Te turske ce donjeti upravo isprani zatupani mozgovi! Bas nam je valjala ta Turska nesto, sve sto je Bosna postigla je zbog "uzdaj se u se i u svoje kljuse" od odbrane u ratu do sada. Da je Merlin toliki nacionalista, nebi ga Zagreb i Beograd zudno cekali da napravi spektakl, jer tamo je popularniji nego sto je kod nas samih.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11039
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#31 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Prpa.ba »

Neka dodje Thompson i neka odsvira svoje u Sarajevu. Isto neka dodje i Ceca. Posjeta na doticnim koncertima ce nam sve reci.
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#32 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by damirm »

Pietje_Bel wrote:
Reci dasi Srbin ili Hrvat ili reci da si jako jako mlad da mi bude lakse. Nemogu da vjerujem da medu nama ima ovakvih ljudi. Fuj kaka... :run: :(

Ne nije ali onda ce mi biti lakse. Neki Bosanac koji govori da Kiseljak nije nas je zame dno dna. :oops:[/quote]

Gdje ja rakoh da kiseljak nije tvoj. Ako ga tako osjecas ovakvog kakav je danas, mora da volis Thompsona itd.
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#33 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Bosanac_21 »

damirm wrote: Ima i u Sarajevu Hrvata pa ko ih pita. Ljudi dajte vise da se ne lazemo i mlataramo gluposti ko sto Haris mlati sarene laze o BiH bez entiteta i sl. gluposti. Pa eto neka je napravi! Dosta nam je suplje. Ovdje je svakom svoje i to izgleda nikom ne smeta, osim zanesenjacima koji vjeruju da ce se vratit Yugo 45. Nece se vratiti Yugo, ko sto nece nestati BiH ovakva kakva jeste.
Govorio si o "svakom svoje" gdje si nabrajao "nase" gradove, sta je sa ostalim gradovima Bosanaca koji su npr. u rs. Ni ti protjerani se svog nisu odrekli, a tebi je tesko sto se "lazemo i mlataramo" i sto se ne odreknemo "izgubljene" imovine koja je i u drugom entitetu 1/1 na prijeratnom vlasniku!
User avatar
Vincent Raine
Posts: 374
Joined: 30/06/2008 18:58

#34 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Vincent Raine »

U cemu je problem da covjek zapjeva u Kiseljaku? Ako mjestani kojima ce pjevati nemaju nista protiv, sta se vi imate buniti? Ako se vodite nekom dusebriznicko patriotskom pricom, ne zaboravite da su u Sarajevu pjevali i veci "grijesnici" od Thopsona.
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#35 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by damirm »

Bosanac_21 wrote:
damirm wrote: Ima i u Sarajevu Hrvata pa ko ih pita. Ljudi dajte vise da se ne lazemo i mlataramo gluposti ko sto Haris mlati sarene laze o BiH bez entiteta i sl. gluposti. Pa eto neka je napravi! Dosta nam je suplje. Ovdje je svakom svoje i to izgleda nikom ne smeta, osim zanesenjacima koji vjeruju da ce se vratit Yugo 45. Nece se vratiti Yugo, ko sto nece nestati BiH ovakva kakva jeste.
Govorio si o "svakom svoje" gdje si nabrajao "nase" gradove, sta je sa ostalim gradovima Bosanaca koji su npr. u rs. Ni ti protjerani se svog nisu odrekli, a tebi je tesko sto se "lazemo i mlataramo" i sto se ne odreknemo "izgubljene" imovine koja je i u drugom entitetu 1/1 na prijeratnom vlasniku!
Ne govorim ja nego vecina. Svjesno ili nesvjesno. Na zalost izgleda da se ista vecina odrekla te imovine.
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#36 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Bosanac_21 »

