...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
mehmetselim
Posts: 2
Joined: 26/03/2008 12:53

#1 ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by mehmetselim »

...vezano za rahmetli denisa lijepo je kad se nadje ovoliko puno ljudi pa osudjuju nasilje i izjasnjavaju se protiv istog...samo mi je nejasno zasto svi cute kad su srednjoskolce(ekskurzija) iz tuzle ganjali po sibeniku te su bili prisiljeni ostati u sobama sto krvnike nije sprijecilo da ih strpljivo sacekaju i kamenuju pri napustanju hotela...zasto svi cute na ko zna koje nerazjasnjeno poslijeratno ubojstvo muslimana u mostaru,ubistvo murata b. u banjaluci,ubistvo povratnice u vlasenici,pisanje i kamenovanja mesdzida u istocnoj hercegovini...muslimane istrosise osmani pa austrijanci pod svojim zastavama i kopljima ko vas to sad koriste da se okupljate ispred katedrale...ooo vi zadnjih 500 godina od neprijatelja vodjeni ne trazite spas ispred katedrale...´katedralaski´ holandjani pustise druge ´katedralase´ i poklase 8000 ljudi a nisu volovi za klanje pa nam opet sude ´katedralasi´holandjani...uj´o vuk magare...tuzno je da vi mislite da ako promjenite gradonacelnika da ce taj gradonacelnik promjeniti vas i u najmanju ruku donijeti vam dobrotu i noramalan zivot...tuzno...
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#2 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by Tesssa »

e nek si nam reko.
*mima*

#3 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by *mima* »

Prosvijetli nas.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#4 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by pitt »

jah.....nek ima razlike i u ubistvima :?
makondo
Posts: 216
Joined: 12/03/2004 00:00

#5 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by makondo »

E, Mehmete, provoza ti i nas i sebe kroz prostor i vrijeme.
Daleko si odlutao.
User avatar
turban
Posts: 1847
Joined: 13/01/2008 08:47
Location: trazim ga

#6 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by turban »

Vidi koliki stepen tolerancije prema novom forumskom kolegi,aferim... :sad:
User avatar
Jazz_Junkie
Posts: 3052
Joined: 16/03/2008 22:35
Location: Wien

#7 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by Jazz_Junkie »

turban wrote:Vidi koliki stepen tolerancije prema novom forumskom kolegi,aferim... :sad:
Mehmed bi kao rekao, da u FBiH nitko nije pisao o ubojstvu Murata u Banjoj luci, kamenovanju Bosnjaka u Trebinju itd......
O tome se tjednima pisao u medijima i forumima. Mehmed ima problem sa krscanima, jer misli da na zapadu zive samo krscani, svi po krscanskim "principima". Mehmede, ovdje se ljudi ne razlikuju vise po vjeri kao u srednjem vijeku.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#8 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by MUNAFIK »

E danas sto u dijelovim Bosne a Bogami i Hercegovine bosnjaci se ubijaju samo radi toga sto su to sto jesu, oduzima im se zemlja, zabranjuje im se djeci ici u skolu, ne da im se struja, gube posao, po njima sa se puca, uznemiravaju se na sve moguce nacine i sta vec sve ne... Al sta o tome znamo mi u Sarajevu??? NISTA!!! pa zato nam i jest ovako kako nam je....
User avatar
turban
Posts: 1847
Joined: 13/01/2008 08:47
Location: trazim ga

#9 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by turban »

Jazz_Junkie wrote:
turban wrote:Vidi koliki stepen tolerancije prema novom forumskom kolegi,aferim... :sad:
Mehmed bi kao rekao, da u FBiH nitko nije pisao o ubojstvu Murata u Banjoj luci, kamenovanju Bosnjaka u Trebinju itd......
O tome se tjednima pisao u medijima i forumima. Mehmed ima problem sa krscanima, jer misli da na zapadu zive samo krscani, svi po krscanskim "principima". Mehmede, ovdje se ljudi ne razlikuju vise po vjeri kao u srednjem vijeku.
Ima lik pravo da kaze svoje misljenje.Nevidim da je nekog licno uvrjedio.No necu nikom da budem advokat.I ja sam prosao slicno na samom pocetku,dobio sam titulu nacionaliste.Da me ubiju neznam zasto???
User avatar
Jazz_Junkie
Posts: 3052
Joined: 16/03/2008 22:35
Location: Wien

#10 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by Jazz_Junkie »

turban wrote:
Jazz_Junkie wrote:
turban wrote:Vidi koliki stepen tolerancije prema novom forumskom kolegi,aferim... :sad:
Mehmed bi kao rekao, da u FBiH nitko nije pisao o ubojstvu Murata u Banjoj luci, kamenovanju Bosnjaka u Trebinju itd......
O tome se tjednima pisao u medijima i forumima. Mehmed ima problem sa krscanima, jer misli da na zapadu zive samo krscani, svi po krscanskim "principima". Mehmede, ovdje se ljudi ne razlikuju vise po vjeri kao u srednjem vijeku.
Ima lik pravo da kaze svoje misljenje.Nevidim da je nekog licno uvrjedio.No necu nikom da budem advokat.I ja sam prosao slicno na samom pocetku,dobio sam titulu nacionaliste.Da me ubiju neznam zasto???
Ne znam tko te je proglasio nacionalistom niti nesto pratim tvoje postoje, ali moram reci da se Mehmed mora malo drugacije izraziti. Razmisljanje mu datira iz 17. stoljeca.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#11 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by Fair Life »

turban wrote:Ima lik pravo da kaze svoje misljenje.Nevidim da je nekog licno uvrjedio.No necu nikom da budem advokat.I ja sam prosao slicno na samom pocetku,dobio sam titulu nacionaliste.Da me ubiju neznam zasto???
Za pocetak...
turban wrote:Pitam se kako se neki forumasi rado sjecaju petokrake iz koje je iznikla kokarda... :x
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... a&start=75
User avatar
turban
Posts: 1847
Joined: 13/01/2008 08:47
Location: trazim ga

