Kako Bolesno!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Den
Posts: 460
Joined: 14/01/2006 20:19
Location: XXXXX
Contact:

#1 Kako Bolesno!

Post by Den »

Covijek u Austriji je zlostavljao svoju kcerku 24 godine u jednom podrumu ispod svoje baste koji je sam napravio. Za to vrijeme je dobio 7 djece sa svojom djecom. Njegova zena svo to vrijeme nije znala za nista.

Procitajte :(

http://edition.cnn.com/2008/WORLD/europ ... index.html

Svaki put kada ovako nesto procitam izgubim malo vjere u ljude... Cini mi se da ovaj svijet sve ludi i ludi. I ove stvari se desavaju najvise u "civilizovanom svijetu".
Rambo-Amadeus
Posts: 1157
Joined: 12/12/2006 23:38

#2 Re: Kako Bolesno!

Post by Rambo-Amadeus »

Pa gdje ti zivis covjece...? :roll:
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#3 Re: Kako Bolesno!

Post by The Nightwatchman »

jel ti spavas zimski san ili sta :? :? :?
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: Kako Bolesno!

Post by karanana »

Vow, ovo mora da je friska vijest, mora da su ga kasno sinoc ili jutros otkrili. Hvala na ekskluzivnosti Den. ja mislim da je sa-x forum prvi medij u BiH koji ovo prenosi ekskluzivno zahvaljujuci Denu
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#5 Re: Kako Bolesno!

Post by escobar_ »

Ko je poranio, podne prevario. :mrgreen:
Rambo-Amadeus
Posts: 1157
Joined: 12/12/2006 23:38

#6 Re: Kako Bolesno!

Post by Rambo-Amadeus »

Dobro, hajd sad nemnojte zaj..avati covjeka, svakome se moze desiti, ni ja ne znam npr. u kojoj je fazi sad reforma policije i postupak potpisivanja SSP-a između BiH i EU, pa šta... :D
Den
Posts: 460
Joined: 14/01/2006 20:19
Location: XXXXX
Contact:

#7 Re: Kako Bolesno!

Post by Den »

Pa probudio se rano i to je to. Nekad se desava. Naletio na ove vijesti na Holandskom kanalu koji su ovo objavili jucer navecer i posto nemam tv sve informacije dobivam preko i neta i radija. Toliko me je ovo pogodilo da sam imao potrebu sa nekim podjeliti. Zato sam otvorio ovu temu.
User avatar
alcho
Posts: 1469
Joined: 31/08/2006 09:08

#8 Re: Kako Bolesno!

Post by alcho »

Den wrote:Pa probudio se rano i to je to. Nekad se desava. Naletio na ove vijesti na Holandskom kanalu koji su ovo objavili jucer navecer i posto nemam tv sve informacije dobivam preko i neta i radija. Toliko me je ovo pogodilo da sam imao potrebu sa nekim podjeliti. Zato sam otvorio ovu temu.
Pa ti idi u holandiju... :lol:
Den
Posts: 460
Joined: 14/01/2006 20:19
Location: XXXXX
Contact:

#9 Re: Kako Bolesno!

Post by Den »

alcho wrote:
Den wrote:Pa probudio se rano i to je to. Nekad se desava. Naletio na ove vijesti na Holandskom kanalu koji su ovo objavili jucer navecer i posto nemam tv sve informacije dobivam preko i neta i radija. Toliko me je ovo pogodilo da sam imao potrebu sa nekim podjeliti. Zato sam otvorio ovu temu.
Pa ti idi u holandiju... :lol:
Pa u Holandiji sam. Pa je li bila ova tema. Stvarno moram kupiti tv... :lol: :lol:

:bih:

hajde dajte neki komentar. steta baciti ovoliko neispasanog papira.... :D
User avatar
sadmire
Posts: 2382
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#10 Re: Kako Bolesno!

Post by sadmire »

Meni je u svemu tome dosta toga mutno!
Kako je objasnio nestanak svoje kćerke? Šta su za to vrijeme radili njena mama, braća i sestre?
Kako je objasnio pojavljivanje troje unučadi u kući?
Ta unučad su 12 i 15 godina, kako da niko ništa nije rekao?
Zašto kćerka nije nikad pokušala da ga savlada, pretpostavljam da je za to vrijeme bilo dosta trenutaka njegove nepažnje!? A i unuci su bili već sposobni za borbu!?
Den
Posts: 460
Joined: 14/01/2006 20:19
Location: XXXXX
Contact:

#11 Re: Kako Bolesno!