damirm wrote:
Bosanac_21 wrote:
damirm wrote: Ima i u Sarajevu Hrvata pa ko ih pita. Ljudi dajte vise da se ne lazemo i mlataramo gluposti ko sto Haris mlati sarene laze o BiH bez entiteta i sl. gluposti. Pa eto neka je napravi! Dosta nam je suplje. Ovdje je svakom svoje i to izgleda nikom ne smeta, osim zanesenjacima koji vjeruju da ce se vratit Yugo 45. Nece se vratiti Yugo, ko sto nece nestati BiH ovakva kakva jeste.
Govorio si o "svakom svoje" gdje si nabrajao "nase" gradove, sta je sa ostalim gradovima Bosanaca koji su npr. u rs. Ni ti protjerani se svog nisu odrekli, a tebi je tesko sto se "lazemo i mlataramo" i sto se ne odreknemo "izgubljene" imovine koja je i u drugom entitetu 1/1 na prijeratnom vlasniku!
Ne govorim ja nego vecina. Svjesno ili nesvjesno. Na zalost izgleda da se ista vecina odrekla te imovine.
Kakva vecina, ne lupaj. Jesi ti to brojo? Jesi mozda bio u Prijedoru, ili mozda Zepi, .... pa vidio kako se odrice imovina obnovama porusenog.
Kako se samo moze biti toliko hladno prema ovoj zemlji. Zalosno a jos vise i to najvise bezobrazno!
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#37 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Majjah »

uhljug_s_koseva wrote:Merlin je isto nacionalista,ko Thompson,samo sto je Merlin onaj hinjski,prikriveni tip nacionaliste.Ali kako u zadnje vrijeme vidimo transformaciju tog prikrivenog nacionalizma i kvazi patriotizma u otvoreni nacionalizam,ocekujte dosta turskih zastava na Kosevu :-D .
AMIN ;

I zbog tog naseg balijskog hinjaluka cu prije otici tog dana u Kiseljak i poslusati ,,zaustavi se vjetre'', nego slusati covjeka koji nikako sam sa sobom da se dogovori kome je posvetio onu pjesmu ,,da te nije Alija'' :roll:
User avatar
Pietje_Bel
Posts: 1947
Joined: 06/06/2008 23:07
Location: Bobovac

#38 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Pietje_Bel »

damirm wrote:
Bosanac_21 wrote:
damirm wrote: Ima i u Sarajevu Hrvata pa ko ih pita. Ljudi dajte vise da se ne lazemo i mlataramo gluposti ko sto Haris mlati sarene laze o BiH bez entiteta i sl. gluposti. Pa eto neka je napravi! Dosta nam je suplje. Ovdje je svakom svoje i to izgleda nikom ne smeta, osim zanesenjacima koji vjeruju da ce se vratit Yugo 45. Nece se vratiti Yugo, ko sto nece nestati BiH ovakva kakva jeste.
Govorio si o "svakom svoje" gdje si nabrajao "nase" gradove, sta je sa ostalim gradovima Bosanaca koji su npr. u rs. Ni ti protjerani se svog nisu odrekli, a tebi je tesko sto se "lazemo i mlataramo" i sto se ne odreknemo "izgubljene" imovine koja je i u drugom entitetu 1/1 na prijeratnom vlasniku!
Ne govorim ja nego vecina. Svjesno ili nesvjesno. Na zalost izgleda da se ista vecina odrekla te imovine.
A jesi li ti Srbin il Hrvat ili neki mjesanac? Mozes li nam ovo reci da nebudemo u dilemi.

Hvala
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#39 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by kirby »

Pietje_Bel wrote:
damirm wrote:Pokazalo se da svi imamo svoje, sto na kraju i nije nuzno lose. Bosnjaci jos prodjose najbolje. Imaju Sarajevo, Tuzlu, Zenicu, pola Mostara, Bihac itd. I sta je mene briga sad sta neko radi u Kiseljaku, kao sto njega ne treba da brine sta mi radimo u Sarajevu.
Reci dasi Srbin ili Hrvat ili reci da si jako jako mlad da mi bude lakse. Nemogu da vjerujem da medu nama ima ovakvih ljudi. Fuj kaka... :run: :(
sto? to kao Bosnjaci ne mogu biti nacionalisti? nalazite opravdanje izlivima ovakve iskrenosti s tim da ga svrstavate medju djecu i balavce?
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#40 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by klixober »

Majjah wrote:
uhljug_s_koseva wrote:Merlin je isto nacionalista,ko Thompson,samo sto je Merlin onaj hinjski,prikriveni tip nacionaliste.Ali kako u zadnje vrijeme vidimo transformaciju tog prikrivenog nacionalizma i kvazi patriotizma u otvoreni nacionalizam,ocekujte dosta turskih zastava na Kosevu :-D .
AMIN ;