#12 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by turban »

Fair Life wrote:
turban wrote:Ima lik pravo da kaze svoje misljenje.Nevidim da je nekog licno uvrjedio.No necu nikom da budem advokat.I ja sam prosao slicno na samom pocetku,dobio sam titulu nacionaliste.Da me ubiju neznam zasto???
Za pocetak...
turban wrote:Pitam se kako se neki forumasi rado sjecaju petokrake iz koje je iznikla kokarda... :x
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... a&start=75

T i mora da si riolovac i to musicar... :lol: :lol:
Brzo lovis ali sve sitno,probaj jos,mozda zakacis neku kapitalniju izjavu... :lol: :lol: :lol:
mehmetselim
Posts: 2
Joined: 26/03/2008 12:53

#13 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by mehmetselim »

Jazz_Junkie wrote:
turban wrote:Vidi koliki stepen tolerancije prema novom forumskom kolegi,aferim... :sad:
Mehmed bi kao rekao, da u FBiH nitko nije pisao o ubojstvu Murata u Banjoj luci, kamenovanju Bosnjaka u Trebinju itd......
O tome se tjednima pisao u medijima i forumima. Mehmed ima problem sa krscanima, jer misli da na zapadu zive samo krscani, svi po krscanskim "principima". Mehmede, ovdje se ljudi ne razlikuju vise po vjeri kao u srednjem vijeku.
ma znas jazz-junkie ja upravo pisem da ti otvorim oci i da se ljudi gledaju po vjeri i opet po vijeri...1992 su zavirivali prvo u gace pa su onda klali NE ZABORAVI jazz junkie,pitas li se zasto sve i jedan katolik iz bivse YU ide u posjetu u´katolicaniju´(evropa) bez vize...ha jazz?..tvoj odgovor je pa bosanski katolici imaju hrvatski pasos...pa kako ,zasto?...reci cu ti ako budes dobar...ja nikad nisam otisao na krcansko(hrvatsko) more a da nisam imao problem bas zato sto oni razmisljaju kao u 17 vjeku...zasto su njemci uzeli 350000 bos. izbjeglica...iz ljubavi...(hahaha)...tjesi me jedino da razmisljas pozitivno i optimisticki...ali oprez jazz...
parafin
Posts: 187
Joined: 19/05/2006 20:43

#14 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by parafin »

turban wrote:Vidi koliki stepen tolerancije prema novom forumskom kolegi,aferim... :sad:
Halo momak. Rijec tolerancija i onaj gore post, ovog dušmana što razlaže bit i suštinu ove države :bih: na najsitnije komade, ne idu ali baš nikako. Prije je dobrog degeneka zaslužio što se mene tice :-) A pošto na forumu može mahalat ko šta hoće tako dobijemo i ovakve teme. Moderatori brišite. Tema bez teme. Njegov izrazito netolerantni stav prema katolicima. Prema takvim ljudima nemam ni poštenja ni poštovanja. Nikavog. Vozdra.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15 Re: ...bos.muslimani-mazohisti...do kad?...

Post by mIRCerka »

mehmetselim wrote:...vezano za rahmetli denisa lijepo je kad se nadje ovoliko puno ljudi pa osudjuju nasilje i izjasnjavaju se protiv istog...samo mi je nejasno zasto svi cute kad su srednjoskolce(ekskurzija) iz tuzle ganjali po sibeniku te su bili prisiljeni ostati u sobama sto krvnike nije sprijecilo da ih strpljivo sacekaju i kamenuju pri napustanju hotela...zasto svi cute na ko zna koje nerazjasnjeno poslijeratno ubojstvo muslimana u mostaru,ubistvo murata b. u banjaluci,ubistvo povratnice u vlasenici,pisanje i kamenovanja mesdzida u istocnoj hercegovini...muslimane istrosise osmani pa austrijanci pod svojim zastavama i kopljima ko vas to sad koriste da se okupljate ispred katedrale...ooo vi zadnjih 500 godina od neprijatelja vodjeni ne trazite spas ispred katedrale...´katedralaski´ holandjani pustise druge ´katedralase´ i poklase 8000 ljudi a nisu volovi za klanje pa nam opet sude ´katedralasi´holandjani...uj´o vuk magare...tuzno je da vi mislite da ako promjenite gradonacelnika da ce taj gradonacelnik promjeniti vas i u najmanju ruku donijeti vam dobrotu i noramalan zivot...tuzno...
Bila tema o Sibeniku. Imaju teme o Srebrenici. Denis ubijen pred nasim ocima, a mi prstom makli nismo.
Tvoja misija ovdje je?
Locked