Post by Den »

sadmire wrote:Meni je u svemu tome dosta toga mutno!
Kako je objasnio nestanak svoje kćerke? Šta su za to vrijeme radili njena mama, braća i sestre?
Kako je objasnio pojavljivanje troje unučadi u kući?
Ta unučad su 12 i 15 godina, kako da niko ništa nije rekao?
Zašto kćerka nije nikad pokušala da ga savlada, pretpostavljam da je za to vrijeme bilo dosta trenutaka njegove nepažnje!? A i unuci su bili već sposobni za borbu!?
Ma hajde bogati. Pa kako ces savladatinekoga ko je 10 puta jaci? Doduse vec je dokazano da je bio incest u pitanju. Sam covijek je priznao da je to radio sto je radio. Neshvatam sta ostaje jos nejasno?
Rambo-Amadeus
Posts: 1157
Joined: 12/12/2006 23:38

#12 Re: Kako Bolesno!

Post by Rambo-Amadeus »

Den wrote:
sadmire wrote:Meni je u svemu tome dosta toga mutno!
Kako je objasnio nestanak svoje kćerke? Šta su za to vrijeme radili njena mama, braća i sestre?
Kako je objasnio pojavljivanje troje unučadi u kući?
Ta unučad su 12 i 15 godina, kako da niko ništa nije rekao?
Zašto kćerka nije nikad pokušala da ga savlada, pretpostavljam da je za to vrijeme bilo dosta trenutaka njegove nepažnje!? A i unuci su bili već sposobni za borbu!?
Ma hajde bogati. Pa kako ces savladatinekoga ko je 10 puta jaci? Doduse vec je dokazano da je bio incest u pitanju. Sam covijek je priznao da je to radio sto je radio. Neshvatam sta ostaje jos nejasno?

HM, sta hoces s ovim da kazes, kao svi su znali za to ali nisu htjeli prijaviti ili...?
User avatar
mofo33
Posts: 1000
Joined: 07/04/2008 21:30
Location: pogresna drzava

#13 Re: Kako Bolesno!

Post by mofo33 »

malo je cudno kako je taj tip godinama mogao opremati i svakodnevno silaziti u taj podrum,
a da se niko ne zapita zasto?...anketa je u toku,bice tu mnogo smrada :-?
u francuskoj je otkriven slican slucaj (sa razlikom da djevojcica nije bila zatvorena)
od 8-e do 36-e godine je nesrecnica bila silovana i maltretirana, cijelo selo je znalo za to,a niko nije nista ucinio.
"otac" je prisustvovao na svih 6 porodjaja, na pitanje babica "ko je otac?" otvoreno se je on prijavljivao
a da socijalne ustanove nikada nisu reagovale!
imam utisak da okolina uvijek zna za te drame, nego niko nece da digne "olovni poklopac" :sad:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#14 Re: Kako Bolesno!

Post by vjesticanametli »

upravo to njihovo "neznanje", pogotovo mame od te nesretnice, smrdi. pa jebote te zivis u kuci i ne ides u podrum :x i izlizana prica nismo znali :x
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#15 Re: Kako Bolesno!

Post by neprilagodjena »

Ja sam cula da je majka dobila pismo od cerke u kojem pise da je otisla u neku sektu,
to nije bio prvi put da je pobjegla od kuce pa je majka nije ni trazila.
Jutros citam u novinama da je taj manijak 5 godina gradio to atomsko skloniste :roll: :roll:
njeka
Posts: 994
Joined: 28/04/2008 13:29

#16 Re: Kako Bolesno!

Post by njeka »

Meni je nevjerovatno da nisu ukućani znali,ma nema šanse! Što su šutili sve te godine,neshvatljivo,ali šta očekivati od najbližih srodnika takvog monstruma-ili su i oni udareni ili su ga se bojali ali za tolike godine valjda bi našli načina da ga se riješe! Najgore je međutim to što se u zadnje vrijeme dešava sve više ovakvih ili sličnih horora( danas slušam da su našli tri bebe u zamrzivaču kod 44godišnje žene koja već ima troje odrasle djece) a bogami ima i slučajeva koji su se davno desili pa se sad otkrivaju,na možemo reći da je to produkt modernog doba!!
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#17 Re: Kako Bolesno!