I zbog tog naseg balijskog hinjaluka cu prije otici tog dana u Kiseljak i poslusati ,,zaustavi se vjetre'', nego slusati covjeka koji nikako sam sa sobom da se dogovori kome je posvetio onu pjesmu ,,da te nije Alija'' :roll:
Mislis otices u Hrvatsku da poslusas "Lijepa li si"..
User avatar
Pietje_Bel
Posts: 1947
Joined: 06/06/2008 23:07
Location: Bobovac

#41 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Pietje_Bel »

Majjah wrote:
uhljug_s_koseva wrote:Merlin je isto nacionalista,ko Thompson,samo sto je Merlin onaj hinjski,prikriveni tip nacionaliste.Ali kako u zadnje vrijeme vidimo transformaciju tog prikrivenog nacionalizma i kvazi patriotizma u otvoreni nacionalizam,ocekujte dosta turskih zastava na Kosevu :-D .
AMIN ;

I zbog tog naseg balijskog hinjaluka cu prije otici tog dana u Kiseljak i poslusati ,,zaustavi se vjetre'', nego slusati covjeka koji nikako sam sa sobom da se dogovori kome je posvetio onu pjesmu ,,da te nije Alija'' :roll:
Slusaj ja nisam simpatizer Alija ali fakat sta je lose u Aliji toliko? Niti je dobio optuznicu od Haga. Kada je umro na CNN-u su mu rekli da je umijereni voda bio. Bio je poznat u svijetu kao umijereni predsjednik BiH. Napravio je greske ali Alija je za Tudmana i Milosevica covijek cistog obraza. One greske koje je on napravio su bile stetne za Bosnjake a korisne za Srbe i Hrvate.
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#42 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by damirm »

Pietje_Bel wrote: Ima i u Sarajevu Hrvata pa ko ih pita. Ljudi dajte vise da se ne lazemo i mlataramo gluposti ko sto Haris mlati sarene laze o BiH bez entiteta i sl. gluposti. Pa eto neka je napravi! Dosta nam je suplje. Ovdje je svakom svoje i to izgleda nikom ne smeta, osim zanesenjacima koji vjeruju da ce se vratit Yugo 45. Nece se vratiti Yugo, ko sto nece nestati BiH ovakva kakva jeste.


A jesi li ti Srbin il Hrvat ili neki mjesanac? Mozes li nam ovo reci da nebudemo u dilemi.

Hvala[/quote][/quote]

Evo tvoja pitanja o tome ko sam ja i kome pripadam govore u prilog Thompsonu i onima koji ga slusaju. Ne brojim ja ni glasove niti krojim politiku.
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#43 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Majjah »

komeba wrote:
Majjah wrote:
uhljug_s_koseva wrote:Merlin je isto nacionalista,ko Thompson,samo sto je Merlin onaj hinjski,prikriveni tip nacionaliste.Ali kako u zadnje vrijeme vidimo transformaciju tog prikrivenog nacionalizma i kvazi patriotizma u otvoreni nacionalizam,ocekujte dosta turskih zastava na Kosevu :-D .
AMIN ;

I zbog tog naseg balijskog hinjaluka cu prije otici tog dana u Kiseljak i poslusati ,,zaustavi se vjetre'', nego slusati covjeka koji nikako sam sa sobom da se dogovori kome je posvetio onu pjesmu ,,da te nije Alija'' :roll:
Mislis otices u Hrvatsku da poslusas "Lijepa li si"..
Ako bude ovih dana pjevao negdje u Makarskoj, zasto da ne ;)

Thompsonova publika je jedna prica (dio te publike) njegove pjesme su nesto sasvim drugo! Imali Thompson negdje neku izjavu gdje negira BIH ili Bosnjake kao narod, da sad ne krenemo uporedjivat njega i Cecu?? Naravno, covjek je hrvatski nacionalista, o tome je suludo raspravljati, ali kako on pjeva o svome i svome narodu, mene kao Bosnjaka takodjer pogadja, jer sam svjestan da mi (ma sta Frenki rekao ;) ) nemamo svog Thompsona, a itekako nam je potreban!! Ja zaista ne vidim gdje on to licno velica fasizam?? I ja sam bio pod uticajem svih onih prica kontra njega, bez da sam ikada poslusao i jednu njegovu pjesmu, a tad sam sa neta iz znatizelje skinuo njegov zadnji album da i ja cujem tog ,,ustasu''...od tad mi se samo taj cd vrti u autu ;)
Simplay
Posts: 52
Joined: 09/04/2007 20:25

#44 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Simplay »

