Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#26 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by Tesssa »

SaraLe wrote:
Tesssa wrote:ma ne znam vise :roll: pored sve mrznje na ovim prostorima, neki jos uvijek imaju vremena da mrze ljude koji su SAMO drugaciji od njih. Ta se boljka ne lijeci tako lako, nazalost :roll:
Pa vidis, oni bi se i sa cetnicima udruzili i slozili, samo da tuku "drugacije" :shock:
da :shock: to je najstrasnije od svega. Prezirem, ali stvarno prezirem takvu zadrtost :oops:
User avatar
I have a name
Posts: 72
Joined: 13/03/2008 15:27

#27 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by I have a name »

ama ljudi ne smeta nikome sto oni zabijaju jedni drugima ba ... vec koji **rac se imaju promovirat tu bolest nekim paradama po ulicama ... kao da je to nesto normalno ... ne znam o cemu razmisljate vi kojima to ne smeta ... il sta ZA to da vam djeca gledaju te parade i sutra kazu hej vid to je normalno ajmo i mi probat malo :x :x
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#28 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by SaraLe »

zoom66 wrote:
SaraLe wrote:
RIZVA wrote:lezbace i pederi se vec polako infiltriraju na forum
Nece tebe niko, nista se ti ne sekiraj :oops: :-)
ali hocu ja :oops:

16. apr. 2008. 23:58 Isključen/a korisnik/ca iz razloga “Vrijedjanje”
» RIZVA - 2 sedmice

:)
Ja sam mislila da ga nece niko ***** :D
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#29 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by SaraLe »

I have a name wrote:ama ljudi ne smeta nikome sto oni zabijaju jedni drugima ba ... vec koji **rac se imaju promovirat tu bolest nekim paradama po ulicama ... kao da je to nesto normalno ... ne znam o cemu razmisljate vi kojima to ne smeta ... il sta ZA to da vam djeca gledaju te parade i sutra kazu hej vid to je normalno ajmo i mi probat malo :x :x
A ti si doktor? pa da mozes to nazivati bolescu :?
User avatar
I have a name
Posts: 72
Joined: 13/03/2008 15:27

#30 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by I have a name »

SaraLe wrote:
I have a name wrote:ama ljudi ne smeta nikome sto oni zabijaju jedni drugima ba ... vec koji **rac se imaju promovirat tu bolest nekim paradama po ulicama ... kao da je to nesto normalno ... ne znam o cemu razmisljate vi kojima to ne smeta ... il sta ZA to da vam djeca gledaju te parade i sutra kazu hej vid to je normalno ajmo i mi probat malo :x :x
A ti si doktor? pa da mozes to nazivati bolescu :?
a jel se to igramo bukvica :-?
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#31 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by campa_xxx »

"I have a name"

Dobar ti avatar pravo :thumbup: ... ja gledam kakva mi je ovo musica na monitoru... :lol: :lol: :lol:
Last edited by campa_xxx on 17/04/2008 00:10, edited 1 time in total.
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#32 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by Tesssa »

I have a name wrote: a jel se to igramo bukvica :-?
ne, igramo se citanja :oops:
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#33 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by SaraLe »

I have a name wrote:ama ljudi ne smeta nikome sto oni zabijaju jedni drugima ba ... vec koji **rac se imaju promovirat tu bolest nekim paradama po ulicama ... kao da je to nesto normalno ... ne znam o cemu razmisljate vi kojima to ne smeta ... il sta ZA to da vam djeca gledaju te parade i sutra kazu hej vid to je normalno ajmo i mi probat malo :x :x
Bolje nek ti djeca gledaju CETNIKE u Bg kako se izivljavaju na gay osobama, pa nek ti dijete kaze a vidi ovo je normalno, ode i ja ovako :oops:
User avatar
I have a name
Posts: 72
Joined: 13/03/2008 15:27

#34 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by I have a name »

campa_xxx wrote:"I have a name"

Dobar ti avatar pravo :thumbup: ... ja gledam kakva mi je ovo musica na monitoru... :lol: :lol: :lol:
:lol: hvala :skoljka:

Tesssa wrote:
I have a name wrote: a jel se to igramo bukvica :-?
ne, igramo se citanja :oops:
ok onda cu od sad svaku rijec pojedinim osobama posebno objasnjavat --- et kako bi vi to nazvali molim vas doktori
User avatar
mofo33
Posts: 1000
Joined: 07/04/2008 21:30
Location: pogresna drzava