Post by luciferino »

Den wrote:Covijek u Austriji je zlostavljao svoju kcerku 24 godine u jednom podrumu ispod svoje baste koji je sam napravio. Za to vrijeme je dobio 7 djece sa svojom djecom. Njegova zena svo to vrijeme nije znala za nista.

Procitajte :(

http://edition.cnn.com/2008/WORLD/europ ... index.html

Svaki put kada ovako nesto procitam izgubim malo vjere u ljude... Cini mi se da ovaj svijet sve ludi i ludi. I ove stvari se desavaju najvise u "civilizovanom svijetu".
Sve kontam da li da ti prikačim kakav neukusan komentar za ono što si napisao na temi o eksploziji u Radićevoj. :oops:
Nego kakav mu je bio prosjek na fakultetu? Sve desetke ili 5.2?
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#18 Re: Kako Bolesno!

Post by Dioda »

luciferino wrote:
Den wrote:Covijek u Austriji je zlostavljao svoju kcerku 24 godine u jednom podrumu ispod svoje baste koji je sam napravio. Za to vrijeme je dobio 7 djece sa svojom djecom. Njegova zena svo to vrijeme nije znala za nista.

Procitajte :(

http://edition.cnn.com/2008/WORLD/europ ... index.html

Svaki put kada ovako nesto procitam izgubim malo vjere u ljude... Cini mi se da ovaj svijet sve ludi i ludi. I ove stvari se desavaju najvise u "civilizovanom svijetu".
Sve kontam da li da ti prikačim kakav neukusan komentar za ono što si napisao na temi o eksploziji u Radićevoj. :oops:
Nego kakav mu je bio prosjek na fakultetu? Sve desetke ili 5.2?
Pa nije Bosanac :D 5,2 :D
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#19 Re: Kako Bolesno!

Post by BSn »

Osim kcerke, najvjerovatnije, je silovao i kcerku-unuku.

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/josef- ... unuku.html
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#20 Re: Kako Bolesno!

Post by tranquil »

njeka wrote: a bogami ima i slučajeva koji su se davno desili pa se sad otkrivaju,na možemo reći da je to produkt modernog doba!!
Mah, ovakve stvari su se oduvijek dešavale, samo se nije pričalo o tome. I ako bi se saznalo, saznalo bi samo selo, i eventualno susjedno. Ili ulica. Sada su tu globalne mreže i internet da nas drže informisanim i sve više paranoičnim.
aidaa_princess90
Posts: 225
Joined: 25/01/2008 13:49

#21 Re: Kako Bolesno!

Post by aidaa_princess90 »

da bolesno je .Kcerka mu je rodila 6 djece,troje prezivjelo,3 umrlo,cak je zapalio jedno mrtvorodjeno dijete.PA TO MOZE SAMO MONSTRUM URADITI
User avatar
mofo33
Posts: 1000
Joined: 07/04/2008 21:30
Location: pogresna drzava

#22 Re: Kako Bolesno!

Post by mofo33 »

advokat i razni eksperti ce "dokazati" da je tip neuracunljiv, bolestan i slicno...
svinja ima 73 godine, to malo zivota sto mu je ostalo jos ce fino provesti u nekoj finoj bolnici,
nista ruzno se njemu nece desti
User avatar
Milet
Posts: 28
Joined: 04/05/2008 22:01
Location: Visoko

#23 Re: Kako Bolesno!

Post by Milet »

ne čudi me ništa...sigurno je bolestan (mentalno).
User avatar
max_power
Posts: 901
Joined: 14/10/2005 04:41
Location: planeta Mars
Contact:

#24 Re: Kako Bolesno!

Post by max_power »

aidaa_princess90 wrote:da bolesno je .Kcerka mu je rodila 6 djece,troje prezivjelo,3 umrlo,cak je zapalio jedno mrtvorodjeno dijete.PA TO MOZE SAMO MONSTRUM URADITI
Troje djece je zivjelo sa dedom/ocem (monstrumom) i bakom u kuci a troje u podrumu sa majkom. Jedno je umrlo poslije porodjaja.

Ne vjerujem ni sekunde da je mentalno bolestan. Bolestan covjek nemoze sve ovako isplanirati i drzati u tajnosti pune 24 godine.
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#25 Re: Kako Bolesno!

Post by Layne »

A najduža zatvorska kazna koju može dobiti (ukoliko ne bude optužen za ubistva) je 15 godina!?!?!
Post Reply