Evo, ja sam bosanac, ali zovu me bosnjak,
Vjerovatno cu otici na koncert M.Perkovica u Kiseljak.
Zelim da vidim na djelu to velicanje fasizma, te da po potrebi reagujem i ugusim ga na licu mjesta, svim dozvoljenim dzentlmenskim metodama.
Jedino sto trazim sponzora, nekoga s foruma ko je voljan da mi plati ulaznicu i da mi da nesto novca za pice, da ne bih svoje pare trosio na stvari koje me inace ne zanimaju...
Broj racuna za uplate dostavljam po vasem zahtjevu na PM. :bih:
User avatar
Vincent Raine
Posts: 374
Joined: 30/06/2008 18:58

#45 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Vincent Raine »

Bravo damirem :bih:
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#46 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by klixober »

Majjah wrote:
komeba wrote:
Majjah wrote: I zbog tog naseg balijskog hinjaluka cu prije otici tog dana u Kiseljak i poslusati ,,zaustavi se vjetre'', nego slusati covjeka koji nikako sam sa sobom da se dogovori kome je posvetio onu pjesmu ,,da te nije Alija'' :roll:
Mislis otices u Hrvatsku da poslusas "Lijepa li si"..
Ako bude ovih dana pjevao negdje u Makarskoj, zasto da ne ;)

Thompsonova publika je jedna prica (dio te publike) njegove pjesme su nesto sasvim drugo! Imali Thompson negdje neku izjavu gdje negira BIH ili Bosnjake kao narod, da sad ne krenemo uporedjivat njega i Cecu?? Naravno, covjek je hrvatski nacionalista, o tome je suludo raspravljati, ali kako on pjeva o svome i svome narodu, mene kao Bosnjaka takodjer pogadja, jer sam svjestan da mi (ma sta Frenki rekao ;) ) nemamo svog Thompsona, a itekako nam je potreban!! Ja zaista ne vidim gdje on to licno velica fasizam?? I ja sam bio pod uticajem svih onih prica kontra njega, bez da sam ikada poslusao i jednu njegovu pjesmu, a tad sam sa neta iz znatizelje skinuo njegov zadnji album da i ja cujem tog ,,ustasu''...od tad mi se samo taj cd vrti u autu ;)
Ne znam sta je drugo nego negiranje BiH kada u pjesmi "Lijepa li si" kao dio Hrvatske navodi Herceg-Bosnu.Ako to nije negiranje BiH,ne znam sta je.

Lijepa li si

Kad se sjetim suza krene
zamirisu uspomene
svake stope rodnog kraja
i narodnih obicaja

Prepoznah ljepotu tvoju
sto probudi ljubav moju
kad sam s tobom srce moje
kuca jace, veliko je

Ref.
Oj Zagoro, lijepa li si
Slavonijo, zlatna ti si
Herceg-Bosno, srce ponosno
Dalmacijo, more moje
jedna dusa a nas dvoje
pozdrav Liko, velebita diko
lijepa li si

Kad Neretva moru krene
ti se tada sjeti mene
mojoj pjesmi budi tema
za sve one kojih nema

Ajde Istro i Zagorje
podignimo sve tri boje
zagrlimo se pred svima
neka vide da nas ima
Last edited by klixober on 03/07/2008 22:56, edited 1 time in total.
User avatar
Pietje_Bel
Posts: 1947
Joined: 06/06/2008 23:07
Location: Bobovac

#47 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Pietje_Bel »

Majjah wrote: AMIN ;

I zbog tog naseg balijskog hinjaluka cu prije otici tog dana u Kiseljak i poslusati ,,zaustavi se vjetre'', nego slusati covjeka koji nikako sam sa sobom da se dogovori kome je posvetio onu pjesmu ,,da te nije Alija'' :roll:
Mislis otices u Hrvatsku da poslusas "Lijepa li si"..[/quote]

Ako bude ovih dana pjevao negdje u Makarskoj, zasto da ne ;)