#35 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by mofo33 »

a kad je heterosexualna parada?
jos malo pa cemo biti ugrozena manjina :run:
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#36 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by Tesssa »

mofo33 wrote:a kad je heterosexualna parada?
jos malo pa cemo biti ugrozena manjina :run:
ja se kao heteroseksualac ne osjecam nimalo ugrozeno :oops:
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#37 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by SaraLe »

mofo33 wrote:a kad je heterosexualna parada?
jos malo pa cemo biti ugrozena manjina :run:
Svaki dan, mozes vidjeti u kaficima djevojku i momka koji sjede zagrljeno i ljube se :)
I onda se sjetite kako se pljuvalo, kad bi vehabije za vrijeme rata, "napadali" takve parove i zabranjivali im da se ljube na javnom mjestu :-)
E zasto dvije djevojke ili dva muskarca nebi mogli biti u javnosti zagrljeni :?
User avatar
mofo33
Posts: 1000
Joined: 07/04/2008 21:30
Location: pogresna drzava

#38 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by mofo33 »

SaraLe wrote:
mofo33 wrote:a kad je heterosexualna parada?
jos malo pa cemo biti ugrozena manjina :run:
Svaki dan, mozes vidjeti u kaficima djevojku i momka koji sjede zagrljeno i ljube se :)
I onda se sjetite kako se pljuvalo, kad bi vehabije za vrijeme rata, "napadali" takve parove i zabranjivali im da se ljube na javnom mjestu :-)
E zasto dvije djevojke ili dva muskarca nebi mogli biti u javnosti zagrljeni :?
ja svakog dana kazem da je "intimnost" nesto sto se radi iza zatvorenih vrata.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#39 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by Fair Life »

I have a name wrote:ama ljudi ne smeta nikome sto oni zabijaju jedni drugima ba ... vec koji **rac se imaju promovirat tu bolest nekim paradama po ulicama ... kao da je to nesto normalno ... ne znam o cemu razmisljate vi kojima to ne smeta ... il sta ZA to da vam djeca gledaju te parade i sutra kazu hej vid to je normalno ajmo i mi probat malo :x :x
Ti si zasluzio djevojku... s mudima.

Image

Tema je Eurosong u Beogradu, a ne gay parada.
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#40 Re: Euro pederi i pop Djujicevi heteroseksualci

Post by StLouis »

lady midnight wrote:
SaraLe wrote:
pitt wrote:ne mogu vise nikog klati i ubijati....pa daj da se makar na nekome izivljavaju. :-) :-) :-)
I sta je najveca tuga :( one, koji su oni klali i ubijali, se slazu sa njima oko ovoga :shock: :-)
bash tako -- jer je tu na djelu isti onaj fashizam koji je ubijao po BiH... nije nimalo chudo shto shto upravo ti koji bi da mlate i prebijaju gay populaciju istovremeno skandiraju "nozh, zhica, srebrenica".... isti su to ljudi...

ali hajde ti to dokazhi ovim nashim chuvarima "zdravog duha" da je to isti mentalni fashistichki sklop... nasrnuti na drugachijeg, bio on gay ili se samo drugachije zvao...
Upravo tako Lady, takvi su spremni na sve i takvi jesu uradili nedjela i zlocine, a nasi cuvari "zdravog duha" nadahnuti njihovim idejama ih podrzavaju...podli dupli stadardi
krmenadla
Posts: 92
Joined: 06/04/2008 13:58

#41 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by krmenadla »

Ide li iko od vas na ovu svečanost u BG?
User avatar
mofo33
Posts: 1000
Joined: 07/04/2008 21:30
Location: pogresna drzava

#42 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by mofo33 »

krmenadla wrote:Ide li iko od vas na ovu svečanost u BG?
sve trcim, noge polomih :D
User avatar
turban
Posts: 1847
Joined: 13/01/2008 08:47
Location: trazim ga

#43 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by turban »

mofo33 wrote:
krmenadla wrote:Ide li iko od vas na ovu svečanost u BG?
sve trcim, noge polomih :D
Otkrio sam da sam i ja lezbejka...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :dance:
User avatar
turban
Posts: 1847
Joined: 13/01/2008 08:47
Location: trazim ga

#44 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by turban »

Sory,sad sam vidio upozorenje.Nisam lezbeka... :-)