Thompsonova publika je jedna prica (dio te publike) njegove pjesme su nesto sasvim drugo! Imali Thompson negdje neku izjavu gdje negira BIH ili Bosnjake kao narod, da sad ne krenemo uporedjivat njega i Cecu?? Naravno, covjek je hrvatski nacionalista, o tome je suludo raspravljati, ali kako on pjeva o svome i svome narodu, mene kao Bosnjaka takodjer pogadja, jer sam svjestan da mi (ma sta Frenki rekao ;) ) nemamo svog Thompsona, a itekako nam je potreban!! Ja zaista ne vidim gdje on to licno velica fasizam?? I ja sam bio pod uticajem svih onih prica kontra njega, bez da sam ikada poslusao i jednu njegovu pjesmu, a tad sam sa neta iz znatizelje skinuo njegov zadnji album da i ja cujem tog ,,ustasu''...od tad mi se samo taj cd vrti u autu ;)[/quote]

Pridruzi im se: :)

User avatar
frakson
Posts: 517
Joined: 24/10/2007 11:40

#48 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by frakson »

Nacionalizam,nacionalizam, poslje svega barem je svima jasno da se stvrno ovdje vise niko sa nikim nevoli, pa stoga niti zivot nije moguc, sve je otislo u kurac krasni ... Tomson,Hari,Merlin,Ceca ... pa papci neka slusa ko sta hoce, ko to velica sta i ko to na koncertim poziva na nesto, a da to nije vise izrazeno u vjerskim ustanovama , sam puuuuno ljepse upakovano ... Tomsonu su se natovarili maksimalno i nemora pjevat u MULIKULTURALNOM (uf jedva napisah :D ) Sarajevu, moze pjevat za svoj ceif de mu je volja i ako nekom ne pase neka ne dolazi ...

Neznam sta je lose da covjek pjeva o Hrvatstvu ???? ajde da se pozabavimo malo Musolinijem kojeg na godisnjicu uvelike velicaju a ni slova da se napise .... nemojte suplje price, smeta sto je Hrvat, smeta Sahovnica , smeta i gotovo ... ili nema niko muda to vako rec

OVDJE JEDNOSTAVNO SMETAMO JEDNI DRUGIMA, i neznam koja budala sastavi vaku drzavu, alal mu cufte
:bih:
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#49 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by Bosanac_21 »

Simplay wrote:Evo, ja sam bosanac, ali zovu me bosnjak,
Vjerovatno cu otici na koncert M.Perkovica u Kiseljak.
Zelim da vidim na djelu to velicanje fasizma, te da po potrebi reagujem i ugusim ga na licu mjesta, svim dozvoljenim dzentlmenskim metodama.
Jedino sto trazim sponzora, nekoga s foruma ko je voljan da mi plati ulaznicu i da mi da nesto novca za pice, da ne bih svoje pare trosio na stvari koje me inace ne zanimaju...
Broj racuna za uplate dostavljam po vasem zahtjevu na PM. :bih:
Bas lijepo, prvo se pripremi jer imas dosta snimaka na youtube kakvi su njegovi koncerti. Nadam se da ces naletiti na nesto drugo osim nacionalizma, ali sve se bojim :roll:
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#50 Re: Thompson u Kiseljaku 19.07

Post by BSn »

Majjah wrote:
uhljug_s_koseva wrote:Merlin je isto nacionalista,ko Thompson,samo sto je Merlin onaj hinjski,prikriveni tip nacionaliste.Ali kako u zadnje vrijeme vidimo transformaciju tog prikrivenog nacionalizma i kvazi patriotizma u otvoreni nacionalizam,ocekujte dosta turskih zastava na Kosevu :-D .
AMIN ;

I zbog tog naseg balijskog hinjaluka cu prije otici tog dana u Kiseljak i poslusati ,,zaustavi se vjetre'', nego slusati covjeka koji nikako sam sa sobom da se dogovori kome je posvetio onu pjesmu ,,da te nije Alija'' :roll:

Nije da ga nesto pretjerano gotivim, ali covjek je rekao kome je posvatio pjesmu, samo sto oni koji citaju zutu stampu nisu to upratili, pa i dalje pricaju o tome kako ne zna kome ju je posvetio.

Da je toliki nacionalista, koliko pricate, ne bi ga u Beogradu toliko zeljno ocekivali, nego bi tamo bio pozeljan koliko i Thompson.
Da je toliki nacionalista, koliko pricate, ne bi ove godine pravio koncert u pulskoj Areni, nego bi tamo bio pozeljan koliko i Bora Corba.

A to sto nekima ne odgovaraju orijentalizmi u pjesmi i ponegdje vjerska simbolika, to je do njih - niko ih ne tjera da slusaju, a ako se zgrazavaju od toga, onda je krajnje vrijeme da razmisle malo o sebi.
Locked