Tema:
Zabrinjavajuce su pojave u Srbiji po pitanju homoseksualaca.Ma koliko samatram da niko ne treba javno da se reklamira da li je homo, hetero ili ovi sto vole sa zivotinjama ipak, ono sto su fasisti uradili u Beogradu prelazi granice normale.Ljudi su ljudi,ma kako se kresali... :run:
bajadera82
Posts: 118
Joined: 19/01/2008 16:31

#45 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by bajadera82 »

mofo33 wrote:
krmenadla wrote:Ide li iko od vas na ovu svečanost u BG?
sve trcim, noge polomih :D
hahahahahaha. evo i ja jedva cekam da odem.. brojim dane :D


a sto se tice pedera i lezba..pocela sam da se brinem.. otisla sam na party, slucajno je bila gayparty, haj sta fali.. bilo je toliko dobrih frajera i da sam ih negdje drugo vidjela ne bih nikad pomislila da su pederi. stvarno sam se sokirala i imam traumu :sad: grehota..
User avatar
kicky
Posts: 991
Joined: 08/08/2004 23:14
Location: mostar

#46 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by kicky »

RIZVA wrote:lezbace i pederi se vec polako infiltriraju na forum
da :-) ko je dopustio srbima, pedrima i komunjarama da upadaju na ovaj forum...STRAAAŠNO!!!
dosta je što nas društvo (kad kažem društvo mislim na institucije države i veliku većinu graađana iste - izuzecima naklon do poda, jer je danas teško biti izuzetak) pa bi nam još trebalo zabraniti da sudjelujemo u virtualnim svjetovima u kojima se tobože može pročitati i čuti svačije mišljenje pa i jednog običnog pederčine iz bliže dijaspore!!!
Bog i Hrvati aka Bošnjaci aka Srbi!!!
User avatar
dast
Posts: 137
Joined: 12/03/2008 11:16
Location: Selo Sarajevo
Contact:

#47 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by dast »

Ne bi se ta gay populacija lijepo provela ni u Sarajevu, ni u Zagrebu, tako da ne vidim razliku u zemljama Balkana kada je u pitanju ta vrsta "otvorenosti" i "mode"... Jedino se mozda Slovenija razlikuje... I neka se pederisu u kuci, sta se imaju javno deklarisati i prikazivati i nece imati nikakvih problema...
Inace, pederluk je danas postala moderna "zanimacija", tako da ljude koji iz objesa i interesovanja prelaze na isti pol bih javno lincovao i kastrirao u najmanju ruku, a takvih je najvise...
lahor
Posts: 432
Joined: 17/10/2005 23:05

#48 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by lahor »

campa_xxx wrote:"I have a name"

Dobar ti avatar pravo :thumbup: ... ja gledam kakva mi je ovo musica na monitoru... :lol: :lol: :lol:
Ja bi mu naguzijo ovu musicu sto trci okolo,samo neznam kakvim ce me proglasiti...u pedere nebih niposto,jer volim davati a nikako primati...necu ovaj put puno lajati jer sam zadnji put na temi o nekoj pederskoj paradi popusio ban i nije me dugo bilo...... :dance:
User avatar
turban
Posts: 1847
Joined: 13/01/2008 08:47
Location: trazim ga

#49 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by turban »

dast wrote:Ne bi se ta gay populacija lijepo provela ni u Sarajevu, ni u Zagrebu, tako da ne vidim razliku u zemljama Balkana kada je u pitanju ta vrsta "otvorenosti" i "mode"... Jedino se mozda Slovenija razlikuje... I neka se pederisu u kuci, sta se imaju javno deklarisati i prikazivati i nece imati nikakvih problema...
Inace, pederluk je danas postala moderna "zanimacija", tako da ljude koji iz objesa i interesovanja prelaze na isti pol bih javno lincovao i kastrirao u najmanju ruku, a takvih je najvise...
Sory,
Ne vjerujem da ima takvih fasistickih organizacija u Sarajevu,kao recimo u Begisu... 8-) Samim tim otpada mogucnost onakvih strasnih scena.Onakvi iz "Otpora" bi klali bez pardona... :x

p.s
Pederluk nije zanimacija nego vrsta bolesti.
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#50 Re: Gay gosti Eurosonga u strahu od srpskih fašista

Post by Tesssa »

sve doktor do doktora sa dijagnozama :-)
Post Reply